kupię / sprzedam / zamienię / wymienię /dam / nie dam
Regulamin forum
Jeśli kupujesz coś z ogłoszenia na Forum robisz to na własne ryzyko!
Administracja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za zamieszczane ogłoszenia. Nie przelewaj pieniędzy ludziom, których nie znasz lub którzy nie mają wiarygodnej historii na Forum!
-
-
Poczta [email protected] dla każdego :)
Odpowiedzi: 26
autor:
barbie » 9 paź 2008, o 14:53
Pierwszy post
Szanowne Państwo!
Od dziś kto tylko sobie życzy może posiąść pocztę w domenie forum-subaru.pl :mrgreen:
Poczta obsługiwana przez Gmail, łatwa, lekka i przyjemna.
Chętni do założenia konta proszeni...
Ostatni post
Hej , jak mam być szczery to nie wpadłem na to :wall: niestety temat już ogarnąłem, bo jutro auto wyjeżdża mi z Warsztatu i musiałem to mieć na już. Żałuję, bo zdecydowanie wolałem te Twoje.
- 26 Odpowiedzi
- 123819 Odsłony
-
Ostatni post autor: michal.gorywoda
25 wrz 2020, o 19:38
-
-
- 1 Odpowiedzi
- 293 Odsłony
-
Ostatni post autor: CZEX
27 paź 2013, o 02:46
-
-
- 0 Odpowiedzi
- 243 Odsłony
-
Ostatni post autor: krejzoool
26 paź 2013, o 17:30
-
-
[S] instalka gazowa sekwencja do GC 2.0 kpl.
Odpowiedzi: 17
autor:
vagin » 16 paź 2013, o 19:07
Pierwszy post
jak w temacie, instalka firmy stargas, butla 80L, całość wyciagnieta z gc my00 2.0 125ps przywiezionego z niemiec na przekładke, sprzedam razem z kompletnym kolektorem ssącym w którym są wkręcone...
Ostatni post
Daj znać po ile złom jak zawieziesz do skupu tą instalację. :cofee:
- 17 Odpowiedzi
- 2264 Odsłony
-
Ostatni post autor: Duniek
25 paź 2013, o 23:32
-
-
Sprzedam ATS DTM 17x7.5" ET45, 5x114.3
Odpowiedzi: 25
autor:
Grzesiek79 » 5 mar 2013, o 23:55
Pierwszy post
Jak w temacie sprzedam ATS DTM 17x7.5 ET45, 5x114.3 złote :D DEKIELKI ATS SĄ :D
Felgi w bardzo dobrym stanie zresztą widać na fotkach :D proste ,nigdy nie naprawiane ani malowane ponownie !!! ori...
Ostatni post
sprzedane :-) ,zostały opony zimowe
- 25 Odpowiedzi
- 6542 Odsłony
-
Ostatni post autor: Grzesiek79
25 paź 2013, o 19:45
-
-
- 0 Odpowiedzi
- 365 Odsłony
-
Ostatni post autor: sti44
25 paź 2013, o 11:08
-
-
[S] opony Continental Contact 2 225/55/16
Odpowiedzi: 6
autor:
ziembol » 5 paź 2013, o 07:06
Pierwszy post
Hej, sprzedam letnie opony w bardzo dobrym stanie, bez żadnych wybrzuszeń, łatek etc. na moje oko mają jakieś 6-7mm bieżnika :)
Bardzo chętnie się zamienię na jakieś zimowe w równie dobrym stanie,...
Ostatni post
Pewnie na upartego by weszła, ale nigdy nie próbowałem...
- 6 Odpowiedzi
- 742 Odsłony
-
Ostatni post autor: ziembol
24 paź 2013, o 07:33
-
-
[K] Kilka gratów do robala
autor:
Krzychu91 » 23 paź 2013, o 05:27
Cześć
Poszukuje kilku rzeczy do robaka z 2001 r.
1) ) Opony 17 jakieś do zajechania potrzebne by sprawdzić jak się auto będzie prezentować na nowych felgach ewentualnie takie na sezon czy dwa...
- 0 Odpowiedzi
- 226 Odsłony
-
Ostatni post autor: Krzychu91
23 paź 2013, o 05:27
-
-
[k] Lampy przednie Subaru Impreza GC 1998r. polift
Odpowiedzi: 5
autor:
Shabat » 20 paź 2013, o 21:18
Pierwszy post
Witam.
Chętnie kupię lampy (lewą i prawą) przednie Subaru Impreza GC 1998r. poliftowe, europejskie - clear'y też wchodzą w grę i ewentualnie dodatkowo postojówki. Mile widziane oferty od osób z...
Ostatni post
Dalej aktualne - preferowane zwykłe lampy poliftowe oraz chociaż prawa postojówka.
- 5 Odpowiedzi
- 656 Odsłony
-
Ostatni post autor: Shabat
22 paź 2013, o 22:37
-
-
Kolce Pirelli Winter Carving 195/65 15''
Odpowiedzi: 5
autor:
PrzemoST » 22 paź 2013, o 15:05
Pierwszy post
Sprzedam komplet okolcowanych opon Pirelli Winter Carving. Stan bdb, zdjęcia pod wieczór. Cena: 600 zł do lekkiej negocjacji;) Kontakt: priv lub 533600979
Ostatni post
Panowie, sprzedane...
- 5 Odpowiedzi
- 548 Odsłony
-
Ostatni post autor: PrzemoST
22 paź 2013, o 22:04
-
-
- 0 Odpowiedzi
- 217 Odsłony
-
Ostatni post autor: Kubaj20
22 paź 2013, o 21:28
-
-
- 0 Odpowiedzi
- 227 Odsłony
-
Ostatni post autor: SPRT553
22 paź 2013, o 10:14
-
-
[K] Ramiona wycieraczek EU
Odpowiedzi: 1
autor:
misiek00781 » 21 paź 2013, o 21:37
Pierwszy post
Szukam Europejskich ramion wycieraczek do przekładki. Najlepiej oczywiście za rozsądna cene ;-)
Ostatni post
Mam, zaproponuj cenę na PW.
- 1 Odpowiedzi
- 256 Odsłony
-
Ostatni post autor: karolwa
21 paź 2013, o 21:42
-
-
- 0 Odpowiedzi
- 233 Odsłony
-
Ostatni post autor: czarny333
21 paź 2013, o 20:47
-
-
ECU J2 wrx sti v5 remap ecutec 350kuni
Odpowiedzi: 2
autor:
[email protected] » 3 paź 2013, o 18:39
Pierwszy post
Witam.
Mam na sprzedaż ecu z jdm a 99 o oznaczeniach J2. Komp był mapowany na ecutecu . Niestety już nie mam go gdzie zaadoptować po tym jak pożyczyłem samochód koledze i oddał go na lawecie. Opis-...
Ostatni post
SPRZEDANY
- 2 Odpowiedzi
- 663 Odsłony
-
Ostatni post autor: commodore3024
20 paź 2013, o 20:48
-
-
Semi-slick Pirelli PZero corsa 17" - super cena
Odpowiedzi: 31
autor:
GoTo » 11 sty 2012, o 03:18
Pierwszy post
Witam,
Znowu pojawiła mi się ciekawa oferta z Italii.
Tym razem są to super oponki do jazdy po torze i na codzień (homo drogowe).
Opony typu semi-slick, Pirelli PZero Corsa, asimetrico czyli lewe i...
Ostatni post
Chce ktoś, mam parę sztuk :)
- 31 Odpowiedzi
- 6801 Odsłony
-
Ostatni post autor: GoTo
20 paź 2013, o 16:19
-
-
[K] solenoid/zawór AVCS do forestera xt turbo EJ20 2003r
Odpowiedzi: 2
autor:
Bartu » 15 paź 2013, o 16:57
Pierwszy post
Kupię używany solenoid/zawór sterujący systemem zmienych faz do forestera xt 2003r
Ostatni post
Dokładnie chodziło mi o zawór olejowy. Temat do zamknięcia - już zakupiłem potrzebną część. ;-)
- 2 Odpowiedzi
- 458 Odsłony
-
Ostatni post autor: Bartu
20 paź 2013, o 12:03
-
-
pilnie potrzebny przód impreza 07 wrx
autor:
kiepek » 19 paź 2013, o 17:16
Witam dziś rozbiłem auto ;-( ;-( i pilnie potrzebny jest przód do imprezy WRX z 2007r czyli kompletny zderzak, maska(może być bez wlotu mój ocalał ),prawy błotnik i nadkole jak będzie , i ewentualni...
- 0 Odpowiedzi
- 218 Odsłony
-
Ostatni post autor: kiepek
19 paź 2013, o 17:16
-
-
[K] Rure wydechu środkowego Impreza JDM 93'
Odpowiedzi: 7
autor:
skam » 18 paź 2013, o 09:57
Pierwszy post
Poszukuję wydechu środkowego, konkretnie rury, do mojej Turbowanny JDM rocznik 93.
Ewentualnie cały wydech w dobrej cenie.
Ostatni post
w gliwicach
- 7 Odpowiedzi
- 608 Odsłony
-
Ostatni post autor: danny007
19 paź 2013, o 15:55
-
-
[K] Wysoki parapet do GT
Odpowiedzi: 3
autor:
gumas_72 » 14 paź 2013, o 22:44
Pierwszy post
stan- może być do malowania
nie połamany
nie za 1000 zł :thumb:
Ostatni post
mozna zamykać :thumb:
- 3 Odpowiedzi
- 501 Odsłony
-
Ostatni post autor: gumas_72
18 paź 2013, o 21:16
-
-
(S) tylnie hamulce
Odpowiedzi: 5
autor:
danny007 » 8 wrz 2013, o 19:54
Pierwszy post
Witam wszystkich do zaoferowania tylnie hamulce 1tloczek pochodzace z Imprezy uk v6 w super stanie ,klocki,tarcze zaciski
O wiecej info prosze na pw
Cena-400zl
Ostatni post
boing
- 5 Odpowiedzi
- 579 Odsłony
-
Ostatni post autor: danny007
18 paź 2013, o 18:35
-
-
(S) Whiteline i dolna rozporka
Odpowiedzi: 1
autor:
danny007 » 9 wrz 2013, o 17:24
Pierwszy post
Witam wszystkich na sprzedaz drop links i anti lift kit firmy whiteline i dolna rozporka wszystko pochodzi z Imprezy klsyk
O wiecej info prosze na pw
Cena whiteline-550zl
rozporka dolna-350zl
Ostatni post
boing
- 1 Odpowiedzi
- 521 Odsłony
-
Ostatni post autor: danny007
18 paź 2013, o 18:35
-
-
[K] uchwyt na kubek Forester MY98
Odpowiedzi: 4
autor:
pivko » 17 paź 2013, o 15:26
Pierwszy post
Witam jak w temacie jestem zainteresowany kupnem uchwytu na kubki tego montowanego z przodu, za rozsądną cenę
Pozdrawiam
Ostatni post
posiadamy taki uchwyt cena 70 zł
tel 509 512 150
- 4 Odpowiedzi
- 456 Odsłony
-
Ostatni post autor: DREAMCARS
18 paź 2013, o 18:09
-
-
Seryjny IC z GT 2000r
autor:
grafffik » 17 paź 2013, o 19:23
sprzedam seryjny IC z Subaru Imprezy GT 2000r.
w komplecie silikonowy trójnik
stan dobry - lekko po rysowany bo czasem coś przez wlot wiadomo że wpadnie, ale szczelny, suchy itp . sprzdaje bo...
- 0 Odpowiedzi
- 264 Odsłony
-
Ostatni post autor: grafffik
17 paź 2013, o 19:23
-
-
Skrzynie biegów z GT 2000 TY752VN6AB, dyfer gratis !
Odpowiedzi: 4
autor:
grafffik » 11 paź 2013, o 18:28
Pierwszy post
Sprzedam skrzynie TY752VN6AB pochodzacą z Imprezy GT 2000r. Skrzynia sprawna, biegi wchodzą płynnie, udzielam gwarancji rozruchowej.
1 - 3.454
2 - 1.947
3 - 1.366
4 - 0.972
5 - 0.738
R- 3.333...
Ostatni post
sprzedana.
ogloszenie nieaktualne.
- 4 Odpowiedzi
- 1219 Odsłony
-
Ostatni post autor: grafffik
17 paź 2013, o 19:19
-
-
[K] Macphersony do Imprezy GC w dobrym stanie tył
Odpowiedzi: 2
autor:
Zwibel » 15 paź 2013, o 22:11
Pierwszy post
Szukam jakiegoś kompletu w pasztetowej cenie-może został komuś jakiś seryjny zestaw po zmianie na coś lepszego.
Fajnie żeby przejeździły chociaż zime.
Jak ktoś coś ma to Pewiu
Ostatni post
Cześć zostały mi takowe po imprezce trochę przerobione cena 60zł za komplet + przesyłka
- 2 Odpowiedzi
- 366 Odsłony
-
Ostatni post autor: grzegorz_sg
17 paź 2013, o 17:02
Twoje uprawnienia na tym forum
Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników