kupię / sprzedam / zamienię / wymienię /dam / nie dam
Regulamin forum
Jeśli kupujesz coś z ogłoszenia na Forum robisz to na własne ryzyko!
Administracja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za zamieszczane ogłoszenia. Nie przelewaj pieniędzy ludziom, których nie znasz lub którzy nie mają wiarygodnej historii na Forum!
-
-
Poczta [email protected] dla każdego :)
Odpowiedzi: 26
autor:
barbie » 9 paź 2008, o 14:53
Pierwszy post
Szanowne Państwo!
Od dziś kto tylko sobie życzy może posiąść pocztę w domenie forum-subaru.pl :mrgreen:
Poczta obsługiwana przez Gmail, łatwa, lekka i przyjemna.
Chętni do założenia konta proszeni...
Ostatni post
Hej , jak mam być szczery to nie wpadłem na to :wall: niestety temat już ogarnąłem, bo jutro auto wyjeżdża mi z Warsztatu i musiałem to mieć na już. Żałuję, bo zdecydowanie wolałem te Twoje.
- 26 Odpowiedzi
- 123831 Odsłony
-
Ostatni post autor: michal.gorywoda
25 wrz 2020, o 19:38
-
-
[S] Hamulce przód 316mm LEGACY SPEC B zaciski/tarcze/klocki
Odpowiedzi: 2
autor:
CZEX » 7 sty 2014, o 19:50
Pierwszy post
Kompletne hamulce przednie z Subaru Legacy Spec B MY06 :
zaciski
tarcze
klocki
więcej zdjęć : onclick= window.open(this.href);return false;
cena 600zł / całość
Mam też hamulce tył - cena do...
Ostatni post
Tarcza ma około 31mm, bez jakiegoś wyczuwalnego rantu. 5x100.
- 2 Odpowiedzi
- 635 Odsłony
-
Ostatni post autor: CZEX
8 sty 2014, o 01:50
-
-
kupie opony 18
autor:
BIG_Mr.PN » 7 sty 2014, o 19:16
kupie opony 18-stki rozmiar 205 lub 215 40 lub 45 jak ktos cos ma czekam na cynk
- 0 Odpowiedzi
- 241 Odsłony
-
Ostatni post autor: BIG_Mr.PN
7 sty 2014, o 19:16
-
-
Komputer Apexi Power FC do wystrojenia Impreza GT 96-98'
Odpowiedzi: 1
autor:
Fikuła » 5 sty 2014, o 23:05
Pierwszy post
Sprzedam, komputer Apexi Power FC do Impreza GT 98'. Pozwala on wystroić seryjne Subaru do ok 280km. Cena wyjątkowo niska 1400zł !!!!! Ja sprzedaję swoje Subaru i nie zdążyłem założyć komputera....
Ostatni post
Polecam bo warto, a cena naprawde symboliczna!!!!
- 1 Odpowiedzi
- 427 Odsłony
-
Ostatni post autor: Fikuła
7 sty 2014, o 10:47
-
-
impreza 2.5 usa
Odpowiedzi: 2
autor:
BIG_Mr.PN » 5 sty 2014, o 01:09
Pierwszy post
sprzedam imprezę 2.5 USA wyjęte wszystko co potrzebowałem do przedkaldki. magiel deska pedały dmuchawa brak dokumentów. cena 3500 do negocjacji.
Ostatni post
do zamknięcia nie auktualne
- 2 Odpowiedzi
- 447 Odsłony
-
Ostatni post autor: BIG_Mr.PN
6 sty 2014, o 23:57
-
-
kupię parę części do imprezy '99 125KM
Odpowiedzi: 2
autor:
roslinn » 28 lis 2013, o 00:11
Pierwszy post
potrzebuję następujących elementów:
-silniczek krokowy (ostatecznie cała przepustnica)
-koło pasowe wspomagania
-włącznik halogenów (+kable do nich albo same wtyczki)
-obudowa filtra powietrza...
Ostatni post
Dzięki:) faktycznie wszystko i niedrogo
- 2 Odpowiedzi
- 320 Odsłony
-
Ostatni post autor: roslinn
6 sty 2014, o 21:02
-
-
- 0 Odpowiedzi
- 234 Odsłony
-
Ostatni post autor: kaarolekkk
6 sty 2014, o 19:14
-
-
[K] sondę lambda impreza 2.0 gx
Odpowiedzi: 1
autor:
Macjek » 24 gru 2013, o 09:34
Pierwszy post
Czesc, kupię sondę lambda za katem do wolnossacej imprezy 2.0 z 2002r. Tylko oryginał!
Sent from my HTC Desire 500 using Tapatalk
Ostatni post
Nr części: 22690AA640.
- 1 Odpowiedzi
- 299 Odsłony
-
Ostatni post autor: Macjek
6 sty 2014, o 17:10
-
-
[K] Komputer do Imprezy GC
Odpowiedzi: 2
autor:
mati19999 » 5 sty 2014, o 23:38
Pierwszy post
Witam.
Jak w temacie - kupię ecu do imprezy gc rocznik 93-96, najlepiej o oznaczeniu 6K, ale mogą być też 7k, 2c, z4 albo z5 (4 wtyczki). Pozdrawiam, Mateusz.
Ostatni post
Mam Z4
- 2 Odpowiedzi
- 351 Odsłony
-
Ostatni post autor: Strychar85
6 sty 2014, o 15:00
-
-
- 0 Odpowiedzi
- 192 Odsłony
-
Ostatni post autor: filester
6 sty 2014, o 00:21
-
-
- 0 Odpowiedzi
- 216 Odsłony
-
Ostatni post autor: ZibiUT
5 sty 2014, o 21:18
-
-
(S) Front mount intercooler Subaru Impreza Klasyk
Odpowiedzi: 9
autor:
danny007 » 15 wrz 2013, o 16:57
Pierwszy post
Witam wszystkich na sprzedaz przedni intercooler w b dobrym stanie do Subaru Impreza klasyk zostal sciagniety z Subaru Impreza RA
O wiecej info prosze na pw
Cena-1100zl
Ostatni post
to znaczy?moze napisz ile chcesz dac w tej promocji noworocznej :cofee:
- 9 Odpowiedzi
- 1141 Odsłony
-
Ostatni post autor: danny007
5 sty 2014, o 17:59
-
-
Skórzana tapicerka, kubełki Impreza
Odpowiedzi: 5
autor:
filester » 15 cze 2013, o 00:18
Pierwszy post
Jak w temacje.
Sondażowo wystawiam do sprzedania skórzaną tapicerkę do Imprezy. Wersja europejska, sedan z rozkładaną tylną kanapą! Komplet pochodzi z GT00 ale pasuje do Imprezy z lat 92-07 a...
Ostatni post
Aktualne
- 5 Odpowiedzi
- 1300 Odsłony
-
Ostatni post autor: filester
5 sty 2014, o 17:44
-
-
Garażowa wyprzedaż części Impreza GD
Odpowiedzi: 14
autor:
filester » 6 mar 2013, o 23:52
Pierwszy post
Poprzedni temat wyprzedażowy zrobił się lekkim śmietnikiem, postanowiłem więc zrobić porządek i ładnie wszystko zaktualizować.
Komplet spręzyn z wolnossaka 06-07, w super stanie. Przebieg ok 60 tys...
Ostatni post
Dawno mnie tu nie było, ale wlot jeszcze jest jeśli byłbyś nadal zainteresowany.
- 14 Odpowiedzi
- 2139 Odsłony
-
Ostatni post autor: filester
5 sty 2014, o 17:44
-
-
[S] Radio Subaru Clarion LCD MP3 Bluetooth
Odpowiedzi: 3
autor:
filester » 9 kwie 2013, o 23:05
Pierwszy post
Sprzedam radio Subaru Clarion. Wersja Europejska. Jest to model montowany w nowej generacji Forkach i Imprezach. Po drobnych przeróbkach można tez zapakowac do starszych modeli Forka, Imprezy czy...
Ostatni post
Może... komuś... radyjko?
550zł
- 3 Odpowiedzi
- 848 Odsłony
-
Ostatni post autor: filester
5 sty 2014, o 17:42
-
-
Kupie zawieszenie gwint lub KYB amortyzatory-zamykamy
Odpowiedzi: 1
autor:
artur.wac » 5 lis 2013, o 13:09
Pierwszy post
Witam jak w tytule kupie zawias gwint lub amortyzatory KYB do STI rok 2006 rozstaw 5x114,3
ewentualnie może komuś zalegają dwa przednie kołki oryginalne
propozycje mile widziane ;-)
Ostatni post
do zamknięcia temat.
- 1 Odpowiedzi
- 356 Odsłony
-
Ostatni post autor: artur.wac
4 sty 2014, o 19:25
-
-
Zakupię
autor:
Lonek » 4 sty 2014, o 14:24
Kupię kilka drobiazgów do leśnego stworka 03'
-przełączniki grzania foteli
-przełącznik halogenów
-listwę bagażnika
Może ktoś ma na zbyciu :-)
- 0 Odpowiedzi
- 228 Odsłony
-
Ostatni post autor: Lonek
4 sty 2014, o 14:24
-
-
[K]silnik impreza gd 160 km , słupek
Odpowiedzi: 2
autor:
bruttus » 16 gru 2013, o 23:38
Pierwszy post
Witam, wywiało mi uszczelkę i znikło ponad 2 litry oleju diagnoza prosta wymiana słupka (bądź poprzeczki ;) bo to boxer) zatem szukam z mechanikiem silnika golasa, jak ktoś ma proszę o informację,...
Ostatni post
ponawiam
- 2 Odpowiedzi
- 366 Odsłony
-
Ostatni post autor: bruttus
4 sty 2014, o 02:03
-
-
- 0 Odpowiedzi
- 175 Odsłony
-
Ostatni post autor: abarthcik
3 sty 2014, o 22:08
-
-
Felgi 16"x6.5 ET48
Odpowiedzi: 8
autor:
irakleo » 29 gru 2013, o 21:32
Pierwszy post
Sprzedam pancerne, niemieckie felgi które zakupiłem wraz z Imprezą. Do felg dorzucam w gratisie komplet śrub + zabezpieczenia antykradzieżowe.
cena 500zł + wysyłka
ps. koła wystawiłem także na...
Ostatni post
sprzedane :-p
- 8 Odpowiedzi
- 812 Odsłony
-
Ostatni post autor: irakleo
3 sty 2014, o 21:21
-
-
Sprzedam downpipe (DP)
Odpowiedzi: 16
autor:
matiwrc5 » 26 gru 2013, o 16:25
Pierwszy post
Witam was, jako że leży u mnie w garażu a nie pasuje u mnie (mam impreze gc i miało pasowac ale niestety jest za długi) sprzedam DP na szerokim kołnierzu 3 cale przelot, na łaczeniu 2,5 cala ,...
Ostatni post
Sprzedane do zamknięcia .
- 16 Odpowiedzi
- 1512 Odsłony
-
Ostatni post autor: matiwrc5
3 sty 2014, o 18:59
-
-
[S] Felgi ALT 17x7 ET 41 Podchodzą na złote brembo.
Odpowiedzi: 7
autor:
cesash » 27 gru 2013, o 16:32
Pierwszy post
Nie wiem czy wejdą na Brembo gdzies na google sa jakies imprezy na felgach tej firmy.
17x7j ET 41 5x100 i chyba 5x114.3
Felgi jak widać do renowacji. Dostałem je z autem. W 1szt ugięty rant...
Ostatni post
Kluczowy jest kształt ramion i przetłoczenia felgi a nie głównie ET patrz seryjna felga STI
danny007 są felgi 17x7 co wchodzą na brebo
- 7 Odpowiedzi
- 1005 Odsłony
-
Ostatni post autor: Bartosz-B
3 sty 2014, o 14:21
-
-
[S] GT 99' po czołówce
Odpowiedzi: 40
autor:
Wełniacz » 8 paź 2013, o 21:15
Pierwszy post
Witam sprzedam swoje GT 1999r. po czołówce. Zależy mi na sprzedaży całości wraku. Tutaj galeria onclick= window.open(this.href);return false;
Auto stoi u Pablonasa w Szczytnie więc techniczne...
Ostatni post
Raczej z turbo do NA sprzęgło nie podejdzie. Foto boczków gdzieś już wrzucałem ale jak coś to jutro je porządnie ofotografuje ale najpierw musze je z kurzy wytrzeć bo leżą w piwnicy. Tylni zderzak w...
- 40 Odpowiedzi
- 4245 Odsłony
-
Ostatni post autor: Wełniacz
2 sty 2014, o 23:56
-
-
(K/P) Trzpień jarzma zacisku
autor:
BiP » 2 sty 2014, o 23:24
Kupię / przygarnę dolny (ten z gumką) trzpień jarzma zacisku wraz ze śrubą. Gwint lekko mi się obrobił... Może się komuś poniewiera po garażu po wymianie hamulców. Hamulce to popularny dwutłoczek, na...
- 0 Odpowiedzi
- 269 Odsłony
-
Ostatni post autor: BiP
2 sty 2014, o 23:24
-
-
[K] Popsuty zegar 52 mm
autor:
Bergen » 2 sty 2014, o 11:41
Do najnowszego projektu potrzebuję gdzieś wsadzić wyświetlacz.
Dlatego z chęcią przygarnę, kupię za jakiś symboliczny pieniądz badź piwko, popsuty zegar 52 mm. Dowolny, bo i tak go wypatroszę i...
- 0 Odpowiedzi
- 195 Odsłony
-
Ostatni post autor: Bergen
2 sty 2014, o 11:41
-
-
- 0 Odpowiedzi
- 236 Odsłony
-
Ostatni post autor: danel4turbo
2 sty 2014, o 09:58
Twoje uprawnienia na tym forum
Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników