kupię / sprzedam / zamienię / wymienię /dam / nie dam
Regulamin forum
Jeśli kupujesz coś z ogłoszenia na Forum robisz to na własne ryzyko!
Administracja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za zamieszczane ogłoszenia. Nie przelewaj pieniędzy ludziom, których nie znasz lub którzy nie mają wiarygodnej historii na Forum!
-
-
Poczta [email protected] dla każdego :)
Odpowiedzi: 26
autor:
barbie » 9 paź 2008, o 14:53
Pierwszy post
Szanowne Państwo!
Od dziś kto tylko sobie życzy może posiąść pocztę w domenie forum-subaru.pl :mrgreen:
Poczta obsługiwana przez Gmail, łatwa, lekka i przyjemna.
Chętni do założenia konta proszeni...
Ostatni post
Hej , jak mam być szczery to nie wpadłem na to :wall: niestety temat już ogarnąłem, bo jutro auto wyjeżdża mi z Warsztatu i musiałem to mieć na już. Żałuję, bo zdecydowanie wolałem te Twoje.
- 26 Odpowiedzi
- 123831 Odsłony
-
Ostatni post autor: michal.gorywoda
25 wrz 2020, o 19:38
-
-
[KS] Felgi złote Subaru 15'' + zimówki Kleber
autor:
MichallD » 21 lis 2013, o 00:10
Witam, kolega chcę sprzedać komplet felg ori Subaru 15'' ( nie wchodzą na 4tłoczek ) z oponami zimowymi Kleber HP2 195/60, Dot 3309.
Cena 900 do negocjacji.
Nr do kolegi : 798226764.
- 0 Odpowiedzi
- 257 Odsłony
-
Ostatni post autor: MichallD
21 lis 2013, o 00:10
-
-
[S] Koła zima Frigo 2 5x100 stal oryginał
Odpowiedzi: 4
autor:
simeone » 27 paź 2013, o 20:37
Pierwszy post
Felgi oryginał 5x100, wszytsko wyważone + kołpak org w slabym stanie- mozna sobie psiknac zawsze w jakis kolor. Gumy to Dębica Frigo2 185/70r14 DOT4111. Kupione w 01.2012 a jeżdżone tylko ostatni...
Ostatni post
nieaktualne
- 4 Odpowiedzi
- 488 Odsłony
-
Ostatni post autor: simeone
20 lis 2013, o 21:40
-
-
[S] 17 Enkei'e komplet piękny
Odpowiedzi: 8
autor:
stachu » 9 lis 2013, o 18:51
Pierwszy post
Mam do sprzedania komplet fabrycznych Enkei'ów z WRX 2007. Świeżo malowane na biało, super stan, od malowania nie zakładane na auto. 100% proste. CEnka do zapłacenia 1100zł za komplecik. Oczywiście...
Ostatni post
do kosza, sprzedane
- 8 Odpowiedzi
- 1271 Odsłony
-
Ostatni post autor: stachu
20 lis 2013, o 16:55
-
-
[S] Filtr powietrza K&N wkład
Odpowiedzi: 2
autor:
simeone » 13 lis 2013, o 23:38
Pierwszy post
wkład filtra powietrza K&N
wedlug katalogu K&N Filters 332232 - Subaru Legacy 90-04, Impreza 92-00.
100
Ostatni post
up :->
- 2 Odpowiedzi
- 457 Odsłony
-
Ostatni post autor: simeone
20 lis 2013, o 16:00
-
-
[k] Sprzęgło do my07 XT
Odpowiedzi: 1
autor:
AdamA » 19 lis 2013, o 19:21
Pierwszy post
Kupię sprzęgło do my07 XT
Ostatni post
Mam używkę z wrx 06 przebieg ok 25 - 30 tys. Stan bdb 400zl. Dodatkowo mam lekki zamach do niego.
- 1 Odpowiedzi
- 324 Odsłony
-
Ostatni post autor: Bartu
20 lis 2013, o 13:12
-
-
Kupie emblemat / znaczek "WRX" do subaru imprezy
Odpowiedzi: 2
autor:
Altairs » 19 lis 2013, o 00:06
Pierwszy post
Witam,
Tak jak w temacie, potrzebuje emblematu WRX (ten ktory jest przymocowany na bagazniku nad napisem Impreza )
Dodam jeszcze nr gg. 6432085
Pozdrawiam ;-)
Ostatni post
Już nie trzeba, ktoś napisał mi na pw ze za 50zl sprzeda :)
- 2 Odpowiedzi
- 393 Odsłony
-
Ostatni post autor: Altairs
20 lis 2013, o 00:24
-
-
[S/Z]Klocki Endless ME20 Sti Brembo (przód i tył)
Odpowiedzi: 2
autor:
Bartosz-B » 27 sie 2013, o 21:30
Pierwszy post
Jak w temacie
sprzedam klocki używane w super stanie przód 8mm okładziny tył 9mm
cena 650pln z wysyłką koszt nowego kompletu na przód to 315$ na tył 300$
Ewentualnie zamienię się na komplet przód i...
Ostatni post
bump 500pln z wysyłką
- 2 Odpowiedzi
- 486 Odsłony
-
Ostatni post autor: Bartosz-B
19 lis 2013, o 22:32
-
-
Maska z karbonu do Imprezy GC - robimy??
Odpowiedzi: 45
autor:
GoTo » 7 paź 2011, o 14:54
Pierwszy post
Witam,
Zastanawiam się nad takim tematem, bo miałem kilka zapytań.
Kolega, który mi to robi nie ma jeszcze wzoru do Imprezy, wiadomo w takim przypadku pojedyńcza sie nie opłaca, bo trzeba wykonać...
Ostatni post
Wyszła kicha.
- 45 Odpowiedzi
- 6132 Odsłony
-
Ostatni post autor: kraftpol
19 lis 2013, o 14:15
-
-
Kupię części karoserii do WRX'01 kombi - srebrny!
Odpowiedzi: 2
autor:
freediver » 18 lis 2013, o 12:16
Pierwszy post
Chodzi o drzwi przednie prawe, błotnik przedni prawy (z mniejszą lampką kierunkowskazu). Ewentualnie jeszcze listwę progową z mocowaniami. Szukam w kolorze srebrnym w pierwszej kolejności.
Drzwi...
Ostatni post
Dzięki ale na razie szukam pod kolor, drzwi już się znalazły właściwie.
- 2 Odpowiedzi
- 367 Odsłony
-
Ostatni post autor: freediver
19 lis 2013, o 11:58
-
-
[S] Spoiler oryginalny Impreza STI (2001-2007)
Odpowiedzi: 3
autor:
CZEX » 13 lis 2013, o 20:44
Pierwszy post
Sprzedam klapę tylną wraz ze spoilerem STI (oryginał, do Imprezy 2001-2007)
cena 1200zł za całość.
Preferowany odbiór osobisty w Warszawie.
Tel.510-272-777
Ostatni post
ile proponujesz ??
- 3 Odpowiedzi
- 601 Odsłony
-
Ostatni post autor: CZEX
19 lis 2013, o 11:25
-
-
- 0 Odpowiedzi
- 325 Odsłony
-
Ostatni post autor: chrisro
18 lis 2013, o 15:22
-
-
[S] Felgi Speedline 2113 5x100 17''
Odpowiedzi: 1
autor:
PrzemoST » 10 lis 2013, o 11:44
Pierwszy post
Sprzedam komplet ładnych Speedline 5x100, ET38, 7J. Są to felgi z grupy VW, więc konieczna będzie wymiana śrub na tzw. kulę + ewentualnie cienki pierścionek centrujący, w przypadku montażu do...
Ostatni post
Tak wyglądają. Dziś dodam kolejne zdjęcia:
- 1 Odpowiedzi
- 572 Odsłony
-
Ostatni post autor: PrzemoST
18 lis 2013, o 09:55
-
-
[S] Silnik 2.0T / Skrzynia Biegów (GT/WRX)
Odpowiedzi: 1
autor:
CZEX » 13 lis 2013, o 20:41
Pierwszy post
Mam do sprzedania silnik w bardzo dobrym stanie z przebiegiem 125.000KM z WRX 2001 rok (z osprzętem lub bez)
oraz
skrzynię biegów TY754VN1AA z Subaru Impreza GT 2000 rok (pasuje do GT 94-00 oraz WRX...
Ostatni post
up up
- 1 Odpowiedzi
- 354 Odsłony
-
Ostatni post autor: CZEX
18 lis 2013, o 01:37
-
-
[S] Sprężyny obniżające TEIN (GC) oraz PRODRIVE (GD 01-02)
Odpowiedzi: 1
autor:
CZEX » 13 lis 2013, o 20:49
Pierwszy post
Na sprzedaż dwa komplety sprężyn obniżających :
Zielone TEIN do Subaru Impreza 1994-2000 (400zł)
Niebieskie PRODRIVE do Subaru Impreza 2001-2002 (600zł)
Odbiór Warszawa lub wysyłka kurierem....
Ostatni post
TEIN sprzedane
PRODRIVE aktualne
- 1 Odpowiedzi
- 402 Odsłony
-
Ostatni post autor: CZEX
18 lis 2013, o 01:36
-
-
[K] DP na szerokim kołnierzu
Odpowiedzi: 2
autor:
stachu » 15 lis 2013, o 17:38
Pierwszy post
Pilnie szukamy do projektu DP na szerokim kołnierzu, ma podejść do budy Hawk, czyli każdy new age'owy będzie dobry.
Ostatni post
mam taki ale z GT.
- 2 Odpowiedzi
- 385 Odsłony
-
Ostatni post autor: wojtas.
17 lis 2013, o 21:38
-
-
silnik 2.5 sti 2010r
autor:
mario77 » 17 lis 2013, o 21:32
wita sprzedam silnik po małym przebiegu do sti stan bardzo dobry cena 8200zł
- 0 Odpowiedzi
- 235 Odsłony
-
Ostatni post autor: mario77
17 lis 2013, o 21:32
-
-
(S) Felgi Subaru Impreza -15,16,17,18
Odpowiedzi: 1
autor:
danny007 » 29 paź 2013, o 23:10
Pierwszy post
Witam wszystkich do zaoferowania posiadam pare kompletow felg w roznych rozmiarach i kondycji ,zainteresowanych poszczegolnymi felgami prosze pisac na pw
Ostatni post
boing
- 1 Odpowiedzi
- 1692 Odsłony
-
Ostatni post autor: danny007
17 lis 2013, o 21:01
-
-
- 0 Odpowiedzi
- 199 Odsłony
-
Ostatni post autor: glaca
17 lis 2013, o 20:29
-
-
[K] alu 17" et 55 do Legacy III
Odpowiedzi: 1
autor:
hemi112 » 17 lis 2013, o 12:24
Pierwszy post
Jak w temacie:kolega szuka 17 et 55 do Legacy III.
Jak ktos cos ma to wrzućcie foto;)
Ostatni post
onclick= window.open(this.href);return false; et55 17 do legacy III beda pasowaly
- 1 Odpowiedzi
- 282 Odsłony
-
Ostatni post autor: simeone
17 lis 2013, o 19:15
-
-
[S] Moto Meble handmade
autor:
manieq102 » 17 lis 2013, o 11:31
Witam, mam do sprzedania kilka swoich projektów. Jeśli ktoś ma swoją wizje na jakiś gadżet, z chęcią go wykonam ;-)
onclick= window.open(this.href);return false;
- 0 Odpowiedzi
- 310 Odsłony
-
Ostatni post autor: manieq102
17 lis 2013, o 11:31
-
-
[K] Blok silnika WRX STI 2.5
Odpowiedzi: 1
autor:
Maro » 16 lis 2013, o 11:22
Pierwszy post
Pilnie poszukuje do kupienia blok silnika do WRX STI o poj 2500cm3
Ostatni post
Witam, ją posiadam jeden w warsztacie w warszawie, 2011 rok ok 30.000 przebiegu,jezeli jestes zainteresowany to moj numer 0-784 427 237 Piotr.
- 1 Odpowiedzi
- 337 Odsłony
-
Ostatni post autor: kuba711
16 lis 2013, o 19:49
-
-
[S] dyfer 4.44
Odpowiedzi: 1
autor:
zofx » 16 lis 2013, o 02:38
Pierwszy post
witam
mam na sprzedaż dyfer 4.444, 100% SPRAWNY, zęby całe
500 zł
791 945 213
Marcin
Ostatni post
Wysłałem PW.
- 1 Odpowiedzi
- 390 Odsłony
-
Ostatni post autor: ryjeks
16 lis 2013, o 18:56
-
-
- 0 Odpowiedzi
- 395 Odsłony
-
Ostatni post autor: danny007
16 lis 2013, o 18:44
-
-
[K] Kupię wydech końcowy 2,5''
autor:
mack0 » 16 lis 2013, o 12:59
Chętnie kupię wydech końcowy do Subaru Impreza WRX '04.
Zależy mi na wydobyciu charakterystycznego bulgotu, jednak nie żeby się darł jak rajdówka WRC :)
W tej chwili mam SuperSprinta 2,5'', jednak...
- 0 Odpowiedzi
- 202 Odsłony
-
Ostatni post autor: mack0
16 lis 2013, o 12:59
-
-
[S] Tłumik końcowy 2.5'
Odpowiedzi: 17
autor:
Miksu » 26 paź 2013, o 19:09
Pierwszy post
Witam.
Do sprzedania tłumik końcowy ściągnięty z mojego GT, ponieważ udało mi się dorwać większą puchę z wkładem wyciszającym w przystępnej cenie.
Tłumik firmy EL-TEC ( polska firma, która od...
Ostatni post
Zamontowany:-) Pieknie gada:-) Pozdrawiam i polecam sprzedajacego
- 17 Odpowiedzi
- 1717 Odsłony
-
Ostatni post autor: suselek17
16 lis 2013, o 11:10
Twoje uprawnienia na tym forum
Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników