kupię / sprzedam / zamienię / wymienię /dam / nie dam
Regulamin forum
Jeśli kupujesz coś z ogłoszenia na Forum robisz to na własne ryzyko!
Administracja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za zamieszczane ogłoszenia. Nie przelewaj pieniędzy ludziom, których nie znasz lub którzy nie mają wiarygodnej historii na Forum!
-
-
Poczta [email protected] dla każdego :)
Odpowiedzi: 26
autor:
barbie » 9 paź 2008, o 14:53
Pierwszy post
Szanowne Państwo!
Od dziś kto tylko sobie życzy może posiąść pocztę w domenie forum-subaru.pl :mrgreen:
Poczta obsługiwana przez Gmail, łatwa, lekka i przyjemna.
Chętni do założenia konta proszeni...
Ostatni post
Hej , jak mam być szczery to nie wpadłem na to :wall: niestety temat już ogarnąłem, bo jutro auto wyjeżdża mi z Warsztatu i musiałem to mieć na już. Żałuję, bo zdecydowanie wolałem te Twoje.
- 26 Odpowiedzi
- 123813 Odsłony
-
Ostatni post autor: michal.gorywoda
25 wrz 2020, o 19:38
-
-
Wyprzedaż balkonowa :) - Części do Forka, Imprezy, Legacy,
Odpowiedzi: 7
autor:
Igi_666 » 10 kwie 2013, o 00:07
Pierwszy post
Posiadam wiele niepotrzebnych bambetli które mi pozostały w sumie nawet nie wiem skąd ;)
1. Zegary w ładnym stanie z Legacy / Outback 99-03 z 2.5 automat
2. Przycisk regulacji lusterek z Legacy /...
Ostatni post
Niestety. Tylko to co na liście. Ja swój kupiłem w ASO niemieckim za 30 euro ;)
- 7 Odpowiedzi
- 965 Odsłony
-
Ostatni post autor: Igi_666
19 kwie 2013, o 13:10
-
-
Oddam za flache dwie tylne lampy Legacy sedan 90-92r
autor:
Arasu » 19 kwie 2013, o 12:56
lampy kiedys kupiłem na allegro, okazało się ze to nie dokładnie mój model,
użwyki, ale ok.
Sedan 90-92r Legacy
Do odbioru w Gdańsku.
nie wysyłam, nie ma mnie tu.
Mogę poprosić kumpla to wyda,...
- 0 Odpowiedzi
- 323 Odsłony
-
Ostatni post autor: Arasu
19 kwie 2013, o 12:56
-
-
Nokia N73 ME oraz MyPhone AGGIO 8930 dual sim na gwarancji
Odpowiedzi: 1
autor:
Igi_666 » 10 kwie 2013, o 00:08
Pierwszy post
No więc tak:
MyPhone AGGIO 8930:
Dane techniczne telefonu:
- wymiary i waga: 115 x 50 x 15 mm, 114 g
- wyświetlacz: 2,4'', dotykowy
- kolory: 262 tys. kolorów
- slot kart pamięci: tak, microSD do 8...
Ostatni post
Up :P
- 1 Odpowiedzi
- 569 Odsłony
-
Ostatni post autor: Igi_666
19 kwie 2013, o 07:05
-
-
NIEAKTUALNE - zamykamy :)
Odpowiedzi: 4
autor:
dzixd » 11 kwie 2013, o 16:50
Pierwszy post
Do zamknięcia
Ostatni post
:mrgreen:
Właśnie myślę nad tym.
Podobno alledrogo najtaniej, ale jak np ktoś zmieniał fele, albo sprzedał samochód i zostały mu opony to myślałem że zaoszczędzę :mrgreen:
- 4 Odpowiedzi
- 645 Odsłony
-
Ostatni post autor: dzixd
18 kwie 2013, o 20:19
-
-
[K] Maglownicę do Imprezy 97
Odpowiedzi: 8
autor:
Bergen » 16 kwie 2013, o 08:28
Pierwszy post
Sprawną, nie cieknącą, bez luzów. Przełożenie to sprawa drugorzędna, byle pasowało do mojego NA '97.
Miałem dać swoją do regeneracji, ale wczoraj zregenerowałem sobie dwa zęby i miesięczny plan...
Ostatni post
TERZO , przyjacielu, przepraszam za zamieszanie ale będę miał magiel prawie nówka za 250. Nie odzywałem się dopóki nie miałem 100% pewności.
Ale nie ma tego złego - może masz przypadkiem chłodnicę...
- 8 Odpowiedzi
- 808 Odsłony
-
Ostatni post autor: Bergen
18 kwie 2013, o 08:59
-
-
- 0 Odpowiedzi
- 449 Odsłony
-
Ostatni post autor: jimiasty
18 kwie 2013, o 00:52
-
-
- 1 Odpowiedzi
- 439 Odsłony
-
Ostatni post autor: pablonas
17 kwie 2013, o 19:20
-
-
Nieaktualne - ODDAM 4 opony 215/45 17 na upalanie
Odpowiedzi: 3
autor:
freediver » 11 kwie 2013, o 09:56
Pierwszy post
Mam do sprzedania 3 opony Dayton Sprint oraz 1szt Goodrich z prawie identycznym bieżnikiem, mięsa zostało na nich co prawda 5mm ale nadają się już tylko na założenie ich na jakieś upalanie. Odbiór...
Ostatni post
Poszły do utylizacji.
- 3 Odpowiedzi
- 871 Odsłony
-
Ostatni post autor: freediver
17 kwie 2013, o 08:50
-
-
[K] Kupie turbine VF28
autor:
Ayo » 16 kwie 2013, o 23:12
Jak w temacie,
poszukuje VF28, nie musi byc w stanie igla,
musze przebujac sie na niej przez m-c, pozniej silnik bedzie przebudowany i pewnie pod maske trafi inne turbo
- 0 Odpowiedzi
- 404 Odsłony
-
Ostatni post autor: Ayo
16 kwie 2013, o 23:12
-
-
[K] Pompa wspomagania GT MY99
autor:
ember » 16 kwie 2013, o 20:24
Jak w tytule. Kupie Sprawna, niewyjaca pompe wspomagania do Imprezy GT MY99
Sprawa pilna - najchetniej odbior osobisty do tego czwartku w Wrocławiu.
tel. 880 364 726
- 0 Odpowiedzi
- 344 Odsłony
-
Ostatni post autor: ember
16 kwie 2013, o 20:24
-
-
- 0 Odpowiedzi
- 378 Odsłony
-
Ostatni post autor: winko
16 kwie 2013, o 19:31
-
-
(S) Felgi Subaru Impreza Classic 16
Odpowiedzi: 16
autor:
danny007 » 26 paź 2012, o 20:04
Pierwszy post
Do sprzedania felgi w dobrym stanie pochodza od rocznika 2000 modelu szescio ramienne o rozmiarze 16 5x100 7JJ ET 53 kolor czarny(zostaly przemalowane posiadaja odpryski farby ,ranty cale .Dobre...
Ostatni post
Felgi wygladaja super,bardzo dziekuje za tranzakcje
Pozdrawiam
Danny
- 16 Odpowiedzi
- 2546 Odsłony
-
Ostatni post autor: danny007
16 kwie 2013, o 17:07
-
-
[S] Trochę gratów z GT kombi
Odpowiedzi: 48
autor:
wolek1993 » 26 gru 2012, o 15:07
Pierwszy post
Posiadam Subaru Impreza GT sprowadzoną z angli z uszkodzonym tylnym mostem i hamulcami. Silnik poszedł do przekładki reszta (w większości) została.
Nie potrzeba mi tylu części za to kasiorka by się...
Ostatni post
Bergen , Nie było takich luksusów jak klima w tym aucie.
- 48 Odpowiedzi
- 5031 Odsłony
-
Ostatni post autor: wolek1993
16 kwie 2013, o 14:56
-
-
- 0 Odpowiedzi
- 329 Odsłony
-
Ostatni post autor: miszozon
16 kwie 2013, o 09:51
-
-
Filtr Pipercross PP1128
Odpowiedzi: 3
autor:
dodo » 4 mar 2013, o 23:12
Pierwszy post
Sprzedam filtr panelowy gąbczasty Pipercrossa do Subaru Imprezy/Forestera/Legacy. Według opisu na stronie producenta nie pasuje do poliftowego 2.0 N/A 125KM. Podchodzi do Turbo, 1.6/1.8/2.0(115KM)...
Ostatni post
Przesyłka w cenie.
- 3 Odpowiedzi
- 888 Odsłony
-
Ostatni post autor: dodo
15 kwie 2013, o 01:03
-
-
OZ Racing ULTRALEGGERA 7,5x17" 5x100 ET48 + Firestone SZ90u
Odpowiedzi: 2
autor:
Pavel » 9 kwie 2013, o 11:17
Pierwszy post
Wiosna przyszła a po GT'ku zostały mi 4 genialne felgi z oponami. Może ktoś się skusi na profi felgę?
Felgi:
OZ Racing ULTRALEGGERA 7,5x17 5x100 ET48
srebrne
4 sztuki w bardzo dobrym stanie -...
Ostatni post
Zestaw nadal do kupienia. Kolega xyg sprawdził na maszynie felgi i opony i wyszło, że jedna z felg jest trochę krzywa a że szuka czegoś w stanie idealnym to pewnie zakupi nowe ;) Dodam, że ja je...
- 2 Odpowiedzi
- 1505 Odsłony
-
Ostatni post autor: Pavel
14 kwie 2013, o 18:45
-
-
- 0 Odpowiedzi
- 330 Odsłony
-
Ostatni post autor: chrisro
14 kwie 2013, o 15:37
-
-
- 0 Odpowiedzi
- 342 Odsłony
-
Ostatni post autor: adrian055
14 kwie 2013, o 13:14
-
-
(S) Zegary Defi , catback 3' , hamulce tył sti
Odpowiedzi: 2
autor:
Maniek MTS » 4 kwie 2013, o 15:25
Pierwszy post
Witam do sprzedania troche gratów
1.Zegar Defi nowy Turbo 60mm białe podświetlenie kompletny cały - 800zł
2.Zegar Defi nowy Temperatura oleju 60mm białe podswietlenie bez czujnika - 500zł
3.Zegar...
Ostatni post
A gdzie Ty teraz się mieścisz?? Bo podjechac muszę
- 2 Odpowiedzi
- 777 Odsłony
-
Ostatni post autor: drout
13 kwie 2013, o 08:45
-
-
michelin pilot primacy 205/55/16
Odpowiedzi: 3
autor:
karolwa » 3 kwie 2013, o 17:26
Pierwszy post
Sprzedam 4 szt, DOT 2506.
Stan: dobry, jeszcze trochę mięsa zostało, nie łatane.
gumy do zdjęć nie myłem ani nie pryskałem plakiem .
onclick= window.open(this.href);return false;
Preferowany...
Ostatni post
499
- 3 Odpowiedzi
- 624 Odsłony
-
Ostatni post autor: karolwa
12 kwie 2013, o 20:32
-
-
[kk]kolega kupi trochę części do legacy 04-07
autor:
bujak27 » 11 kwie 2013, o 19:57
Ja w temacie.Kolega kupił uszkodzonego legacy i szuka trochę części.
-lampa przód lewa
-maska
-błotnik lewy
-zderzak przód
-belka zderzaka
-wahacz lewy przód
-przedni pas dolny i górny z okularami...
- 0 Odpowiedzi
- 376 Odsłony
-
Ostatni post autor: bujak27
11 kwie 2013, o 19:57
-
-
(S) Sony PS3 500GB Księga Czarów i Movepack zestawie
Odpowiedzi: 5
autor:
busik » 6 mar 2013, o 14:35
Pierwszy post
Jak w temacie
Do sprzedaży nowiutka (nierozpakowana) konsola Sony PS3 500GB Księga Czarów i Movepack zestawie
Cena dla chętnego forumowicza - 999 PLN
Dostawa Kurierem w cenie - tylko dla...
Ostatni post
sprzedana :-)
- 5 Odpowiedzi
- 1178 Odsłony
-
Ostatni post autor: busik
11 kwie 2013, o 08:09
-
-
- 3 Odpowiedzi
- 517 Odsłony
-
Ostatni post autor: subrabu
10 kwie 2013, o 23:50
-
-
[S] felgi 16 stalowe 5x100 (na 4-tłoczek)
Odpowiedzi: 4
autor:
subrabu » 18 paź 2012, o 01:07
Pierwszy post
pasują na 4 tłoczek
razem z zacnymi oponami 205 50 16 Bridgestone Potenza około 3 mm
felgi na zimę plus dobre opony do upalania
wawa
550
Ostatni post
idą za 450
- 4 Odpowiedzi
- 877 Odsłony
-
Ostatni post autor: subrabu
10 kwie 2013, o 23:48
-
-
karoseria subaru impreza wrx części 1996r sprzedam
Odpowiedzi: 16
autor:
lenox » 4 lip 2012, o 22:18
Pierwszy post
Sprzedam części subaru impreza 1996r
Auto po demontażu, karoseria kompletna, bezwypadkowa!!!
Drzwi, zderzaki z halogenami, światła tył led, swiatła przód xenon, maska z wlotami, spojler, tapicerka...
Ostatni post
mocowanie pasów sprzedane!
Pozostały do sprzedania:
Drzwi kompletne przód z lusterkami itd.
Dzwi tył kompletne
Lampy led tył
Zderzak tył
Nakładki na progi
Tylne błotniki
Dach
Nagrzewnica
tel....
- 16 Odpowiedzi
- 2899 Odsłony
-
Ostatni post autor: lenox
10 kwie 2013, o 20:26
Twoje uprawnienia na tym forum
Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników