kupię / sprzedam / zamienię / wymienię /dam / nie dam
Regulamin forum
Jeśli kupujesz coś z ogłoszenia na Forum robisz to na własne ryzyko!
Administracja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za zamieszczane ogłoszenia. Nie przelewaj pieniędzy ludziom, których nie znasz lub którzy nie mają wiarygodnej historii na Forum!
-
-
Poczta [email protected] dla każdego :)
Odpowiedzi: 26
autor:
barbie » 9 paź 2008, o 14:53
Pierwszy post
Szanowne Państwo!
Od dziś kto tylko sobie życzy może posiąść pocztę w domenie forum-subaru.pl :mrgreen:
Poczta obsługiwana przez Gmail, łatwa, lekka i przyjemna.
Chętni do założenia konta proszeni...
Ostatni post
Hej , jak mam być szczery to nie wpadłem na to :wall: niestety temat już ogarnąłem, bo jutro auto wyjeżdża mi z Warsztatu i musiałem to mieć na już. Żałuję, bo zdecydowanie wolałem te Twoje.
- 26 Odpowiedzi
- 123815 Odsłony
-
Ostatni post autor: michal.gorywoda
25 wrz 2020, o 19:38
-
-
[S] felgi sportowe dynamics 5x100 17'
Odpowiedzi: 5
autor:
majeszczak » 6 sty 2013, o 22:27
Pierwszy post
Witam, do sprzedania felgi bez opon angielskiej firmy dynamics, produkującej miedzy innymi felgi do F1, felgi 17' 5x100, felgi zdjęte z subaru impreza sti, o szerokości 7 cali, jedna felga dla...
Ostatni post
wrrrr
- 5 Odpowiedzi
- 1332 Odsłony
-
Ostatni post autor: majeszczak
16 cze 2013, o 22:25
-
-
- 0 Odpowiedzi
- 416 Odsłony
-
Ostatni post autor: majeszczak
16 cze 2013, o 22:23
-
-
Sprzedam Gril poliftowy Imopreza GT
Odpowiedzi: 1
autor:
MariuS » 14 cze 2013, o 18:58
Pierwszy post
Kupiłem jakiś czas temu, jedno mocowanie odłamane (ale daję w komplecie, poprzedni właściciel przynitował ale trzebaby pospawać i będzie si)
Foto:
100_8225.JPG
100_8227.JPG
100_8228.JPG...
Ostatni post
biore
- 1 Odpowiedzi
- 471 Odsłony
-
Ostatni post autor: Lukasz85.M
15 cze 2013, o 06:39
-
-
[K] Stabilizator 20mm i 17mm z WRX'a
Odpowiedzi: 1
autor:
Swierzy » 29 maja 2013, o 16:04
Pierwszy post
Kupię stabilizatory jak w temacie - takie żeby pasowały do mojej wanny (N/A MY00) i żeby miały wszelkie mocowania i gumy.
Powinny wyglądać jakoś tak:
Ostatni post
Kupione, można zamykać.
- 1 Odpowiedzi
- 581 Odsłony
-
Ostatni post autor: Swierzy
14 cze 2013, o 23:41
-
-
(S) Hayward & Scoot full wydech Subaru Impreza
Odpowiedzi: 5
autor:
danny007 » 30 maja 2013, o 20:27
Pierwszy post
Witam wszystkich do zaoferowania pelen wydech Hayward & Scott do Subaru Impreza klasyk podejdzie tez do newage ,wydech ma tylko 2 miesiace jest w super stanie byl zamontowany z flamer kit,srednica...
Ostatni post
cena-750zl z wysylka,tylnie wieszaki trzeba przerobic
- 5 Odpowiedzi
- 1165 Odsłony
-
Ostatni post autor: danny007
14 cze 2013, o 21:07
-
-
Sprzedam wstępnie spojler średni Impreza GC8
Odpowiedzi: 2
autor:
MariuS » 14 cze 2013, o 18:35
Pierwszy post
Sprzedam średni spojler z Imprezy GT wraz ze światłem stopu. Spojler ładny, niezniszczony, srebrny.
Cena 230zł
Foto:
DSC08650.JPG
DSC08651.JPG
Ostatni post
- 2 Odpowiedzi
- 524 Odsłony
-
Ostatni post autor: sasia979
14 cze 2013, o 19:17
-
-
[S] Mokasyny U.S. Polo Assn
autor:
MichallD » 14 cze 2013, o 18:02
Witam, mam na sprzedanie oryginalne skórzane mokasyny U.S. Polo Assn, jest to nie trafiony prezent. Rozmiar 40, cena nowych w sklepie to 529zł. Oddam za 299.
- 0 Odpowiedzi
- 458 Odsłony
-
Ostatni post autor: MichallD
14 cze 2013, o 18:02
-
-
Kotka szuka domu
Odpowiedzi: 2
autor:
WiS » 13 cze 2013, o 22:38
Pierwszy post
Znajomym przybłąkała się kotka - chętnie oddadzą w dobre ręce. Zainteresowanym służę kontaktem.
Ostatni post
Zdjęcie znajomej, tylko dla zainteresowanych 8-)
Kotką.
- 2 Odpowiedzi
- 567 Odsłony
-
Ostatni post autor: WiS
14 cze 2013, o 15:23
-
-
Krótka skrzynia i felgi 16" do GT
Odpowiedzi: 3
autor:
misiek00781 » 11 cze 2013, o 23:55
Pierwszy post
Jak w temacie szukam krótkiej skrzyni + dyfra najlepiej jako komplet. Może być 4.11 ale najchętniej oczywiście 4.44 w dobrym stanie. Rozglądam sie także za felgami 16 wchodzącymi na 4 tłoczek jak...
Ostatni post
Mam już na oku skrzynke, szukam dyfra 4.44 do kompletu ;-) Ma ktoś na sprzedaz ? ;-)
- 3 Odpowiedzi
- 792 Odsłony
-
Ostatni post autor: misiek00781
14 cze 2013, o 10:24
-
-
- 0 Odpowiedzi
- 423 Odsłony
-
Ostatni post autor: TERZO
13 cze 2013, o 10:34
-
-
[K] felgi R17
autor:
siepacz » 12 cze 2013, o 23:04
Kupię jedną lub dwie felgi R17 do Imprezy GC
wzór i kolor nie mają większego znaczenia, ważne aby były 5x100, ET 48 do 55
jak ktoś ma i mu przeszkadzają to proszę o kontakt na PW
- 0 Odpowiedzi
- 378 Odsłony
-
Ostatni post autor: siepacz
12 cze 2013, o 23:04
-
-
[S] Wnetrze Impreza GT
Odpowiedzi: 6
autor:
misiek00781 » 3 maja 2013, o 19:14
Pierwszy post
Witam. Zostało mi kilka gratów do Imprezy po załozeniu klatki ;-) Do sprzedania to co widac na zdjeciach, fotele z anglika, kanapa, mam jeszcze boczki tył, wszystkie plaskiki i komplet pasów ;-)...
Ostatni post
Fotele sprzedane. Reszta aktualna. Brać bo zawadza ;-)
- 6 Odpowiedzi
- 1423 Odsłony
-
Ostatni post autor: misiek00781
11 cze 2013, o 23:58
-
-
- 0 Odpowiedzi
- 325 Odsłony
-
Ostatni post autor: jacekGX
11 cze 2013, o 22:13
-
-
[K] obudowa zegarów dodatkowych GC8
Odpowiedzi: 9
autor:
GoTo » 9 cze 2013, o 16:31
Pierwszy post
kupię obudowę zegarów dodatkowych,
ewentualnie pytanie do Was, czy ktoś się kiedyś pytał czy można to zamówić w ASO i ewentualnie jaki prajs?
pozdrawiam i dzięki
Ostatni post
:( too late... jeżeli już zamówienie w realizacji to nie będę rezygnował, bo sam nie lubię jak ktoś mi tak robi w sklepie:)
- 9 Odpowiedzi
- 1032 Odsłony
-
Ostatni post autor: GoTo
11 cze 2013, o 22:03
-
-
[K] Pilnie kupie turbo vf22
Odpowiedzi: 5
autor:
malinWRX » 26 maja 2013, o 08:26
Pierwszy post
Jak w temacie pilnie poszukuje turbo vf22.
Ostatni post
niestety nie moja padla i szukam drugiej
- 5 Odpowiedzi
- 783 Odsłony
-
Ostatni post autor: malinWRX
11 cze 2013, o 13:17
-
-
- 0 Odpowiedzi
- 400 Odsłony
-
Ostatni post autor: yarek
10 cze 2013, o 22:40
-
-
[S] Sprężyny do Imprezy GC
Odpowiedzi: 13
autor:
pawlaswrc » 21 lis 2012, o 12:08
Pierwszy post
Sprzedam sprężyny z Imprezy RX+ 97, czyli 2.0 N/A, po przebiegu 104 tys.
Sprężyny są fabrycznie wyższe i miększe od tych z GTka czy JDMa, wielu zakłada takie specjalnie na zimę, jako zawias szutrowo...
Ostatni post
Nerqo , nie wiem. Są z RX+ czyli RX z pakietem GTka, ale nie wiem, czy są niższe od GLa.
Tak, czy inaczej SPRZEDANE.
- 13 Odpowiedzi
- 1651 Odsłony
-
Ostatni post autor: pawlaswrc
10 cze 2013, o 11:46
-
-
[S] Zegary STI do GC GF
Odpowiedzi: 1
autor:
dodo » 26 kwie 2013, o 21:48
Pierwszy post
Sprzeda zegary z Imprezy STI v4, będą działać w imprezach 97-98 czyli pierwszy polift gdzie zegary sa jeszcze na szerokie białe wtyczki. Próbowałem podłączyć do MY99, ale nie znalazłem sposobu żeby...
Ostatni post
Upsss
- 1 Odpowiedzi
- 712 Odsłony
-
Ostatni post autor: dodo
9 cze 2013, o 23:22
-
-
( S ) Tablet Samsung GT-P1000
Odpowiedzi: 55
autor:
Piter 35 » 16 lut 2013, o 17:02
Pierwszy post
Jak w temacie .
Z racji faktu ,że zmieniłem tablet na znienawidzone jabłko :idea: to sprzedam :
Tablecik Samsunga GT-P1000 w bardzo dobrym stanie technicznym , można powiedzieć jak nowy, w...
Ostatni post
Super :thumb: , cieszę się ,ze się podoba i jest zadowolona :idea:
- 55 Odpowiedzi
- 4547 Odsłony
-
Ostatni post autor: Piter 35
9 cze 2013, o 16:34
-
-
Kupię mocniejszą skrzynię - WRX 01 kombi
Odpowiedzi: 3
autor:
freediver » 27 maja 2013, o 13:46
Pierwszy post
Kupię skrzynię biegów + ewentualne dodatki, pasującą do mojego auta. Skrzynia musi być mocniejsza od serii.
Od razu napiszę że nie mam worka pieniędzy i nie chciał bym wydać na skrzynię z osprzętem...
Ostatni post
Chciał bym żeby bezpiecznie ogarniała nieco podniesioną moc i moment w stosunku do fabrycznych parametrów. Ze skrzynią w moim problemy zaczęły się już przed remapem, zaczynało lekko rzęzić przy...
- 3 Odpowiedzi
- 711 Odsłony
-
Ostatni post autor: freediver
8 cze 2013, o 19:19
-
-
Cewki zapłonowe do imprezy 97 turbo
Odpowiedzi: 4
autor:
darecki1981 » 5 cze 2013, o 14:24
Pierwszy post
Ktoś ma na zbyciu?
Ostatni post
Witam, dzięki za podpowiedż,ale okazało się że nie potrzebuję cewek :-) Elektryk zresztą świetny wypiął całą elektrykę od zapłonu i doszedł sprawy.Okazało się że cewki nie domagały, ale powodem były...
- 4 Odpowiedzi
- 736 Odsłony
-
Ostatni post autor: darecki1981
8 cze 2013, o 11:15
-
-
[S] Puszka Wydech Magnex - do zamkniecia
Odpowiedzi: 4
autor:
psi1981 » 6 cze 2013, o 18:35
Pierwszy post
Witam wszystkich,
Mam do sprzedania wydech końcowy firmy magnex.
Stan bardzo dobry, bez wgniotek itd.
Sprzedaję ponieważ dla mnie okazał się za głośny.
Odbiór osobisty we Wrocławiu lub w Gliwicach...
Ostatni post
Sprzedany -> do zamkniecia
- 4 Odpowiedzi
- 1165 Odsłony
-
Ostatni post autor: psi1981
7 cze 2013, o 22:45
-
-
- 0 Odpowiedzi
- 718 Odsłony
-
Ostatni post autor: malina555
7 cze 2013, o 22:35
-
-
- 0 Odpowiedzi
- 361 Odsłony
-
Ostatni post autor: majeszczak
7 cze 2013, o 22:34
-
-
[S] felgi Alutec Shark, 7x16, 5x100, prawie nowe
autor:
WiS » 7 cze 2013, o 21:42
Ponieważ spodobały mi się pewne felgi wystawione na forum, to ewentualnie opchnę komuś chętnemu swoje, które jesienią zakupiłem jako nowe, u autoryzowanego dealera tychże (gwarancja).
Zacna germańska...
- 0 Odpowiedzi
- 599 Odsłony
-
Ostatni post autor: WiS
7 cze 2013, o 21:42
Twoje uprawnienia na tym forum
Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników