kupię / sprzedam / zamienię / wymienię /dam / nie dam
Regulamin forum
Jeśli kupujesz coś z ogłoszenia na Forum robisz to na własne ryzyko!
Administracja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za zamieszczane ogłoszenia. Nie przelewaj pieniędzy ludziom, których nie znasz lub którzy nie mają wiarygodnej historii na Forum!
-
-
Poczta [email protected] dla każdego :)
Odpowiedzi: 26
autor:
barbie » 9 paź 2008, o 14:53
Pierwszy post
Szanowne Państwo!
Od dziś kto tylko sobie życzy może posiąść pocztę w domenie forum-subaru.pl :mrgreen:
Poczta obsługiwana przez Gmail, łatwa, lekka i przyjemna.
Chętni do założenia konta proszeni...
Ostatni post
Hej , jak mam być szczery to nie wpadłem na to :wall: niestety temat już ogarnąłem, bo jutro auto wyjeżdża mi z Warsztatu i musiałem to mieć na już. Żałuję, bo zdecydowanie wolałem te Twoje.
- 26 Odpowiedzi
- 123815 Odsłony
-
Ostatni post autor: michal.gorywoda
25 wrz 2020, o 19:38
-
-
[S] Apexi power FC Stand Alone do Imprezy 96-98
Odpowiedzi: 6
autor:
Bartu » 28 lut 2014, o 16:49
Pierwszy post
Witam. Kupiony do Forestera Turbo-S jednak wytyki nie podeszły. Sprzedaję dalej, komuś innemu lepiej się przyda niż mi jako ozdoba biurka. ;-). W zestawie map sensor. Cena 1400.
Ostatni post
UP 1200 + wysyłka gratis
- 6 Odpowiedzi
- 626 Odsłony
-
Ostatni post autor: Bartu
14 kwie 2014, o 15:46
-
-
- 0 Odpowiedzi
- 189 Odsłony
-
Ostatni post autor: biesy forester
14 kwie 2014, o 15:30
-
-
Felgi STI 5x100 (new age) na złote Brembo
autor:
PrzemoST » 14 kwie 2014, o 13:21
Sprzedam komplet felg New Age 5x100, wchodzą na złote Brembo. Rozmiar wiadomy - 17x7.5JJ ET53.
Kolor czarny, można by poprawić lakier na rantach, ale generalnie jest ok.
Cena: 1600 zł + wysyłka...
- 0 Odpowiedzi
- 508 Odsłony
-
Ostatni post autor: PrzemoST
14 kwie 2014, o 13:21
-
-
[S] kierunkowskazy Impreza GT MY99 komplet
Odpowiedzi: 1
autor:
adrianwwa » 13 kwie 2014, o 19:12
Pierwszy post
Sprzedam kierunkowskazy z Imprezy GT MY 99.Komplet w zderzak i błotniki. Żarówki w komplecie. Cena 100zł
kontakt PW
pozdrawiam
Ostatni post
sprzedane
- 1 Odpowiedzi
- 199 Odsłony
-
Ostatni post autor: adrianwwa
14 kwie 2014, o 10:24
-
-
Bagaznik na relingi do Subaru Impreza GD kombi
autor:
alex71 » 13 kwie 2014, o 17:15
Witam mam do sprzedania bagażnik na relingi do imprezy wraz z mocowaniami do nart mało używany pasuje do imprezy gd kombi zamykany na kluczyk cena 250 zł onclick= window.open(this.href);return false;
- 0 Odpowiedzi
- 257 Odsłony
-
Ostatni post autor: alex71
13 kwie 2014, o 17:15
-
-
[K] Listwy dachowe GC8 sedan
autor:
tomas212212 » 13 kwie 2014, o 16:26
Witam jak w temacie.
Kupie listwe dachowa do imprezy GT GC8 MY00 prawa (sedan). Bo poprzedni wlasciciel montowal bagaznik dachowy i je troche uszkodzil. Chodzi mi szczegulnie o prawa ale jesli cena...
- 0 Odpowiedzi
- 261 Odsłony
-
Ostatni post autor: tomas212212
13 kwie 2014, o 16:26
-
-
Kolektor plus końcowy
Odpowiedzi: 2
autor:
arturj » 9 mar 2014, o 21:25
Pierwszy post
Witam
Mam do sprzedania kolektor przerobiony na nierównoodległościowy (owinięty bandażem termicznym dwukrotnie) ok 20 cm różnicy spasowany do forka 1 gen oraz tłumik końcowy proex - wykonany na...
Ostatni post
PW
Ogłoszenie nadal aktualne?
- 2 Odpowiedzi
- 488 Odsłony
-
Ostatni post autor: piotrekM461
13 kwie 2014, o 10:12
-
-
- 0 Odpowiedzi
- 252 Odsłony
-
Ostatni post autor: danny007
12 kwie 2014, o 22:07
-
-
kupie backbox na 3 cale
Odpowiedzi: 6
autor:
SPRT553 » 11 kwie 2014, o 07:54
Pierwszy post
Witam, kupie jak w temacie, najlepiej cos w stylu H&S
Ostatni post
Ok sprecyzuje czego szukam: najlepiej milltek(MSSUB128), albo h&s na 3cale z dużą puszka i okrągłym wylotem do 4cali :whistle:
- 6 Odpowiedzi
- 447 Odsłony
-
Ostatni post autor: SPRT553
12 kwie 2014, o 12:01
-
-
Duzy Kurnik do Buga
Odpowiedzi: 8
autor:
kamil18151 » 2 kwie 2014, o 20:01
Pierwszy post
j.w duzy kurnik od buga laminat ,ja jednak zmienilem koncepcje i szkoda zeby lezal. cena 330 z wysylka
Ostatni post
teraz wyglada to tak, zobaczymy na trasie, mam podwojny natrysk wody na intercooler z sti sterownik wlasnej roboty natrysk 3 sek co 15 sek z mozliwoscia regulacji, oryginalne dysze z sti do natrysku,...
- 8 Odpowiedzi
- 957 Odsłony
-
Ostatni post autor: slybasia
12 kwie 2014, o 08:25
-
-
Kupię hak do Legacy III lub Imprezy GF
Odpowiedzi: 1
autor:
bhead » 2 kwie 2014, o 16:40
Pierwszy post
Potrzebuję przewieźć przyczepkę (zapewne jednorazowo) i tak pomyślałem, że może komuś zalega w garażu hak z demontażu zupełnie niepotrzebny i potyka się o niego :P
Za jakieś pasztetowe pieniądze...
Ostatni post
Tak sie składa ze w najbliższych dniach będę demontować oryginalny hak z legacy 3 kombi 2002.
Siadł mi lekko tył po zamontowaniu zbiornika LPG.
Jak jesteś zainteresowany to zapraszam na priv...
- 1 Odpowiedzi
- 219 Odsłony
-
Ostatni post autor: wkocierz
11 kwie 2014, o 20:40
-
-
[k] zawór upustowy.
autor:
bady » 11 kwie 2014, o 19:36
Kupię zawór upustowy najlepiej dual port. Żadnych chińczyków.
- 0 Odpowiedzi
- 197 Odsłony
-
Ostatni post autor: bady
11 kwie 2014, o 19:36
-
-
silnik
autor:
Tervam » 11 kwie 2014, o 17:22
Kupie silnik do subaru forester 2.0 turbo 04-06 rok. sprawny , woj blize do Ukraine odbior osobisty inne kurier,cena do uzgodnienia kontakt na e-maila
[email protected]
- 0 Odpowiedzi
- 226 Odsłony
-
Ostatni post autor: Tervam
11 kwie 2014, o 17:22
-
-
(s) głowice z sti 2.0 ej 207
autor:
scuaz » 10 kwie 2014, o 21:49
witam , mam do sprzedania piękne głowice , bez jakiejkolwiek rysy czy pękniecia
głowice pochodzą z jdmowego silnika z niewielkim przebiegiem
cena 3500zł do negocjacji, mam jeszcze w cenie...
- 0 Odpowiedzi
- 246 Odsłony
-
Ostatni post autor: scuaz
10 kwie 2014, o 21:49
-
-
[S] Zakup grupowy zawieszeń HSD
Odpowiedzi: 9
autor:
komancz » 4 lut 2013, o 22:50
Pierwszy post
Zapraszam Was do skorzystania z oferty na zakup grupowy zawieszeń HSD. Poniżej wszystkie niezbędne informcje :)
Zawieszenia HSD cieszą się w Europie, Australii, a ostatnio również i w Polsce...
Ostatni post
Jeszcze aktualne?
- 9 Odpowiedzi
- 2297 Odsłony
-
Ostatni post autor: kaarolekkk
9 kwie 2014, o 23:21
-
-
[k] Turbina Turbo IHI VF24 VF 24
Odpowiedzi: 2
autor:
Shabat » 10 gru 2013, o 00:36
Pierwszy post
Witam.
Kupię turbinę IHI VF24 do Subaru Impreza STI v.4 lub szukam zakładu najlepiej we Wrocławiu bądź okolicach, który regeneruję turbiny tego typu.
Ostatni post
Dalej poszukuję.
- 2 Odpowiedzi
- 534 Odsłony
-
Ostatni post autor: Shabat
9 kwie 2014, o 19:31
-
-
- 0 Odpowiedzi
- 331 Odsłony
-
Ostatni post autor: Bartu
9 kwie 2014, o 15:32
-
-
(S) Felgi Subaru 17tki 5x100
Odpowiedzi: 6
autor:
danny007 » 20 sty 2014, o 22:40
Pierwszy post
ZCV producent China- 5x100 17tki jj7 et38
Felgi sa w dobrym stanie ,wchodza na zaciski ap szecio tloki
O wiecej info prosze na pw lub onclick= window.open(this.href);return false;
Cena-1000zl
Ostatni post
boing
- 6 Odpowiedzi
- 897 Odsłony
-
Ostatni post autor: danny007
9 kwie 2014, o 08:59
-
-
(S) Fotele przod i tyl STI RA V3
Odpowiedzi: 4
autor:
danny007 » 28 wrz 2013, o 21:09
Pierwszy post
Siedzenia przod i tyl pochodzace z STI RA V3 w bardzo dobrym stanie
O wiecej info prosze na pw -
Cena-1200zl
Ostatni post
boing
- 4 Odpowiedzi
- 760 Odsłony
-
Ostatni post autor: danny007
9 kwie 2014, o 08:58
-
-
- 0 Odpowiedzi
- 213 Odsłony
-
Ostatni post autor: ttomeck
8 kwie 2014, o 23:22
-
-
(S) KIEROWNICE SPORTOWE NARDI , MOMO
Odpowiedzi: 6
autor:
malina555 » 30 mar 2014, o 21:31
Pierwszy post
Ostatni post
Rezerwuję momo z poduszką do czasu podesłania dokładniejszych zdjęć - jaki kolor obszycia nici ? Zaślepki śrub airbaga i wysyłka w cenie :) ?
- 6 Odpowiedzi
- 829 Odsłony
-
Ostatni post autor: Shabat
8 kwie 2014, o 23:04
-
-
[S] Impreza czesci
Odpowiedzi: 5
autor:
Gepard » 5 kwie 2014, o 10:19
Pierwszy post
Link do aukcji na allegro onclick= window.open(this.href);return false; posiadampraktycznie wszystkie części do kombiakow wolnossących z lat 93-00 Warszawa
Ostatni post
Siemka tłumik niestety lipa do zamiennika dospawane jest niestety cygaro remusa jutro mogę wrzucić fotke oddm go za 30 zl :)
- 5 Odpowiedzi
- 480 Odsłony
-
Ostatni post autor: Gepard
8 kwie 2014, o 22:38
-
-
- 0 Odpowiedzi
- 141 Odsłony
-
Ostatni post autor: Gepard
8 kwie 2014, o 22:32
-
-
- 0 Odpowiedzi
- 172 Odsłony
-
Ostatni post autor: Gepard
8 kwie 2014, o 22:32
-
-
- 0 Odpowiedzi
- 134 Odsłony
-
Ostatni post autor: Gepard
8 kwie 2014, o 22:31
Twoje uprawnienia na tym forum
Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników