kupię / sprzedam / zamienię / wymienię /dam / nie dam
Regulamin forum
Jeśli kupujesz coś z ogłoszenia na Forum robisz to na własne ryzyko!
Administracja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za zamieszczane ogłoszenia. Nie przelewaj pieniędzy ludziom, których nie znasz lub którzy nie mają wiarygodnej historii na Forum!
-
-
Poczta [email protected] dla każdego :)
Odpowiedzi: 26
autor:
barbie » 9 paź 2008, o 14:53
Pierwszy post
Szanowne Państwo!
Od dziś kto tylko sobie życzy może posiąść pocztę w domenie forum-subaru.pl :mrgreen:
Poczta obsługiwana przez Gmail, łatwa, lekka i przyjemna.
Chętni do założenia konta proszeni...
Ostatni post
Hej , jak mam być szczery to nie wpadłem na to :wall: niestety temat już ogarnąłem, bo jutro auto wyjeżdża mi z Warsztatu i musiałem to mieć na już. Żałuję, bo zdecydowanie wolałem te Twoje.
- 26 Odpowiedzi
- 123813 Odsłony
-
Ostatni post autor: michal.gorywoda
25 wrz 2020, o 19:38
-
-
[K] Zegary/licznik - Impreza GT/STI 99-00
Odpowiedzi: 1
autor:
ryjeks » 28 mar 2013, o 22:48
Pierwszy post
Jak w temacie, kupię sprawne zegary z Imprezy GT/STi z zielonymi kostkami czyli po lifcie.
Oczywiście w jakiejś sensownej cenie ;-)
Ostatni post
Mam takie speedo... z zielonymi polaczeniami
- 1 Odpowiedzi
- 511 Odsłony
-
Ostatni post autor: wojz77
29 mar 2013, o 14:49
-
-
- 2 Odpowiedzi
- 455 Odsłony
-
Ostatni post autor: zyggi
29 mar 2013, o 13:06
-
-
Archiwum
Odpowiedzi: 6
autor:
czaviar » 18 sie 2012, o 12:55
Pierwszy post
nieaktualne
Ostatni post
Do turbodziada na pewno podchodzi taka z STI 2004 (tez mam). Podejrzewam, ze 05-07 takze podejdzie, ale to juz madrzejszych trzeba pytac.
Tak.
- 6 Odpowiedzi
- 1738 Odsłony
-
Ostatni post autor: czaviar
28 mar 2013, o 21:58
-
-
[S] lotka dachowa GF8
Odpowiedzi: 2
autor:
Dyziek » 26 sty 2013, o 01:05
Pierwszy post
Witam!
Miałem montować u siebie i nigdy nie było czasu Przypomniałem sobie o niej podczas ostatniej wizyty w piwnicy
Lotka oryginalna, z zaślepkami otworków na śruby ale bez uchwytów... uchwyty...
Ostatni post
90 z wysyłką... może mniej... :]
- 2 Odpowiedzi
- 523 Odsłony
-
Ostatni post autor: Dyziek
28 mar 2013, o 21:58
-
-
[K] obudowę rozrządu Impreza GT
Odpowiedzi: 2
autor:
MariuS » 22 mar 2013, o 19:11
Pierwszy post
Jak w temacie. Kupię pokrywy rozrządu. Wewnętrzną prawą (lewą stojąc od przodu auta) i wszystkie 3 zewnętrzne.
Ostatni post
aktualizacja:
potrzebna mi już tylko zewnętrzna prawa(od strony pasażera)
- 2 Odpowiedzi
- 417 Odsłony
-
Ostatni post autor: MariuS
28 mar 2013, o 20:43
-
-
[K] Kubkotrzymacz do imprezy GD i wlot powietrza
Odpowiedzi: 3
autor:
krejzoool » 24 mar 2013, o 21:07
Pierwszy post
Kupię wlot powietrza do wrx-a 2001+ , ten co prowadzi powietrze od pasa przedniego do puszki
kupię kubkotrzymacz ten nad radiem do imprezy 2001
Ostatni post
Wiem, że są na allegro ale najtańszy jest za 100 z przesyłką....
a że mi się nie spieszy to może ktoś zaproponuje mi taniej....
- 3 Odpowiedzi
- 758 Odsłony
-
Ostatni post autor: krejzoool
28 mar 2013, o 20:20
-
-
[S]Opony Bridgestone Potenza 225/45/17 91W [sprzedane]
Odpowiedzi: 11
autor:
blackdogwwl » 21 mar 2013, o 13:39
Pierwszy post
Witam
Jak w temacie sprzedam opony 4szt z bieżnikiem 5mm Model: RE960AS Pole Position.
Opony beż łatania. Jeździłem sezon po zakupie auta i moim zdaniem są ok.
Można zamknąć sprzedane :)
Ostatni post
Sprzedane mozna zamknac :-)
- 11 Odpowiedzi
- 1151 Odsłony
-
Ostatni post autor: blackdogwwl
28 mar 2013, o 14:03
-
-
[S] Osłony rozrządu do silnika DOHC turbo
Odpowiedzi: 2
autor:
pawlaswrc » 25 mar 2013, o 22:08
Pierwszy post
Ponieważ trafiła się inna fajna okazja, to sprzedam osłony rozrządu, które miałem zakładać do nowego silnika. Trzy osłony zewnętrzne - lewa, środkowa i prawa, do silnika turbo DOHC. Wszystkie używane...
Ostatni post
Nie sprzedaję.
ZAMYKAMY!!!
- 2 Odpowiedzi
- 399 Odsłony
-
Ostatni post autor: pawlaswrc
26 mar 2013, o 21:43
-
-
SKRZYNIA BIEGÓW 97-00 SUBARU IMPREZA TURBO WRX JDM
Odpowiedzi: 15
autor:
jdm » 24 gru 2012, o 15:34
Pierwszy post
DO SPRZEDANIA SKRZYNIA BIEGÓW Z MOJEGO SUBARU IMPREZA STI TURBO 280KM Z 1997R. SKRZYNIA PASUJE DO MODELI OD 97R DO 00R.
SKRZYNIA KOMPLETNA W B.DOBRYM STANIE. NR SKRZYNI WIDOCZNY NA ZDJĘCIU.
CENA...
Ostatni post
Poszukuję tylny dyfer z przełożeniem 3.9. Może być od GTka albo WRXa
- 15 Odpowiedzi
- 1971 Odsłony
-
Ostatni post autor: uchalopagos
25 mar 2013, o 21:42
-
-
[S] Felgi Speedline 16x7 et 35 5x100 stan BDB
autor:
Gewru » 25 mar 2013, o 19:54
Witam, mam na sprzedaż Felgi Speedline 16x7, et35, 5x100. Felgi nie jeżdżone w Polsce kupione w UK od kolegi Danny007. Felgi po rewizji w wulkanizacji w 100% nie naprawiane i proste. Felgi zostały...
- 0 Odpowiedzi
- 459 Odsłony
-
Ostatni post autor: Gewru
25 mar 2013, o 19:54
-
-
[S] Opony Yokohama Sdrive 255/40/17
autor:
jano86 » 25 mar 2013, o 13:09
Do sprzedania 2 opony Yokohama S-drive made in Japan :)
Rozmiar 255/40/17. 5,5mm bieżnika. Brak jakichkolwiek uszkodzeń, opony nie naprawiane.
Możliwość odbioru w Wwie.
Cena 399zł
Kontakt:...
- 0 Odpowiedzi
- 502 Odsłony
-
Ostatni post autor: jano86
25 mar 2013, o 13:09
-
-
- 1 Odpowiedzi
- 552 Odsłony
-
Ostatni post autor: CZEX
25 mar 2013, o 10:11
-
-
[S] górne rozpórki GF8 przód + tył
Odpowiedzi: 4
autor:
Dyziek » 6 sty 2013, o 01:33
Pierwszy post
Witam!
Do sprzedania górne rozpórki do imprezy GC - przednia pasuje do kombi i sedana (bez turbo), tylna nie mam pojęcia... ale pewnie i tak weźmie ktoś do wagona :mrgreen:
Zdjęcia (poglądowe ale...
Ostatni post
Nie podpasuje
- 4 Odpowiedzi
- 862 Odsłony
-
Ostatni post autor: bujak27
24 mar 2013, o 09:57
-
-
- 10 Odpowiedzi
- 1032 Odsłony
-
Ostatni post autor: kraftpol
23 mar 2013, o 23:42
-
-
Falken Ziex 225/45/17 4szt
Odpowiedzi: 4
autor:
Bartosz-B » 1 mar 2013, o 19:41
Pierwszy post
Jak w temacie 4szt opon w stanie bdb, bieżnika 5-6mm
Fotki tu onclick= window.open(this.href);return false;
cena 800zł
Ostatni post
dałem znać na pw ;)
- 4 Odpowiedzi
- 623 Odsłony
-
Ostatni post autor: Bartosz-B
23 mar 2013, o 23:27
-
-
felgi 18" 5x114,3 - Speedline i Evo Corse
Odpowiedzi: 1
autor:
GoTo » 23 mar 2013, o 17:45
Pierwszy post
Witam,
Pojawiły mi się nowe modele felg do Subaru:
1. Evo Corse 18 - białe, szer 8 cali, 5 x 114,3
cena forum: 1030zł sztuka
2. Speedline 2120 Turini - białe, sze 8 cali, 5 x 114,3
cena...
Ostatni post
GoTo słuchaj a są 17'cali Speedline 2120 Turini białe lub zlote???/ i jaka cena???? 8-)
- 1 Odpowiedzi
- 951 Odsłony
-
Ostatni post autor: artur.wac
23 mar 2013, o 21:47
-
-
[S] postojówki GC us spec
Odpowiedzi: 2
autor:
Dyziek » 6 sty 2013, o 02:09
Pierwszy post
Cześć!
Z bólem serca sprzedam postojówki do imprezy GC - pasuja naturalnie do sedana i kombiaka :)
W końcu wykluczyłem ponowny zakup GC więc wyprzedaję graty... szkoda żeby leżały...
Postoje...
Ostatni post
Góra!!
- 2 Odpowiedzi
- 583 Odsłony
-
Ostatni post autor: Dyziek
23 mar 2013, o 17:19
-
-
- 0 Odpowiedzi
- 328 Odsłony
-
Ostatni post autor: adrian055
23 mar 2013, o 12:44
-
-
[k] Blendę Legacy III
Odpowiedzi: 1
autor:
leon » 9 mar 2013, o 14:55
Pierwszy post
Jak wyżej. zanabędę blendę do Legacy III.
Ostatni post
do zamknięcia.
- 1 Odpowiedzi
- 336 Odsłony
-
Ostatni post autor: leon
23 mar 2013, o 12:21
-
-
Nieaktualne
Odpowiedzi: 8
autor:
bujak27 » 28 lut 2013, o 20:26
Pierwszy post
nieaktualne
Ostatni post
Nieaktualne
- 8 Odpowiedzi
- 1007 Odsłony
-
Ostatni post autor: bujak27
22 mar 2013, o 13:32
-
-
[S] Motul 300V i X-Cess ze starych zapasów
Odpowiedzi: 8
autor:
TOMA52 » 15 lut 2012, o 15:07
Pierwszy post
Hej,
Kupiłem trochę Motula w starych cenach (20 stycznia wszedł nowy cennik hurtowy, podwyżki średnio około 12%), więc mam do sprzedania:
- 300V 5w30 2 litry po 87 zł
- 300V 5w40 2 litry po 90 zł
-...
Ostatni post
Takie coś dziś dostałem z Motula, to się pochwalę:
Link: onclick= window.open(this.href);return false;
Także jakby ktoś wolał dopłacić parę złotych do cen z Allegro, a mieć pewność pochodzenia, to...
- 8 Odpowiedzi
- 1699 Odsłony
-
Ostatni post autor: TOMA52
22 mar 2013, o 11:24
-
-
- 1 Odpowiedzi
- 301 Odsłony
-
Ostatni post autor: freediver
22 mar 2013, o 10:44
-
-
- 0 Odpowiedzi
- 411 Odsłony
-
Ostatni post autor: MariuS
21 mar 2013, o 18:17
-
-
[S] płyty pod silnik
Odpowiedzi: 4
autor:
Black » 20 mar 2013, o 14:19
Pierwszy post
Sprzedam,
aluminiową płyte pod silnik oraz płyte do WRX/STi 2005-2007r (ale chyba pasuje do poprzednich modeli)
Zainteresowanym wysyłam zdjęcia.
Możliwość zobaczenia w Warszawie oraz montażu.
Ostatni post
Puk puk jest tu Kto :?: ? to wiela za tą blaszkę :cofee:
- 4 Odpowiedzi
- 692 Odsłony
-
Ostatni post autor: Piter 35
21 mar 2013, o 18:05
-
-
[s]Kpl foteli z boczkami z wrx-a 04 eu
Odpowiedzi: 16
autor:
bujak27 » 22 paź 2012, o 18:24
Pierwszy post
Jak w temacie.Wersja eu.Zamontowałem u siebie skórzane fotele i boczki.Także mam do sprzedania stare fotele przednie(podgrzewane z poduszkami),tylną kanapę z oparciem i boczki.Wszystko w bdb...
Ostatni post
może ktoś ma takowy zestaw na sprzedaż?
- 16 Odpowiedzi
- 1412 Odsłony
-
Ostatni post autor: Bartosz-B
21 mar 2013, o 11:40
Twoje uprawnienia na tym forum
Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników