kupię / sprzedam / zamienię / wymienię /dam / nie dam
Regulamin forum
Jeśli kupujesz coś z ogłoszenia na Forum robisz to na własne ryzyko!
Administracja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za zamieszczane ogłoszenia. Nie przelewaj pieniędzy ludziom, których nie znasz lub którzy nie mają wiarygodnej historii na Forum!
-
-
Poczta [email protected] dla każdego :)
Odpowiedzi: 26
autor:
barbie » 9 paź 2008, o 14:53
Pierwszy post
Szanowne Państwo!
Od dziś kto tylko sobie życzy może posiąść pocztę w domenie forum-subaru.pl :mrgreen:
Poczta obsługiwana przez Gmail, łatwa, lekka i przyjemna.
Chętni do założenia konta proszeni...
Ostatni post
Hej , jak mam być szczery to nie wpadłem na to :wall: niestety temat już ogarnąłem, bo jutro auto wyjeżdża mi z Warsztatu i musiałem to mieć na już. Żałuję, bo zdecydowanie wolałem te Twoje.
- 26 Odpowiedzi
- 123815 Odsłony
-
Ostatni post autor: michal.gorywoda
25 wrz 2020, o 19:38
-
-
- 0 Odpowiedzi
- 198 Odsłony
-
Ostatni post autor: kubabed
16 mar 2014, o 20:19
-
-
[S] zegary impreza P1
autor:
kubabed » 16 mar 2014, o 20:16
zagary są sprawne z zadpękniętą szybką ,którą można przełożyć ze starych .
Jest to oryginał z imprezy P1 z malutkim logo STI pod obrotomierzem !
cena - 100 zł
- 0 Odpowiedzi
- 236 Odsłony
-
Ostatni post autor: kubabed
16 mar 2014, o 20:16
-
-
- 0 Odpowiedzi
- 316 Odsłony
-
Ostatni post autor: kubabed
16 mar 2014, o 20:11
-
-
[K] Silnik do Legacy 165 km !!!
autor:
__dycha__ » 16 mar 2014, o 20:01
Witam, jak w temacie kupie silnik do Subaru Legacy 2.0 165KM albo z Foprestera dość PILNA sprawa, albo namiary na osobę która może mieć. Cięszki temat w Polsce, szukam już tydzień może ktoś pomorze.
- 0 Odpowiedzi
- 206 Odsłony
-
Ostatni post autor: __dycha__
16 mar 2014, o 20:01
-
-
- 0 Odpowiedzi
- 219 Odsłony
-
Ostatni post autor: kubabed
16 mar 2014, o 20:01
-
-
[S] Opony 225/55/17 Potenza RE92A, 4 szt., 50 PLN
autor:
Godlik » 16 mar 2014, o 19:15
Sprzedam jak w temacie. Bieżnika mało, ale może jeszcze komuś się przydadzą. DOT 1808
To jakieś całoroczne Potenzy, pierwszy montaż w OBK z USA.
Odbiór wyłącznie osobisty, Warszawa-Wilanów....
- 0 Odpowiedzi
- 234 Odsłony
-
Ostatni post autor: Godlik
16 mar 2014, o 19:15
-
-
(S) Felgi Speedline 16 5x100
Odpowiedzi: 5
autor:
danny007 » 2 mar 2014, o 12:05
Pierwszy post
Speedlin Felgi 16tki 5x100 jj7 et55 ,odswiezone w super stanie
O wiecej info prosze na pw
Cena-1450zl
Ostatni post
do zamkniecia
- 5 Odpowiedzi
- 753 Odsłony
-
Ostatni post autor: danny007
16 mar 2014, o 16:03
-
-
- 0 Odpowiedzi
- 184 Odsłony
-
Ostatni post autor: Lukasz4155
16 mar 2014, o 15:40
-
-
centralka i zegary defi
Odpowiedzi: 4
autor:
suburubu.gc8 » 15 mar 2014, o 19:59
Pierwszy post
witam mam do sprzedania centralke defi w raz z 3 zegarami boost egt i temp oleju wszystko w bardzo dobry stanie niestety bez czujnikow
Ostatni post
Ja mam pomarańczowo czerwone wskaźniki więc podobne było by fajne :idea:
- 4 Odpowiedzi
- 446 Odsłony
-
Ostatni post autor: Piter 35
16 mar 2014, o 12:38
-
-
tlumik koncowy
Odpowiedzi: 1
autor:
suburubu.gc8 » 15 mar 2014, o 20:01
Pierwszy post
witam posiadam tlumki koncowy z kwasowki uchwyty na wieszaki nie pasuja do subaru ale sam wydech po przespawaniu mocowania podejdzie bez problemu cena 300zl
Ostatni post
jakieś fotki ;-)
- 1 Odpowiedzi
- 316 Odsłony
-
Ostatni post autor: impreza555
16 mar 2014, o 10:14
-
-
SKRADZIONO FELGI 18 ADVAN i TEAM DYNAMICS
Odpowiedzi: 2
autor:
corrado » 16 mar 2014, o 01:06
Pierwszy post
Wczoraj w nocy skradziono alusy od imprezy :
Kpl 18stki TEAM DYNAMICS ( prawdopodobnie świeżo po renowacji -kolor czarny)
2szt ADVAN Racing RG II 18stki przygotowane do malowania
foto:
team'y stare...
Ostatni post
ręce bym h...owi urwał!!!!
- 2 Odpowiedzi
- 410 Odsłony
-
Ostatni post autor: darecki1981
16 mar 2014, o 09:20
-
-
[S] FORESTER SG9 - OSŁONA RĘCZNEGO (SKÓRA, CZERWONA NIĆ)
Odpowiedzi: 1
autor:
anakinsky » 19 lut 2014, o 13:03
Pierwszy post
Rarytasik dla tych, którzy chcą dodać trochę JDM'owego klimatu w swoim Foresterze ;-)
Skórzana osłona dźwigni hamulca ręcznego, kolor: czarny , przeszywana czerwoną nicią . Wykonana przez...
Ostatni post
sprzedana
- 1 Odpowiedzi
- 273 Odsłony
-
Ostatni post autor: anakinsky
15 mar 2014, o 11:42
-
-
[S] FORESTER SG9 - WYPRZEDAŻ (podłokietnik, mieszek, inne)
Odpowiedzi: 6
autor:
anakinsky » 19 lut 2014, o 13:27
Pierwszy post
W związku z porządkami w garażu zamierzam pozbyć się z zyskiem ;) następującego kawioru:
głośniki OEM
- subwoofer z obudową (bez grilla) - sprzedany
- głośniki przód - 50 zł
- głośniki tył - 30...
Ostatni post
Podłokietnik i mieszek redlinegoods sprzedane
- 6 Odpowiedzi
- 586 Odsłony
-
Ostatni post autor: anakinsky
15 mar 2014, o 11:39
-
-
sprzedam silnik subaru impreza
Odpowiedzi: 7
autor:
darecki1981 » 23 sie 2013, o 06:33
Pierwszy post
Sprzedam silnik z subaru impreza kompletny!Rok 1996 silnik na jednym garze ma zaledwie 3 bary ciśnienia (pierścienie), silnik z turbo, jak mówie kompletny cena 1500 zł
Mogę sprzedać na części
Ostatni post
jeszcze nie ;-)
- 7 Odpowiedzi
- 1062 Odsłony
-
Ostatni post autor: darecki1981
14 mar 2014, o 09:12
-
-
[S] Skórzany mieszek, Dekielki BBS'a
autor:
Miksu » 13 mar 2014, o 22:30
Witam.
Na sprzedaż nowy skórzany mieszek (Czarna skóra przeszyta czerwoną nicią) kupiony od użytkownika uchalopagos jednak z powodu zmiany koncepcji nigdy nawet nie założony.
Pasuje do nowszych...
- 0 Odpowiedzi
- 236 Odsłony
-
Ostatni post autor: Miksu
13 mar 2014, o 22:30
-
-
[S]ALUFELGI 17'' SPARCO CROMODORA 5X100 WRX/STI NA BREMBO
Odpowiedzi: 2
autor:
DAYCO » 10 mar 2014, o 23:09
Pierwszy post
Na sprzedaz posiadam alusy 17'' Sparco Cromodora z rozstawem 5x100
Felgi w 100% proste nie spawane i nie naprawiane
Parametry felg
Rozmiar-17
Szerokosc- 7j
Et- 35
Cena 1500zł
Kontakt
510-141-381
Ostatni post
Kolor srebrny a zlota pokazana ze wchodzi na brembo te srebrne juz sprzedane ale mam identyczne srebrne z dekielkami OZ
- 2 Odpowiedzi
- 917 Odsłony
-
Ostatni post autor: DAYCO
13 mar 2014, o 20:21
-
-
<S> felgi WRX 17" 2009
Odpowiedzi: 5
autor:
JaMir » 3 mar 2014, o 21:39
Pierwszy post
Witam,
do sprzedania mam oryginalne felgi WRX rocznik 2009. rozmiar 17x7 ET55, 5x100.
Koła nie naprawiane, proste jeżdżone po około 6-8000 km rocznie.
Lakier bez uszkodzeń, ale felgi posiadają...
Ostatni post
REZERWACJA
- 5 Odpowiedzi
- 548 Odsłony
-
Ostatni post autor: JaMir
13 mar 2014, o 12:46
-
-
[K] - Turbinę VF34, 35, 30 no ewentualnie 23
Odpowiedzi: 1
autor:
goory » 4 mar 2014, o 23:33
Pierwszy post
witajcie,
chętnie przyjmę w dobrych pieniądzach sprawną turbinkę.
Pęknięcia, luzy i inne tego typu to dyskwalifikacja.
W rozliczeniu chętnie oddam VF39 w stanie raczej do regeneracji.
Niestety coś...
Ostatni post
no to mam VF-22.
Zamykamy
pozdro
goory
- 1 Odpowiedzi
- 361 Odsłony
-
Ostatni post autor: goory
13 mar 2014, o 00:45
-
-
- 1 Odpowiedzi
- 353 Odsłony
-
Ostatni post autor: lyssy23
13 mar 2014, o 00:12
-
-
reczny hydrauliczny z pompa willwod
Odpowiedzi: 6
autor:
suburubu.gc8 » 10 mar 2014, o 02:03
Pierwszy post
witam mam do sprzedania reczny z pompa willwoda stan bardzo dobry cena 350zl
Ostatni post
Bo kupię tę pompę, żebyście nie mieli!
A ręczny mam żyletę :P
- 6 Odpowiedzi
- 534 Odsłony
-
Ostatni post autor: booSTi
12 mar 2014, o 23:23
-
-
[S] Trochę gratów do Outbacka
Odpowiedzi: 3
autor:
sherif » 6 gru 2013, o 16:35
Pierwszy post
Witam !
Zostało mi trochę gratów od Subaru Outback MY08 EU H6:
- system iSR, zdemontowane z mojego pojazdu po kolizji. Jest to centralka Predator Keratronik + antena GPS + kable. Cena powiedzmy...
Ostatni post
up, ceny do negocjacji
- 3 Odpowiedzi
- 421 Odsłony
-
Ostatni post autor: sherif
12 mar 2014, o 22:59
-
-
sprzedane
autor:
abarthcik » 12 mar 2014, o 20:12
Sprzedam typowego speedlina 1278 do subaru szerokość 7J a średnica 16.
Felgi miały odparzenia lakieru więc zostały pomalowane pędzlem co wygląda...
Na felgach są załoone opony ale raczej przydałyby...
- 0 Odpowiedzi
- 227 Odsłony
-
Ostatni post autor: abarthcik
12 mar 2014, o 20:12
-
-
- 0 Odpowiedzi
- 204 Odsłony
-
Ostatni post autor: thearchitect
12 mar 2014, o 18:34
-
-
kolektor różnoodległościowy LEGACY bulgot
autor:
MATRIX » 12 mar 2014, o 17:08
Cześć.
Mam do sprzedania kolektor różnoodległościowy. Kolektor z katalizatorem. Przy odbiorze osobistym kompletny z rurą do tłumika końcowego tak jak na zdjęciu. Daje fajny dźwięk jak w turbawce....
- 0 Odpowiedzi
- 446 Odsłony
-
Ostatni post autor: MATRIX
12 mar 2014, o 17:08
-
-
SPRZEDAM KOŁA OZ PRODRIVE 18" ZŁOTE 5x100
Odpowiedzi: 1
autor:
Piotrek_lbn » 12 mar 2014, o 11:02
Pierwszy post
Witam,
mam do sprzedania CAŁE KOŁA, które zostały mi w garażu. Są to 18 calowe felgi firmy OZ Prodrive 5x100 i na nich opona Yokohama Parada Spec 2 w stanie bardzo dobrym. Bardzo mało jeźdzone felgi...
Ostatni post
SPRZEDANE, DO ZAMKNIĘCIA
- 1 Odpowiedzi
- 503 Odsłony
-
Ostatni post autor: Piotrek_lbn
12 mar 2014, o 15:41
Twoje uprawnienia na tym forum
Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników