kupię / sprzedam / zamienię / wymienię /dam / nie dam
Regulamin forum
Jeśli kupujesz coś z ogłoszenia na Forum robisz to na własne ryzyko!
Administracja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za zamieszczane ogłoszenia. Nie przelewaj pieniędzy ludziom, których nie znasz lub którzy nie mają wiarygodnej historii na Forum!
-
-
Poczta [email protected] dla każdego :)
Odpowiedzi: 26
autor:
barbie » 9 paź 2008, o 14:53
Pierwszy post
Szanowne Państwo!
Od dziś kto tylko sobie życzy może posiąść pocztę w domenie forum-subaru.pl :mrgreen:
Poczta obsługiwana przez Gmail, łatwa, lekka i przyjemna.
Chętni do założenia konta proszeni...
Ostatni post
Hej , jak mam być szczery to nie wpadłem na to :wall: niestety temat już ogarnąłem, bo jutro auto wyjeżdża mi z Warsztatu i musiałem to mieć na już. Żałuję, bo zdecydowanie wolałem te Twoje.
- 26 Odpowiedzi
- 123817 Odsłony
-
Ostatni post autor: michal.gorywoda
25 wrz 2020, o 19:38
-
-
[W] poszukiwana meta w Krakowie do wynajęcia
Odpowiedzi: 4
autor:
Fido__ » 30 lip 2013, o 21:59
Pierwszy post
Szukam mety do wynajęcia w Krakowie. Najlepiej małe samodzielne mieszkanie z dobrym dojazdem do dzielnicy Zabłocie. Ma to być tzw. mieszkanie służbowe i nie będzie nadmiernie eksploatowane. Będzie w...
Ostatni post
Nieaktualne :razz:
- 4 Odpowiedzi
- 670 Odsłony
-
Ostatni post autor: Fido__
10 sie 2013, o 17:01
-
-
[k] koło zamachowe od subaru n/a
Odpowiedzi: 4
autor:
bujak27 » 8 sie 2013, o 13:01
Pierwszy post
Jak w temacie.Kupię koło zamachowe od subaru n/a.Może być od 1.8/2.0/2.2 Jak komuś zalega to proszę o info.
Ostatni post
hej, mam zamach seryjny z mojego 2.0 125km, ok 185 000km. Myślałem że jest przepalone ,ale jak widziałem co wsadzał kumpel do Jetty (i klei i nie jest krzywe raczej) to sam już nie wiem :lol: . Ze...
- 4 Odpowiedzi
- 568 Odsłony
-
Ostatni post autor: Matiz
10 sie 2013, o 01:25
-
-
- 0 Odpowiedzi
- 351 Odsłony
-
Ostatni post autor: Grizlee
9 sie 2013, o 22:57
-
-
[S] Części Legacy I '93 2.0b FWD automat sedan
Odpowiedzi: 1
autor:
kociou » 9 sie 2013, o 17:32
Pierwszy post
Oddaję swój samochód do kasacji.
Powodów jest wiele. Zbyt wiele.
Totalna rozsprzedaż części.
Odbiór raczej osobisty, nie mam czasu, ani chęci : P pakować paczek.
Siemiatycze, woj. podlaskie
kontakt...
Ostatni post
Odratuj kolektor wydechowy, trochę kasy za niego dostaniesz :)
- 1 Odpowiedzi
- 399 Odsłony
-
Ostatni post autor: BelegUS
9 sie 2013, o 21:41
-
-
[K] Felgi 17" - NEWAGE - NEW AGE
Odpowiedzi: 3
autor:
pnh » 9 sie 2013, o 09:24
Pierwszy post
Tak jak w tytule.
Ważne aby oczywiście były proste i w dobrym stanie.
Jak ktoś coś posiada i chce sprzedać proszę o wiadomość.
tel. 512-425-780
dzięki i pozdrawiam
Ostatni post
Pw
- 3 Odpowiedzi
- 485 Odsłony
-
Ostatni post autor: bujak27
9 sie 2013, o 12:06
-
-
[K] DOWNPIPE bez katów
Odpowiedzi: 3
autor:
kaer » 1 sie 2013, o 17:23
Pierwszy post
Poszukuje Downpipe'a do imprezy WRX GD
Ostatni post
mam caly wydech 3 cale. oddam za 700 :)
onclick= window.open(this.href);return false;
- 3 Odpowiedzi
- 635 Odsłony
-
Ostatni post autor: CZEX
9 sie 2013, o 01:12
-
-
- 0 Odpowiedzi
- 422 Odsłony
-
Ostatni post autor: Camillo13
8 sie 2013, o 20:46
-
-
kupię halogen do Forestera '99
autor:
Jacol » 8 sie 2013, o 18:18
W razie posiadania na zbyciu lewego halogena do Forka 1 proszę o kontakt na priv lub odpowiedź na tego posta.
- 0 Odpowiedzi
- 334 Odsłony
-
Ostatni post autor: Jacol
8 sie 2013, o 18:18
-
-
- 0 Odpowiedzi
- 311 Odsłony
-
Ostatni post autor: SmolaGT
8 sie 2013, o 15:01
-
-
- 0 Odpowiedzi
- 349 Odsłony
-
Ostatni post autor: bartoxb
8 sie 2013, o 11:38
-
-
[K] Renolak F 331 szałwiowy DOŚĆ PILNIE
Odpowiedzi: 14
autor:
pawlaswrc » 10 lip 2013, o 15:23
Pierwszy post
Potrzebuję minimum 1l Renolaku nr. F 331 szałwiowy. Te lakiery już rzadko bywają w sklepach lakierniczych, ale może ktoś widział, albo wie gdzie można jeszcze dostać?
Ostatni post
Arti , między innymi od tego mamy forum, żeby sobie wzajemnie pomagać. Widzisz, ja kiedyś pomogłem Tobie i to dobro teraz do mnie wróciło. Ehhh jak pięknie :thumb:
- 14 Odpowiedzi
- 1482 Odsłony
-
Ostatni post autor: pawlaswrc
8 sie 2013, o 10:46
-
-
[S] Yokohama Geolandar G95a - a nuż ktoś nie czyta kropki...
Odpowiedzi: 3
autor:
Fala » 6 kwie 2010, o 17:56
Pierwszy post
Jedna sztuka nieużywana, 49 tydzień 2007r, index V, nośność 97, rozmiar 225/55/17
onclick= window.open(this.href);return false;
onclick= window.open(this.href);return false;
onclick=...
Ostatni post
No nie-ogloszenie dawno nieaktualne... na wypadek gdyby-mam pipelli:) P7 ale 225/60/17, 4szt po ok. 5tys km za 1500peelenow
- 3 Odpowiedzi
- 1154 Odsłony
-
Ostatni post autor: Fala
8 sie 2013, o 09:49
-
-
- 0 Odpowiedzi
- 296 Odsłony
-
Ostatni post autor: andymarki
7 sie 2013, o 21:31
-
-
[K] Drzwi lewe przednie i lewe tylne do GTka
Odpowiedzi: 1
autor:
SmolaGT » 7 sie 2013, o 10:58
Pierwszy post
Witam, pilnie potrzebuje drzwi do GTka '99, najlepiej z europejczyka ale to nie jest warunek konieczny, drzwi tylne muszą być od kombi z elektryczną szybą, ważne żeby byly proste i nie zgnite,...
Ostatni post
Mam jak coś to dzwoń 505165147
- 1 Odpowiedzi
- 401 Odsłony
-
Ostatni post autor: bady
7 sie 2013, o 20:13
-
-
FELGI SUBARU 17' ZŁOTO z oponami
Odpowiedzi: 1
autor:
demol » 6 sie 2013, o 14:12
Pierwszy post
Sprzedam oryginalne felgi subaru 17' w rewelacyjnym stanie wraz z oponami Continental SportContact2 w rozmiarze 205/45/17 o bardzo bogatym stanie bieżnika.
Sprzedaję w komplecie, cena 2500...
Ostatni post
:whistle:
- 1 Odpowiedzi
- 568 Odsłony
-
Ostatni post autor: Dido
6 sie 2013, o 22:26
-
-
[K ] Zacisk brembo STI lub zamienię za adaptery lub sprzedam
Odpowiedzi: 1
autor:
subalega » 3 lip 2013, o 08:18
Pierwszy post
Kupię złoty zacisk Brembo STI - może być do remontu !!!! - 1 szt lub zamienię za komplet adapterów jak na zdjęciu !!!!!
Ostatni post
Zmiana planów !!!- sprzedam !!! adaptery pasują do legacy III i IV !!!! cena 500 Pln
pytania na PW
- 1 Odpowiedzi
- 762 Odsłony
-
Ostatni post autor: subalega
6 sie 2013, o 21:52
-
-
Sprzedam nowe elementy pasa przedniego Impreza GC8
Odpowiedzi: 3
autor:
MariuS » 18 lip 2013, o 22:19
Pierwszy post
Jak w temacie. Nowe zamienniki pasa przedniego do każdej Imprezy 93-00
Okular lewy, okular prawy, belka górna i belka dolna pod chłodnicę.
Cena 140zł + wysyłka za całość
Ostatni post
sprzedane
- 3 Odpowiedzi
- 682 Odsłony
-
Ostatni post autor: MariuS
6 sie 2013, o 19:47
-
-
(S) JDM Felgi-SSR Integral-GT1 5X100 16 JJ7 EJ48
Odpowiedzi: 8
autor:
danny007 » 6 maja 2013, o 20:52
Pierwszy post
Witam wszystkich do zaoferowania bardzo zadkie felgi JDM SSR Integral-GT1 5x100 16 jj7 ej48 w dobrym stanie posiadaj pare przetarc na rantach (jak widac na fotce)
O wiecej info prosze na pw lub...
Ostatni post
upski
- 8 Odpowiedzi
- 2352 Odsłony
-
Ostatni post autor: danny007
6 sie 2013, o 09:42
-
-
[K] Sondę lambda do forka '05
autor:
grafffik » 5 sie 2013, o 23:17
Szukam dla znajomego przedniej sondy lamda do forka 2.0 N/A 2005r.
proszę o PW z ofertą i numerem kontaktowyn,
:-d :-d :-d
- 0 Odpowiedzi
- 315 Odsłony
-
Ostatni post autor: grafffik
5 sie 2013, o 23:17
-
-
- 11 Odpowiedzi
- 963 Odsłony
-
Ostatni post autor: Piotrek_lbn
5 sie 2013, o 19:27
-
-
Kupię fotele InterGroclin (tzw. lotnicze) do 126p
Odpowiedzi: 1
autor:
sixkiller » 3 maja 2013, o 17:43
Pierwszy post
Witam,
jak w temacie, poszukuję foteli InterGroclin tzw. lotniczych do Fiata 126p. (przednie lub przednie wraz z kanapą tylną)
Może komuś zalegają, to proszę o info.
Wysyłane z mojego Blade III za...
Ostatni post
Zajrzyj na Rezerwę, była niedawno akcja z nowymi IG.
- 1 Odpowiedzi
- 629 Odsłony
-
Ostatni post autor: kropi
5 sie 2013, o 02:55
-
-
(S) SL1213 Speedline 5x100 16 7jj et55
Odpowiedzi: 9
autor:
danny007 » 21 maja 2013, o 17:25
Pierwszy post
Witam wszystkich do zaoferowania posiadam felgi SL1213 Speedline ,posiadaja troszke pbdarte ranty nie naprawiane i nie spawane ,rozmiar 16 5x100 7jj et 55
Owiecej info prosze na pw
Cena 1200zl...
Ostatni post
boing
- 9 Odpowiedzi
- 1818 Odsłony
-
Ostatni post autor: danny007
4 sie 2013, o 21:36
-
-
[S] Fotele + kanapa z WRX'a 97r.
Odpowiedzi: 4
autor:
szegi » 3 sie 2013, o 22:00
Pierwszy post
Do sprzedania fotele + kanapa z WRX'a 97r.
Stan b. dobry, bez dziur lub przetarć.
Po przebiegu 110000 km.
500 zł + wysyłka
==sprzedane==
Ostatni post
mlm , a dostałeś moje PW?
- 4 Odpowiedzi
- 692 Odsłony
-
Ostatni post autor: pawlaswrc
4 sie 2013, o 19:24
-
-
[K] Sprężyny Impreza GT
Odpowiedzi: 2
autor:
BelegUS » 1 sie 2013, o 21:35
Pierwszy post
Siemanko!
Chętnie przygarnę sprężyny z GT'ka w ładnym stanie. Najlepiej kawior w cenie pasztetu ;) Mój Wolnyssak siedzi na tyle, i czas coś z tym zrobić, a przy okazji poprawić nieco prowadzenie......
Ostatni post
Hop!
- 2 Odpowiedzi
- 429 Odsłony
-
Ostatni post autor: BelegUS
4 sie 2013, o 15:15
-
-
(S) Wydech - układ wydechowy subaru bug eye i hawk eye
Odpowiedzi: 1
autor:
mieten37 » 3 sie 2013, o 20:13
Pierwszy post
Witam wszystkich:)
Mam do sprzedania następujące części:
Subaru Impreza WRX 2.0 turbo rok produkcji 2001 (bug eye)
Zdemontowany z nowego pojazdu po przebiegu 4000 km układ wydechowy bez końcowego...
Ostatni post
Witam
Jaka cena koncowego tlumika Devila?
Pozdrawiam
- 1 Odpowiedzi
- 462 Odsłony
-
Ostatni post autor: jaworek74
4 sie 2013, o 08:28
Twoje uprawnienia na tym forum
Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników