kupię / sprzedam / zamienię / wymienię /dam / nie dam
Regulamin forum
Jeśli kupujesz coś z ogłoszenia na Forum robisz to na własne ryzyko!
Administracja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za zamieszczane ogłoszenia. Nie przelewaj pieniędzy ludziom, których nie znasz lub którzy nie mają wiarygodnej historii na Forum!
-
-
Poczta [email protected] dla każdego :)
Odpowiedzi: 26
autor:
barbie » 9 paź 2008, o 14:53
Pierwszy post
Szanowne Państwo!
Od dziś kto tylko sobie życzy może posiąść pocztę w domenie forum-subaru.pl :mrgreen:
Poczta obsługiwana przez Gmail, łatwa, lekka i przyjemna.
Chętni do założenia konta proszeni...
Ostatni post
Hej , jak mam być szczery to nie wpadłem na to :wall: niestety temat już ogarnąłem, bo jutro auto wyjeżdża mi z Warsztatu i musiałem to mieć na już. Żałuję, bo zdecydowanie wolałem te Twoje.
- 26 Odpowiedzi
- 123831 Odsłony
-
Ostatni post autor: michal.gorywoda
25 wrz 2020, o 19:38
-
-
Do sprzedania kolektor wydechowy od legacy I tzw. bulgot
Odpowiedzi: 8
autor:
grzegorz_sg » 14 sie 2013, o 06:25
Pierwszy post
Witam w związku z zmianą planów do sprzedania ww. kolektor stan słaby , zerwany gwint od sondy jedna osłona rozerwana cena 120zł
Do sprzedania również cały napęd wraz z silnikiem od legacy 2,2...
Ostatni post
sprzedany do zamknięcia
- 8 Odpowiedzi
- 1545 Odsłony
-
Ostatni post autor: grzegorz_sg
2 sty 2014, o 07:54
-
-
- 0 Odpowiedzi
- 262 Odsłony
-
Ostatni post autor: CZEX
2 sty 2014, o 05:14
-
-
Części używane do Subaru Impreza GT 97-99 / WRX 01-05 W-WA
Odpowiedzi: 27
autor:
CZEX » 7 maja 2013, o 23:34
Pierwszy post
Mam sporo części, do Subaru :
Impreza WRX sedan 2001-2005
Impreza GT sedan MY97
Impreza GT sedan MY99
Nadwozie / podwozie :
Kompletne nieuszkodzone nadwozie GT MY99 (dark blue)
Błotniki...
Ostatni post
Ktoś odgrzebał ogłoszenie z maja, które jest już mało aktualne. Nie mam na tą chwilę układów wydechowych, ale co jakiś czas pojawiają się nowe części, więc najlepiej zapisz sobie mój nr 510 272 777 :)
- 27 Odpowiedzi
- 5223 Odsłony
-
Ostatni post autor: CZEX
2 sty 2014, o 04:54
-
-
[k] łożysko koła tylnego
Odpowiedzi: 6
autor:
Swierzy » 31 gru 2013, o 14:30
Pierwszy post
Kupię łożysko koła tylnego wraz z uszczelniaczami (do imprezy GF).
Najlepiej NTN H27008
Ostatni post
Dzięki :)
zamówione
- 6 Odpowiedzi
- 558 Odsłony
-
Ostatni post autor: Swierzy
1 sty 2014, o 21:18
-
-
[S] Łożysko tył impreza, legacy i inne , HKS, TD06-20g
Odpowiedzi: 4
autor:
krejzoool » 27 lis 2013, o 13:01
Pierwszy post
Sprzedam nowe Łożysko tył do imprezy, legacy forester renomowanej firmy SKF, cena 100
Blow off HKS oryginalny, zawór działał ale jak poleżał pół roku to teraz nie chce się otwierać, więć...
Ostatni post
up!
- 4 Odpowiedzi
- 723 Odsłony
-
Ostatni post autor: krejzoool
1 sty 2014, o 17:15
-
-
[s]stabilzatoy whiteline i perina 22mm przód tył
Odpowiedzi: 1
autor:
bujak27 » 31 gru 2013, o 01:46
Pierwszy post
Jak w temacie stabilizator przód 22mm gt/impreza kombi 01-07 tył 22 whiteline/perin(3-stopniowa regulacja) gt/impreza kombi gd 01-07/sedan gd-pod plastikowe łączniki.Cena 450 zł szt
Ostatni post
PRIW
- 1 Odpowiedzi
- 343 Odsłony
-
Ostatni post autor: PrzemoST
31 gru 2013, o 12:47
-
-
[K] Chlapacze do Imprezy GX '04
Odpowiedzi: 4
autor:
josedinner » 29 gru 2013, o 22:43
Pierwszy post
Witam,
potrzebuję porady odnośnie zakupu chlapaczy do mojej Imprezy GX '04:
Zależy mi na tym, żeby chlapacze nie były ani zbyt twarde, ani zbyt miękkie.
Czy możecie coś polecić? A może ktoś z Was...
Ostatni post
Dzięki, ale nie mój kolor :lol:
Ma ktoś inne propozycje? :-p
- 4 Odpowiedzi
- 470 Odsłony
-
Ostatni post autor: josedinner
30 gru 2013, o 19:29
-
-
- 0 Odpowiedzi
- 298 Odsłony
-
Ostatni post autor: mufix
29 gru 2013, o 17:04
-
-
[K]Opony szwedy kolce kupie
Odpowiedzi: 7
autor:
blop » 25 lis 2013, o 22:16
Pierwszy post
Kupie opony szwedy 16
Ostatni post
Może chodziło o długi kolec 8mm często stosowany w Szwecji - trzyma bombowo sprawdziłem organoleptycznie.
- 7 Odpowiedzi
- 701 Odsłony
-
Ostatni post autor: fedex
29 gru 2013, o 03:58
-
-
Przewody zapłonowe NGK Forester Legacy - Warszawa
Odpowiedzi: 2
autor:
ccwrc » 28 gru 2013, o 15:11
Pierwszy post
Edit: sprzedane.
Przewody nieużywane – po zakupie okazało się, że mam cewki bezpośrednio na świecach (Forester XT Turbo) :). Fajki są w wersji SAE (łamane 90 stopni, długość fajki około 15cm),...
Ostatni post
Wystawione tydzień temu, więc co do refleksu lepiej się tym nie chwalić ;)
- 2 Odpowiedzi
- 493 Odsłony
-
Ostatni post autor: ccwrc
28 gru 2013, o 19:21
-
-
- 0 Odpowiedzi
- 209 Odsłony
-
Ostatni post autor: m_isza
28 gru 2013, o 12:31
-
-
- 3 Odpowiedzi
- 467 Odsłony
-
Ostatni post autor: blop
27 gru 2013, o 22:43
-
-
biegi od skrzyni 77 - TY754VN2AA
Odpowiedzi: 3
autor:
przemasek » 4 lis 2010, o 21:05
Pierwszy post
sprzedam bebechy skrzyni biegi na sprzedaz 2 3 4 5 i wsteczny przebieg skrzyni 20 tys mil skrzynia z anglii 2002r OZNACZENIE SKRZYNI 77 - TY754VN2AA CENA 1 BIEG 400 ZŁ nr tel . 883-260-207
Ostatni post
Ile za drugi bieg?
- 3 Odpowiedzi
- 973 Odsłony
-
Ostatni post autor: Bartek1983
27 gru 2013, o 22:23
-
-
[K] Wskaźnik temperatury oleju
Odpowiedzi: 1
autor:
Miksu » 16 gru 2013, o 01:22
Pierwszy post
Witam.
Poszukuję wskaźnika temperatury oleju najlepiej od razu z czujnikiem do GT my96.
Czekam na propozycję;)
Pozdrawiam, Paweł :-)
Ostatni post
do góry
- 1 Odpowiedzi
- 338 Odsłony
-
Ostatni post autor: Miksu
27 gru 2013, o 16:23
-
-
(S) Silnik z V6 Prodrive-longblock
Odpowiedzi: 10
autor:
danny007 » 11 sie 2013, o 21:08
Pierwszy post
Witam wszystkich do zaoferowania silnik pochodzacy z V6 Prodrive 2000r w bardzo dobrym stanie przebieg 100tys mil
O wiecej info prosze na pw lub onclick= window.open(this.href);return false;
Cena...
Ostatni post
boing
- 10 Odpowiedzi
- 1648 Odsłony
-
Ostatni post autor: danny007
27 gru 2013, o 12:57
-
-
[S] Trochę części, nowe i używane - wyprzedaż
Odpowiedzi: 10
autor:
lanek » 6 gru 2010, o 14:04
Pierwszy post
W związku z porządkami do sprzedania:
Łączniki stabilizatora OEM Subaru tył STI - nr oryg. 20470SA011 - 49,00zł/szt
Gumy stabilizatora przedniego 19mm Impreza - Powerflex - 33,00zł/szt
Gumy...
Ostatni post
Czy uszczelki pokrywy zaworów OEM Subaru do GT - nr oryg. 13270AA082 i 132272AA082 - 27zł/szt
aktualne???
- 10 Odpowiedzi
- 1893 Odsłony
-
Ostatni post autor: kudlaty191
26 gru 2013, o 19:23
-
-
- 0 Odpowiedzi
- 306 Odsłony
-
Ostatni post autor: lucas-jdm
25 gru 2013, o 16:49
-
-
[K] Fotele WRX ew. komplet
Odpowiedzi: 14
autor:
warp9 » 2 gru 2013, o 12:28
Pierwszy post
Kupię dwa oryginalne przednie fotele kubełkowe do WRX - blob lub hawk (bez wersji angielskiej proszę). Najlepiej w Warszawie lub okolicach, bo potrzebna będzie przymiarka.
Proszę o kontakt na pw.
Ostatni post
Czy to jakiś hermetyczny żart, bo nie bardzo rozumiem ? :roll:
- 14 Odpowiedzi
- 1104 Odsłony
-
Ostatni post autor: warp9
24 gru 2013, o 00:47
-
-
- 7 Odpowiedzi
- 747 Odsłony
-
Ostatni post autor: kraftpol
23 gru 2013, o 20:56
-
-
(s) komplet satal 14 cali
Odpowiedzi: 2
autor:
Gepard » 21 gru 2013, o 16:21
Pierwszy post
Oddam za przyslowiowe 200zl komplet satli 14 cali z jakas tam zimowka odbior osobisty warszawa badz wysylka po nowym roku 503-112-639
Ostatni post
Czesc stalowki z imprezy GC stanu opon nie pamietam fotki moge podeslac po 7.01 bo dopiero wtedy bede mial do nich dostep.
- 2 Odpowiedzi
- 303 Odsłony
-
Ostatni post autor: Gepard
23 gru 2013, o 09:18
-
-
4 opony Yokohama Geolandar G035 215/60/16
Odpowiedzi: 6
autor:
grape.crash » 7 cze 2013, o 15:25
Pierwszy post
Witam,
na sprzedaż 4 sztuki w/w opon.
Rozmiar: 215/60/16.
Dot: 1504
Bieżnik kolejno: 3,79; 4,49; 4,03; 4,44
Cena 100 PLN'ów sztuka (sprzedaż tylko w kompletach po 2 sztuki).
Chętnie zamienię na...
Ostatni post
vegeta tak jak pisze ccwrc już ich nie mam :-)
Temat do zamknięcia :whistle:
- 6 Odpowiedzi
- 1200 Odsłony
-
Ostatni post autor: grape.crash
23 gru 2013, o 00:22
-
-
- 0 Odpowiedzi
- 246 Odsłony
-
Ostatni post autor: draqoon
22 gru 2013, o 16:38
-
-
cewka gt/wrx 99/00
Odpowiedzi: 1
autor:
adrian055 » 20 gru 2013, o 15:35
Pierwszy post
jak w temacie kumpel kupi cewke zaplonowa ta co jest na kolektorze w normalnych pieniazkach jc dawajcie prop na pw
Ostatni post
mam taka -300zl
- 1 Odpowiedzi
- 289 Odsłony
-
Ostatni post autor: danny007
21 gru 2013, o 22:10
-
-
[K]fotele przednie GT WRX STI
Odpowiedzi: 1
autor:
Gepard » 2 gru 2013, o 23:17
Pierwszy post
Witam kupie fotele przednie za rozsądne pieniazki :-)
Ostatni post
up moze tez byc kompletne wnetrze do kombi :)
- 1 Odpowiedzi
- 375 Odsłony
-
Ostatni post autor: Gepard
21 gru 2013, o 16:23
-
-
[S] Wnętrze od STI fotele, kanapa, wykładzina LHD
Odpowiedzi: 4
autor:
hulkster » 20 gru 2013, o 21:43
Pierwszy post
Witam
Sprzedam kompletne wnętrze do STI MY07 LHD
Fotele przód
Boczki przód
Kanapa tył
Boczki tył
Dywan niebieski
Komplet za 2200
Bez dywanu 1600
Stan idealny
Warszawa
Zrób sobie prezent pod...
Ostatni post
Niebieskie?Czy czarne skóry jak w spec d?
- 4 Odpowiedzi
- 1209 Odsłony
-
Ostatni post autor: bujak27
21 gru 2013, o 10:27
Twoje uprawnienia na tym forum
Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników