kupię / sprzedam / zamienię / wymienię /dam / nie dam
Regulamin forum
Jeśli kupujesz coś z ogłoszenia na Forum robisz to na własne ryzyko!
Administracja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za zamieszczane ogłoszenia. Nie przelewaj pieniędzy ludziom, których nie znasz lub którzy nie mają wiarygodnej historii na Forum!
-
-
Poczta [email protected] dla każdego :)
Odpowiedzi: 26
autor:
barbie » 9 paź 2008, o 14:53
Pierwszy post
Szanowne Państwo!
Od dziś kto tylko sobie życzy może posiąść pocztę w domenie forum-subaru.pl :mrgreen:
Poczta obsługiwana przez Gmail, łatwa, lekka i przyjemna.
Chętni do założenia konta proszeni...
Ostatni post
Hej , jak mam być szczery to nie wpadłem na to :wall: niestety temat już ogarnąłem, bo jutro auto wyjeżdża mi z Warsztatu i musiałem to mieć na już. Żałuję, bo zdecydowanie wolałem te Twoje.
- 26 Odpowiedzi
- 123813 Odsłony
-
Ostatni post autor: michal.gorywoda
25 wrz 2020, o 19:38
-
-
[S] Blow off TURBOSMART Supersonic
Odpowiedzi: 15
autor:
pawlaswrc » 12 sty 2014, o 22:53
Pierwszy post
Do sprzedania BOV TURBOSMART Supersonic z dorobioną końcówką, tak żeby dało się go zamontować do starszych Imprez, czyli V1/2 i Legacy turbo ze zmienionym IC z wodnego na tradycyjny (w takim Legacu...
Ostatni post
Sykacz sprzedany.
ZAMYKAMY
- 15 Odpowiedzi
- 1046 Odsłony
-
Ostatni post autor: pawlaswrc
5 maja 2014, o 16:23
-
-
(S) Subaru Impreza facelift alu maska
Odpowiedzi: 2
autor:
danny007 » 9 mar 2014, o 16:17
Pierwszy post
Face lift maska alloy bez uszkodzen raczej do malowania
O wiecej info prosze na pw
Cena-1200zl
Ostatni post
nowa cena 1000zl
- 2 Odpowiedzi
- 424 Odsłony
-
Ostatni post autor: danny007
5 maja 2014, o 14:56
-
-
{K] Przewód hamulcowy w oplocie Impreza GC8
Odpowiedzi: 4
autor:
Arti » 2 maja 2014, o 15:46
Pierwszy post
Hej,
po ostatniej przygodzie na testach, która tania w naprawie nie będzie budżet rajdowy wyparował niczym rdzeń reaktora w Czernobylu... :?
Szukam jednego przewodu hamulcowego w stalowym oplocie...
Ostatni post
Dzięki Panowie za zainteresowanie.
Sprawa opanowana. Jak zwykle przy tego typu akcjach poratował Maras z MTS. Za co oczywiście wielkie dzięki!
- 4 Odpowiedzi
- 403 Odsłony
-
Ostatni post autor: Arti
5 maja 2014, o 13:39
-
-
(S) Felgi XXR 18tki z oponami
autor:
danny007 » 2 maja 2014, o 23:04
XXR felgi 18tki 5x100,5x114 wchodza na brembo
O wiecej info prosze na pw
Cena z oponami -2900zl
link do fotek- onclick= window.open(this.href);return false;
- 0 Odpowiedzi
- 367 Odsłony
-
Ostatni post autor: danny007
2 maja 2014, o 23:04
-
-
(S) Rays Foundry S57C -gun metal
Odpowiedzi: 10
autor:
danny007 » 11 paź 2013, o 13:38
Pierwszy post
Rays Foundry S57C 17tki ,5x100 jj7.5 et48 ,jak nowe zostaly przemalowane profesionalnie na gun metal
O wiecej info prosze na pw
Fotki na -
Ostatni post
boing
- 10 Odpowiedzi
- 1470 Odsłony
-
Ostatni post autor: danny007
2 maja 2014, o 22:37
-
-
[S] OZ Crono 17" 5x100
autor:
tomciuherba » 2 maja 2014, o 19:54
Jak w temacie, mam do sprzedania piękne felgi OZ crono, 17x8 , ET 48, rozstaw 5x100. Zakupione od użytkownika z forum SIP w stanie idealnym jednak anw kolorze srebrnym :) przemalowane na jedyny...
- 0 Odpowiedzi
- 403 Odsłony
-
Ostatni post autor: tomciuherba
2 maja 2014, o 19:54
-
-
oryginalna apteczka subaru
Odpowiedzi: 6
autor:
piotrc5 » 26 kwie 2014, o 22:05
Pierwszy post
Witam. Mam do sprzedania oryginalną apteczkę od subaru. Wklejam link do ogłoszenia.
onclick= window.open(this.href);return false;
Ostatni post
Kur... Uwielbiam aukcje. Ktoś podbił automatem minutę przed końcem o złotówkę :-D
wysłane priorytetem
- 6 Odpowiedzi
- 600 Odsłony
-
Ostatni post autor: mieshco
2 maja 2014, o 15:34
-
-
Wał Korbowy, Kute Tłoki, pompa oleju OEM, Panewki głowne ALC
Odpowiedzi: 5
autor:
lukas1991 » 2 kwie 2014, o 08:32
Pierwszy post
Witam do sprzedania to co w opisie, nowe nie używane, części miały być użyte do budowy silnika ale niestety do tego nie doszło teraz potrzebuje sie ich pozbyć, poniżej linki do allegro, w razie pytań...
Ostatni post
Ten wał to w blok wrx'a '01 wejdzie?
- 5 Odpowiedzi
- 806 Odsłony
-
Ostatni post autor: wicher
2 maja 2014, o 13:05
-
-
kontroler ciśnienia doładowania turbiny
Odpowiedzi: 1
autor:
lukas1991 » 1 maja 2014, o 11:35
Pierwszy post
Poszukuje takiego kontrolera oryginalnego do Wrx 2003 pilnie potrzebne jeśli miał by ktos cos takiego to prosze o kontakt na priv
Ostatni post
pw poszlo
- 1 Odpowiedzi
- 322 Odsłony
-
Ostatni post autor: danny007
1 maja 2014, o 13:49
-
-
[S] Rozpórki tył, przód Impreza STI New Age,GF8,GC8,Forester
Odpowiedzi: 28
autor:
marshall555 » 6 gru 2013, o 23:16
Pierwszy post
Witam, jak w temacie, mam do sprzedania używane rozpórki przód, tył STI.
Pasują napewno w komplecie do Imprezy GF8 (GT/STI kombi) i WRX/STI New Age.
Przednia natomiast pasuje do Forestera rocznik...
Ostatni post
Marshall....Weź odpisz w końcu na PW.
- 28 Odpowiedzi
- 3873 Odsłony
-
Ostatni post autor: crazy_ivan
1 maja 2014, o 09:59
-
-
Nowe tarcze na przód 294mm GT/WRX
Odpowiedzi: 4
autor:
kaarolekkk » 30 kwie 2014, o 17:41
Pierwszy post
Na sprzedaż nowiutkie wentylowane tarcze na przód do GT/WRX ogólnie pod czterotłoczka. Średnica 294, grubość 24. Mam ich 4 komplety. Cena 240 zł za komplet.
Ostatni post
zdjecie podgladowe
- 4 Odpowiedzi
- 456 Odsłony
-
Ostatni post autor: kaarolekkk
30 kwie 2014, o 20:14
-
-
dokładka zderzaka STI
Odpowiedzi: 1
autor:
ForesterSTIkrk1 » 30 kwie 2014, o 08:51
Pierwszy post
onclick= window.open(this.href);return false;
Ostatni post
za taką część, jak za darmo :-)
- 1 Odpowiedzi
- 411 Odsłony
-
Ostatni post autor: darecki1981
30 kwie 2014, o 15:11
-
-
(S) Silikonowy dolot Turbo z V3-4
Odpowiedzi: 1
autor:
danny007 » 6 lut 2014, o 16:36
Pierwszy post
Na sprzedaz silikonowy dolot turbo w bardzo dobrym stanie ,wyciagniety z STI RA V3-4
O wiecej info prosze na pw
Cena -350zl
Ostatni post
boing
- 1 Odpowiedzi
- 488 Odsłony
-
Ostatni post autor: danny007
30 kwie 2014, o 12:48
-
-
(S) Wydech Powerflow do Subaru Impreza Newage
Odpowiedzi: 3
autor:
danny007 » 8 sty 2014, o 21:44
Pierwszy post
full wydech firmy Pawerflow do Subaru Impreza Newage 2001-2006,downpipe pelen 3cale ,i reszta 2.5 cala ,koncowy 4cale ,bardzo glosny
O wiecej info prosze na pw
Cena-1200zl
Ostatni post
sam box 400zl
- 3 Odpowiedzi
- 657 Odsłony
-
Ostatni post autor: danny007
30 kwie 2014, o 12:47
-
-
(S) ST2 Speedline fele 17tki 5x100
Odpowiedzi: 2
autor:
danny007 » 3 mar 2014, o 16:16
Pierwszy post
Speedline ST2 17tki 5x100 jj7 ET52 na sprzedarz rodzynki felgi beda odswiezone na (zloto)
O wiecej info prosze na pw
Wiecej fotek na onclick= window.open(this.href);return false;
Cena-2300
Ostatni post
boing
- 2 Odpowiedzi
- 696 Odsłony
-
Ostatni post autor: danny007
30 kwie 2014, o 12:47
-
-
- 0 Odpowiedzi
- 199 Odsłony
-
Ostatni post autor: ForesterSTIkrk1
30 kwie 2014, o 08:50
-
-
- 0 Odpowiedzi
- 218 Odsłony
-
Ostatni post autor: ForesterSTIkrk1
30 kwie 2014, o 08:48
-
-
- 0 Odpowiedzi
- 277 Odsłony
-
Ostatni post autor: Yanas
29 kwie 2014, o 21:49
-
-
Lanzar max 12 NOWY+CarPower hpb-602 NOWY/4m kabla GRATIS
Odpowiedzi: 7
autor:
kondek123 » 14 kwie 2014, o 13:51
Pierwszy post
Witam mam do sprzedania NOWEGO Lanzar max 12 oraz wzacniacz NOWY CarPower hpb-602. Do wszystkiego posiadam paragony oraz GWARANCJE. Dorzucam do zestawu 4m kabla za darmo.
Możliwa sprzedaż pojedyńczo:...
Ostatni post
3 Dni do końca aukcji cena 369zł jak sie nie sprzeda to zostaje.
- 7 Odpowiedzi
- 635 Odsłony
-
Ostatni post autor: kondek123
29 kwie 2014, o 16:52
-
-
Falken Azenis RT-615 225/45 R17 po sezonie
autor:
subydu » 29 kwie 2014, o 00:11
Witam sprzedam komplet opon letnich jak w temacie.
Opony więcej jak świetne przeznaczone do jazdy sportowej, najwyższy indeks prędkości, wzmacniane boki opony.
Link do opisu:
onclick=...
- 0 Odpowiedzi
- 260 Odsłony
-
Ostatni post autor: subydu
29 kwie 2014, o 00:11
-
-
[k] Imprezą do ślubu?
autor:
mieshco » 28 kwie 2014, o 22:26
Czy ktoś byłby chętny 12 lipca przewieźć młodą parę do ślubu z konkretnym bulgotem?:)
Dogadamy się co do ceny. Sam kiedyś jeździłem do ślubów różnymi furkami, fajna fucha na weekend.
Ślub jest w...
- 0 Odpowiedzi
- 288 Odsłony
-
Ostatni post autor: mieshco
28 kwie 2014, o 22:26
-
-
[K] Zderzak przedliftowy GT
Odpowiedzi: 3
autor:
paczek94 » 27 kwie 2014, o 19:45
Pierwszy post
Witam
Chciałbym poprawić trochę wygląd swojej N/A. Wybór padł na przedni zderzak z GT! Jeżeli ktoś miałby na sprzedaż taki to zapraszam!
Ostatni post
200 + wysyłka i Twój,a najlepiej jakbyś go odebrał :D
- 3 Odpowiedzi
- 322 Odsłony
-
Ostatni post autor: drift_king
28 kwie 2014, o 21:20
-
-
Części impreza WRX 06-07
Odpowiedzi: 3
autor:
subydu » 27 kwie 2014, o 15:09
Pierwszy post
Witajcie
Mam trochę części w garażu których chciałbym się jak najszybciej pozbyć.
Części pochodzą z auta jak w temacie z przebiegiem 30 tys km.
Część z nich została już sprzedana. Ale jeszcze dużo...
Ostatni post
Szkoda, bo chętnie kupiłbym :-p
- 3 Odpowiedzi
- 343 Odsłony
-
Ostatni post autor: josedinner
28 kwie 2014, o 20:32
-
-
graty do gt
Odpowiedzi: 21
autor:
darecki1981 » 10 lut 2014, o 22:03
Pierwszy post
skrzynia
półosie
dyfer
przednie zawieszenie stan dobry
za tydzień
felgi 15 z oponami zimowymi stan igła opon felgi złote
hamulce kompletne stan b.dobry
Ostatni post
opony 15 sprzedam na zdjęciach wyżej !
- 21 Odpowiedzi
- 1618 Odsłony
-
Ostatni post autor: darecki1981
28 kwie 2014, o 18:57
-
-
[K] wiązkę od licznika STI US 2007.
Odpowiedzi: 3
autor:
Bartu » 27 kwie 2014, o 16:49
Pierwszy post
Jak w temacie. Zdjęcie do poglądu o jakie kostki mi chodzi.
Ostatni post
Nadal poszukuję. Interesuje mnie tylko wersja z tymi dwoma kościami tj. białą i niebieską.
- 3 Odpowiedzi
- 389 Odsłony
-
Ostatni post autor: Bartu
28 kwie 2014, o 12:36
Twoje uprawnienia na tym forum
Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników