kupię / sprzedam / zamienię / wymienię /dam / nie dam
Regulamin forum
Jeśli kupujesz coś z ogłoszenia na Forum robisz to na własne ryzyko!
Administracja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za zamieszczane ogłoszenia. Nie przelewaj pieniędzy ludziom, których nie znasz lub którzy nie mają wiarygodnej historii na Forum!
-
-
Poczta [email protected] dla każdego :)
Odpowiedzi: 26
autor:
barbie » 9 paź 2008, o 14:53
Pierwszy post
Szanowne Państwo!
Od dziś kto tylko sobie życzy może posiąść pocztę w domenie forum-subaru.pl :mrgreen:
Poczta obsługiwana przez Gmail, łatwa, lekka i przyjemna.
Chętni do założenia konta proszeni...
Ostatni post
Hej , jak mam być szczery to nie wpadłem na to :wall: niestety temat już ogarnąłem, bo jutro auto wyjeżdża mi z Warsztatu i musiałem to mieć na już. Żałuję, bo zdecydowanie wolałem te Twoje.
- 26 Odpowiedzi
- 123813 Odsłony
-
Ostatni post autor: michal.gorywoda
25 wrz 2020, o 19:38
-
-
[S] Yokohama 195/55/R15 AVS Sport x4
Odpowiedzi: 5
autor:
Marcin_Subaru » 28 lut 2013, o 19:21
Pierwszy post
Witam,
Mam do sprzedania opony Yokohama AVS Sport w rozmiarze 195/55/R15.
Opony kupione i założone w 2009 roku, przejeździły 4 sezony, zdjęte ponieważ przesiadłem się na felgi 16-calowe. Stan...
Ostatni post
Proszę o usunięcie tematu.
- 5 Odpowiedzi
- 858 Odsłony
-
Ostatni post autor: Marcin_Subaru
10 maja 2013, o 14:29
-
-
[S] Felgi wyczynowe OZ Racing Rally Terra 15" 5x100
Odpowiedzi: 6
autor:
GoTo » 26 wrz 2012, o 23:07
Pierwszy post
Witam
Podobnie jak w zeszłym roku mam trochę felg w wyprzedaży,
Felgi fabrycznie nowe, prosto z Włoch.
Do Subaru niestety tylko 15 (ale idealne do klasyka na zimę lub rajdy szutrowe)
reszta to...
Ostatni post
Jak w postach wyżej: OZ Rally Terra 15 - wyczynowa felga idealna na szuter lub zimę
onclick= window.open(this.href);return false;
W tej chwili mamy dostepne 4 sztuki, 5 x 100 ET 53, wchodzą na...
- 6 Odpowiedzi
- 1594 Odsłony
-
Ostatni post autor: GoTo
10 maja 2013, o 00:15
-
-
- 1 Odpowiedzi
- 692 Odsłony
-
Ostatni post autor: CZEX
9 maja 2013, o 17:00
-
-
ZAWÓR UPUSTOWY SUBARU IMPREZA WRX STI 93-97R
autor:
jdm » 9 maja 2013, o 16:15
DO SPRZEDANIA ZAWÓR UPUSTOWY Z MOJEGO SUBARU IMPREZA STI TURBO 280KM Z 1995R. ZAWÓR PASUJE DO MODELI OD 93R DO 97R.
ZAWÓR W B.DOBRYM STANIE.
CENA 100ZŁ!
ZADZWOŃ USTALIMY CZY ZAWÓR PASUJE DO...
- 0 Odpowiedzi
- 463 Odsłony
-
Ostatni post autor: jdm
9 maja 2013, o 16:15
-
-
SILNIK 95-97 SUBARU IMPREZA EJ20G ZAMKNIĘTY BLOK
autor:
jdm » 9 maja 2013, o 16:13
DO SPRZEDANIA SILNIK Z MOJEGO SUBARU IMPREZA STI TURBO 260KM Z 1995R. OZNACZENIE SILNIKA TO EJ20GDW4HE. MOTOR PASUJE DO MODELI OD 93R DO 97R.
SILNIK W DOSKONAŁYM STANIE (PRACUJE RÓWNO, CICHO BEZ...
- 0 Odpowiedzi
- 760 Odsłony
-
Ostatni post autor: jdm
9 maja 2013, o 16:13
-
-
[K] Wydech do Imprezy 2.0 R
autor:
Azrael » 8 maja 2013, o 12:40
Poszukuję oryginalnego wydechu do Imprezy 2.0 R (N/A 160KM), może ktoś zamieniał sobie na wielką rurę i mu leży w garażu albo coś takiego?
- 0 Odpowiedzi
- 389 Odsłony
-
Ostatni post autor: Azrael
8 maja 2013, o 12:40
-
-
(S) Prefacelift zderzak z RA -Bialy
autor:
danny007 » 8 maja 2013, o 10:29
Witam wszystkich w mojej aukcji grzecznosciowej,przedmiotem sprzedazy jest przedni zderzal pochodzacy od Subaru Impreza STI RA w bardzo dobrym stanie z zaslepkami.
O WIECEJ INFO PROSZE NA MEILA LUB...
- 0 Odpowiedzi
- 366 Odsłony
-
Ostatni post autor: danny007
8 maja 2013, o 10:29
-
-
Sprzedam zderzak Impreza GC8 GT/STI poliftowy
Odpowiedzi: 2
autor:
MariuS » 6 maja 2013, o 18:32
Pierwszy post
Jak w temacie. Kupiłem srebrny więc ten granatowy na handel.
Zderzak w stanie jak na foto, nigdzie nie klejony, w komplecie te trójkątne kratki, spryski reflektorów, i dwa kierunkowskazy (na foto...
Ostatni post
zderzak raczej do malowania, dziś zrobię lepsze foty i wyślę
- 2 Odpowiedzi
- 656 Odsłony
-
Ostatni post autor: MariuS
7 maja 2013, o 15:22
-
-
[S] Klocki OMP R&S do STI przód
autor:
miszozon » 7 maja 2013, o 15:12
Witam,
Jak w temacie. Cena 300zł z przesyłką przy płatności na konto. Pobranie + 10zł.
Dołączona FV lub paragon.
OMP R&S porównywalne jest do Ferodo DS Performance. Raczej pyli, piszczeć nie...
- 0 Odpowiedzi
- 430 Odsłony
-
Ostatni post autor: miszozon
7 maja 2013, o 15:12
-
-
- 16 Odpowiedzi
- 1639 Odsłony
-
Ostatni post autor: Jacky X
6 maja 2013, o 22:56
-
-
[S] dużo części WRX europa 2008
Odpowiedzi: 3
autor:
tom103 » 6 maja 2013, o 13:15
Pierwszy post
info 883 130-115
s
Ostatni post
Najgorsze jest to, że to cały pakiet: albo bierze się dużo części, albo wcale :mrgreen:
- 3 Odpowiedzi
- 396 Odsłony
-
Ostatni post autor: So What!
6 maja 2013, o 14:52
-
-
NIEAKTUALNE
Odpowiedzi: 6
autor:
dombek » 3 maja 2013, o 23:22
Pierwszy post
Nie wiesz może czy przypasi do forka pierwszej generacji?
Ostatni post
albo jej nic nie mówić i wstawic wydech - bulgot wytłumaczyć korozją układu :thumb: :cofee:
- 6 Odpowiedzi
- 978 Odsłony
-
Ostatni post autor: gumas_72
6 maja 2013, o 13:59
-
-
- 0 Odpowiedzi
- 361 Odsłony
-
Ostatni post autor: kamilos
5 maja 2013, o 19:33
-
-
[K] Opony 15 rozmiar 215/65 letnie
Odpowiedzi: 2
autor:
kamilos » 5 maja 2013, o 18:39
Pierwszy post
kupię jak w temacie info na priv
Ostatni post
sorki :D skręcam szafki w kuchni i udało mi się skitrać z laptopem przed Żoną i za bardzo skróciłem ;) już poprawiam,
- 2 Odpowiedzi
- 420 Odsłony
-
Ostatni post autor: kamilos
5 maja 2013, o 19:30
-
-
- 0 Odpowiedzi
- 346 Odsłony
-
Ostatni post autor: ember
5 maja 2013, o 10:54
-
-
[S] Skrzynie 4.44
autor:
Gyraf » 4 maja 2013, o 22:16
Mam do sprzedania skrzynie TY752VBCAA zaczeła wyć na pierwszym biegu nic nie zgrzyta
TY752VBCAA 3.166 1.882 1.296 0.972 0.738 3.416 1.000 4.444 Viscous (4kgf) Open Double-cone 3rd synchro added (all...
- 0 Odpowiedzi
- 413 Odsłony
-
Ostatni post autor: Gyraf
4 maja 2013, o 22:16
-
-
[K] drut/sprężynę klapy bagażnika Impreza GD
autor:
pawlaswrc » 4 maja 2013, o 20:10
Jak w temacie - poszukiwany drut/sprężyna klapy bagażnika z Imprezy GD sedan, koniecznie oryginalnie z wysokim spojlerem, a to dlatego, że jest mocniejszy i bardziej odbija klapę. Mam nadzieję, że mi...
- 0 Odpowiedzi
- 366 Odsłony
-
Ostatni post autor: pawlaswrc
4 maja 2013, o 20:10
-
-
[S] Trzy pedały dziadka, LHD, hydrauliczne ;o)
Odpowiedzi: 3
autor:
pawlaswrc » 25 mar 2013, o 21:21
Pierwszy post
Do sprzedania pedały hydrauliczne LHD wyjęte z turbodziadka, czyli Legacy I. Nie mam tego sprawdzonego, czy potwierdzonego, ale na 90% podejdą też do Imprezy. Jeszcze jutro postaram się wybrać do...
Ostatni post
Trzy pedały znalazły nowy dom. Teraz kto inny będzie je deptał :giggle:
ZAMYKAMY
- 3 Odpowiedzi
- 761 Odsłony
-
Ostatni post autor: pawlaswrc
4 maja 2013, o 15:49
-
-
(S) SKRZYNIA + TYLNY DYFER 4,11 IMPREZA GC JDM WRX GT STI
Odpowiedzi: 9
autor:
malina555 » 23 kwie 2013, o 20:03
Pierwszy post
SPRZEDAM SKRZYNIE BIEGÓW W KOMPLECIE Z TYLNYMI DYFRAMI SKRZYNIE SPRAWDZANE
TY752VB3CA z pierwszego modelu sti
TY752VB4AA WRX STi Version 2
WSZYSTKIE Z PRZEŁOŻENIEM 4,11
CENA 1400ZŁ 1 KOMPLET
KONTAKT...
Ostatni post
nie ma problemu
- 9 Odpowiedzi
- 1409 Odsłony
-
Ostatni post autor: malina555
3 maja 2013, o 22:15
-
-
- 1 Odpowiedzi
- 514 Odsłony
-
Ostatni post autor: artur.wac
3 maja 2013, o 16:52
-
-
[K] skrzynia klowa sti
Odpowiedzi: 34
autor:
mario77 » 28 kwie 2013, o 21:26
Pierwszy post
poszukuje skrzyni klowej do subaru sti 2009r
Ostatni post
Powiedzmy sobie szczerze - kolega Mario zaczął źle (brak dzień dobry po wejściu i - jak rozumiem - pierwotnie post w niewłaściwym dziale), ale i fangę w nos dostał na starcie mocną (Pietia, nie wiem,...
- 34 Odpowiedzi
- 5526 Odsłony
-
Ostatni post autor: WiS
3 maja 2013, o 11:00
-
-
Kupie komplet opon 19"
Odpowiedzi: 1
autor:
adixi1 » 7 kwie 2013, o 14:35
Pierwszy post
Witam.
Tak jak w temacie kupie komplet czterech 19-stek.
Na felgi 8 także najlepiej 235/35 a max 245 szerokość.
Nie muszą być w bardzo dobrym stanie bo potrzebuje na razie tylko na jeden sezon.
Ostatni post
podbijam bo dalej aktualne.
- 1 Odpowiedzi
- 551 Odsłony
-
Ostatni post autor: adixi1
2 maja 2013, o 09:43
-
-
- 2 Odpowiedzi
- 573 Odsłony
-
Ostatni post autor: chrisro
1 maja 2013, o 23:20
-
-
[S] kompletny napęd impreza GC8 wrx jdm
autor:
Strychar85 » 30 kwie 2013, o 01:41
Sprzedam kompletny napęd:
skrzynia: 6C-TY752VB3FA
dyfer
półosie 4szt.
wał
Wszystko w dobrym stanie ,stanowi komplet i pochodzi z jednego auta o przebiegu 140tys km.Cena za całość 1400zł
Kontakt:...
- 0 Odpowiedzi
- 511 Odsłony
-
Ostatni post autor: Strychar85
30 kwie 2013, o 01:41
-
-
(S) Wydech Racebox (Haywar &Scoot) Subaru Impreza Klasyk
Odpowiedzi: 7
autor:
danny007 » 10 mar 2013, o 19:05
Pierwszy post
Racebox(Hayward & Scott) pelen wydech do Subaru Impreza klasyk podejdzie tez do newage,srednica 2.5 cala ,koncowy 3.5 w dobrym stanie.wydech bardzo przyjazny w daleki podroze
Owiecej info prosze na...
Ostatni post
zostal wczoraj sprzedany,sorka
- 7 Odpowiedzi
- 1321 Odsłony
-
Ostatni post autor: danny007
29 kwie 2013, o 22:46
Twoje uprawnienia na tym forum
Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników