kupię / sprzedam / zamienię / wymienię /dam / nie dam
Regulamin forum
Jeśli kupujesz coś z ogłoszenia na Forum robisz to na własne ryzyko!
Administracja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za zamieszczane ogłoszenia. Nie przelewaj pieniędzy ludziom, których nie znasz lub którzy nie mają wiarygodnej historii na Forum!
-
-
Poczta [email protected] dla każdego :)
Odpowiedzi: 26
autor:
barbie » 9 paź 2008, o 14:53
Pierwszy post
Szanowne Państwo!
Od dziś kto tylko sobie życzy może posiąść pocztę w domenie forum-subaru.pl :mrgreen:
Poczta obsługiwana przez Gmail, łatwa, lekka i przyjemna.
Chętni do założenia konta proszeni...
Ostatni post
Hej , jak mam być szczery to nie wpadłem na to :wall: niestety temat już ogarnąłem, bo jutro auto wyjeżdża mi z Warsztatu i musiałem to mieć na już. Żałuję, bo zdecydowanie wolałem te Twoje.
- 26 Odpowiedzi
- 123817 Odsłony
-
Ostatni post autor: michal.gorywoda
25 wrz 2020, o 19:38
-
-
(S) OZ Superlagera 18tki 5x100
Odpowiedzi: 6
autor:
danny007 » 13 sie 2013, o 12:43
Pierwszy post
Oz Superlagera 18tki 5x100
posiadaj poobdzierane ranty
O wiecej info prosze na pw -
Cena-2300 lub 3000zl zrobione na kolor
zapraszam do wszelkich zakupów części do SUBARU STI JDM w tym
na zamówienie.
Ostatni post
Sorka ale ja nie daje do malowania kompletu, tylko pare zestawow I to nie zajmuje 5min, ogloszenie dotyczaych juz zrobionych felg, man nadzieje ze sie sprecyzowalem
- 6 Odpowiedzi
- 860 Odsłony
-
Ostatni post autor: danny007
7 wrz 2013, o 15:18
-
-
[K} Wykładzina, fotele, boczki do Imprezy GT
Odpowiedzi: 2
autor:
misiek00781 » 30 sie 2013, o 17:49
Pierwszy post
Jak w temacie. Szukam wykładziny europejskiej do Gt-ka w dobrym stanie. Ładnych foteli, mogą być z nowszych modeli np wrx. Oraz bczkow w dobrym stanie ;-) To pilne wiec prosze o pomoc. Pozdrawiam ;-)
Ostatni post
Up. Poszukiwane boczki.
- 2 Odpowiedzi
- 415 Odsłony
-
Ostatni post autor: misiek00781
6 wrz 2013, o 23:01
-
-
- 0 Odpowiedzi
- 241 Odsłony
-
Ostatni post autor: Bartosz-B
6 wrz 2013, o 20:52
-
-
[S] układ wydechowy impreza bug-eye i hawk-eye
autor:
mieten37 » 6 wrz 2013, o 09:53
Witam wszystkich:)
Mam do sprzedania następujące części:
Subaru Impreza WRX 2.0 turbo rok produkcji 2001 (bug eye)
Zdemontowany z nowego pojazdu po przebiegu 4000 km układ wydechowy bez końcowego...
- 0 Odpowiedzi
- 303 Odsłony
-
Ostatni post autor: mieten37
6 wrz 2013, o 09:53
-
-
Kupię zaślepki halogenów subaru impreza
Odpowiedzi: 8
autor:
kamil83nh » 1 wrz 2013, o 18:37
Pierwszy post
Witam ,Jak w temacie ,interesują mnie zaślepki halogenów do subaru impreza MY03 kombi n/a , najlepiej srebrne :-) ale inne też wchodzą w grę ,
Ostatni post
Ja kupiłem w podobnym stanie tyle że bez tych języczków mocujących. Dzięki za zdjęcia, będzie mi łatwiej je dorobić :-) Trochę będzie rzeźby ale potem przeszlifuje, polakieruje i będzie cacy. Napis...
- 8 Odpowiedzi
- 798 Odsłony
-
Ostatni post autor: freediver
6 wrz 2013, o 08:34
-
-
- 0 Odpowiedzi
- 269 Odsłony
-
Ostatni post autor: arnika
5 wrz 2013, o 09:36
-
-
[S] Nowy iPhone 5 32GB
Odpowiedzi: 2
autor:
sherif » 4 wrz 2013, o 10:11
Pierwszy post
Witam !
Z racji przedłużenia umowy w T-mobile mam do odbioru iPhona 5 32GB. Telefon oczywisćie nieużywany, zapakowany ;)
Sprzedaje cały komplet, ponieważ nie jest mi potrzebny.
Do telefonu dokładam...
Ostatni post
500 czego ?
- 2 Odpowiedzi
- 389 Odsłony
-
Ostatni post autor: sherif
4 wrz 2013, o 22:00
-
-
Do zamknięcia - telefon sprzedany
Odpowiedzi: 1
autor:
Krzychu91 » 5 sie 2013, o 13:25
Pierwszy post
Witam
Mam do sprzedania nowy telefon Sony Xperia Z black kupiony w salonie Plusa w połowie lipca. Telefon ma dwu letnią gwarancję oraz dodaje fakturę zakupu. Sprzedaje telefon z całą zawartością...
Ostatni post
Telefon został sprzedany. Proszę o zamknięcie.
- 1 Odpowiedzi
- 475 Odsłony
-
Ostatni post autor: Krzychu91
4 wrz 2013, o 08:03
-
-
[S] Subaru Impreza Koła 16'' 5x100 7JJ
Odpowiedzi: 5
autor:
krzysztof_marek » 27 lip 2013, o 17:09
Pierwszy post
Witam posiadam do zaoferowania felgi które zostały mi po IMPREZIE 2002r
OEM SUBARU IMPREZA Rozmiar 16 5x100 jj7 et53 Felgi w dobrym stanie
Wchodzą na czterotłoczek WRX.
Opony takie na dojechanie :)...
Ostatni post
Gdzie są do odbioru ?
- 5 Odpowiedzi
- 943 Odsłony
-
Ostatni post autor: grape.crash
3 wrz 2013, o 15:34
-
-
Oryginalny zawor DV do 2.0T MY97-98
autor:
grygo » 2 wrz 2013, o 21:54
Nie wiem czy taki zawor jest identyczny w GT i STi. Chodzi konkretnie o zawor do takiego IC:
onclick= window.open(this.href);return false;
- 0 Odpowiedzi
- 201 Odsłony
-
Ostatni post autor: grygo
2 wrz 2013, o 21:54
-
-
- 2 Odpowiedzi
- 675 Odsłony
-
Ostatni post autor: bujak27
2 wrz 2013, o 20:24
-
-
[S] Opony Kumho i Continental 205/45 R17
autor:
PrzemoST » 2 wrz 2013, o 17:44
Sprzedam 2 pary opon:
2x Kumho Ecsta SPT KU 31 205/45 R17 z 2010 roku
onclick= window.open(this.href);return false;
2x Continental ContiSport 5 205/45 R17 z 2012 roku
onclick=...
- 0 Odpowiedzi
- 289 Odsłony
-
Ostatni post autor: PrzemoST
2 wrz 2013, o 17:44
-
-
Subaru Forester STI JDM 1997 Układ wydechowy BLITZ
Odpowiedzi: 3
autor:
auto_rs » 8 sie 2013, o 00:39
Pierwszy post
Sprzedam cały układ wydechowy 3 przelot od turbo.....BLITZ - OEM JAPAN - dedykowany do Subaru Forester STI JDM 1997 - 1500zł
Ostatni post
Do WRX'a GD vel Bugeye podejdzie? :-)
- 3 Odpowiedzi
- 776 Odsłony
-
Ostatni post autor: Kaiser_Sowza
2 wrz 2013, o 13:51
-
-
[K] WISKOZA LUB CAŁA SKRZYNIA FOREK 99' SF
autor:
Batrek » 2 wrz 2013, o 08:00
Witam,
Kupię w dobrym stanie wiskozę lub ewentualnie całą skrzynie do wolnego ssaka z 1999 roku - Forester SF
Będę bardzo szczęśliwy jeżeli ktoś będzie mógł pomóc.
Kontakt 668 335 499...
- 0 Odpowiedzi
- 249 Odsłony
-
Ostatni post autor: Batrek
2 wrz 2013, o 08:00
-
-
[S] szpera przód + tył STI oem
autor:
kubabed » 1 wrz 2013, o 20:40
Jak w temacie mam do sprzedania szperę przód (do skrzyni) i tył (do dyfra) z subaru imprezy sti '02 i przebiegu 60.000km
Wszystko działa bez zarzutów.
Cana;
1500zł przód
1500zł tył
- 0 Odpowiedzi
- 330 Odsłony
-
Ostatni post autor: kubabed
1 wrz 2013, o 20:40
-
-
- 0 Odpowiedzi
- 222 Odsłony
-
Ostatni post autor: krejzoool
1 wrz 2013, o 19:22
-
-
- 0 Odpowiedzi
- 441 Odsłony
-
Ostatni post autor: malina555
1 wrz 2013, o 14:50
-
-
[S] Felgi INOVIT Redline 17" 5x100
Odpowiedzi: 1
autor:
partnercom » 15 sie 2013, o 01:20
Pierwszy post
Felgi proste, używane. Są trochę porysowane, dlatego ich stan wizualny oceniam na średni. Technicznie stan bdb.
Cena: 999 PLN
Możliwy odbiór osobisty w Gdyni lub przesyłka kurierem, koszt ok. 50...
Ostatni post
A jakie et mają?
- 1 Odpowiedzi
- 625 Odsłony
-
Ostatni post autor: pmlody
1 wrz 2013, o 11:55
-
-
Trekking wokół Mont Blanc
Odpowiedzi: 15
autor:
Gootek » 21 sie 2013, o 16:21
Pierwszy post
Po ostatnim okresie spędzonym głównie za biurkiem postanowiłem rozprostować nieco kości i wybieram się w tym celu na trekking w Alpy. :-)
Organizator imprezy, firma APTER z Żywca, od siedmiu lat...
Ostatni post
Przeca jest...
onclick= window.open(this.href);return false;
- 15 Odpowiedzi
- 2780 Odsłony
-
Ostatni post autor: FUX
31 sie 2013, o 21:06
-
-
[k] pompę sprzęgła
Odpowiedzi: 2
autor:
bady » 5 sie 2013, o 21:00
Pierwszy post
Kupię europejską pompę sprzęgła do wrx
Ostatni post
iparts.pl i po problemie... to nie jest czesc warta kupowania w wersji używanej... moim zdaniem ofkors:P
- 2 Odpowiedzi
- 568 Odsłony
-
Ostatni post autor: zinc
31 sie 2013, o 11:18
-
-
opony 195/50/15 sprzedam
Odpowiedzi: 1
autor:
adasSW » 30 sie 2013, o 22:25
Pierwszy post
onclick= window.open(this.href);return false;
WITAM POSIADAM DO SPRZEDANIA OPONY POCHODZENIE EUROPEJSKIEGO WYPRODUKOWANE W PORTUGALII 05.08R DWIE SA W LEPSZYM STANIE MAJA 7MM BIERZNIOKA A DWIE CIUT...
Ostatni post
Zupełnie za darmo, choć nie bezinteresownie, wklejam poniżej małe litery:
q w e r t y u i o p a s d f g h j k l z x c v b n m
Można je kopiować i używać do woli :evilgrin:
- 1 Odpowiedzi
- 238 Odsłony
-
Ostatni post autor: So What!
30 sie 2013, o 23:12
-
-
- 0 Odpowiedzi
- 265 Odsłony
-
Ostatni post autor: Cinar
30 sie 2013, o 19:41
-
-
[S] Felgi 17 , STI złote 5x114 + Potenzy
Odpowiedzi: 1
autor:
jacekGX » 29 sie 2013, o 23:28
Pierwszy post
Jak w temacie komplet 4 felg takich jak te:
Stan bdb , opony Bridgestone Potenza jeszcze na jakiś czas.
onclick= window.open(this.href);return false;
Wstępnie cena 2000zł przy odbiorze...
Ostatni post
Rozumiem, że felgi i opony są w takim stanie jak na zdjęciu ? :mrgreen:
- 1 Odpowiedzi
- 363 Odsłony
-
Ostatni post autor: ryjeks
30 sie 2013, o 08:19
-
-
przepływomierz AA280 kupie
autor:
cichy998 » 29 sie 2013, o 16:50
witam! szukam od jakiegos czasu przepływki do MY98 22680AA 280 jesli ktos posiada prosze o kontakt chetnie kupie 603503653. Pozdrawiam! ;-)
- 0 Odpowiedzi
- 275 Odsłony
-
Ostatni post autor: cichy998
29 sie 2013, o 16:50
-
-
Oryginalny zawor DV do 2.0T MY97-98
Odpowiedzi: 1
autor:
grygo » 28 sie 2013, o 21:43
Pierwszy post
Nie wiem czy taki zawor jest identyczny w GT i STi. Chodzi konkretnie o zawor do takiego IC:
onclick= window.open(this.href);return false;
Ostatni post
Chcesz kupić czy sprzedać ?
- 1 Odpowiedzi
- 373 Odsłony
-
Ostatni post autor: SmolaGT
29 sie 2013, o 12:12
Twoje uprawnienia na tym forum
Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników