kupię / sprzedam / zamienię / wymienię /dam / nie dam
Regulamin forum
Jeśli kupujesz coś z ogłoszenia na Forum robisz to na własne ryzyko!
Administracja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za zamieszczane ogłoszenia. Nie przelewaj pieniędzy ludziom, których nie znasz lub którzy nie mają wiarygodnej historii na Forum!
-
-
Poczta [email protected] dla każdego :)
Odpowiedzi: 26
autor:
barbie » 9 paź 2008, o 14:53
Pierwszy post
Szanowne Państwo!
Od dziś kto tylko sobie życzy może posiąść pocztę w domenie forum-subaru.pl :mrgreen:
Poczta obsługiwana przez Gmail, łatwa, lekka i przyjemna.
Chętni do założenia konta proszeni...
Ostatni post
Hej , jak mam być szczery to nie wpadłem na to :wall: niestety temat już ogarnąłem, bo jutro auto wyjeżdża mi z Warsztatu i musiałem to mieć na już. Żałuję, bo zdecydowanie wolałem te Twoje.
- 26 Odpowiedzi
- 123812 Odsłony
-
Ostatni post autor: michal.gorywoda
25 wrz 2020, o 19:38
-
-
(K) kupię płytę
Odpowiedzi: 2
autor:
wojtas. » 28 lut 2013, o 22:38
Pierwszy post
Witam.
Kupię płytę metalową pod silnik pasującą do turbodziadka.
Ostatni post
Masz jakieś fotki??
No i najważniejsze,ile warta jest ta plyta,może byc na PW?
- 2 Odpowiedzi
- 523 Odsłony
-
Ostatni post autor: wojtas.
1 mar 2013, o 12:52
-
-
[S] 205/60/R15 Uniroyal Rallye 550 x2
autor:
Marcin_Subaru » 28 lut 2013, o 19:20
Witam,
Mam do sprzedania opony Uniroyal Rallye 550 szt.2 w rozmiarze 205/60/R15.
Bieżnik ok. 4,5 mm.
Cena 29 zł sztuka.
Opony można odebrać w Warszawie
Zapraszam,
Marcin
tel. 512 24 64 65
- 0 Odpowiedzi
- 264 Odsłony
-
Ostatni post autor: Marcin_Subaru
28 lut 2013, o 19:20
-
-
Zestaw zawieszenia tył do Forstera SG
Odpowiedzi: 2
autor:
miszozon » 15 lut 2013, o 18:46
Pierwszy post
Witam,
Do końca miesiąca mam do zaoferowania zestaw tylnego zawieszenia do Forestera SG 2002-2007 w super cenie - 1170zł.
W skład zestawu wchodzą dwa amortyzatory Kayaba Excel-G i komplet sprężyn....
Ostatni post
Przetestowałem to rozwiązanie na sobie, wysokość od osi koła do rantu nadkola taka sama jak z przodu na elementach OEM: około 43,5 cm. Po załadowaniu Forka rodzinką (w sumie 5 osób) i bagażami + box...
- 2 Odpowiedzi
- 543 Odsłony
-
Ostatni post autor: TOMA52
28 lut 2013, o 15:22
-
-
[K] Nakładki na pedały do forka s-turbo
autor:
am78 » 28 lut 2013, o 12:51
Heloł,
poszukuję nakładek na pedały do swojego Forestera s-turbo - moje są juz w stanie agonalnym (w zasadzie jedna się skończyła). Nakładki mogą być gumowe albo alu, bardziej chodzi o stronę...
- 0 Odpowiedzi
- 343 Odsłony
-
Ostatni post autor: am78
28 lut 2013, o 12:51
-
-
- 11 Odpowiedzi
- 980 Odsłony
-
Ostatni post autor: gumas_72
26 lut 2013, o 12:26
-
-
- 0 Odpowiedzi
- 335 Odsłony
-
Ostatni post autor: kubabed
26 lut 2013, o 02:24
-
-
Grill Subaru Impreza GX
autor:
kamil83nh » 25 lut 2013, o 21:08
Sprzedam gril Subaru Impreza Gx N/A 2003r. stan b.dobry , zainteresowanym prześle foto cena 100zł + przesyłka
- 0 Odpowiedzi
- 278 Odsłony
-
Ostatni post autor: kamil83nh
25 lut 2013, o 21:08
-
-
- 0 Odpowiedzi
- 269 Odsłony
-
Ostatni post autor: tom103
25 lut 2013, o 14:05
-
-
felgi
Odpowiedzi: 1
autor:
kwiatek6178 » 25 lut 2013, o 09:36
Pierwszy post
alufelgi z oponami 205x50x16 felgi 16x6.5 et55 5x100 do sprzedania
Ostatni post
ale kupisz czy sprzedasz?
jesli chcesz kupic, to cos sie znajdzie:
onclick= window.open(this.href);return false;
- 1 Odpowiedzi
- 427 Odsłony
-
Ostatni post autor: ember
25 lut 2013, o 10:15
-
-
[k] Felgi do WRX '06
Odpowiedzi: 3
autor:
warp9 » 26 sty 2013, o 19:41
Pierwszy post
Kupię komplet felg, chętnie OEM, prostych, bez przygód.
W przypadku innych niż OEM - muszą pasować (żadnych dystansów) i przyjąć standardową oponę 215/45/17 bez problemu.
Kontakt: pw
Ostatni post
AP !
- 3 Odpowiedzi
- 568 Odsłony
-
Ostatni post autor: warp9
25 lut 2013, o 00:29
-
-
(S) Maska pre facelift do imprezy gun metal
Odpowiedzi: 16
autor:
danny007 » 14 mar 2012, o 14:25
Pierwszy post
Witam wszystkich,posiadam maske alloy pre facelift do Subaru Imprezy GT,WRX,STI stan dobry posiade male odpryski od kamykow,ktore mozna zobaczyc na fotce.
O wiecej info prosze na pw.
Cena-1000
Ostatni post
tak aktualna
- 16 Odpowiedzi
- 1702 Odsłony
-
Ostatni post autor: danny007
24 lut 2013, o 23:55
-
-
- 1 Odpowiedzi
- 293 Odsłony
-
Ostatni post autor: bujak27
24 lut 2013, o 20:49
-
-
(s) SWAP IMPREZA WRX 2003 I CZĘŚCI
autor:
malina555 » 24 lut 2013, o 00:51
SPRZEDAM KOMPLETNY SWAP TZN BUDĘ Z SILNIKIEM SKRZYNIA ZAWIESZENIEM I CAŁĄ ELEKTRONIKĄ Z PÓŁOSIAMI CHŁODNICAMI I ITD WSZYSTKO ZAMONTOWANE NA AUCIE
CENA 5600 ZŁ
SPRZEDAM CAŁĄ RESZTĘ W ROZSĄDNEJ...
- 0 Odpowiedzi
- 349 Odsłony
-
Ostatni post autor: malina555
24 lut 2013, o 00:51
-
-
[K] Kolektor wydechowy Legacy 2.2 /bulbuś/ ;)
Odpowiedzi: 12
autor:
2di » 21 paź 2011, o 17:26
Pierwszy post
Witam wszystkich
Wiadomo o co chodzi ;-)
Czytałem, że musi to być Lagasiowy 2.2 z roczników 91-93
i mam tutaj od razu pytanie:
1.) Czy szukając np. na allegro, ebay zwracać uwage na skrzynie...
Ostatni post
Wykonalna, ale nieopłacalna, tak w skrócie.
Natomiast wykonalna i opłacalna jest przeróbka oryginalnego kolektora - vide Tomulus.
- 12 Odpowiedzi
- 3634 Odsłony
-
Ostatni post autor: BelegUS
22 lut 2013, o 21:59
-
-
[K] wzmacniacz + subwoofer
Odpowiedzi: 1
autor:
hemi112 » 22 lut 2013, o 13:35
Pierwszy post
Czego szukam?
Jakiejś markowej niewielkiej skrzynki o ok.150-200W RMS,najlepiej z osłonietym głosnikiem.
Nie szukam jakiegos mordercy 1000W co zajmie cały bagaznik:)
Do tego przydał by się jakis...
Ostatni post
mam coś takiego
onclick= window.open(this.href);return false;
cena do dogadania
- 1 Odpowiedzi
- 311 Odsłony
-
Ostatni post autor: zuczek
22 lut 2013, o 18:18
-
-
- 0 Odpowiedzi
- 413 Odsłony
-
Ostatni post autor: Gewru
22 lut 2013, o 15:48
-
-
[S] komplet oryginalnych tylnych lamp impreza GC8 JDM
Odpowiedzi: 11
autor:
Strychar85 » 16 lut 2013, o 00:43
Pierwszy post
Witam.
Jak w temacie do sprzedania komplet lamp tył subaru impreza GC8 wrx Jdm
stan b.dobry
Posiadam całego Jdm na części
Info tylko na tel:696133052
Pozdrawiam.
Ostatni post
Wstępnie rezerwacja :)
- 11 Odpowiedzi
- 1372 Odsłony
-
Ostatni post autor: konturek
22 lut 2013, o 13:20
-
-
SSR Integral A2
Odpowiedzi: 2
autor:
Bartosz-B » 10 mar 2012, o 10:09
Pierwszy post
Jako, że idzie wiosna sprzedaję aluminium zabierające mi miejsce w piwnicy
Propozycje w temacie albo na pw. W przypadku chęci wymiany barterowej zdjęcia mile widziane.
otwór centrujący jest większy...
Ostatni post
ojoj
zdecydowanie nie, ale mam inne na sprzedaż
- 2 Odpowiedzi
- 940 Odsłony
-
Ostatni post autor: Bartosz-B
22 lut 2013, o 13:01
-
-
Rays Volk Racing AV Revolution 2 -16 7jj 5x100
Odpowiedzi: 3
autor:
danny007 » 18 sie 2011, o 00:12
Pierwszy post
Mam do zaoferowania bardzo zadkie felgi znanego Japonskiego producenta Rays engineering Volk racing AV REV 2 Forged sa w dobrym stanie nie pogiete ani naprawiane,posiadaja male przetarcia .Felgi...
Ostatni post
boing
- 3 Odpowiedzi
- 2078 Odsłony
-
Ostatni post autor: danny007
21 lut 2013, o 22:00
-
-
(S) Galka STI -5mt,6mt-czarna lub biala
Odpowiedzi: 16
autor:
danny007 » 1 paź 2012, o 20:13
Pierwszy post
Witam wszystkich do zaoferowania posiadam galka duracon STI do Subaru Impreza -5MT,6MT-kolor bialy i czarny
Cena-100zl z wysylka
Ostatni post
boing :roll:
- 16 Odpowiedzi
- 8975 Odsłony
-
Ostatni post autor: danny007
21 lut 2013, o 21:58
-
-
[kk]kolega kupi trochę części do imprezy 2010 n/a
Odpowiedzi: 1
autor:
bujak27 » 15 lut 2013, o 21:44
Pierwszy post
Kolega miał małą przygodę i szuka trochę części.Może komuś coś zalega albo ma jakieś namiary na kogoś kto może mieć coś z tych części
-prawy przedni błotnik
-zderzak przedni z dziurami po...
Ostatni post
up
- 1 Odpowiedzi
- 357 Odsłony
-
Ostatni post autor: bujak27
21 lut 2013, o 19:58
-
-
[S] Zderzak GT MY99 kompletny
Odpowiedzi: 7
autor:
Dyziek » 6 sty 2013, o 01:29
Pierwszy post
Cześć!
Został mi po imprezie zderzak przedni - wersja GT po lifcie.
W komplecie są halogeny cleary, pomarańczowe kierunkowskazy oraz (co ważne ) pomarańczowe kratki
Zderzak posiada otwory pod...
Ostatni post
a buda dalej krzywa :P
- 7 Odpowiedzi
- 836 Odsłony
-
Ostatni post autor: kraftpol
21 lut 2013, o 18:19
-
-
klocki Ferodo Racing, różne mieszanki
autor:
GoTo » 21 lut 2013, o 02:20
Witam,
Po inwenturze :-> pozostało mi trochę klocków do Imprez, jeżeli ktoś byłby zainteresowany to zapraszam:
Impreza GT turbo (GC8), mieszanki:
- Performance, przód - 346 zł
- Performance, tył-...
- 0 Odpowiedzi
- 359 Odsłony
-
Ostatni post autor: GoTo
21 lut 2013, o 02:20
-
-
[O] Oddam 2szt kapsli z plejadami
autor:
Maxi74 » 19 lut 2013, o 22:16
Jak w tytule - oddam potrzebującemu 2szt kapsli z plejadami (pozostałe dwa nie wytrzymały trudów transportu i są połamane)
Mnie się nie przydadzą więc jeśli ktoś chętny to zapraszam - FREE - taniej...
- 0 Odpowiedzi
- 311 Odsłony
-
Ostatni post autor: Maxi74
19 lut 2013, o 22:16
-
-
- 3 Odpowiedzi
- 766 Odsłony
-
Ostatni post autor: CZEX
19 lut 2013, o 15:31
Twoje uprawnienia na tym forum
Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników