kupię / sprzedam / zamienię / wymienię /dam / nie dam
Regulamin forum
Jeśli kupujesz coś z ogłoszenia na Forum robisz to na własne ryzyko!
Administracja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za zamieszczane ogłoszenia. Nie przelewaj pieniędzy ludziom, których nie znasz lub którzy nie mają wiarygodnej historii na Forum!
-
-
Poczta [email protected] dla każdego :)
Odpowiedzi: 26
autor:
barbie » 9 paź 2008, o 14:53
Pierwszy post
Szanowne Państwo!
Od dziś kto tylko sobie życzy może posiąść pocztę w domenie forum-subaru.pl :mrgreen:
Poczta obsługiwana przez Gmail, łatwa, lekka i przyjemna.
Chętni do założenia konta proszeni...
Ostatni post
Hej , jak mam być szczery to nie wpadłem na to :wall: niestety temat już ogarnąłem, bo jutro auto wyjeżdża mi z Warsztatu i musiałem to mieć na już. Żałuję, bo zdecydowanie wolałem te Twoje.
- 26 Odpowiedzi
- 123820 Odsłony
-
Ostatni post autor: michal.gorywoda
25 wrz 2020, o 19:38
-
-
- 0 Odpowiedzi
- 186 Odsłony
-
Ostatni post autor: timur
5 lut 2014, o 14:10
-
-
(K) lampa przednia prawa
autor:
zako666 » 5 lut 2014, o 11:11
kupie lampe przednia prawa lub sam reflektor szkła do subaru impreza wersja europejska rok 1996
- 0 Odpowiedzi
- 188 Odsłony
-
Ostatni post autor: zako666
5 lut 2014, o 11:11
-
-
[s] Kierunki Impreza przedliftowa GT/STi Crystal Clear
Odpowiedzi: 6
autor:
Jaco46VR » 10 paź 2013, o 12:12
Pierwszy post
mam do sprzedania kierunki do subaru imprezy GT/STi przedliftowej
nowe kosztuja 68 Funtow okolo 330zl
sprzedaje jako komplet (lewy i prawy) cale nie uszkodzone w bardzo dobrym stanie cena 200 zl z...
Ostatni post
upik
- 6 Odpowiedzi
- 679 Odsłony
-
Ostatni post autor: Jaco46VR
5 lut 2014, o 01:29
-
-
- 7 Odpowiedzi
- 793 Odsłony
-
Ostatni post autor: Jaco46VR
5 lut 2014, o 01:29
-
-
[s] Zestaw kosmetyków do samochodu SONAX Vodafone McLAREN ME
Odpowiedzi: 5
autor:
Jaco46VR » 11 sty 2014, o 19:26
Pierwszy post
Hejka posiadam dwa nowe zestawy kosmetyków do samochodu SONAX Vodafone McLAREN MERCEDES
skład zestawu:
SZAMPON 1 litr
SONAX Szampon samochodowy Koncentrat łagodnie myje wszystkie rodzaje...
Ostatni post
39,99 zl wysylka gratis
- 5 Odpowiedzi
- 448 Odsłony
-
Ostatni post autor: Jaco46VR
5 lut 2014, o 01:28
-
-
[K] Turbo TD05 z STi 2.0 new age
Odpowiedzi: 1
autor:
grygo » 5 lut 2014, o 00:17
Pierwszy post
Tak jak w temacie. Oferty prosze kierowac najlepiej na priv. Dzieki!
Ostatni post
W tym modelu było chyba vf35
- 1 Odpowiedzi
- 236 Odsłony
-
Ostatni post autor: bujak27
5 lut 2014, o 00:39
-
-
[s] zegary VDO, temp i ciśnienie oleju
Odpowiedzi: 11
autor:
karolwa » 21 sty 2014, o 13:52
Pierwszy post
Jak wyżej, zegary z mojego samochodu, z czujnikami, działające, czarne.
Cena 400zł
Zdjęcia po weekendzie
Ostatni post
bo chyba PayU jest obowiazkowe?
A czy mozesz podac wymiary tych zegarow? Czy wejda w slupek?
Pzw,
MCC
- 11 Odpowiedzi
- 793 Odsłony
-
Ostatni post autor: mcc
4 lut 2014, o 11:15
-
-
[K] Morette bugeye
Odpowiedzi: 2
autor:
Gates » 3 lut 2014, o 23:11
Pierwszy post
Cześć.
Potrzebuję plastik do lampy morette do imprezy 2001-2002 osłaniający lampę. Tak jak na zdjęciu, z tym, że na lewą stronę:
Ostatni post
Mam lampę, szukam samego plastiku. Niestety ze względów czysto ekonomicznych, jestem zmuszony szukać dalej
- 2 Odpowiedzi
- 562 Odsłony
-
Ostatni post autor: Gates
4 lut 2014, o 10:54
-
-
[K] zbiornik paliwa OBK MY 97
autor:
minimus » 3 lut 2014, o 20:32
Może być pusty, ważne żeby szczelny.
Ktokolwiek słyszał lub coś wie gdzie takowy zanabyć w cenie rozsądnej proszę o info. Nowy bądź nie :mrgreen:
- 0 Odpowiedzi
- 184 Odsłony
-
Ostatni post autor: minimus
3 lut 2014, o 20:32
-
-
Szukam przekladki do impreza 2,0t 1997r
Odpowiedzi: 2
autor:
glazu6 » 3 lut 2014, o 17:10
Pierwszy post
Witam wszystkich jeszcze raz.Poszukuję przekładki do imprezy 2,0t,jeśli ma ktoś namiary na jakąś miejscówe z graciorami to proszę dzc znać.Dzięki z góry
Ostatni post
No niestety nie ta deska,ja mam jeszcze na starej ;-(
- 2 Odpowiedzi
- 322 Odsłony
-
Ostatni post autor: glazu6
3 lut 2014, o 20:23
-
-
Sprzedam Części SUBARU LEGACY TURBO
Odpowiedzi: 12
autor:
Gooz » 12 gru 2013, o 19:46
Pierwszy post
Fura stoi pod domem już sporo czasu, miała iść w całości, różne osoby się pytały, debatowały ale absolutnie nic z tego nie wynikało a mnie nie stać na samo stanie. Zdecydowałem się rozebrać, wszelkie...
Ostatni post
onclick= window.open(this.href);return false;
- 12 Odpowiedzi
- 1515 Odsłony
-
Ostatni post autor: Gooz
3 lut 2014, o 19:47
-
-
[WS] Gram light 57s 17x8,5
autor:
Bartosz-B » 3 lut 2014, o 18:20
Jak w temacie wstępnie sprzedam
Jak ktoś jest poważnie zainteresowany to proszę pisać ET bodajże 50 ale to do sprawdzenia
rozstaw 5x100
wchodzą na brembo
Cena 3500pln z wysyłką
Jak widać jeździły w...
- 0 Odpowiedzi
- 228 Odsłony
-
Ostatni post autor: Bartosz-B
3 lut 2014, o 18:20
-
-
- 0 Odpowiedzi
- 207 Odsłony
-
Ostatni post autor: grzes_m
3 lut 2014, o 14:48
-
-
[S]Katalizatory z WRX 2003
Odpowiedzi: 3
autor:
irakleo » 7 sty 2014, o 21:53
Pierwszy post
Po zakupie Imprezy okazało się że mam końcowy tłumik do wymiany. Poszukiwania w naszym kraju kończyły się na przegnitych używkach za chore pieniądze albo buczących Ulterach. W związku z powyższym...
Ostatni post
W koncu procz tych up i down pipe z WRXa '03 sprzedajesz ten koncowy z emblematem STI?
Pzw,
MCC
- 3 Odpowiedzi
- 571 Odsłony
-
Ostatni post autor: mcc
3 lut 2014, o 11:56
-
-
[K] miskę olejową Impreza GD 2.0 125km
Odpowiedzi: 1
autor:
radgal6633 » 20 lis 2013, o 18:27
Pierwszy post
Witam, jak w temacie, kupię miskę olejową (oczywiście nie zardzewiałą co przepuszcza olej - bo taką już mam..).
Samochód to Impreza GD Kombi MY01, silnik 2.0 125km.
Pozdrawiam.
Ostatni post
Witam,jeżeli jeszcze poszukujesz,to mam taką miskę w dobrym stanie.
- 1 Odpowiedzi
- 347 Odsłony
-
Ostatni post autor: siruba
2 lut 2014, o 20:21
-
-
[K] Rozpórki
autor:
przemal » 2 lut 2014, o 19:55
Siemka
Kupię rozpórki do STI '04
obojętnie, które
-tył, gora zagłówki, góra bagażnik, dół
lub doł jak na foto
- przód trapez
moze komus zalega? :)
504 297 210
- 0 Odpowiedzi
- 225 Odsłony
-
Ostatni post autor: przemal
2 lut 2014, o 19:55
-
-
[s] lusterko prawe GC8 na 3 piny
Odpowiedzi: 1
autor:
karolwa » 21 sty 2014, o 13:52
Pierwszy post
Jak wyżej, lusterko całe, nie pęknięte, na 3 piny.
Cena 100zł
onclick= window.open(this.href);return false;
onclick= window.open(this.href);return false;
onclick= window.open(this.href);return...
Ostatni post
upp
- 1 Odpowiedzi
- 236 Odsłony
-
Ostatni post autor: karolwa
2 lut 2014, o 17:49
-
-
[s] BOVa na flansze
Odpowiedzi: 1
autor:
karolwa » 21 sty 2014, o 13:51
Pierwszy post
Jak wyżej,
Cena 100zł
ten chromowany
onclick= window.open(this.href);return false;
Ostatni post
upp
- 1 Odpowiedzi
- 250 Odsłony
-
Ostatni post autor: karolwa
2 lut 2014, o 17:48
-
-
[s] rozpórka SPARCO gc8
Odpowiedzi: 5
autor:
karolwa » 29 gru 2013, o 19:26
Pierwszy post
Witam, sprzedam jak w temacie, rozpórkę SPARCO, czerwona, regulowana (śruba na środku) , stan b.dobry (dla wymagających można odświeżyć lakier)
Cena 600 zł + przesyłka
onclick=...
Ostatni post
upp
- 5 Odpowiedzi
- 534 Odsłony
-
Ostatni post autor: karolwa
2 lut 2014, o 17:48
-
-
[s] Intercooler WRX
Odpowiedzi: 1
autor:
karolwa » 21 sty 2014, o 13:50
Pierwszy post
Sprzedam IC WRX 01
100zl
onclick= window.open(this.href);return false;
onclick= window.open(this.href);return false;
onclick= window.open(this.href);return false;
Ostatni post
upp
- 1 Odpowiedzi
- 280 Odsłony
-
Ostatni post autor: karolwa
2 lut 2014, o 17:48
-
-
[K] wykładzinę bagażnika z Imprezy P1
Odpowiedzi: 52
autor:
pawlaswrc » 2 mar 2013, o 01:19
Pierwszy post
Kupię wykładzinę bagażnika z Imprezy P1 GC8. Tylko z tego modelu, nie inną. Jak ktoś ma, to wie , o co kaman. Szukam już od dłuższego czasu i coś kiepsko to idzie. Jak są, głównie na angielskim...
Ostatni post
Przyszła IDEALNA :-d
ZAMYKAMY!!!!!!!!!
- 52 Odpowiedzi
- 7319 Odsłony
-
Ostatni post autor: pawlaswrc
1 lut 2014, o 20:21
-
-
- 0 Odpowiedzi
- 268 Odsłony
-
Ostatni post autor: adrian055
1 lut 2014, o 18:16
-
-
[S] komplet felg 16'' z oponami letnimi 205/50/16
Odpowiedzi: 3
autor:
Lopez » 13 sty 2014, o 11:57
Pierwszy post
Sprzedam komplet felg oryginalnych Subaru, 16x6,5 et 55.
Felgi w stanie bdb, 100% proste, żadnego bicia.
W komplecie opony Michelin Pilot Primacy 205/50/16, bieżnik około 4-5 mm.
Całość wyważona,...
Ostatni post
Można zamykać.
- 3 Odpowiedzi
- 575 Odsłony
-
Ostatni post autor: Lopez
1 lut 2014, o 17:06
-
-
3 KM do wolnego ssaka
autor:
melina26 » 1 lut 2014, o 16:33
Do sprzedania czujnik położenia walu do starszych wolnossakow sohc, począwszy od 1.6 a skończywszy na 2.5. Efekt użycia czujnika to zapłon pojawiający się 3 stopnie wcześniej niz na ori czujniku....
- 0 Odpowiedzi
- 245 Odsłony
-
Ostatni post autor: melina26
1 lut 2014, o 16:33
-
-
Kupię Zbiorniczek wyrównawczy
Odpowiedzi: 1
autor:
NADZIOS » 31 sty 2014, o 21:58
Pierwszy post
Kupię zbiorniczek wyrównawczy z silnika gc8 96r. taki jak na stronie onclick= window.open(this.href);return false; na stronie
Ostatni post
Mam takowy.Ma lekko uszkodzoną metalową obwódkę,ale jest szczelny.
100pln wysyłka w cenie.
Pzdr
- 1 Odpowiedzi
- 246 Odsłony
-
Ostatni post autor: drift_king
1 lut 2014, o 09:06
Twoje uprawnienia na tym forum
Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników