kupię / sprzedam / zamienię / wymienię /dam / nie dam
Regulamin forum
Jeśli kupujesz coś z ogłoszenia na Forum robisz to na własne ryzyko!
Administracja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za zamieszczane ogłoszenia. Nie przelewaj pieniędzy ludziom, których nie znasz lub którzy nie mają wiarygodnej historii na Forum!
-
-
Poczta [email protected] dla każdego :)
Odpowiedzi: 26
autor:
barbie » 9 paź 2008, o 14:53
Pierwszy post
Szanowne Państwo!
Od dziś kto tylko sobie życzy może posiąść pocztę w domenie forum-subaru.pl :mrgreen:
Poczta obsługiwana przez Gmail, łatwa, lekka i przyjemna.
Chętni do założenia konta proszeni...
Ostatni post
Hej , jak mam być szczery to nie wpadłem na to :wall: niestety temat już ogarnąłem, bo jutro auto wyjeżdża mi z Warsztatu i musiałem to mieć na już. Żałuję, bo zdecydowanie wolałem te Twoje.
- 26 Odpowiedzi
- 123831 Odsłony
-
Ostatni post autor: michal.gorywoda
25 wrz 2020, o 19:38
-
-
[S] KULTOWE Speedline 2013 8x18 ET 48
Odpowiedzi: 34
autor:
pawlaswrc » 22 lip 2013, o 21:43
Pierwszy post
Sprawdzam, czy będzie ktoś chętny na moje felgi. Chyba nie trzeba przedstawiać Speedline 2013 8x18 ET 48 , otówór centralny 56,1. To są felgi produkowane wspólcześnie we Włoszech już nie pod marką...
Ostatni post
No to UP!!!
- 34 Odpowiedzi
- 6324 Odsłony
-
Ostatni post autor: pawlaswrc
26 lis 2013, o 23:08
-
-
(S)FELGI 17 5X100 ET53 OPONY TOYO , ROZPÓRKĘ
autor:
malina555 » 26 lis 2013, o 20:41
SPRZEDAM :
-FELGI 17 5X100 7 CALI SZEROKOŚCI ET 53 ORYGINALNE SUBARU CENA 749 ZŁ
-OPONY TOYO PROXES T1R 4 SZTUKI 7,5MM KAŻDA 215/45R17 CENA KOMPLETU 400 ZŁ
-ROZPÓRKA Z SUBARU IMPREZY TURBO 99 ZŁ...
- 0 Odpowiedzi
- 332 Odsłony
-
Ostatni post autor: malina555
26 lis 2013, o 20:41
-
-
Opony zimowe
Odpowiedzi: 1
autor:
mOOmin » 15 lis 2013, o 15:53
Pierwszy post
Siema mam do sprzedania następujące opony zimowe:
2x Pirelli Winter 210 SnowSport 205/55/16
2x Firestone Winterhawk 2 EVO 195/65/15
2x GoodYear UltraGrip 7+ 205/55/16
2x Firestone Winterhawk 2...
Ostatni post
zostały już tylko te jak coś:
2x Firestone Winterhawk 2 EVO 195/65/15
- 1 Odpowiedzi
- 290 Odsłony
-
Ostatni post autor: mOOmin
26 lis 2013, o 20:06
-
-
[S] Zaciski STI BREMBO czarne przód
autor:
hulkster » 26 lis 2013, o 19:03
Sprzedam komplet zacisków STi z klockami w komplecie
Super upgrade do Imprezy
(wymagana felga 18, albo kompatybilna 17 do t.z złotych Brembo)
STI1.jpg sti2.jpg
Cena 2300
Do podotykania w...
- 0 Odpowiedzi
- 365 Odsłony
-
Ostatni post autor: hulkster
26 lis 2013, o 19:03
-
-
[S] Motul 300V 15W50
Odpowiedzi: 2
autor:
warp9 » 26 lis 2013, o 00:43
Pierwszy post
Sprzedane, można usunąć.
Ostatni post
Przecież jest taniej niż w sklepie i jeszcze dowóz będzie free ;-)
- 2 Odpowiedzi
- 417 Odsłony
-
Ostatni post autor: warp9
26 lis 2013, o 15:42
-
-
[S] FELGI 17"
Odpowiedzi: 6
autor:
subalega » 2 lis 2013, o 19:51
Pierwszy post
Sprzedam ORI felgi z legaca 2005 nie proszczone nie malowane w stanie dobrym ( ślady użytkowania )
17x7 ET-55 za tysiaka !!! Sprzedaję bo nie wchodzą na Brembulce !!! Nie sprawdzałem na maszynie czy...
Ostatni post
Sprzedane !!!
- 6 Odpowiedzi
- 946 Odsłony
-
Ostatni post autor: subalega
25 lis 2013, o 17:52
-
-
[s] grill atrape poliftowa do imprezy GT 99/00
Odpowiedzi: 4
autor:
Jaco46VR » 10 paź 2013, o 12:21
Pierwszy post
sprzedam przednia atrape/grill do subaru imprezy kolor DARK BLUE MICA 2 (52D)
cena jaka mnie interesuje to 300 zl z przesylka
Ostatni post
sprzedane mozna zamykac
- 4 Odpowiedzi
- 543 Odsłony
-
Ostatni post autor: Jaco46VR
24 lis 2013, o 23:21
-
-
[S] felgi 15" 5x100 okazja
autor:
grzegoriusz » 24 lis 2013, o 23:10
Witam,
posiadam do sprzedania felgi Subaru 15 5x100 felgi jezdziły w Legacy 99r.
poniżej link do ogłoszenia, cena do negocjacji, pozdrawiam
onclick= window.open(this.href);return false;
kontakt w...
- 0 Odpowiedzi
- 249 Odsłony
-
Ostatni post autor: grzegoriusz
24 lis 2013, o 23:10
-
-
[S] Płyta aluminiowa pod silnik do GT
autor:
gforce » 24 lis 2013, o 01:46
1: aluminium ryflowane 4mm ze skrzydełkami po bokach (sztywniejsza) waga 6kg , 350 zł z przesyłką przy wpłacie na konto
2: aluminium ryflowane 4mm waga 6kg, 320 zł z przesyłką przy wpłacie...
- 0 Odpowiedzi
- 629 Odsłony
-
Ostatni post autor: gforce
24 lis 2013, o 01:46
-
-
[S] Koła zimowe Nokian WR G2 195/55 R16 91H XL + Felgi
Odpowiedzi: 3
autor:
Maxi74 » 30 wrz 2013, o 21:51
Pierwszy post
Sprzedaję pozostałości po srebrnej:
Jak w temacie idealny zestaw zimowy do klasyka wchodzący na czterotłoczek :thumb:
W skład zestawu wchodzą:
- cztery zdrowe opony NOKIAN WR G2 195/55 R16 91H XL -...
Ostatni post
Sprzedane
- 3 Odpowiedzi
- 690 Odsłony
-
Ostatni post autor: Maxi74
23 lis 2013, o 16:52
-
-
[NOWA] PŁYTA POD SILNIK IMPREZA GT - DŁUGA - PRZED ZDERZAK
Odpowiedzi: 17
autor:
grafffik » 19 lis 2013, o 15:39
Pierwszy post
WITAM.
OFERUJE NA SPRZEDAŻ PRODUKT WŁASNEJ PRODUKCJI
PŁYTA POD SILNIK DO IMPREZY GT
ZGODNA Z ZAŁĄCZNIKIEM J
MATERIAŁ: KWASÓWKA
GRUBOŚĆ: 3MM
GIĘTA NA PRASIE NARZĘDZIOWEJ CNC
CIĘTA LASEREM
ILOŚĆ PŁYT...
Ostatni post
Ryjeks , jak w końcu podjedzie do mnie jakiś subek który nie siedzi na gwincie, to dam ci znać ile się zmniejszył.wezmę centymetr w łapę i ci wymierze.
Jednakże płyta jest montowana do sanek. I to...
- 17 Odpowiedzi
- 2505 Odsłony
-
Ostatni post autor: grafffik
23 lis 2013, o 12:33
-
-
- 0 Odpowiedzi
- 202 Odsłony
-
Ostatni post autor: caracon
23 lis 2013, o 12:21
-
-
(S) Kosc skrzyni alloy
Odpowiedzi: 3
autor:
danny007 » 9 wrz 2013, o 09:30
Pierwszy post
kosc skrzyni biegow zrobiona z aluminium
O wiecej info prosze na pw
Cena -300zl
Ostatni post
boing
- 3 Odpowiedzi
- 644 Odsłony
-
Ostatni post autor: danny007
23 lis 2013, o 02:41
-
-
- 3 Odpowiedzi
- 427 Odsłony
-
Ostatni post autor: danny007
23 lis 2013, o 02:38
-
-
[S] Felgi z oponami STI Newage 5x100
Odpowiedzi: 5
autor:
empe » 19 lis 2013, o 22:06
Pierwszy post
Sprzedam komplet felg z oponami.
Felgi STI, proste, posiadają drobne ryski.
Opony Toyo T1 Sport 215/45/17 w bdb stanie(przejechały 5-6kkm), mają jeszcze włoski po bokach.
Więcej dokładnych zdjęć...
Ostatni post
Sprzedane. Proszę zamknąć.
- 5 Odpowiedzi
- 674 Odsłony
-
Ostatni post autor: empe
22 lis 2013, o 23:29
-
-
- 0 Odpowiedzi
- 780 Odsłony
-
Ostatni post autor: abarthcik
22 lis 2013, o 22:56
-
-
{S] Zaciski, tarcze, klocki - komplet !!!
Odpowiedzi: 1
autor:
subalega » 15 lis 2013, o 12:15
Pierwszy post
Sprzedam kompletny hamulec z Legacy gt !!!! pasuje do wszystkiego spot znaku plejad z rozstawem 5x100 !!!!
Tarcze przednie 315 mm !!! wentylowane, przetoczone do nowego sezonu (29,6 mm) klocki...
Ostatni post
Sprzedane !!!! do zamknięcia !!!
- 1 Odpowiedzi
- 461 Odsłony
-
Ostatni post autor: subalega
22 lis 2013, o 21:16
-
-
[k] Prawe lusterko elektrycznie składane Impreza GC polift
Odpowiedzi: 2
autor:
Shabat » 22 lis 2013, o 15:48
Pierwszy post
Cześć.
Kupię lusterko prawe elektrycznie składane europejskie do Imprezy GC poliftowej - najlepiej srebrne kolor 406 z palety.
Ostatni post
Z tego co się orientuje (ale może się mylę) wersje europejskie nie miały składanych i regulowanych lusterek - te były tylko w jdm. Europejskie były sterowane elektrycznie i składane ręcznie. Sam...
- 2 Odpowiedzi
- 325 Odsłony
-
Ostatni post autor: miedziak10
22 lis 2013, o 18:35
-
-
STI N 14 zawias KW
autor:
mario77 » 21 lis 2013, o 22:54
witam sprzedam fajny zawias do STI n 14 KW variant 3 mało śmigany cena 4500 zł
- 0 Odpowiedzi
- 216 Odsłony
-
Ostatni post autor: mario77
21 lis 2013, o 22:54
-
-
[K] pokrywe silnika Impreza 03-05
Odpowiedzi: 1
autor:
limesiak » 19 lis 2013, o 09:02
Pierwszy post
Witam
Jak w temacie... czyli zakupie pokrywe silnika (maske) do Imprezy 2005 blobeye .
pzdr
Ostatni post
Maska do wolnego ssaka, gdyby komus pojawila sie na zbyciu - bede wdzieczny
Pozdrawiam
- 1 Odpowiedzi
- 272 Odsłony
-
Ostatni post autor: limesiak
21 lis 2013, o 18:30
-
-
[S] Skrzynia TY752VN6AB + dyfer
Odpowiedzi: 2
autor:
MichallD » 11 lis 2013, o 20:54
Pierwszy post
Witam, skrzynia wyjęta z mojej rozbitej wanny MY98, w dobrym stanie, działa bez żadnych zastrzeżeń. Cena z dyfrem jaka mnie interesuję to 1500. Mam jeszcze wał i półosie w razie co.
Ostatni post
Sprzedane.
Wysłane z Sony Xperia Z
- 2 Odpowiedzi
- 426 Odsłony
-
Ostatni post autor: MichallD
21 lis 2013, o 15:39
-
-
- 0 Odpowiedzi
- 289 Odsłony
-
Ostatni post autor: Bartosz-B
21 lis 2013, o 13:46
-
-
[S] Felgi Enkei WRX STI - złote
Odpowiedzi: 10
autor:
PrzemoST » 9 lis 2013, o 18:51
Pierwszy post
Sprzedam komplet złotych ENKEI z Imprezy WRX Sti. Felgi używane, z normalnymi śladami eksploatacji. Idealne na zimę.
Tymczasem foto poglądowe:
Cena: tysiak + wysyłka
Kontakt: priv
Ostatni post
SPRZEDANE.
- 10 Odpowiedzi
- 2103 Odsłony
-
Ostatni post autor: PrzemoST
21 lis 2013, o 12:08
-
-
[s] IMPREZA GT 2000r na części
Odpowiedzi: 7
autor:
corrado » 16 lis 2013, o 00:01
Pierwszy post
sprzedam sporo gratów z tej imprezki :
onclick= window.open(this.href);return false;
silnik sprawny ma moc naped też.
węże sylikonowe samco
wydech kwasiak od baranów po koncowy
heble 4 tłoki...
Ostatni post
upik
- 7 Odpowiedzi
- 804 Odsłony
-
Ostatni post autor: corrado
21 lis 2013, o 01:55
-
-
- 8 Odpowiedzi
- 621 Odsłony
-
Ostatni post autor: tom103
21 lis 2013, o 00:11
Twoje uprawnienia na tym forum
Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników