kupię / sprzedam / zamienię / wymienię /dam / nie dam
Regulamin forum
Jeśli kupujesz coś z ogłoszenia na Forum robisz to na własne ryzyko!
Administracja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za zamieszczane ogłoszenia. Nie przelewaj pieniędzy ludziom, których nie znasz lub którzy nie mają wiarygodnej historii na Forum!
-
-
Poczta [email protected] dla każdego :)
Odpowiedzi: 26
autor:
barbie » 9 paź 2008, o 14:53
Pierwszy post
Szanowne Państwo!
Od dziś kto tylko sobie życzy może posiąść pocztę w domenie forum-subaru.pl :mrgreen:
Poczta obsługiwana przez Gmail, łatwa, lekka i przyjemna.
Chętni do założenia konta proszeni...
Ostatni post
Hej , jak mam być szczery to nie wpadłem na to :wall: niestety temat już ogarnąłem, bo jutro auto wyjeżdża mi z Warsztatu i musiałem to mieć na już. Żałuję, bo zdecydowanie wolałem te Twoje.
- 26 Odpowiedzi
- 123817 Odsłony
-
Ostatni post autor: michal.gorywoda
25 wrz 2020, o 19:38
-
-
[s] tarcze dba +zaciski tylne sti + adaptery
Odpowiedzi: 7
autor:
bujak27 » 10 lip 2013, o 08:48
Pierwszy post
Jak w temacie zestaw na tył.Tarcze dba w bdb stanie (średnica bębna wrx /średnica tarczy sti) zaciski tylne sti z klockami i adaptery(brakuje jednej śrubki)
Cena 1.8k
Ostatni post
up 1.7k
- 7 Odpowiedzi
- 1513 Odsłony
-
Ostatni post autor: bujak27
15 sie 2013, o 11:28
-
-
(S) Tarcze i klocki Tribeca przód używane
Odpowiedzi: 1
autor:
Rafcio78 » 9 sie 2013, o 11:45
Pierwszy post
Sprzedam używane OEM tarcze i klocki hamulcowe na przód do Tribeki.
Tarcze mają niewielki przebieg, praktycznie nie mają rantu.
Klocki mają baaaaaaardzo dużo mięsa. Uwaga - do klocków nie ma blaszek...
Ostatni post
Up.
- 1 Odpowiedzi
- 438 Odsłony
-
Ostatni post autor: Rafcio78
14 sie 2013, o 18:39
-
-
- 1 Odpowiedzi
- 399 Odsłony
-
Ostatni post autor: Rafcio78
14 sie 2013, o 18:38
-
-
(S) 2 turbo sprężarki subaru legacy 2001
Odpowiedzi: 1
autor:
subarurob » 14 sie 2013, o 14:46
Pierwszy post
2 turbo sprężarki po regeneracji legacy 2001r odbiór osobisty wrocław
onclick= window.open(this.href);return false;
Ostatni post
Możesz przy wszystkich swoich aukcjach wstawić przed pierwsza literą tematu:
- 1 Odpowiedzi
- 382 Odsłony
-
Ostatni post autor: FUX
14 sie 2013, o 17:29
-
-
[S] Każda część do WRX 2.0T rocznik 2004 (Warszawa)
Odpowiedzi: 8
autor:
CZEX » 23 lip 2013, o 20:28
Pierwszy post
Skrzynia biegów TY754VN4AA
Stabilizator tylny Whiteline 22mm + złote łączniki
Hamulce 4-tłoczek przód / 2-tłoczek tył
Felgi OEM 17 Grafitowe
Zawór blow-off HKS SQV3
Turbosprężarka TD04L
Układ...
Ostatni post
Mamy kolejnego WRX-a 2004 rok, więc na dzień dzisiejszy każda część dostępna :)
- 8 Odpowiedzi
- 1033 Odsłony
-
Ostatni post autor: CZEX
14 sie 2013, o 15:14
-
-
- 0 Odpowiedzi
- 297 Odsłony
-
Ostatni post autor: Shogun
14 sie 2013, o 12:03
-
-
(S) Felgi Speedline 16 5x100 jj7 et 48 SL1102
Odpowiedzi: 7
autor:
danny007 » 27 lip 2013, o 11:32
Pierwszy post
Witam wszystkich do zaoferowania felgi Speedline SL1102 16 5x100 jj7 et48 Felgi w dobrym stanie,ostatni wlasciciel zabrac sie za odswiezenie ich ,ale nie dokonczyl ,wiec felgi wymagaja malowania
O...
Ostatni post
1500zl
- 7 Odpowiedzi
- 1135 Odsłony
-
Ostatni post autor: danny007
14 sie 2013, o 11:18
-
-
(S) OZ Superturismo 17 5x114.3
Odpowiedzi: 1
autor:
danny007 » 6 sie 2013, o 21:54
Pierwszy post
Oz Superturismo 17 5x114.3 jj7 et45
W super stanie czarne z flakiem
O wiecej info prosze na pw lub -
Cena-2400zl
Ostatni post
boing
- 1 Odpowiedzi
- 483 Odsłony
-
Ostatni post autor: danny007
14 sie 2013, o 00:24
-
-
- 0 Odpowiedzi
- 321 Odsłony
-
Ostatni post autor: malina555
13 sie 2013, o 22:28
-
-
[K]Blow off do GT '99
Odpowiedzi: 12
autor:
SmolaGT » 4 sie 2013, o 11:56
Pierwszy post
Poszukuje blow offa do mojej wanny, bo nie po to mam subru żeby nie było słychać wymarzonego tsssss , a na allegro coś nie widzę nic odpowiedniego, czy ktoś ma albo wie gdzie dostać? W rozliczeniu...
Ostatni post
Ktoś może ma przejściówke na sell hmm...?
- 12 Odpowiedzi
- 1625 Odsłony
-
Ostatni post autor: Arrman
13 sie 2013, o 19:24
-
-
[S] Uszczelki pod głowicę do 2.5 SOHC od 2003r
autor:
miszozon » 13 sie 2013, o 13:15
Witam,
Jak w temacie, UPG do 2.5 od 2003 roku, oryginały. Nr OE 11044AA633.
Tylko 2 sztuki w takiej cenie, mianowicie - 160zł/szt.
Paragon/FV VAT.
W razie potrzeby są dostępne jeszcze uszczelki...
- 0 Odpowiedzi
- 302 Odsłony
-
Ostatni post autor: miszozon
13 sie 2013, o 13:15
-
-
Koła, zawieszenie forester 98
autor:
jakoobcycles » 13 sie 2013, o 11:32
Witam, szukam ciekawych alu felg do forestera 98, s turbo, 18 cali, najchętniej na 7, 7,5 szerokości, kolory ciemne, mogą być z oponami.
oraz
szukam zawieszenia obniżającego i usztywniającego do...
- 0 Odpowiedzi
- 314 Odsłony
-
Ostatni post autor: jakoobcycles
13 sie 2013, o 11:32
-
-
(K) Felgi 5x100 17
Odpowiedzi: 3
autor:
caracon » 11 sie 2013, o 20:00
Pierwszy post
Hej,
kupie felgi 5x100 r17, najlepiej z oponami i w kolorze złotym-choć to nie wymóg konieczny, używane.
pozdrawiam Maciek
Ostatni post
mam złote do malowania- cena pasztet + oponki do skatowania
i białe 17 z oponami do jazdy :cofee:
- 3 Odpowiedzi
- 413 Odsłony
-
Ostatni post autor: gumas_72
12 sie 2013, o 22:41
-
-
Lampy tył Impreza JDM
Odpowiedzi: 4
autor:
matiwrc5 » 10 sie 2013, o 21:03
Pierwszy post
Witam
Na sprzedaż lampy stan bardzo dobry, zostały z mojej imprezy JDM , cena 250 zł.
Pozdrawiam.
Ostatni post
PW
- 4 Odpowiedzi
- 498 Odsłony
-
Ostatni post autor: TERZO
12 sie 2013, o 22:31
-
-
- 0 Odpowiedzi
- 293 Odsłony
-
Ostatni post autor: gucio1200
12 sie 2013, o 20:31
-
-
Kupie naped 5MT
Odpowiedzi: 1
autor:
grygo » 8 sie 2013, o 23:18
Pierwszy post
Siemka. Kupie naped z Subaru STi, Type-R/RA. Moze byc sama skrzynia lub komplet z dyfrem polosiami itd., moze byc z DCCD i moze byc rowniez skrzynka po modyfikacjach np. przednia szpera. Poprosze o...
Ostatni post
w goreee
- 1 Odpowiedzi
- 395 Odsłony
-
Ostatni post autor: grygo
12 sie 2013, o 19:53
-
-
[S] fotele sportowe subaru limited edition subaru sti
Odpowiedzi: 20
autor:
majeszczak » 6 sty 2013, o 22:28
Pierwszy post
Witam, mam do sprzedania fotele sportowe z limitowanej serii subaru sti gc8, wypuszczone tylko 1000 szt na świecie na cześć wygrania mistrzostw świata wrc w 95 roku. Fotele z japońskiej wersji...
Ostatni post
onclick= window.open(this.href);return false;
- 20 Odpowiedzi
- 4906 Odsłony
-
Ostatni post autor: majeszczak
12 sie 2013, o 09:44
-
-
Lampy tył WRX 2005 wagon
Odpowiedzi: 7
autor:
dzudok » 11 maja 2013, o 09:04
Pierwszy post
Lampy tył WRX 2005 wagon europa 2 sztuki w idealnym stanie oryginał
dyfer
półosie 4sztuki
dzwi
sprzegło komplet
tel 600320905 lub Pw
Ostatni post
:cofee:
- 7 Odpowiedzi
- 1118 Odsłony
-
Ostatni post autor: dzudok
12 sie 2013, o 08:33
-
-
subaru IMPREZA WRX 2005rok KAROSERIA TYŁ lub cwiartki
Odpowiedzi: 10
autor:
dzudok » 11 maja 2013, o 09:07
Pierwszy post
cała blacharka tył WRX wagon 2005..... moga byc tez cwiartki jak potrzeba kolega pocwiartuje ;) cały tył bez klapy i drzwi to co widac na zdjeciu 800pln
przód obciety
jest jeszcze komplet drzwi...
Ostatni post
sprzęgło komplet sprzedane....
- 10 Odpowiedzi
- 1603 Odsłony
-
Ostatni post autor: dzudok
12 sie 2013, o 08:32
-
-
- 0 Odpowiedzi
- 406 Odsłony
-
Ostatni post autor: TERZO
11 sie 2013, o 14:12
-
-
(S) STI prodrive SP ECU
Odpowiedzi: 3
autor:
danny007 » 22 lip 2013, o 19:09
Pierwszy post
Do zaoferowania SP Prodrive ecu
O wiecej info prosze na pw lub FB= onclick= window.open(this.href);return false;
Cena-1500zl
Ostatni post
boing
- 3 Odpowiedzi
- 712 Odsłony
-
Ostatni post autor: danny007
11 sie 2013, o 13:35
-
-
(S) Nowe kute korby do strokera 2.1
Odpowiedzi: 4
autor:
danny007 » 25 cze 2013, o 15:43
Pierwszy post
Witam wszystkich do zaoferowania posiadam nowe kute korby do strokera 2.1 firmy Williams racing sa do 650 bhp
Cena-1500zl z wysylka
Ostatni post
boing
- 4 Odpowiedzi
- 960 Odsłony
-
Ostatni post autor: danny007
11 sie 2013, o 13:34
-
-
(S) STI newage Felgi 5x100 x2
Odpowiedzi: 2
autor:
danny007 » 22 lip 2013, o 13:23
Pierwszy post
Do zaoferowania posiadam 2 komplety felg od STI newage 5x100 17 jj7.5 et53 w dobrym stanie ranty delkatnie przejechane ,jak widac na fotkach
O wiecej info prosze na pw
Cena-1500zl
onclick=...
Ostatni post
boing
- 2 Odpowiedzi
- 642 Odsłony
-
Ostatni post autor: danny007
11 sie 2013, o 13:33
-
-
[k] kratki wylotu powietrza maski Impreza GC
Odpowiedzi: 1
autor:
Krysztal » 10 sie 2013, o 21:46
Pierwszy post
Przygarnę w cenie złomu kratki wylotu powietrza z Imprezy GC z maski (2 szt.)
Jakby ktoś posiadał coś innego co poprawi wentylację pod maską to też przygarnę :)
Ostatni post
Zamykaj, mam ;-)
- 1 Odpowiedzi
- 398 Odsłony
-
Ostatni post autor: ryjeks
10 sie 2013, o 23:07
-
-
- 0 Odpowiedzi
- 319 Odsłony
-
Ostatni post autor: Shabat
10 sie 2013, o 18:52
Twoje uprawnienia na tym forum
Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników