kupię / sprzedam / zamienię / wymienię /dam / nie dam
Regulamin forum
Jeśli kupujesz coś z ogłoszenia na Forum robisz to na własne ryzyko!
Administracja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za zamieszczane ogłoszenia. Nie przelewaj pieniędzy ludziom, których nie znasz lub którzy nie mają wiarygodnej historii na Forum!
-
-
Poczta [email protected] dla każdego :)
Odpowiedzi: 26
autor:
barbie » 9 paź 2008, o 14:53
Pierwszy post
Szanowne Państwo!
Od dziś kto tylko sobie życzy może posiąść pocztę w domenie forum-subaru.pl :mrgreen:
Poczta obsługiwana przez Gmail, łatwa, lekka i przyjemna.
Chętni do założenia konta proszeni...
Ostatni post
Hej , jak mam być szczery to nie wpadłem na to :wall: niestety temat już ogarnąłem, bo jutro auto wyjeżdża mi z Warsztatu i musiałem to mieć na już. Żałuję, bo zdecydowanie wolałem te Twoje.
- 26 Odpowiedzi
- 123815 Odsłony
-
Ostatni post autor: michal.gorywoda
25 wrz 2020, o 19:38
-
-
[k] kompletny swap sti gc8
Odpowiedzi: 3
autor:
adrian055 » 6 cze 2013, o 22:00
Pierwszy post
jak w temacie po powrocie do kraju potrzebuje nabyc kompletny silnik sprawny od sti skrzynia dyfer czyli to co potrzebne do swapa. bez instalacji i kompa. jeden wymóg musi to byc z imprezy 94 jdm z...
Ostatni post
Jaka cene proponujesz. ;) 5tyska pasuje ;)?
- 3 Odpowiedzi
- 751 Odsłony
-
Ostatni post autor: Lukasz85.M
7 cze 2013, o 17:07
-
-
[S] 4 opony zimowe Matador 205/50/17, tylko 3000km. Lodz/Zgi
Odpowiedzi: 8
autor:
scrmnwrx » 2 cze 2013, o 14:55
Pierwszy post
Czesc.
Przeprowadzam sie i nie mam miejsca i potrzeby na te opony.
Matador
205/50/17
Nie wiem czy cale 3000km przejechane w tym roku.
Nowe kosztowaly 2500-2600zl, czy okolo tego.
Pytam o 1600...
Ostatni post
Tylko dzisiaj do pul nocy albo do kosza. Jak nie to nie.
- 8 Odpowiedzi
- 2197 Odsłony
-
Ostatni post autor: scrmnwrx
6 cze 2013, o 20:55
-
-
Graty do gc8
autor:
Lukasz85.M » 6 cze 2013, o 16:03
Graty do Gc8 sti 94rok.
Silnik 280PS cyka jak zegarek - cena hmmm 2.5tys ze sterownikiem ;)
Front cooler - cena 800 zeta komplet
Zawias gwint Cusko z 5 stopniowa regulacja odbicia -cena propozycje...
- 0 Odpowiedzi
- 430 Odsłony
-
Ostatni post autor: Lukasz85.M
6 cze 2013, o 16:03
-
-
Graty do gc8
autor:
Lukasz85.M » 6 cze 2013, o 15:58
Graty do Gc8 sti 94rok.
Silnik 280PS cyka jak zegarek - cena hmmm 2.5tys ze sterownikiem ;)
Front cooler - cena 800 zeta komplet
Zawias gwint Cusko z 5 stopniowa regulacja odbicia -cena propozycje...
- 0 Odpowiedzi
- 392 Odsłony
-
Ostatni post autor: Lukasz85.M
6 cze 2013, o 15:58
-
-
Subaru Impreza kpl koł zimowo-szutrowych 14'
autor:
graf » 6 cze 2013, o 13:15
Sprzedam kpl koł zimowo-szutrowych 14', oryginalne srebrne felgi stalowki 14tki z oponami zimowymi 185/70R14 ok 5-6mm bieżnika (musze zmierzyć dokładnie), do zastosowan szutrowo-zimowych. Gotowe do...
- 0 Odpowiedzi
- 436 Odsłony
-
Ostatni post autor: graf
6 cze 2013, o 13:15
-
-
[K] Felgę ROTA GRA 17
autor:
p82 » 6 cze 2013, o 13:14
Witam,
Jak w temacie poszukuję jednej prostej sztuki ROTA GRA 17x7,5 w rozstawie 5x100.
Kolor bez znaczenia.
Ktoś coś?
- 0 Odpowiedzi
- 420 Odsłony
-
Ostatni post autor: p82
6 cze 2013, o 13:14
-
-
[S] HAK Subaru Impreza GF8
Odpowiedzi: 1
autor:
Dyziek » 4 cze 2013, o 20:02
Pierwszy post
Witam!
Do sprzedania hak do imprezy w kombi :) Być może do sedana również...
Cena: 100 + 30 kurier
Ostatni post
PW -->
- 1 Odpowiedzi
- 639 Odsłony
-
Ostatni post autor: bhead
6 cze 2013, o 08:50
-
-
(S) Zamkniety blok EJ20 plus kute korby
Odpowiedzi: 9
autor:
danny007 » 1 gru 2012, o 16:12
Pierwszy post
Witam wszystkich na sprzedaz posiadam zamkniety block EJ20 (blok posiada delikana ryske na jednym z cylindrow wiec na pierwszy szlif )super baza na bardzo mocny silnik ,posiadam tez kute korby...
Ostatni post
boing
- 9 Odpowiedzi
- 1981 Odsłony
-
Ostatni post autor: danny007
6 cze 2013, o 00:45
-
-
(S) Felgi WRX newage 5x100
Odpowiedzi: 4
autor:
danny007 » 10 kwie 2013, o 21:59
Pierwszy post
Witam wszystkich do zaoferowania posiadam felgi od subaru WRX Newage w dobrym stanie,posiadaja pare zadrapan nie sa krzywe i nie byly prostowane.
O wiecej info prosze na pw
Cena 1100zl
Ostatni post
upski
- 4 Odpowiedzi
- 1210 Odsłony
-
Ostatni post autor: danny007
6 cze 2013, o 00:42
-
-
[O] Magazyn Motor - lata 50, 60te
autor:
inquiz » 5 cze 2013, o 20:21
Szanowni, kolega poszukiwacz natrafił na jakieś 15-20 kilo magazynu motor z lat 50-60 tych.
Do wzięcia za koszty przesyłki, można dodać na symbolicznego browara od siebie. Jak ktoś ma miejsce i...
- 0 Odpowiedzi
- 449 Odsłony
-
Ostatni post autor: inquiz
5 cze 2013, o 20:21
-
-
Kupie sterowanie szybą prawy przód impreza 93-96
Odpowiedzi: 1
autor:
matiwrc5 » 28 maja 2013, o 12:44
Pierwszy post
Jak w temacie potrzebuje przełącznik do szyby prawy przód (pojedyńczy) do tapicerki przedliftowej , im ciemniejszy tym lepszy :)
Ostatni post
Kupione do zamknięcia :)
- 1 Odpowiedzi
- 570 Odsłony
-
Ostatni post autor: matiwrc5
5 cze 2013, o 15:34
-
-
- 0 Odpowiedzi
- 435 Odsłony
-
Ostatni post autor: Iskier
5 cze 2013, o 12:48
-
-
[S] Fotele z WRX 2002
Odpowiedzi: 4
autor:
chrisro » 4 maja 2013, o 17:30
Pierwszy post
Sprzedam Fotele z WRX 2002 kubełkowe. Wersja angielska bez airbagów bocznych chyba. Cena wywoławcza 600zł.
Ostatni post
sory już kupiłem
- 4 Odpowiedzi
- 1012 Odsłony
-
Ostatni post autor: pusiormd
4 cze 2013, o 22:51
-
-
(S) trochę gratów do GT i GL 1999/2000 r. silnik za 900 zł !
Odpowiedzi: 33
autor:
ryjeks » 9 mar 2013, o 19:45
Pierwszy post
Mam listę części do sprzedania, są zdjęcia wszystkiego, jak ktoś będzie zainteresowany to wrzucę poszczególne bo za dużo tego :)
Części wyciągnięte w ostatnim czasie z aut w 100% sprawnych i...
Ostatni post
Kupcie sobie jeszcze coś :)
- 33 Odpowiedzi
- 4738 Odsłony
-
Ostatni post autor: ryjeks
4 cze 2013, o 21:25
-
-
[S] Sprzedam silnik i skrzynię 4:44 + ecutek !
Odpowiedzi: 3
autor:
kubabed » 3 cze 2013, o 00:06
Pierwszy post
Do sprzedania silnik z imprezy gt (europa) po oryginalnym przebiegu 86.000 !! km+ turbo IHI vf35 + ecutek zestrojone na 280 KM. Cena 5900 zł
Wszystkie wydruki itp. są dostępne.
Skrzynia 5MT jest...
Ostatni post
Dzienks, odpuszczam.
- 3 Odpowiedzi
- 934 Odsłony
-
Ostatni post autor: miedziak10
4 cze 2013, o 20:38
-
-
(S) JDM WRX na czesci i pare inny gratow
Odpowiedzi: 18
autor:
danny007 » 20 maja 2013, o 18:18
Pierwszy post
Witam do zaoferowania JDM WRX w bardzo dobrym stanie ,silnik wyzionol ducha wiec autko do rozbiorki.
skrzynia z dyfrem TY752VB3CA -1500zl
skrzynia z dyfrem ty752vbcaa -1500zl -sprzedane
Z4 ECU z ESL...
Ostatni post
byly sprzedane,sorka
- 18 Odpowiedzi
- 1790 Odsłony
-
Ostatni post autor: danny007
4 cze 2013, o 17:45
-
-
[K] Rozpórka przód GC8
Odpowiedzi: 3
autor:
ryjeks » 2 cze 2013, o 21:32
Pierwszy post
Heloł!
Kupię rozpórkę przód do GT 99/00.
Cena raczej pasztetowa mnie interesuje :mrgreen:
Ostatni post
Posiadam rozpórkę dolną 4 pkt KSB700 whiteline.
Jest delikatnie pęknięta w 2 miejscach, bez problemu do pospawania dla kogoś ogarniającego TIG'a, raz już była spawana.
pęknięcia powstały z powodu...
- 3 Odpowiedzi
- 631 Odsłony
-
Ostatni post autor: b_bartt
4 cze 2013, o 16:50
-
-
[s] turbo wrx 01
Odpowiedzi: 7
autor:
bady » 22 kwie 2013, o 21:20
Pierwszy post
Jak w temacie stan bardzo dobry. Info 505-165-147
Ostatni post
Do góry cena 550,-
- 7 Odpowiedzi
- 1116 Odsłony
-
Ostatni post autor: bady
4 cze 2013, o 16:14
-
-
- 0 Odpowiedzi
- 365 Odsłony
-
Ostatni post autor: bady
4 cze 2013, o 16:12
-
-
[s] Acer Aspire One 11.6",1.40GHz, 4.00 GB, 500GB.... 900PLN
Odpowiedzi: 2
autor:
scrmnwrx » 3 cze 2013, o 18:55
Pierwszy post
900 zloty lub oferta.
To jest nowy Acer Aspire One komputer, który tylko został wyjęty z pudełka. Został on zakupiony w Stanach Zjednoczonych i przyniósłem tutaj. Dodam prawidłowe gniazdo zasilacza...
Ostatni post
Do gury! :)
- 2 Odpowiedzi
- 681 Odsłony
-
Ostatni post autor: scrmnwrx
4 cze 2013, o 16:10
-
-
sprzedane
Odpowiedzi: 6
autor:
adrian055 » 30 maja 2013, o 15:20
Pierwszy post
sprzedane
Ostatni post
No to żeśmy pohandlowali :razz: No nic, kto pierwszy, ten lepszy.
A to do tylca też były camber'y? Myślałem, że tylko na przód :?
- 6 Odpowiedzi
- 883 Odsłony
-
Ostatni post autor: brahu
2 cze 2013, o 22:35
-
-
(s) FLARY JDM SUBARU
Odpowiedzi: 3
autor:
malina555 » 31 maja 2013, o 21:20
Pierwszy post
FLARY WYCIĄGNIĘTE Z IMPREZ I LEGACY
CENA ????
Ostatni post
Za sztuke?
- 3 Odpowiedzi
- 726 Odsłony
-
Ostatni post autor: patolog
2 cze 2013, o 19:45
-
-
- 15 Odpowiedzi
- 1835 Odsłony
-
Ostatni post autor: boy
1 cze 2013, o 22:26
-
-
[s] Zaciski z wrx i gt 00
Odpowiedzi: 7
autor:
bady » 19 maja 2013, o 21:15
Pierwszy post
Jak w temacie mam do sprzedania dwa komplety zacisków czterotłoczkowych.
Ostatni post
Klocki chyba są ale tarcz nie mam w zestawie.
- 7 Odpowiedzi
- 1079 Odsłony
-
Ostatni post autor: bady
31 maja 2013, o 19:40
-
-
- 0 Odpowiedzi
- 386 Odsłony
-
Ostatni post autor: 6MoNi9
31 maja 2013, o 11:21
Twoje uprawnienia na tym forum
Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników