kupię / sprzedam / zamienię / wymienię /dam / nie dam
Regulamin forum
Jeśli kupujesz coś z ogłoszenia na Forum robisz to na własne ryzyko!
Administracja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za zamieszczane ogłoszenia. Nie przelewaj pieniędzy ludziom, których nie znasz lub którzy nie mają wiarygodnej historii na Forum!
-
-
Poczta [email protected] dla każdego :)
Odpowiedzi: 26
autor:
barbie » 9 paź 2008, o 14:53
Pierwszy post
Szanowne Państwo!
Od dziś kto tylko sobie życzy może posiąść pocztę w domenie forum-subaru.pl :mrgreen:
Poczta obsługiwana przez Gmail, łatwa, lekka i przyjemna.
Chętni do założenia konta proszeni...
Ostatni post
Hej , jak mam być szczery to nie wpadłem na to :wall: niestety temat już ogarnąłem, bo jutro auto wyjeżdża mi z Warsztatu i musiałem to mieć na już. Żałuję, bo zdecydowanie wolałem te Twoje.
- 26 Odpowiedzi
- 123819 Odsłony
-
Ostatni post autor: michal.gorywoda
25 wrz 2020, o 19:38
-
-
- 0 Odpowiedzi
- 244 Odsłony
-
Ostatni post autor: booSTi
16 lut 2014, o 15:46
-
-
[S] opony 225/45 R17 8mm każda 400zł/komplet
autor:
wiktor.janusz » 16 lut 2014, o 15:29
Sprzedam komplet opon Markgum EVO 1 , praktycznie nowych 225/45/17 ładny bieżnik, równo zużyte nie zeschodkowane, gwarantuję, że każda z opon ma minimum 7,8 mm bieżnika. Jedna z opon ma powierzchowne...
- 0 Odpowiedzi
- 275 Odsłony
-
Ostatni post autor: wiktor.janusz
16 lut 2014, o 15:29
-
-
zaciski tarcz klocki WRX
Odpowiedzi: 4
autor:
venom » 11 lut 2014, o 21:52
Pierwszy post
witam do sprzedania jak w temacie
kupiłem samochód a ten kpl był w bagazniku
poniewaz nie znam wartosci wystawiłem na licytacje
onclick= window.open(this.href);return false;
Ostatni post
jasne że mogę ale napisz do mnie przez alegro bo mam to w pracy więc jak tam odpale kompa to bede o tym pamiętać
a jesli chodzi o firme tarcz i klocków to nie wiem nie znalałem oznaczeń ale...
- 4 Odpowiedzi
- 348 Odsłony
-
Ostatni post autor: venom
15 lut 2014, o 22:56
-
-
[S] Działki budowlane na mazurach
Odpowiedzi: 4
autor:
MichallD » 5 sie 2013, o 20:30
Pierwszy post
Mam na sprzedanie 6 działek rekreacyjno-budowlanych nad jeziorem Dudeckim ( duże, 3 wyspy, bez strefy ciszy ). Miejscowość Giże, koło Olecka.
Działki mają po 12 arów. Jest przyłącze prądu.
Do...
Ostatni post
Up.
- 4 Odpowiedzi
- 711 Odsłony
-
Ostatni post autor: MichallD
15 lut 2014, o 22:46
-
-
Reperaturki do imprezy gt
Odpowiedzi: 12
autor:
darecki1981 » 12 lut 2014, o 19:33
Pierwszy post
tylne gdzie coś takiego można dostać? szukam na forum ale niby nie ma tylko to było w roku 2010 ostatnie posty! szukam firm na google od takich piprzników ale nie mają znalazłem 2 firmy i lipa! co...
Ostatni post
Jak rozbieralem swoja impreze 2 lata temu na kawaleczki i skladalem na nowo to zauwazylem ze konserwacja nadkoli jak i calego podwozia w Subaru jest znikoma. Moze w Foresterach mniej zalowali bo...
- 12 Odpowiedzi
- 1256 Odsłony
-
Ostatni post autor: Ciara
15 lut 2014, o 14:27
-
-
[S] Adaptery
Odpowiedzi: 7
autor:
subalega » 23 paź 2012, o 18:18
Pierwszy post
Mam adeptery do sprzedania jak na zdjęciu - 200 Pln - pytania na PW
To są adaptery tylne żeby do WRX-a US speca założyć zacisk dwutłoczkowy EU ( tarcza 290 ) lub od razu dwutłoczkowe brembo pod...
Ostatni post
Podejdzie do gc, zeby założyć dwutloczek z wrx?
- 7 Odpowiedzi
- 2050 Odsłony
-
Ostatni post autor: SPRT553
15 lut 2014, o 09:31
-
-
Kupię pompa wspomagania do Buga wrx
Odpowiedzi: 2
autor:
kamil18151 » 14 lut 2014, o 10:09
Pierwszy post
Kupię bo moja chyba umiera na wolnych obrotach brak wspomagania
Ostatni post
Nie wiem czy to taka sama może ktoś się wypowie?
- 2 Odpowiedzi
- 240 Odsłony
-
Ostatni post autor: kamil18151
15 lut 2014, o 08:10
-
-
(S) Wydech Magnex do Subaru Impreza Klasyk
Odpowiedzi: 1
autor:
danny007 » 8 sty 2014, o 21:46
Pierwszy post
full wydech firmy Magnex do Subaru Impreza klasyk ,downpipe 3 przeczodzi w 2.5 ,koncowy 3,5 cala w bardzo dobrym stanie ,przyjazny w dalekie podroze
O wiecej info prosze na pw
Cena-1300zl
Ostatni post
boing
- 1 Odpowiedzi
- 393 Odsłony
-
Ostatni post autor: danny007
14 lut 2014, o 20:52
-
-
Gwint KW do klasyka
Odpowiedzi: 2
autor:
blop » 1 lut 2014, o 15:32
Pierwszy post
Stan bardzo dobry cena 1700
Ostatni post
Zamykamy
- 2 Odpowiedzi
- 462 Odsłony
-
Ostatni post autor: blop
14 lut 2014, o 19:54
-
-
- 0 Odpowiedzi
- 201 Odsłony
-
Ostatni post autor: glazu6
13 lut 2014, o 22:51
-
-
- 0 Odpowiedzi
- 169 Odsłony
-
Ostatni post autor: Gepard
13 lut 2014, o 20:55
-
-
(S) Felgi ENZO R 5x114.3 17
autor:
Marcel » 13 lut 2014, o 19:02
Witam , tak jak w temacie sprzedam felgi ENZO R w rozmiarze 17 bez opon rozstaw śrub 5x114.3 Do obejrzenia i odbioru we Wrocławiu Cena 1000 zł
605 10 12 12
- 0 Odpowiedzi
- 281 Odsłony
-
Ostatni post autor: Marcel
13 lut 2014, o 19:02
-
-
(S) Hayward & Scott do Subaru Impreza klasyk
Odpowiedzi: 2
autor:
danny007 » 8 sty 2014, o 21:48
Pierwszy post
Hayward & Scott full wydech do Subaru Impreza klasyk ,downpipe 3cale przechodzi w 2.5cala ,koncowy 4.5 cali ,glosny wydech
O wiecej info prosze na pw
Cena-1250zl
Ostatni post
1100zl
- 2 Odpowiedzi
- 450 Odsłony
-
Ostatni post autor: danny007
13 lut 2014, o 18:24
-
-
(S) Jap Spec Milltek do Subaru Impreza Classic i Newage
Odpowiedzi: 30
autor:
danny007 » 20 wrz 2012, o 15:55
Pierwszy post
Witam wszystkich do zaoferowania posiadam wydech Catback znanego angielskiego producenta Milltek do Subaru Impreza Classic sam box podejdzie do Newage poniewaz ma regulowany tylni wieszak,jest to 3...
Ostatni post
550zl
- 30 Odpowiedzi
- 6531 Odsłony
-
Ostatni post autor: danny007
13 lut 2014, o 18:22
-
-
(S) SKRZYNIA 5MT 4A-TY754VSBAA
Odpowiedzi: 7
autor:
artur0009 » 12 lut 2014, o 19:44
Pierwszy post
Witam mam do zaoferowania skrzynie biegów Imprezy GX 2002r 125km po przebiegu 129 tyś o NR 4A-TY754VSBAA sprawna działająca bez zarzutów w 100% .
Skrzynia kompletna z Półosiami 5MT 4A-TY754VSBAA +...
Ostatni post
Jak najbardziej poczuwam się że zrobiłem zamieszanie i wprowadzałem kogoś w błąd.
- 7 Odpowiedzi
- 780 Odsłony
-
Ostatni post autor: artur0009
13 lut 2014, o 12:20
-
-
[S] części GT / WRX (silnik/skrzynia/felgi/zaciski/wnętrze)
Odpowiedzi: 2
autor:
CZEX » 5 lut 2014, o 16:05
Pierwszy post
Nowa dostawa w Bady-Cars :
silnik bez osprzętu Impreza 2.0T WRX 2002 rok - 3300zł
silnik bez osprzętu Impreza 2.0T GT 2000 rok - 2800zł
skrzynia biegów TY754VN1AA - 1800zł
skrzynia biegów...
Ostatni post
up up
- 2 Odpowiedzi
- 496 Odsłony
-
Ostatni post autor: CZEX
13 lut 2014, o 02:55
-
-
greddy profec b spec 2
autor:
pit1976 » 12 lut 2014, o 19:58
EBC greddy profec b spec 2 pierwsza liga do samochodow turbodoladowanych w pelni sprawny stan idealny caly czas w aucie uzytkowany,cena 900zl
mozliwa wysylka lub wystawienie na allegro w razie pytan...
- 0 Odpowiedzi
- 316 Odsłony
-
Ostatni post autor: pit1976
12 lut 2014, o 19:58
-
-
[S] Bransoletka złota damska
Odpowiedzi: 2
autor:
deeboo1 » 12 lut 2014, o 15:56
Pierwszy post
W związku ze zbliżającymi sie Walentynkami.
Propozycja na prezent.
onclick= window.open(this.href);return false;
Cena dla forumowiczów : 10 tyś złotych
Ostatni post
Wszystko zależy od tego jak bardzo chcemy zapunktować u partnerki ;-)
- 2 Odpowiedzi
- 435 Odsłony
-
Ostatni post autor: deeboo1
12 lut 2014, o 16:13
-
-
- 0 Odpowiedzi
- 181 Odsłony
-
Ostatni post autor: fabiow
12 lut 2014, o 11:41
-
-
[S] Nowy Samsung ATIV BOOK 9 Lite
autor:
deeboo1 » 12 lut 2014, o 10:42
Witam
Sprzedam nowy SAMSUNG ATIV BOOK 9 Lite NP905S3G-K02PL
Zakupiony 11.02.2014
Dowód zakupu : faktura z Media Expert na kwotę 2599 zł
Cena : 1850 zł
Zdjęcia mogę zrobić tylko pudełka i...
- 0 Odpowiedzi
- 250 Odsłony
-
Ostatni post autor: deeboo1
12 lut 2014, o 10:42
-
-
[S] Sprzedam Subaru Justy 4x4 1999 r wszystkie części
Odpowiedzi: 3
autor:
zelek159 » 10 lut 2014, o 13:56
Pierwszy post
Witam mam do sprzedania wszystkie części do subaru justy 1999 r silnik skrzynia napędy środek , do starszego modelu justy coś tez się znajdzie jak ktoś będzie szukał tylko raczej nie blacharsko bo po...
Ostatni post
OK, czekam ;) Mama w swojej Justynce ubiła, jest poklejone, ale jak by niedrogo wyszło to się pewnie zastanowi :P
- 3 Odpowiedzi
- 369 Odsłony
-
Ostatni post autor: BelegUS
11 lut 2014, o 16:06
-
-
- 0 Odpowiedzi
- 195 Odsłony
-
Ostatni post autor: lyssy23
11 lut 2014, o 13:21
-
-
[K] fotel lub samo oparcie
Odpowiedzi: 20
autor:
pawlaswrc » 4 lip 2013, o 10:28
Pierwszy post
W Colinie powoli przeciera mi się oparcie fotela w newralgicznym miejscu, a wiem, że naprawa, czy wstawianie mija się z moim poczuciem estetyki, więc szukam nalepiej samego oparcia w bdb stanie....
Ostatni post
UPPPP
- 20 Odpowiedzi
- 2149 Odsłony
-
Ostatni post autor: pawlaswrc
11 lut 2014, o 00:40
-
-
[S] skrzynia 6mt
autor:
bady » 10 lut 2014, o 21:47
Mam na sprzedaż napęd STI. bez dccd z 03 roku. Cena 12000,- W skład wchodzi skrzynia, dyfer, wał, wybierak, półosie, zwrotnice, tylna belka z wahaczami.
- 0 Odpowiedzi
- 301 Odsłony
-
Ostatni post autor: bady
10 lut 2014, o 21:47
-
-
[K] Lekką maskę do GT-ka MY00
autor:
TomekSliwa » 10 lut 2014, o 18:55
Jak w temacie, może być aluminiowa jeśli w rozsądnej cenie, najlepiej jakiś leciutki kompozyt 8-)
Ostro się zbroję :evilgrin:
- 0 Odpowiedzi
- 200 Odsłony
-
Ostatni post autor: TomekSliwa
10 lut 2014, o 18:55
Twoje uprawnienia na tym forum
Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników