kupię / sprzedam / zamienię / wymienię /dam / nie dam
Regulamin forum
Jeśli kupujesz coś z ogłoszenia na Forum robisz to na własne ryzyko!
Administracja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za zamieszczane ogłoszenia. Nie przelewaj pieniędzy ludziom, których nie znasz lub którzy nie mają wiarygodnej historii na Forum!
-
-
Poczta [email protected] dla każdego :)
Odpowiedzi: 26
autor:
barbie » 9 paź 2008, o 14:53
Pierwszy post
Szanowne Państwo!
Od dziś kto tylko sobie życzy może posiąść pocztę w domenie forum-subaru.pl :mrgreen:
Poczta obsługiwana przez Gmail, łatwa, lekka i przyjemna.
Chętni do założenia konta proszeni...
Ostatni post
Hej , jak mam być szczery to nie wpadłem na to :wall: niestety temat już ogarnąłem, bo jutro auto wyjeżdża mi z Warsztatu i musiałem to mieć na już. Żałuję, bo zdecydowanie wolałem te Twoje.
- 26 Odpowiedzi
- 123812 Odsłony
-
Ostatni post autor: michal.gorywoda
25 wrz 2020, o 19:38
-
-
(S) FELGI 17" i 16" 5x100 subaru
Odpowiedzi: 17
autor:
malina555 » 25 lut 2013, o 15:11
Pierwszy post
SPRZEDAM FELGI CO NA ZDJĘCIU (NA ZDJĘCIU WIDAĆ PO 1,2 BO NIE CHCIAŁO MI SIĘ ICH ROZKŁADAĆ NATURALNIE SA TO KOMPLETY PO 4 SZTUKI A JEDNYCH MAM 5 SZTUK)
16 ORYGINAŁY SUBARU TO TE DWIE SREBRNE PO LEWEJ...
Ostatni post
Tak z ciekawości. Co to za firma Wolf Racing? :roll:
- 17 Odpowiedzi
- 2459 Odsłony
-
Ostatni post autor: Kaiser_Sowza
10 mar 2013, o 10:03
-
-
- 3 Odpowiedzi
- 494 Odsłony
-
Ostatni post autor: Kaiser_Sowza
10 mar 2013, o 09:56
-
-
posiadam pare częsci do subaru impreza wrx 2010r
Odpowiedzi: 3
autor:
pawel.czesci » 9 mar 2013, o 19:52
Pierwszy post
witam.
posiadam troche częsci do subaru impreza wrx sti 2.5 z 2010r
auto zostalo przywiezione z francji z uszkodzonym tylem.
auto pali jezdzi do sprzedaży sa poszczególne częsci przodu z niego
auto...
Ostatni post
jak ma dokumenacje to daj cene za calaka na pw ,może wyjdzie lepiej
- 3 Odpowiedzi
- 464 Odsłony
-
Ostatni post autor: scuaz
9 mar 2013, o 21:32
-
-
- 0 Odpowiedzi
- 351 Odsłony
-
Ostatni post autor: malina555
9 mar 2013, o 18:01
-
-
[K] Kupie zderzak, reflektor, halogen GT 99-00, WRX RA 00
Odpowiedzi: 1
autor:
ArturPSX » 8 mar 2013, o 21:39
Pierwszy post
Pech dziś mnie dopadł na dzień kobiet. Piękny prezent swojej żonie dziś zrobiłem w postaci rozbitej imprezy :( Potrzebuje zderzak prawy halogen, prawy okular, prawy reflektor (clear), dobrze by było...
Ostatni post
kumpel ma halogen i duzo za niego nie chce jak co to pw
- 1 Odpowiedzi
- 326 Odsłony
-
Ostatni post autor: Jaco46VR
9 mar 2013, o 01:25
-
-
[K] Prawa lampa Legacy I '91
autor:
hemi112 » 8 mar 2013, o 17:16
Tak jak w temacie: szukam dla znajomego przednią prawą lampe do Legacy I ,1991 r.
Jak cos to poprosze nr tel do siebie na priv.
- 0 Odpowiedzi
- 234 Odsłony
-
Ostatni post autor: hemi112
8 mar 2013, o 17:16
-
-
Kompletny układ wydechowy impreza GC8 WRX JDM
Odpowiedzi: 19
autor:
Strychar85 » 3 mar 2013, o 15:09
Pierwszy post
Witam.
Jak w temacie do sprzedania cały układ wydechowy od turbiny do końca z subaru imprezy GC8 WRX jdm.
Średnica zewnętrzna to 75mm.Całość b. lekka i w bdb.stanie posiadam na niego fakture w...
Ostatni post
Wydech sprzedany zamykamy temat. :thumb:
- 19 Odpowiedzi
- 2773 Odsłony
-
Ostatni post autor: Strychar85
8 mar 2013, o 00:12
-
-
- 0 Odpowiedzi
- 260 Odsłony
-
Ostatni post autor: partnercom
7 mar 2013, o 16:19
-
-
(S) Outback 99-03 Lusterka zew zielone
autor:
busik » 6 mar 2013, o 21:07
Jak w temacie - LUSTERKO Z SUBARU OUTBACK 99-03R, ANGILIK , CENA ZA 1 SZT - 100 zł
Posiadam oba, lewe i prawe - sterowane elektrycznie, grzane - były na moim aucie przez parę tygodni - wszystko...
- 0 Odpowiedzi
- 250 Odsłony
-
Ostatni post autor: busik
6 mar 2013, o 21:07
-
-
Sprzedam 2 bilety na koncert COMA - Wrocław klub ETER
Odpowiedzi: 9
autor:
Maxi74 » 5 mar 2013, o 18:01
Pierwszy post
SPRZEDAM 2 bilety na koncert COMA 07.03.2013 klub ETER Wrocław.
Z powodu choroby nie mogę jechać na koncert a bilety już czekają... :(
Z uwagi na krótki termin pozostały do koncertu - odbiór raczej...
Ostatni post
Co prawda to prawda... Dzięki za info ;)
- 9 Odpowiedzi
- 1195 Odsłony
-
Ostatni post autor: Maxi74
6 mar 2013, o 20:20
-
-
[K] Kupie krótka skrzynie + dyfer
Odpowiedzi: 4
autor:
misiek00781 » 5 mar 2013, o 00:28
Pierwszy post
Jak w temacie. Szukam skrzyni do GT00, ale krotka, interesuje mnie przełozenie 4.44 wazne zeby od razu z dyfrem ze szpera. Prosze o info na Pw. Pozdrawiam ;-)
Ostatni post
przełożenia skrzyni TY752VB3CA
1 2 3 4 5 główne
3.454 2.062 1.448 1.008 0.825 4.111
komplet z tylnym dyrem 1500 w stanie bardzo dobrym nic nie zgrzyta drugi bieg zero problemów z czym kol wiek :)
- 4 Odpowiedzi
- 768 Odsłony
-
Ostatni post autor: malina555
6 mar 2013, o 13:25
-
-
[S] Rozpórka przód impreza GC8 wrx jdm.
Odpowiedzi: 5
autor:
Strychar85 » 3 mar 2013, o 15:19
Pierwszy post
Witam.
Jak w temacie do sprzedania aluminiowa rozpórka (przód) do imprezy GC8 wrx jdm.
cena 150zł
Info: Michał 696133052
Ostatni post
Daj jakiś namiar na siebie i napisz skąd dokładnie Kotliny pochodzisz bo blisko mam to podjadę. ;-)
- 5 Odpowiedzi
- 736 Odsłony
-
Ostatni post autor: wojtas.
6 mar 2013, o 08:16
-
-
(S) Fujitsubo Giken do Subaru Impreza Classic
Odpowiedzi: 16
autor:
danny007 » 31 mar 2012, o 19:37
Pierwszy post
DSC_0398.JPG Witam wszystkich do zaoferowania wedech catback japonskiego producenta Fujitsubo o srednicy 3cale przechodzacy w 2.5cala,stan bardzo dobry (posiada delikatne przetarcie na centralu...
Ostatni post
boing
- 16 Odpowiedzi
- 2250 Odsłony
-
Ostatni post autor: danny007
6 mar 2013, o 00:56
-
-
(S)Felgi KEI 18 7.5jj ET 42 -N a zlote Brembo
Odpowiedzi: 39
autor:
danny007 » 29 wrz 2011, o 16:34
Pierwszy post
Witam do zaoferowania felgi KEI o wymiarach 18 7.5JJET 42,felgi sa w dobrym stanie posiadaj delikatne przetarcia na rancie,wchodza spokojnie na duze zlote Brembo.Wskazany nowy lakier.
O wiecej info...
Ostatni post
boing
- 39 Odpowiedzi
- 4584 Odsłony
-
Ostatni post autor: danny007
6 mar 2013, o 00:54
-
-
(S) Afterburner Vortex do Subaru Impreza Klasyk i Newage
Odpowiedzi: 4
autor:
danny007 » 5 sty 2013, o 15:08
Pierwszy post
Witam wszystkich do zaoferowania posiadam wydech ktorego nie trzeba przedstawiac Aterburner Vortex(catback plus Magnex downpipe) w bardzo dobrym stanie,wymiar 3cale i koncowej puszki 4.5cala
Owiecej...
Ostatni post
boing
- 4 Odpowiedzi
- 675 Odsłony
-
Ostatni post autor: danny007
6 mar 2013, o 00:54
-
-
do zamknięcia
Odpowiedzi: 1
autor:
evospec » 14 lut 2013, o 16:57
Pierwszy post
Electronic boost controler renomowanej firmy, Turbosmart2 kompletny z wiązką której nie ma na zdjęciu, delikatnie uszkodzona podstawka, można dokupićosobno ne ebay jak ktoś potrzebuje cena z wysyłką...
Ostatni post
:arrow:
- 1 Odpowiedzi
- 332 Odsłony
-
Ostatni post autor: evospec
5 mar 2013, o 15:10
-
-
[K] Turbo VF23
Odpowiedzi: 3
autor:
miszozon » 4 lut 2013, o 16:41
Pierwszy post
Witam,
Poszukiwany jest wiatrak VF23. Jak ktoś ma na sprzedaż to proszę o PW.
Ostatni post
jest napisane co to jest :mrgreen:
- 3 Odpowiedzi
- 524 Odsłony
-
Ostatni post autor: zino
5 mar 2013, o 11:01
-
-
[S] Turbina Subaru
autor:
gZeSiU1 » 5 mar 2013, o 10:02
Witam. Gdy kupowałem swoją perełkę dostałem w prezencie turbinkę. Nie miałem zamiaru jej zakładać no i leży mi zbędna w garażu. Nie wiem dokładnie co to za model ani od czego, ale jest niewytarta i...
- 0 Odpowiedzi
- 312 Odsłony
-
Ostatni post autor: gZeSiU1
5 mar 2013, o 10:02
-
-
[K] nabe do imprezy gt - gc gf
Odpowiedzi: 5
autor:
Jaco46VR » 2 mar 2013, o 17:25
Pierwszy post
jak w temacie kupie nabe do imprezy gt
Ostatni post
daj maila na PW, postaram się wysłać wieczorem jakieś foto, co do ceny-zaproponuj coś
- 5 Odpowiedzi
- 520 Odsłony
-
Ostatni post autor: adrianwwa
4 mar 2013, o 15:20
-
-
- 2 Odpowiedzi
- 297 Odsłony
-
Ostatni post autor: Jaco46VR
4 mar 2013, o 10:30
-
-
[K] FELGĘ / FELGI R17
autor:
siepacz » 3 mar 2013, o 21:32
Witam,
Poszukuję jednej/dwóch felg jak na zdjęciu (model podobny do ADVAN RACING)
rozmiar 17x7.5 ET ok 45 (nie mogę dokładnie odczytać) kolor grafitowy lub zbliżony
proszę o kontakt na PW
- 0 Odpowiedzi
- 282 Odsłony
-
Ostatni post autor: siepacz
3 mar 2013, o 21:32
-
-
[K] Felgę 15' oryginał subaru
autor:
wolek1993 » 3 mar 2013, o 15:14
Kupię jedną felgę 15 cali oryginał subaru (montowane chyba w Legasiu) 5x100 dokładnie taką jak na zdjęciu w załączniku.
Moja jest trochę uszkodzona (rozwalony brzeg i pokrzywiona) po spotkaniu z...
- 0 Odpowiedzi
- 279 Odsłony
-
Ostatni post autor: wolek1993
3 mar 2013, o 15:14
-
-
[K] nakładkę na próg(prawy) do Imprezy GT MY 98
Odpowiedzi: 7
autor:
loslukasos » 16 lut 2013, o 15:34
Pierwszy post
Jak w temacie, może komuś zalega.
W sumie to potrzebuję tylnej części prawego progu (jeżeli ktoś ma kompletna nakładkę to też jestem zainteresowany)
Ostatni post
Kupione - zamykamy! :)
- 7 Odpowiedzi
- 857 Odsłony
-
Ostatni post autor: loslukasos
2 mar 2013, o 15:29
-
-
[K] silniczki regulacji nawiewow gc8
Odpowiedzi: 1
autor:
adrian055 » 1 mar 2013, o 23:09
Pierwszy post
jak w temacie kupie silniczki od regulacji temp , ktory wlot ,i obieg zamkniety otwarty. do imprezy gc8. zalewne od gt i wrx tez pasuja. robilem przekladke i mi potrzeba bo juz nie ma w nim...
Ostatni post
witam ma taki
- 1 Odpowiedzi
- 317 Odsłony
-
Ostatni post autor: seba560
2 mar 2013, o 08:17
-
-
BLOW OFF GFB
autor:
DabekGK » 1 mar 2013, o 17:58
Witam.
Do sprzedania używany zawór BLOW OFF GFB.
Cena: 170zł + koszty przesyłki.
Poniżej link do aukcji allegro.
onclick= window.open(this.href);return false;
Proszę się kontaktować poprzez...
- 0 Odpowiedzi
- 349 Odsłony
-
Ostatni post autor: DabekGK
1 mar 2013, o 17:58
Twoje uprawnienia na tym forum
Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników