kupię / sprzedam / zamienię / wymienię /dam / nie dam
Regulamin forum
Jeśli kupujesz coś z ogłoszenia na Forum robisz to na własne ryzyko!
Administracja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za zamieszczane ogłoszenia. Nie przelewaj pieniędzy ludziom, których nie znasz lub którzy nie mają wiarygodnej historii na Forum!
-
-
Poczta [email protected] dla każdego :)
Odpowiedzi: 26
autor:
barbie » 9 paź 2008, o 14:53
Pierwszy post
Szanowne Państwo!
Od dziś kto tylko sobie życzy może posiąść pocztę w domenie forum-subaru.pl :mrgreen:
Poczta obsługiwana przez Gmail, łatwa, lekka i przyjemna.
Chętni do założenia konta proszeni...
Ostatni post
Hej , jak mam być szczery to nie wpadłem na to :wall: niestety temat już ogarnąłem, bo jutro auto wyjeżdża mi z Warsztatu i musiałem to mieć na już. Żałuję, bo zdecydowanie wolałem te Twoje.
- 26 Odpowiedzi
- 123813 Odsłony
-
Ostatni post autor: michal.gorywoda
25 wrz 2020, o 19:38
-
-
- 1 Odpowiedzi
- 879 Odsłony
-
Ostatni post autor: lyssy23
30 maja 2013, o 18:29
-
-
Licznik Forester SF S-turbo 1999
autor:
tomaszroj1 » 30 maja 2013, o 14:34
Mam do sprzedania Licznik do Subaru Forester SF S-Turbo wersja JAPAN. Pasuje do aut z rocznika 1997-2000. Stan bardzo dobry. Przebieg na liczniku to ok 193 tyś. km.
cena 180PLN
kontakt tel....
- 0 Odpowiedzi
- 555 Odsłony
-
Ostatni post autor: tomaszroj1
30 maja 2013, o 14:34
-
-
[S] Felgi Subaru 17" 5x100 et48 złote igła
Odpowiedzi: 10
autor:
Gewru » 26 mar 2013, o 14:29
Pierwszy post
Witam, felgi 17 calowe 5x100 et48. Kupione w UK od kolegi Danny007 po rewizji w wulkanizacji. Felgi po renowacji stan igła nie jeżdżone w Polsce :-) Pasują do:
GC- GT, WRX, STI
GD- WRX, STI ( raczej...
Ostatni post
witam. sorry że tak późno felgi sprzedane !!!!!
- 10 Odpowiedzi
- 2286 Odsłony
-
Ostatni post autor: Gewru
30 maja 2013, o 12:29
-
-
[k]mechanizm wycieraczek angol lub tulejki wycieraczki przod
Odpowiedzi: 9
autor:
adrian055 » 26 maja 2013, o 19:10
Pierwszy post
jak w temacie kupie same tulejki lub mechanizm od angola w celu zlikwidowania luzu na ramionach wycieraczek
Ostatni post
Mam nadzieję, że nie dają tutaj banów za wklejenie linka do innego forum:
onclick= window.open(this.href);return false;
- 9 Odpowiedzi
- 1129 Odsłony
-
Ostatni post autor: grape.crash
29 maja 2013, o 23:43
-
-
[k] części do przekładki
Odpowiedzi: 3
autor:
bady » 22 kwie 2013, o 21:24
Pierwszy post
Kupie zestaw do przekładki wrx 01.
Ostatni post
Nadal aktualne!!!!!!!!!!!
- 3 Odpowiedzi
- 740 Odsłony
-
Ostatni post autor: bady
29 maja 2013, o 21:15
-
-
Silnik i skrzynia z wolnossaka GL-a
Odpowiedzi: 1
autor:
Gyraf » 17 mar 2013, o 19:00
Pierwszy post
Silnik i skrzynia z GL-a stan bdb 130 tyś przebiegu
Silnik: EJ20E(2000CC EMPI SOHC NA) 115 KM (po wymianie rozrządu przy 110)
Skrzynia: TY752XRCAA (dyfra już nie mam)
Silnik 400 pln
Skrzynia 300...
Ostatni post
Siema, masz może jeszcze skrzynie? właściwie potrzebował bym tylko uchwyt tłumika montowany do skrzyni .... dość pilnie.
pozdrawiam
- 1 Odpowiedzi
- 564 Odsłony
-
Ostatni post autor: President
29 maja 2013, o 13:33
-
-
Nakamichi cd500
Odpowiedzi: 4
autor:
Bartosz-B » 28 maja 2013, o 13:38
Pierwszy post
Jak w temacie radyjko w stylu safari ;)
1500zł z wysyłką
Tylko dla koneserów
9 Colour Illumination Option
24 Bit D/A Converter
0.005% (1kHz) Total Harmonic Distortion
MP3/WMA Compatible...
Ostatni post
Zostało by u mnie po zmianie modelu ale nie chcę się bawić w zmienianie ramek i tracenie sterowania z kierownicy :-/
- 4 Odpowiedzi
- 847 Odsłony
-
Ostatni post autor: Bartosz-B
29 maja 2013, o 10:29
-
-
[S] Skrzynie Impreza GT M/T
Odpowiedzi: 2
autor:
scoobie_gt » 9 maja 2013, o 17:45
Pierwszy post
Jak w nagłówku, pochodzi z Imprezy GT kombi 98' - 8W-TY752VN6AB (120248)
CENA: 1100ZŁ
KONTAKT: 500 372 353
Do odbioru w warszawie białołęka/tarchomin :-d
Ostatni post
UP zamienie na koła 16' do Subiego
- 2 Odpowiedzi
- 665 Odsłony
-
Ostatni post autor: scoobie_gt
28 maja 2013, o 10:24
-
-
- 0 Odpowiedzi
- 386 Odsłony
-
Ostatni post autor: pusiormd
27 maja 2013, o 21:08
-
-
[K] wydech do Legacy H6 3.0 2005
Odpowiedzi: 1
autor:
szary » 25 maja 2013, o 14:31
Pierwszy post
Witam
jak w temacie, kupie wydech, do Legacy H6 3.0 2005 - Magnaflow, Borla, H&S, Prodrive, ma ktoś ???
Ewentualnie kto ładnie w PL ogrania zrobienie wydech z ładnym dżwiękiem ?
Ostatni post
mgmotorsports ogarnia za 3k pln
Ewentulanie wersja budżetowa OBX z jebaja onclick= window.open(this.href);return false;
ale jak dla mnie ma dziwny dźwięk
onclick= window.open(this.href);return...
- 1 Odpowiedzi
- 838 Odsłony
-
Ostatni post autor: Bartosz-B
27 maja 2013, o 20:55
-
-
[S] RAYS VOLK Racing TE37 16x7 5x100
Odpowiedzi: 13
autor:
PranK » 8 gru 2011, o 20:06
Pierwszy post
Sprzedam felgi tak jak w temacie
RAYS VOLK Racing TE37 16x7 5x100
Oryginalne! Kute i super lekkie 5,5kg sztuka. STAN IDEALNY!
Cena 3200
Ostatni post
bump
- 13 Odpowiedzi
- 4120 Odsłony
-
Ostatni post autor: Bartosz-B
26 maja 2013, o 16:07
-
-
[S] Blenda na klape do Legacy III kombi
Odpowiedzi: 4
autor:
malas » 28 kwie 2013, o 16:43
Pierwszy post
Witam, sprzedam Blende na klape do Legacy III Kombi, stan idealny, powiedziałbym jak nowa, gdyby nie małe peknięcie w rogu, sklejone przezemnie, powstałe w trakcie przesyłki, widoczne na zdjęciu....
Ostatni post
można zamknąć, dziękuję
- 4 Odpowiedzi
- 837 Odsłony
-
Ostatni post autor: malas
26 maja 2013, o 01:35
-
-
- 0 Odpowiedzi
- 373 Odsłony
-
Ostatni post autor: patolog
25 maja 2013, o 23:42
-
-
[K] Zbiornik intercoolera, dolot Spec C...
Odpowiedzi: 2
autor:
non » 3 maja 2013, o 20:42
Pierwszy post
Zaczynam kompletować graty do upgradu mojego STI MY02
W związku z tym szukam :
- kolektor dolotowy Spec C
- wlot na maskę APS lub Spec-C lub JDL
- przedni zderzak spojler z Prodrive UK300
Kontakt...
Ostatni post
Mam kolektor dolotowy ze spec c!
- 2 Odpowiedzi
- 735 Odsłony
-
Ostatni post autor: chrisro
25 maja 2013, o 12:29
-
-
Lusterko prawe Subaru Impreza
Odpowiedzi: 4
autor:
maochi » 17 lut 2013, o 22:10
Pierwszy post
Witam! Sprzedam prawe lusterko do Imprezy za 50 zl. Lekkie przytarcie na obudowie. Nowszy model z plastikowym mocowaniem.(chyba od 99r) ;-) Info pod nr.501606067
Ostatni post
Lusterko nadal czeka na nowego właściciela i doszedł jeszcze lewy przedni błotnik do lekkiego prostowania za kratę piwa. :thumb:
- 4 Odpowiedzi
- 786 Odsłony
-
Ostatni post autor: maochi
25 maja 2013, o 09:18
-
-
- 0 Odpowiedzi
- 436 Odsłony
-
Ostatni post autor: bujak27
24 maja 2013, o 19:18
-
-
[S] Tarcze brembo do GL'a 260mm
Odpowiedzi: 20
autor:
betun » 9 paź 2012, o 20:58
Pierwszy post
Witam, jako że poprzedni właściciel mojej imprezki zmienił jarzmo tak by mieściła się tarcza 277, a tarcze błagały o wymianę więc zamówiłem takie jak wchodzą po numerze VIN(260mm).
Podczas wymiany...
Ostatni post
Tarcze dalej leżą - chcesz zaoszczędzić to pisz :D
- 20 Odpowiedzi
- 2759 Odsłony
-
Ostatni post autor: betun
23 maja 2013, o 22:27
-
-
[K] Czujnik AIRBAG lewy, dekielek halogenu
autor:
betun » 23 maja 2013, o 22:24
Witam wszystkich.
Szukam pierdół do samochodu żeby w końcu go do kupy poskładać.
Potrzebuję :
1.sensor airbag lewy o numerach:
3xk0900484 (z mocowania)
98231FA091 (LH denso) już z samej kostki
2....
- 0 Odpowiedzi
- 329 Odsłony
-
Ostatni post autor: betun
23 maja 2013, o 22:24
-
-
[S] Forester JDM 250HP - w całości lub na części
autor:
CZEX » 23 maja 2013, o 21:42
Przebieg 96000km
Silnik EJ20G
Moc 250KM (fabrycznie)
Skrzynia biegów automatyczna
Oryginalna wersja JDM z krótkim Vinem
Cena w całości 6500zł - odbiór Warszawa
Jeśli nie zostanie sprzedany w...
- 0 Odpowiedzi
- 456 Odsłony
-
Ostatni post autor: CZEX
23 maja 2013, o 21:42
-
-
- 0 Odpowiedzi
- 435 Odsłony
-
Ostatni post autor: danny007
23 maja 2013, o 17:19
-
-
22B body kit do gc8 Coupe
Odpowiedzi: 8
autor:
Marekdud » 21 maja 2013, o 20:23
Pierwszy post
Kompletny Body Kit FiberGlass 22B
Zderzaki, blotniki, spoiler, listwy progowe.
Identyczny jak na zdjęciach z
onclick= window.open(this.href);return false;
Ostatni post
Właśnie sobie zdałem sprawę, że przecież kanapa tylna nie była składana, więc odpadam, bo Colin ma być z założenia jak najbardziej praktyczny. Samych foteli przednich nie chcę wkładać, bo będą się...
- 8 Odpowiedzi
- 897 Odsłony
-
Ostatni post autor: pawlaswrc
22 maja 2013, o 00:19
-
-
- 0 Odpowiedzi
- 374 Odsłony
-
Ostatni post autor: miedziak10
20 maja 2013, o 17:32
-
-
Felgi 16 OEM Forester XT
Odpowiedzi: 1
autor:
Herostrates » 20 maja 2013, o 14:23
Pierwszy post
Sprzedam w bardzo dobrym stanie felgi OEM z Forestera XT 16tki. Felgi zadbane, nigdy nie prostowane. Sprzedaję ze względu na zacisk Brembo. Cena 1100 zł plus wysyłka.
Ostatni post
Więcej fotek
Uploaded with
- 1 Odpowiedzi
- 704 Odsłony
-
Ostatni post autor: Herostrates
20 maja 2013, o 14:36
-
-
- 0 Odpowiedzi
- 587 Odsłony
-
Ostatni post autor: CZEX
20 maja 2013, o 14:00
-
-
(S) Hayward & Scott pelen wydech do Klasyka
Odpowiedzi: 14
autor:
danny007 » 29 lip 2012, o 21:21
Pierwszy post
Witam wszystkich do zaoferowania wudech ktorego nie trzba przedstawiac ,Hayward & Scott na malej puszce 3 calowej koncowce,bardzo przyjazny w dalekie podroze ,srednica wydechu 2.5cala,stan jest...
Ostatni post
hej,
daj znac na PW, ile za sam BB z przesylka do PL.
pzdr,
Dominik
- 14 Odpowiedzi
- 2247 Odsłony
-
Ostatni post autor: dominikd
20 maja 2013, o 11:11
Twoje uprawnienia na tym forum
Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników