kupię / sprzedam / zamienię / wymienię /dam / nie dam
Regulamin forum
Jeśli kupujesz coś z ogłoszenia na Forum robisz to na własne ryzyko!
Administracja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za zamieszczane ogłoszenia. Nie przelewaj pieniędzy ludziom, których nie znasz lub którzy nie mają wiarygodnej historii na Forum!
-
-
Poczta [email protected] dla każdego :)
Odpowiedzi: 26
autor:
barbie » 9 paź 2008, o 14:53
Pierwszy post
Szanowne Państwo!
Od dziś kto tylko sobie życzy może posiąść pocztę w domenie forum-subaru.pl :mrgreen:
Poczta obsługiwana przez Gmail, łatwa, lekka i przyjemna.
Chętni do założenia konta proszeni...
Ostatni post
Hej , jak mam być szczery to nie wpadłem na to :wall: niestety temat już ogarnąłem, bo jutro auto wyjeżdża mi z Warsztatu i musiałem to mieć na już. Żałuję, bo zdecydowanie wolałem te Twoje.
- 26 Odpowiedzi
- 123813 Odsłony
-
Ostatni post autor: michal.gorywoda
25 wrz 2020, o 19:38
-
-
[s] skrzynia gt oo
Odpowiedzi: 2
autor:
bady » 19 maja 2013, o 21:13
Pierwszy post
Jak w temacie skrzynia jest w 100% sprawna.
Ostatni post
hl-ty75vn1aa cena 1600,-
- 2 Odpowiedzi
- 485 Odsłony
-
Ostatni post autor: bady
20 maja 2013, o 08:39
-
-
- 0 Odpowiedzi
- 352 Odsłony
-
Ostatni post autor: bady
19 maja 2013, o 21:12
-
-
KLOCKI HAWK HPS z USA, ktoś może przysłać do PL??
Odpowiedzi: 2
autor:
lyssy23 » 15 maja 2013, o 14:53
Pierwszy post
Poszukuję klocków do swojej imprezy buga US, dokładnie chodzi o Hawk Performance HB352F.665 HPS, koszt w USA to ok 85$ ( w PL ok 450 zł)
Czy ktoś może pomóc w taniej wysyłce do PL ? klocki są...
Ostatni post
Wyślij z USA przez firmę Polamer koszt przesyłki ok. 20-25 $ (lotnicza I przywiozą do domu-W-wa)
- 2 Odpowiedzi
- 692 Odsłony
-
Ostatni post autor: fedex
19 maja 2013, o 13:11
-
-
(S) kompletny silnik STI 2.0
Odpowiedzi: 1
autor:
carfit » 18 maja 2013, o 21:41
Pierwszy post
Jak w temacie kompletny silnik EJ 207 z STI 04 przebieg 82 tys.
Zawiera
longblock
kolektory ss. i wyd.
turbo
Alternator
pompą wspomagania
instalacje elektr.
ECU
IC
wtryski itp
Generalnie...
Ostatni post
.
- 1 Odpowiedzi
- 712 Odsłony
-
Ostatni post autor: tzd
18 maja 2013, o 22:19
-
-
sprzedane
Odpowiedzi: 7
autor:
krejzoool » 27 mar 2013, o 19:10
Pierwszy post
Felgi aluminiowe firmy TSW 18 x7 rozstaw 5x100 i 5x114,3 et42, otwór 56mm,, białe, stan jak na zdjęciu...
felgi proste, lakier w dobrym stanie, ranty nieporysowane, kilka drobnych rysek i...
Ostatni post
bump
- 7 Odpowiedzi
- 1493 Odsłony
-
Ostatni post autor: krejzoool
18 maja 2013, o 21:06
-
-
(S) Skrzynia 5mt JDM-ty752vbcaa
Odpowiedzi: 6
autor:
danny007 » 8 maja 2013, o 10:52
Pierwszy post
JDM 5MT TY752VBCAAA skrzynia bez osprzetu i dyfa po remoncie -na ktory nie mam papieru.Gwarancja rozruchowa
O wiecej info prosze na pw
Cena-600ZL z wysylka
Ostatni post
skrzynia zostala sprzedana
- 6 Odpowiedzi
- 1102 Odsłony
-
Ostatni post autor: danny007
18 maja 2013, o 09:43
-
-
Przewody w stal oplocie Impreza
Odpowiedzi: 4
autor:
GoTo » 10 maja 2013, o 23:00
Pierwszy post
Witam,
mam 2 komplety przewodów stalowych do Subaru Impreza, pasują od rocznika 93 do 06 (modele turbo)
Producent Black Diamond
Dobra jakość a cena sporo niższa niż znanych i cenionych Goodridge...
Ostatni post
Jako, że udało mi się załapać na pierwszą dostawę, mogę tylko powiedzieć tyle: polecam sprzedającego, szybko, sprawnie i na temat :giggle:
- 4 Odpowiedzi
- 855 Odsłony
-
Ostatni post autor: keni
17 maja 2013, o 22:10
-
-
[K] przepływomierz do GTka 99-00 22794AA010 lub 22794AA000
Odpowiedzi: 1
autor:
maciekv8 » 15 maja 2013, o 09:54
Pierwszy post
Witam.
Jak w temacie.
Poszukuję przepływomierza do Imprezy GT 2000rok z silnikiem od STI ver. 5 - z tego co wiem to ten sam przepływomierz co w GT czyli 22794AA010
Pasuje podobno też z Imprezy RS...
Ostatni post
Mam oryginalny z GT MY99 w cenie 150zł ale będzie do odbioru dopiero w poniedziałek
- 1 Odpowiedzi
- 544 Odsłony
-
Ostatni post autor: CZEX
16 maja 2013, o 12:20
-
-
[K] boczki tylnych drzwi GF 96
Odpowiedzi: 4
autor:
umberto » 4 maja 2013, o 18:59
Pierwszy post
witam,
jak w tytule, oczywiście w jak najlepszym stanie za rozsądne pieniądze...
pozdr
Ostatni post
50zł / szt
- 4 Odpowiedzi
- 659 Odsłony
-
Ostatni post autor: CZEX
16 maja 2013, o 12:05
-
-
[S] Subwoofer akcesoryjny pod siedzenie
Odpowiedzi: 7
autor:
sherif » 13 maja 2013, o 23:31
Pierwszy post
Witam !
Mam do sprzedania Subwoofer, jest to oryginał Subaru (Panasonic). Nr części H630SSA310
W zestawie jest kabel połączeniowy.
Sub pasuje do wszystkich modeli, które posiadają 14-pinowe gniazdo...
Ostatni post
To czekam na ostateczną cenę ;-)
- 7 Odpowiedzi
- 1564 Odsłony
-
Ostatni post autor: pawlaswrc
14 maja 2013, o 16:46
-
-
(S) Subaru Forester JDM S/TB na Czesci
autor:
danny007 » 13 maja 2013, o 21:15
Witam Wszystkich postanowilem ,ze Forester pojdzie na czesci jest to 1997 JDM model S/TB silnik i skrzynia(maualna) w bardzo dobrym stanie wszystko jak narazie w aucie i mozna go posluchac....
- 0 Odpowiedzi
- 529 Odsłony
-
Ostatni post autor: danny007
13 maja 2013, o 21:15
-
-
(S) Suszarka TD04
autor:
danny007 » 13 maja 2013, o 16:04
TD04 -z minimalnym luzem na wirniku-cean 350zl
O wiecej info prosze na pw lub Facebook-ScoobyParts4U
- 0 Odpowiedzi
- 433 Odsłony
-
Ostatni post autor: danny007
13 maja 2013, o 16:04
-
-
(S) rozpórka impreza gc wydech downpipe
Odpowiedzi: 11
autor:
malina555 » 9 mar 2013, o 18:12
Pierwszy post
sprzedam rozpórkę wydech i pare innych gratów
rozpórka-150 zł
wydech kompletny 800 zł ewentualnie mogę rozprzedać down pipe końcowy tłumik
podłokietnik 100
chlapacze takie jak wychodziły w sti 300...
Ostatni post
klapa jeszcze dostępna ? ze spojlerami czy sama ? jaka cena ?
- 11 Odpowiedzi
- 2845 Odsłony
-
Ostatni post autor: maciucha
13 maja 2013, o 12:03
-
-
[S] Instalacje podtlenku LPG :D sekwencja do GC(GF)/GD
Odpowiedzi: 1
autor:
vagin » 12 maja 2013, o 18:28
Pierwszy post
Instalacja przywieziona z autem z niemiec (GC my'99 2.0 125ps), które poszło na przekładkę i reszta idzie na manel.... instalka firmy stargas ma ok 3 lata, są do niej jakieś papiery, jest jeszcze na...
Ostatni post
szkoda ze nie do turbo:D
- 1 Odpowiedzi
- 421 Odsłony
-
Ostatni post autor: Jaco46VR
12 maja 2013, o 20:20
-
-
do zamkniecia
Odpowiedzi: 2
autor:
adrian055 » 29 kwie 2013, o 21:33
Pierwszy post
do zamkniecia
Ostatni post
.
- 2 Odpowiedzi
- 528 Odsłony
-
Ostatni post autor: adrian055
11 maja 2013, o 15:57
-
-
[PK] bagażnik dachowy Subaru Legacy sedan
Odpowiedzi: 5
autor:
subalega » 29 sie 2011, o 21:10
Pierwszy post
Jak cena będzie tegesowa to prawdopodobnie kupię bagażnik dachowy Subaru Legacy sedan (2004->2009) używany
Ostatni post
Bagażnik to Prorack !!!
Ja mam otwór na narty !!
- 5 Odpowiedzi
- 1002 Odsłony
-
Ostatni post autor: subalega
11 maja 2013, o 11:49
-
-
[K] Fotele, kanapę i tapicerkę do imprezy kombi GC
Odpowiedzi: 4
autor:
Swierzy » 9 kwie 2013, o 22:50
Pierwszy post
Ze względu na brak zagłówków szósty rok z rzędu wymieniam kanapę i fotele .... Chyba przyszedł czas najwyższy aby się za to wziąć, aczkolwiek przegląd dopiero w sierpniu, więc pośpiechu nie ma ;)...
Ostatni post
BUMP
- 4 Odpowiedzi
- 798 Odsłony
-
Ostatni post autor: Swierzy
10 maja 2013, o 22:27
-
-
(S) Felgi Newage STI 5x100 17 jj7.5 ET53 Zlote
Odpowiedzi: 1
autor:
danny007 » 6 maja 2013, o 20:43
Pierwszy post
Witam wszystkich posiadam felgi STI 7.5jj 17ET53 5X100 zlote od Subaru Impreza Newage od 2001-2004 , w dobrm stanie,nie naprawiane ,posadaja delikatne przetarcia
Same felgi z kpslami bez opon
O...
Ostatni post
boing
- 1 Odpowiedzi
- 694 Odsłony
-
Ostatni post autor: danny007
10 maja 2013, o 22:05
-
-
- 0 Odpowiedzi
- 488 Odsłony
-
Ostatni post autor: ryjeks
10 maja 2013, o 21:27
-
-
[s] lampy jdm gt
Odpowiedzi: 5
autor:
bady » 22 kwie 2013, o 21:21
Pierwszy post
Lampy tylne do gt z białymi kierunkami. Info 505-165-147
Ostatni post
Zamykamy
- 5 Odpowiedzi
- 1147 Odsłony
-
Ostatni post autor: bady
10 maja 2013, o 21:26
-
-
[s] turbo vf22
Odpowiedzi: 8
autor:
bady » 22 kwie 2013, o 21:18
Pierwszy post
Jak w temacie stan bardzo dobry. Info 505-165-147
Ostatni post
Zamykamy
- 8 Odpowiedzi
- 945 Odsłony
-
Ostatni post autor: bady
10 maja 2013, o 21:25
-
-
[k] błotnik
Odpowiedzi: 2
autor:
bady » 24 kwie 2013, o 21:08
Pierwszy post
Kupię lewy przedni błotnik do baga kombi najlepiej srebrny.
Ostatni post
Zamykamy
- 2 Odpowiedzi
- 538 Odsłony
-
Ostatni post autor: bady
10 maja 2013, o 21:25
-
-
WYDECH KWASÓWKA PRZELOT 3" SUBARU IMPREZA STI
Odpowiedzi: 4
autor:
jdm » 9 maja 2013, o 16:16
Pierwszy post
DO SPRZEDANIA WYDECH PRZELOT 2,5'', KOŃCOWY 3'' NA SZEROKIM KOŁNIERZU. DODATKOWO OPCJONALNIE SYSTEM PLUG FIRE (MASZYNKA KTÓRA W KOŃCOWYM WYDECHU TWORZY ISKRĘ, CO Z KOLEI POWODUJĘ PLUCIE OGNIEM) Z...
Ostatni post
Przez krótką chwilę tak dopóki nie zostali objechani :wall:
- 4 Odpowiedzi
- 879 Odsłony
-
Ostatni post autor: jdm
10 maja 2013, o 21:18
-
-
[o] trzy komplety opon: 2x175/65/14, 1x205/60/16
Odpowiedzi: 3
autor:
WiS » 8 maja 2013, o 15:01
Pierwszy post
Przypadkiem dziś do mnie dotarło, w jakim wieku są opony na maminym Ignisie :wall:
W związku z tym, do oddania za symboliczne piwo:
- komplet letnich 175/65/14. Rocznik 2005, bieżnika nawet jeszcze...
Ostatni post
Letnie 175/65/14 - poooszły sobie.
Zimowe 205/60/16 - rezerwacja.
Zostały tylko zimówki 175/65/14.
Brać, zaklepywać, booo... piwa bym się napił :evilgrin:
- 3 Odpowiedzi
- 559 Odsłony
-
Ostatni post autor: WiS
10 maja 2013, o 19:21
-
-
TURBINA TURBO SUBARU IMPREZA WRX STI TDO5H
Odpowiedzi: 3
autor:
jdm » 9 maja 2013, o 16:14
Pierwszy post
DO SPRZEDANIA TURBINA TD05 Z MOJEGO SUBARU IMPREZA STI TURBO 280KM Z 1998R. TURBO PASUJE DO MODELI OD 93R DO 00R.
TURBO KOMPLETNE W B.DOBRYM STANIE.
CENA 1000ZŁ!
ZADZWOŃ USTALIMY CZY TURBO...
Ostatni post
Moja bestia lata, mam jeszcze jedną na graty :-) Jakby kto potrzebował jakąś blachę, podsufitkę, silnik czy śrubkę do GC8 posiadam praktycznie wszystko.
- 3 Odpowiedzi
- 789 Odsłony
-
Ostatni post autor: jdm
10 maja 2013, o 16:02
Twoje uprawnienia na tym forum
Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników