kupię / sprzedam / zamienię / wymienię /dam / nie dam
Regulamin forum
Jeśli kupujesz coś z ogłoszenia na Forum robisz to na własne ryzyko!
Administracja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za zamieszczane ogłoszenia. Nie przelewaj pieniędzy ludziom, których nie znasz lub którzy nie mają wiarygodnej historii na Forum!
-
-
Poczta [email protected] dla każdego :)
Odpowiedzi: 26
autor:
barbie » 9 paź 2008, o 14:53
Pierwszy post
Szanowne Państwo!
Od dziś kto tylko sobie życzy może posiąść pocztę w domenie forum-subaru.pl :mrgreen:
Poczta obsługiwana przez Gmail, łatwa, lekka i przyjemna.
Chętni do założenia konta proszeni...
Ostatni post
Hej , jak mam być szczery to nie wpadłem na to :wall: niestety temat już ogarnąłem, bo jutro auto wyjeżdża mi z Warsztatu i musiałem to mieć na już. Żałuję, bo zdecydowanie wolałem te Twoje.
- 26 Odpowiedzi
- 123815 Odsłony
-
Ostatni post autor: michal.gorywoda
25 wrz 2020, o 19:38
-
-
[k] pedały
autor:
bady » 5 lip 2013, o 13:04
Pilnie kupię pedały eu do wrx.
- 0 Odpowiedzi
- 386 Odsłony
-
Ostatni post autor: bady
5 lip 2013, o 13:04
-
-
[k] skrzynię biegów
autor:
bady » 5 lip 2013, o 09:25
Kupię skrzynie biegów automatyczną do forestera 2.0 turbo z 2003r. numery które mnie interesują TZ1A3ZN3AA lub TZ1A3ZN3BA sprawa pilna.
- 0 Odpowiedzi
- 400 Odsłony
-
Ostatni post autor: bady
5 lip 2013, o 09:25
-
-
[s] turbo TD05H
autor:
bady » 4 lip 2013, o 21:52
Jak w temacie sprzedam turbo TD05H w dobrym stanie.
- 0 Odpowiedzi
- 418 Odsłony
-
Ostatni post autor: bady
4 lip 2013, o 21:52
-
-
Lenovo T61 15"
Odpowiedzi: 11
autor:
leon » 24 mar 2013, o 22:11
Pierwszy post
Sprzedam Lenovo T61 6466-9YG.
Pełna specyfikacja -> onclick= window.open(this.href);return false;
Laptop był używany, więc są lekkie ślady na obudowie. Ekran bez wad. Do wyposażenia standardowego...
Ostatni post
600.
;-(
- 11 Odpowiedzi
- 1427 Odsłony
-
Ostatni post autor: leon
4 lip 2013, o 21:41
-
-
(S) 5x Felgi STI Newage- 18 5x114,3 JJ8,5 ET-55
Odpowiedzi: 20
autor:
danny007 » 19 kwie 2012, o 21:14
Pierwszy post
Witam wszystkich do zaoferowania posiadam felgi z Subaru Impreza STI V 11 o rozmiarach 18 5x114.3 JJ8.5 ET55 felgi sa w dobrym stanie posiadaja pare przetarc i farba zaczyna sie luszczyc w paru...
Ostatni post
boing
- 20 Odpowiedzi
- 3211 Odsłony
-
Ostatni post autor: danny007
4 lip 2013, o 21:29
-
-
[S] zawias D2
Odpowiedzi: 3
autor:
bady » 2 lip 2013, o 11:00
Pierwszy post
Jak w temacie używany zawias D2 wyjęty z WRX. Cena bardzo atrakcyjna.
Ostatni post
rezerwacja wyslana wczesniej pw
- 3 Odpowiedzi
- 671 Odsłony
-
Ostatni post autor: Jaco46VR
4 lip 2013, o 20:54
-
-
[S] krótka Skrzynia 4:44 z STI/P1
Odpowiedzi: 4
autor:
kubabed » 11 cze 2013, o 18:27
Pierwszy post
Do sprzedania krótka i mocna skrzynia 5MT bez Dccd (4:44) . Produkcja MY'00
Mały przebieg, żadnych wycieków itp ...
2600 zł
Ostatni post
Czy będzie pasowała do WRXa 2001? Czy cena dotyczy kompletu z dyfrem i półosiami?
- 4 Odpowiedzi
- 987 Odsłony
-
Ostatni post autor: freediver
4 lip 2013, o 10:49
-
-
[K] Fotele i kanapę z GT lub STi kombi
Odpowiedzi: 13
autor:
Swierzy » 14 cze 2013, o 23:47
Pierwszy post
Wątek jest kontynuacją mojego starego wątku
onclick= window.open(this.href);return false;
Poszukuję foteli i kanapy do mojej wanienki (MY00 N/A) - podobno z GT'ka pasują najlepiej.
Ostatni post
szkoda, ze to sedany
to jest kombi?
Czyli dopiero za rok?? :) Jak się namyślisz ile to warte to daj znać.
- 13 Odpowiedzi
- 1255 Odsłony
-
Ostatni post autor: Swierzy
3 lip 2013, o 20:28
-
-
Sprzedam kratkę do Forestera MY00
Odpowiedzi: 13
autor:
Dominikpl » 30 wrz 2010, o 17:55
Pierwszy post
Sprzedam kratke do Forka, krata jest oryginalna z logiem Subaru i wycieciem na pas srodkowego pasazera. Stan - jak nowa. Cena 350zl.
Tel 506 097 988, odbior w Tarnowie, lub Wrocławiu, no i...
Ostatni post
Jak coś jestem 2-gi w kolejce.
- 13 Odpowiedzi
- 2054 Odsłony
-
Ostatni post autor: grape.crash
2 lip 2013, o 22:23
-
-
Szybka przekładnia STI Spec C 2005 - QUICK RACK - TANIO
Odpowiedzi: 10
autor:
aerospin » 4 mar 2013, o 11:16
Pierwszy post
Jak w temacie.
Przekładnia w super stanie, wyjęta ze Spec C MY05, po małym przebiegu, z pewnego źródła. Bardzo rzadka i poszukiwana, a jak znaleziona to bardzo droga ;-)
2.2 obrotu lock-to-lock,...
Ostatni post
A wiązke elektryczna do sti tez posiadasz?
- 10 Odpowiedzi
- 1488 Odsłony
-
Ostatni post autor: mysliwek
2 lip 2013, o 21:40
-
-
[K] metę w Warszawie
Odpowiedzi: 303
autor:
WiS » 30 cze 2012, o 22:47
Pierwszy post
Jak w tytule - meta w Stolycy potrzebna, dla studenta.
Chętnie do zasiedlenia od zaraz, najpóźniej od września.
Preferowana kawalerka z miejscem parkingowym lub garażem, idealnie byłoby w okolicach...
Ostatni post
:giggle: :?
- 303 Odpowiedzi
- 18870 Odsłony
-
Ostatni post autor: koziolek
2 lip 2013, o 12:04
-
-
[S] fotele z imprezy 2009
Odpowiedzi: 1
autor:
pusiormd » 8 cze 2013, o 22:00
Pierwszy post
stan super cena 500 zł wersja japońska
onclick= window.open(this.href);return false;
Ostatni post
mogę ewentualnie zamienić na coś ciekawego do forka 2.0XT
- 1 Odpowiedzi
- 636 Odsłony
-
Ostatni post autor: pusiormd
1 lip 2013, o 16:09
-
-
Potrzebne amory do Sti-ja w celach eksperymentalnych
Odpowiedzi: 6
autor:
Piter 35 » 26 cze 2013, o 12:41
Pierwszy post
W celach eksperymentalnych przyjmę za symboliczne pieniążki lub za darmochę komplet seryjnych uszkodzonych amorów do STi '05 ( czyli przód i tył ) .
Stan obojętny ( byle nie wyglądały jak zgnieciona...
Ostatni post
Nik nic :idea: , nawet jednej sztuki :-/
- 6 Odpowiedzi
- 805 Odsłony
-
Ostatni post autor: Piter 35
1 lip 2013, o 09:16
-
-
nieaktualne
Odpowiedzi: 10
autor:
bujak27 » 21 maja 2013, o 08:14
Pierwszy post
Nieaktualne
Ostatni post
Tak.Aktualne.Znalazłem też zwrotnice do tego zestawu jakby ktoś potrzebował
- 10 Odpowiedzi
- 1528 Odsłony
-
Ostatni post autor: bujak27
30 cze 2013, o 19:35
-
-
[S] zaciski 4-tłoczkowe GT/WRX, świeżo pomalowane na czarno
Odpowiedzi: 1
autor:
tzd » 31 sie 2012, o 18:11
Pierwszy post
Nazbierało mi się trochę części w garażu - sprzedam zaciski przednie 4-tłoczkowe, GT/WRX, odświeżone (wypiaskowane + pomalowane na czarno) w jednej z 2 opcji:
- zregenerowane (przesmarowane tłoczki...
Ostatni post
czy jeszcze aktualne?
proszę o info
pozdrawiam
michter
- 1 Odpowiedzi
- 834 Odsłony
-
Ostatni post autor: Michter
30 cze 2013, o 18:00
-
-
(S) STI Wagon tylnie lampy
Odpowiedzi: 10
autor:
danny007 » 8 maja 2013, o 15:56
Pierwszy post
STI Wagon tylnie lampy,jedna z malym peknieciem i ulamana sruba,cena -600z
O wiecej info prosze na pw
onclick= window.open(this.href);return false;
Ostatni post
boing
- 10 Odpowiedzi
- 1558 Odsłony
-
Ostatni post autor: danny007
30 cze 2013, o 02:07
-
-
(S) OZ Crono 16 5x100 jj7 et50
Odpowiedzi: 2
autor:
danny007 » 30 maja 2013, o 20:30
Pierwszy post
Oz Crono 5x100 16 jj7 et50 biale-sa w dobry posiadaj troche zdarte rany(jak widac na fotce) falgi bardzo rzadkie
O wiecej info prosze na pw
Cena-1700zl
Ostatni post
boing
- 2 Odpowiedzi
- 994 Odsłony
-
Ostatni post autor: danny007
30 cze 2013, o 02:04
-
-
- 2 Odpowiedzi
- 728 Odsłony
-
Ostatni post autor: chrisro
29 cze 2013, o 19:14
-
-
(S) VF35 Turbo
Odpowiedzi: 1
autor:
danny007 » 26 cze 2013, o 17:13
Pierwszy post
vf35.jpg vf35.jpg Witam wszystkich przedmiotem sprzedazy jest VF35 w pelni zregenerowane przez Universal Turbos
O wiecej info proszena pw
Cena-2500zl
Ostatni post
temat do zamkniecia
- 1 Odpowiedzi
- 707 Odsłony
-
Ostatni post autor: danny007
28 cze 2013, o 15:22
-
-
(S)FELGI 17" I 16"
Odpowiedzi: 6
autor:
malina555 » 15 mar 2013, o 18:32
Pierwszy post
16kom.jpg 16kom.jpg 16 PIERWSZE ORYGINAŁY SUBARU 599
17 SZPRYCHOWE 5X100 I 5X114,3 ET40 WOLF RACING 799
17 CZARNE 5X100 I 5X114,3 ET42 699
16 CO ZAŁOŻONE NA NIEBIESKIE KOMBI TO ORYGINAŁY STI GC8 599
Ostatni post
Nie felg już żadnych na tą chwilę.
- 6 Odpowiedzi
- 1164 Odsłony
-
Ostatni post autor: ryjeks
28 cze 2013, o 10:50
-
-
[WK] Speedline Corse 2108 5x100
Odpowiedzi: 1
autor:
jathek » 21 cze 2013, o 18:07
Pierwszy post
Witam,
Wstepnie kupie za rozsadne pieniadze komplet felg Seepdline 2108 pasujacych do GT98. Oby proste i oby nie spawane ;)
Pozdrawiam
Jacek
Ostatni post
Kupione, mozna zamykac ;)
- 1 Odpowiedzi
- 614 Odsłony
-
Ostatni post autor: jathek
28 cze 2013, o 10:08
-
-
[K] Silniczek podnoszenia szyby - lewy przód WRX MY07
Odpowiedzi: 4
autor:
mały 5150 » 24 cze 2013, o 17:24
Pierwszy post
Jak w temacie nada takiego oto silniczka, bo się zesrał i szyba mi kierowcy nie działa :razz: Ciepło się zrobiło i mnie wku...a, dobrze, że sie popsuł w górnym, maksymalnym położeniu :mrgreen:
Ostatni post
Jeden diabeł , wszędzie prohibicja :mrgreen:
- 4 Odpowiedzi
- 639 Odsłony
-
Ostatni post autor: Piter 35
28 cze 2013, o 08:31
-
-
[S] Opony terenowe AT 215/65 R16 z bieżnikiem BFGoodrich
Odpowiedzi: 1
autor:
subarutux » 17 cze 2013, o 11:13
Pierwszy post
Sprzedam opony terenowe AT 215/65 R16 z bieżnikiem BFGoodrich , razem z felgami, choć mogą być też bez. Opony profesjonalnie bieżnikowane, oryginalna opona to hiszpańska Insa Turbo Ranger ....
Ostatni post
Dodam jeszcze, bo może tego nie widać na zdjęciu, że maksymalne obciążenie opony to 750 kg .
===
Sprzedane.
Można zamknąć.
- 1 Odpowiedzi
- 730 Odsłony
-
Ostatni post autor: subarutux
27 cze 2013, o 10:39
-
-
[S] Parę częsci Impreza WRX/GT
autor:
MalyPoznan » 26 cze 2013, o 10:41
Komp+imo+stacyjka+wkładki zamków do WRXa - 250zł
Grill WRXa Bug (brak dwóch dolnych zaczepów) - 80zł
Lampy tył Bug - 100zł szt/ dwie szt. - 150zł
Licznik USA - 80zł
Radio ze zmieniarką na 6CD -...
- 0 Odpowiedzi
- 478 Odsłony
-
Ostatni post autor: MalyPoznan
26 cze 2013, o 10:41
-
-
[K] Downpipe seryjny z katalizatorem do GT MY00
Odpowiedzi: 5
autor:
maciekv8 » 17 cze 2013, o 21:03
Pierwszy post
Jak w temacie.
Potrzebny mi jest seryjny downpipe z katalizatorem do Imprezy GT my00.
Z tego co wiem to takie same downpipe'y były w GD, Forkach itd. więc jeżeli leży Wam coś takiego niepotrzebnego...
Ostatni post
250,-
- 5 Odpowiedzi
- 781 Odsłony
-
Ostatni post autor: bady
26 cze 2013, o 10:09
Twoje uprawnienia na tym forum
Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników