kupię / sprzedam / zamienię / wymienię /dam / nie dam
Regulamin forum
Jeśli kupujesz coś z ogłoszenia na Forum robisz to na własne ryzyko!
Administracja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za zamieszczane ogłoszenia. Nie przelewaj pieniędzy ludziom, których nie znasz lub którzy nie mają wiarygodnej historii na Forum!
-
-
Poczta [email protected] dla każdego :)
Odpowiedzi: 26
autor:
barbie » 9 paź 2008, o 14:53
Pierwszy post
Szanowne Państwo!
Od dziś kto tylko sobie życzy może posiąść pocztę w domenie forum-subaru.pl :mrgreen:
Poczta obsługiwana przez Gmail, łatwa, lekka i przyjemna.
Chętni do założenia konta proszeni...
Ostatni post
Hej , jak mam być szczery to nie wpadłem na to :wall: niestety temat już ogarnąłem, bo jutro auto wyjeżdża mi z Warsztatu i musiałem to mieć na już. Żałuję, bo zdecydowanie wolałem te Twoje.
- 26 Odpowiedzi
- 123813 Odsłony
-
Ostatni post autor: michal.gorywoda
25 wrz 2020, o 19:38
-
-
[S] ADVAN 7x17" 5x100 5x114,3
Odpowiedzi: 10
autor:
Dyziek » 26 sty 2013, o 01:02
Pierwszy post
Witam!
Sprzedam komplet felg ADVAN... jest to replika taka sama jak te z allegro chociaż ja kupiłem gdzie indziej
Jak je kupiłem to znajomy zajmujący się regeneracją i polerowaniem felg stwierdził,...
Ostatni post
Sorrka Panowie... felgi już chwile nieaktualne. Jak to jest, że jak się znajdzie kupiec to za chwilę jest kilku kolejnych?? ;)
- 10 Odpowiedzi
- 2089 Odsłony
-
Ostatni post autor: Dyziek
20 mar 2013, o 23:56
-
-
- 0 Odpowiedzi
- 251 Odsłony
-
Ostatni post autor: bambo31
20 mar 2013, o 12:46
-
-
[S] Dwutłoczki+RC8+przewody w oplocie+tarcze IDEALNE NA ZIMĘ
Odpowiedzi: 18
autor:
pawlaswrc » 1 gru 2012, o 00:24
Pierwszy post
Rozważam sprzedaż kompletnego zestawu hamulców na przód do Imprezy/Forka/Legacy. Kupiłem razem z dawcą, miałem zakładać do Colina, ale póki co, nie zabrałem się za to, więc jak ktoś będzie chętny, to...
Ostatni post
Komplet właściwie sprzedany. Pozostaje tylko spakować i wysłać.
- 18 Odpowiedzi
- 2227 Odsłony
-
Ostatni post autor: pawlaswrc
20 mar 2013, o 00:12
-
-
[S] zderzak przedni Impreza GT/WRX
Odpowiedzi: 1
autor:
MariuS » 13 mar 2013, o 18:20
Pierwszy post
jak w temacie, zderzak przedni z Imprezy WRX GC8. Pasuje do każdej Imprezy 93-00
Cena 210zł + wysyłka.
fotki:
3092480529_2.jpg
3092480529_1.jpg
3092480529.jpg
Ostatni post
Sprzedane
- 1 Odpowiedzi
- 581 Odsłony
-
Ostatni post autor: MariuS
19 mar 2013, o 18:51
-
-
[S] opony Michelin SA20
autor:
Black » 19 mar 2013, o 15:45
Sprzedam 8szt. opon Michelin SA20.
Opony w bardzo dobrym stanie.
Niektóre z nich są już delikatnie docięte.
Rozmiar to : 19/62-17.
Opony pochodzą z testów!
Były montowane do Hondy EP3.
Nowa opona...
- 0 Odpowiedzi
- 423 Odsłony
-
Ostatni post autor: Black
19 mar 2013, o 15:45
-
-
- 0 Odpowiedzi
- 581 Odsłony
-
Ostatni post autor: CZEX
19 mar 2013, o 11:01
-
-
[S] nowo złożony short blok
Odpowiedzi: 9
autor:
Black » 25 paź 2012, o 16:41
Pierwszy post
Sprzedaje nowo złożony short blok EJ 20 na pojemność 2.2L
Blok pochodzi z silnika Spec C.
Cały zestaw po profesjonalnej obróbce.
Short Blok jest zlożony i gotowy do montażu.
Zestaw składa się z...
Ostatni post
jaka cena moze byc pw
- 9 Odpowiedzi
- 1441 Odsłony
-
Ostatni post autor: Jaco46VR
18 mar 2013, o 22:00
-
-
Zawieszenia Tein super Street Promocja
autor:
komancz » 18 mar 2013, o 16:31
Zapraszam do skorzystania z oferty wyprzedażowej na zawieszenia Tein Super Street.
Zawieszenie Tein Super Street do Subaru Imprezy GC8, GDB/GDA (5x100) oraz GDB (5x114,3) w cenie 3900zł brutto (cena...
- 0 Odpowiedzi
- 446 Odsłony
-
Ostatni post autor: komancz
18 mar 2013, o 16:31
-
-
[K] silniczki regulcji nawiewu Gc8
Odpowiedzi: 1
autor:
adrian055 » 17 mar 2013, o 12:34
Pierwszy post
jak w temacie przekladam calosc na sti 93-99 i mialem sterowanie manualne a teraz po przekladce elektryczne nawiewwami, i potrzebuje silniczkow do regulacji cieplo zimno, stref i obiegu zamkniety...
Ostatni post
Witaj czy te silniczki są przy nagrzewnicy ? podaj maila to wyśle ci foto co mam. Bo mam całą nagrzewnice sterowaną elektrycznie wiec silniczki powinny być te.
- 1 Odpowiedzi
- 307 Odsłony
-
Ostatni post autor: matiwrc5
17 mar 2013, o 14:00
-
-
[S] silnik 1.8 skrzynia z reduktorem dyfer
autor:
adrian055 » 17 mar 2013, o 12:20
jak w temacie sprzedam cenado dogadania powiedzmy 900 za calosc
silnik bez alternatora tylko( zostaje u mnie)
skrzynia
dyfer
polosie
komputer
cena za calosc do dogadania jesli ktos chce osobno...
- 0 Odpowiedzi
- 263 Odsłony
-
Ostatni post autor: adrian055
17 mar 2013, o 12:20
-
-
- 0 Odpowiedzi
- 286 Odsłony
-
Ostatni post autor: gazgaz12
16 mar 2013, o 16:56
-
-
[PK] jak pilnie kupię emblemat PRODRIVE
Odpowiedzi: 2
autor:
pawlaswrc » 2 mar 2013, o 01:11
Pierwszy post
Jak w temacie - dość pilnie kupię emblemat PRODRIVE taki jak na zdjęciu. Takie emblematy były montowane w New Age'ach, prawdopodobnie z Prodrive Performance Packiem, ale możliwe, że w innych też....
Ostatni post
UP!!!
- 2 Odpowiedzi
- 517 Odsłony
-
Ostatni post autor: pawlaswrc
16 mar 2013, o 02:29
-
-
Oddam filtr powietrza
autor:
skokus_2006 » 15 mar 2013, o 23:15
hejka, jak w temacie oddam nowy z japan cars z krk. Do mojego nie pasi. Symbolu nie pamietam, kwadratowy taki :) Wala się po bagażniku juz pół roku, więc jest to dla mnie wyraźny znak, że skoro nie...
- 0 Odpowiedzi
- 409 Odsłony
-
Ostatni post autor: skokus_2006
15 mar 2013, o 23:15
-
-
[K] Mocowanie tylnego zderzaka (57760FC220) - S-Turbo
autor:
am78 » 15 mar 2013, o 17:22
Poszukuję mocowania tylnego zderzaka do forestera S-Turbo 2000r. (nie wiem, czy tak to sie po polsku nazywa - w oryginale: Back beam complete-rear , part no: 57760FC220)
Chodzi o część nr 5, którą...
- 0 Odpowiedzi
- 339 Odsłony
-
Ostatni post autor: am78
15 mar 2013, o 17:22
-
-
kupione
Odpowiedzi: 3
autor:
dodo » 14 mar 2013, o 18:42
Pierwszy post
Chętnie kupię zegary do imprezy 98-00. Nie zależy mi na EU, mogą być z anglika, uszkodzone, niekompletne, połamane, aby tylko zielone gniazda na wtyczki były ok. Cena oczywiście pasztetowa czyli 50zł...
Ostatni post
Tak, tylko potrzebuje gniazd z moich obecnych zegarów a nie chce ich niszczyć żeby zrobić przejściówkę. Pewnie poradził bym sobie bez niej ale jak już robię to wolę żeby było w pełni demontowalne i...
- 3 Odpowiedzi
- 384 Odsłony
-
Ostatni post autor: dodo
15 mar 2013, o 00:33
-
-
Rajdowe felgi SPEEDLINE 2120 TURINI 17" 18" 5x100 i 5x114,3
Odpowiedzi: 9
autor:
Felgi_OZ » 24 maja 2012, o 22:13
Pierwszy post
Witam,
Mamy do zaoferowania felgi SPEEDLINE CORSE 2120 TURINI w następujących parametrach:
7,0x17 5x100 48 antracyt - 880 zł brutto/szt.
7,0x17 5x100 48 biały - 880 zł brutto/szt.
7,0x17 5x100 48...
Ostatni post
Evocoese Sanremo wyglądają tak:
- 9 Odpowiedzi
- 3505 Odsłony
-
Ostatni post autor: Felgi_OZ
14 mar 2013, o 21:51
-
-
[K} Schowek pod radio Forester II
Odpowiedzi: 1
autor:
elf_pomocnik » 16 lis 2012, o 16:22
Pierwszy post
Witam, jak w temacie. Jakiś niemiec chciał mieć bardzo nawigację i pozbawił mnie schowka. Nawigacja w PL nadaje się do... służy jako stolik do kanapek. :-d
Tak więc poszukuje i kupię.
Ostatni post
Temat nadal aktualny :-) Chodzi o takie cuś co występuje pod radiem i się otwiera u mnie tego nie ma, może ktoś ma w nadmiarze :) bądź zostało mu po montażu jakichś fiku miku.
- 1 Odpowiedzi
- 472 Odsłony
-
Ostatni post autor: elf_pomocnik
14 mar 2013, o 17:25
-
-
- 6 Odpowiedzi
- 715 Odsłony
-
Ostatni post autor: szałan
13 mar 2013, o 16:40
-
-
- 0 Odpowiedzi
- 356 Odsłony
-
Ostatni post autor: gazgaz12
13 mar 2013, o 15:12
-
-
- 0 Odpowiedzi
- 407 Odsłony
-
Ostatni post autor: blackdogwwl
12 mar 2013, o 19:30
-
-
[S] Felgi 16" złote i opony Dunlop WinterSport M3
autor:
szałan » 12 mar 2013, o 17:19
Witam kolega KLEPA (świeżutki nawrócony) ma do sprzedania elegancki komplet 4 felg 16 i opon do Subaru Impreza i nie tylko.
Rozstaw śrub 5x100 ET55
Stan Felg jak na foto
Jedna felga ma mocniejsze...
- 0 Odpowiedzi
- 386 Odsłony
-
Ostatni post autor: szałan
12 mar 2013, o 17:19
-
-
[S] Troche części do legacy I
Odpowiedzi: 15
autor:
Wronka » 26 lut 2012, o 22:07
Pierwszy post
Witam, jak w temacie mam trochę części do sprzedania do Subaru Legacy I
- KPL klimatyzacja do zamontowania, u mnie nie doczeka się założenia bo szybka zmiana auta następuję i nie widzę potrzeby żeby...
Ostatni post
przednia prawa lampa do Gacka z 91 bedzie?
- 15 Odpowiedzi
- 1962 Odsłony
-
Ostatni post autor: hemi112
11 mar 2013, o 15:14
-
-
(S) IMPREZA WRX 2002 KOMBI NA CZESCI
Odpowiedzi: 25
autor:
malina555 » 17 lut 2013, o 20:57
Pierwszy post
WITAM BĘDĘ MUSIAŁ CHYBA NA CZĘŚCI ROZSPRZEDAĆ AUTO JAK KTOŚ JEST ZAINTERESOWANY CZĘŚCIAMI TO PISAC ZADBANA PRZEJECHANE 80 TYS MIL WYDECH PRODRIVE ALE TYLKO CHYBA TŁUMIK KOŃCOWY
KONTAKT 503376881...
Ostatni post
malina555 to jak z tą wykładziną i roletą?
- 25 Odpowiedzi
- 2761 Odsłony
-
Ostatni post autor: Kaiser_Sowza
11 mar 2013, o 10:09
-
-
SPRZEDAM SILNIK I SKRZYNIE IMPREZA WRX 2003
Odpowiedzi: 1
autor:
malina555 » 10 mar 2013, o 22:03
Pierwszy post
SPRZEDAM KOMPLETNY SILNIK Z WRX 2003 STAN IDALNY SILNIK ZAMONTOWANY NA AUCIE MOŻNA SIĘ PRZEJECHAĆ Z CAŁYM OSPRZĘTEM + KOMPUTER CENA 3000ZŁ
SKRZYNIA Z DYFREM + PÓŁOSIE STAN TEZ BDB 2000 ZŁ MOŻNA...
Ostatni post
Mail.
- 1 Odpowiedzi
- 520 Odsłony
-
Ostatni post autor: freediver
11 mar 2013, o 09:28
-
-
[S] Niska lotka Koito made in Japan - Impreza GC8
autor:
Virus12 » 10 mar 2013, o 18:22
Sprzedam niską lotkę Koito, oznaczenie 286-20553. Zdjęta z WRXa JDM MY96.
Działa światło stop.
Lotka w miarę lekka, ale z twardego tworzywa.
oryginalnie srebrna, ja kupiłem ja razem z autem juz...
- 0 Odpowiedzi
- 334 Odsłony
-
Ostatni post autor: Virus12
10 mar 2013, o 18:22
Twoje uprawnienia na tym forum
Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników