kupię / sprzedam / zamienię / wymienię /dam / nie dam
Regulamin forum
Jeśli kupujesz coś z ogłoszenia na Forum robisz to na własne ryzyko!
Administracja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za zamieszczane ogłoszenia. Nie przelewaj pieniędzy ludziom, których nie znasz lub którzy nie mają wiarygodnej historii na Forum!
-
-
Poczta [email protected] dla każdego :)
Odpowiedzi: 26
autor:
barbie » 9 paź 2008, o 14:53
Pierwszy post
Szanowne Państwo!
Od dziś kto tylko sobie życzy może posiąść pocztę w domenie forum-subaru.pl :mrgreen:
Poczta obsługiwana przez Gmail, łatwa, lekka i przyjemna.
Chętni do założenia konta proszeni...
Ostatni post
Hej , jak mam być szczery to nie wpadłem na to :wall: niestety temat już ogarnąłem, bo jutro auto wyjeżdża mi z Warsztatu i musiałem to mieć na już. Żałuję, bo zdecydowanie wolałem te Twoje.
- 26 Odpowiedzi
- 123811 Odsłony
-
Ostatni post autor: michal.gorywoda
25 wrz 2020, o 19:38
-
-
[PK] Prawą wewnętrzną pokrywę rozrządu PILNIE
autor:
pawlaswrc » 7 lut 2013, o 01:05
Pilnie kupię/przygarnę prawą wewnętrzną pokrywę rozrządu do EJ20G. Najchętniej z Wrocka, bo czas nagli, rozrząd trzeba zaraz zakładać, a jeszcze trzeba jej kolor zmienić :thumb: !!! Cena oczywiście...
- 0 Odpowiedzi
- 219 Odsłony
-
Ostatni post autor: pawlaswrc
7 lut 2013, o 01:05
-
-
(S) Mocne sprzegło do STI 2,5 2004-07
Odpowiedzi: 10
autor:
dzudok » 6 gru 2012, o 19:45
Pierwszy post
witam wszystkich :mrgreen:
sprzedam sprzegło EXEDY dostałem je do samochodu,lecz z tego co sie dowiedzałem jest to sprzegło bardziej do sportu :-P
wiec jestem zmuszony zakładac oryginał
,powód...
Ostatni post
sprzedane mozna zamykac :thumb:
- 10 Odpowiedzi
- 1177 Odsłony
-
Ostatni post autor: dzudok
6 lut 2013, o 23:28
-
-
Opony DMACK
autor:
cyqan » 6 lut 2013, o 14:16
Wiecie, gdzie można kupić takie opony?
Pozdr
- 0 Odpowiedzi
- 399 Odsłony
-
Ostatni post autor: cyqan
6 lut 2013, o 14:16
-
-
[S] gwint z buga
Odpowiedzi: 27
autor:
igor » 12 kwie 2012, o 19:55
Pierwszy post
Witam
Mam do sprzedania 'jakiś' gwint zdjety z bugeye. Nie wiem o nim nic tyle tylko że jest zaj... twardy i nic nie stuka, puka. Na amorkach są naklejki o treści
60SB02FL
AUFTR NO 907 -przedni lewy...
Ostatni post
sprzedane
Pozdr
- 27 Odpowiedzi
- 3936 Odsłony
-
Ostatni post autor: igor
4 lut 2013, o 14:42
-
-
(S)Przekładka 99
autor:
seba560 » 4 lut 2013, o 09:46
Jak w temacie :)
onclick= window.open(this.href);return false;
więcej info pod numerem tel 505-629-003
- 0 Odpowiedzi
- 330 Odsłony
-
Ostatni post autor: seba560
4 lut 2013, o 09:46
-
-
[T] jak transport na trasie KRK-WAW
autor:
gumas_72 » 4 lut 2013, o 09:31
Może ktoś własnym lub firmowym bolidem będzie poruszał się na trasie Kraków - Warszawa ?
Jeden jegomość ma stołeczki do sprzedania i szukam dla nich transportu do nowego domu.
- 0 Odpowiedzi
- 313 Odsłony
-
Ostatni post autor: gumas_72
4 lut 2013, o 09:31
-
-
[S] SILNIK , SKRZYNIA , EL.BLACHARSKIE - WRX 2004 ROK
Odpowiedzi: 2
autor:
CZEX » 25 sty 2013, o 11:22
Mam do sprzedania dużo części do Subaru Impreza WRX SEDAN 2004 rok
WSZYSTKIE CZĘŚCI SĄ JESZCZE W AUCIE, WIĘC MOŻNA PODJECHAĆ, POSŁUCHAĆ I PODOTYKAĆ :)
- silnik 2.0T 225HP
- skrzynia biegów
-...
- 2 Odpowiedzi
- 486 Odsłony
-
Ostatni post autor: CZEX
3 lut 2013, o 19:08
-
-
- 3 Odpowiedzi
- 566 Odsłony
-
Ostatni post autor: loslukasos
3 lut 2013, o 10:18
-
-
(s) wlot kierownica powietrza impreza legacy forester
Odpowiedzi: 7
autor:
malina555 » 29 gru 2012, o 00:02
Pierwszy post
sprzedam kierownice powietrza pochodzi z lagacy ale chyba pasuje do wszystkich subaru od 96 marki zero sports racing development nie byle firma
cena kto ile da (kto da wiecej) :-)
kontakt 503376881...
Ostatni post
poslalem wiadomosc PW
- 7 Odpowiedzi
- 1025 Odsłony
-
Ostatni post autor: Jaco46VR
1 lut 2013, o 21:16
-
-
[kk] bak do imprezy
Odpowiedzi: 13
autor:
WiS » 22 sty 2013, o 22:10
Pierwszy post
Kolega Maciej, znany co niektórym, co to Imprezę od Pitera zanabyć umiał, ale na The Forum się zarejestrować to już nie - kupi chętnie zbiornik paliwa do tejże Imprezy wolnossącej, kombi, MY01.
Bo mu...
Ostatni post
mam kompletny z przewodami, pompą, opaskami montażowymi itp bak z wrx buga (wydaje mi się że jest plastikowy a nie metalowy) - oddam w dobrych pieniądzach ;-)
- 13 Odpowiedzi
- 1247 Odsłony
-
Ostatni post autor: jano
1 lut 2013, o 16:22
-
-
(S) Felgi do Subaru Impreza 15tki jj6.5 et55
Odpowiedzi: 6
autor:
danny007 » 10 sty 2012, o 01:57
Pierwszy post
Do sprzedazy felgi Subaru Impreza Klasyk stan dobry,posiadaj male ryski,sa proste,nie byly naprawiane,rozmiar felg 15 jj6.5 et55 dobre kola do upalania .
O wiecej informacji prosze na pw
Cena-650
Ostatni post
boing
- 6 Odpowiedzi
- 1048 Odsłony
-
Ostatni post autor: danny007
31 sty 2013, o 21:39
-
-
(S) Felgi BK 17 5x100 8jj ET35
Odpowiedzi: 3
autor:
danny007 » 27 lis 2012, o 18:52
Pierwszy post
Witam wszystkich do zaoferowania posiadam felgi BK robione w UK o rozmiarach 17 5x100 ,JJ8 ET35 jezdzily na Subaru Impreza klasyk,posiadaja troszke ranty objechane no i wymagaja nowej farby.
O wiecej...
Ostatni post
boing
- 3 Odpowiedzi
- 1064 Odsłony
-
Ostatni post autor: danny007
31 sty 2013, o 21:38
-
-
- 6 Odpowiedzi
- 987 Odsłony
-
Ostatni post autor: kaer
31 sty 2013, o 13:16
-
-
- 0 Odpowiedzi
- 249 Odsłony
-
Ostatni post autor: maxxxx
31 sty 2013, o 09:36
-
-
[K] alternator do turbodziadka
Odpowiedzi: 7
autor:
inquiz » 19 lut 2010, o 18:34
Pierwszy post
jak w temacie, kupię alternator najchętniej w pasztetowej cenie lub sam mostek bo on padł. alternator na 4 piny. może ma ktoś w garażu i zawadza.
tel 509 601 694
Ostatni post
Wiesz moze jakie on ma oznaczenie?
- 7 Odpowiedzi
- 1001 Odsłony
-
Ostatni post autor: RallyLeg
29 sty 2013, o 16:40
-
-
[s]trochę gratów z wrx-a
Odpowiedzi: 8
autor:
bujak27 » 4 gru 2012, o 00:00
Pierwszy post
Jak w temacie.Powymieniałem trochę rzeczy w moim wrx-ie i może się komuś coś przyda
-kierownica z poduszką
cena 200zł
-radio VDO
cena 140zł
Ostatni post
Sprzęgła już nie ma
- 8 Odpowiedzi
- 1001 Odsłony
-
Ostatni post autor: bujak27
27 sty 2013, o 21:17
-
-
[K] Przetarg na seryjną turbinę WRX 2001 TD04L
Odpowiedzi: 3
autor:
krejzoool » 20 sty 2013, o 08:31
Pierwszy post
Ogłaszam przetarg na turbinę sryjną do wrx-a 2001 ......turbina musi być min. w dobrym stanie i musi posiadać przewody OLEJOWE (może być tylko zasilający)....
Proszę o oferty na PW....
Otwarcie...
Ostatni post
do zmknięcia
- 3 Odpowiedzi
- 702 Odsłony
-
Ostatni post autor: krejzoool
27 sty 2013, o 20:08
-
-
Kupie graty do przekladki GC8 99
Odpowiedzi: 1
autor:
Ayo » 16 sty 2013, o 18:48
Pierwszy post
brakuje mi kilku gratow zeby dokonczyc przekladke, mianowicie:
1 linka bagaznika + dzwignia (klapka paliwa + bagaznik+ ewentualnie sam zamek)
2 krzyz do komputera
3 pokrywa komputera
4 pompa...
Ostatni post
maly up, brakuje ciagle linki....
- 1 Odpowiedzi
- 434 Odsłony
-
Ostatni post autor: Ayo
27 sty 2013, o 19:06
-
-
[S] Hak Impreza GC-GD
Odpowiedzi: 2
autor:
klimaklm » 26 sty 2013, o 16:13
Pierwszy post
Sprzedam Hak wymontowany z zakupionego GL-a. Mi nie potrzebny- ale komuś się na pewno przyda. Szkoda oddawać na złom. Link do alledrogo- onclick= window.open(this.href);return false;
Ostatni post
No dużo lepiej jeździ się bez, przypuszczam że z wpiętym hakiem to ponad 40kg
- 2 Odpowiedzi
- 474 Odsłony
-
Ostatni post autor: klimaklm
26 sty 2013, o 18:37
-
-
[K] IHI VF 36 twin scrool
Odpowiedzi: 2
autor:
leks » 25 sty 2013, o 17:03
Pierwszy post
jak w opisie zakupię IHI VF 36 twin scrool w bdb stanie
Ostatni post
carfit ma
- 2 Odpowiedzi
- 519 Odsłony
-
Ostatni post autor: aerospin
26 sty 2013, o 11:08
-
-
[K]miska olejowa Imprez 2,0 NA
Odpowiedzi: 1
autor:
umberto » 25 sty 2013, o 21:42
Pierwszy post
witam,
jak w temacie- wolnyssak 115 KM potrzebuje nową miskę olejową, w dobrej kondycji :)
pozdr
Ostatni post
Witam mam taką miskę ;)
- 1 Odpowiedzi
- 267 Odsłony
-
Ostatni post autor: seba560
26 sty 2013, o 09:51
-
-
[S] Zimówki 185/70/14
Odpowiedzi: 2
autor:
Dyziek » 26 sty 2013, o 01:12
Pierwszy post
Witam!
Do sprzedania komplet opon zimowych GOODRIDE SW601 185/70/14
Zdjęcie pogladowe:
Stan opon oceniam na bdb. Brak uszkodzeń. Jeździły na mojej imprezie 1 czy 2 zimy. Wiele się nie starły... a...
Ostatni post
booSTI , :-d
Żeby nie było, że spawane to wkleję fotki:
- 2 Odpowiedzi
- 398 Odsłony
-
Ostatni post autor: Dyziek
26 sty 2013, o 01:45
-
-
[S] Backbox H&S JapStyle
Odpowiedzi: 1
autor:
kudi » 23 sty 2013, o 12:58
Pierwszy post
Witam
Sprzedam backbox h&s japstyle . Jeździ cały czas u mnie w w WRXie . Wydech w stanie bdb bez uszkodzeń. Pasuje pod układ 2,5 . Głośny sprzęt więc jak ktoś jeździ w trasy to nie polecam :)
Cena...
Ostatni post
nowa cena - 650 zł
- 1 Odpowiedzi
- 450 Odsłony
-
Ostatni post autor: kudi
25 sty 2013, o 22:53
-
-
Kupię słupek na zegary, Impreza 01'
Odpowiedzi: 2
autor:
freediver » 16 sty 2013, o 12:14
Pierwszy post
Kupię słupek z wejściami na zegary 52mm, solidny z oryginalnymi mocowaniami, żadna chińszczyzna montowana na taśmę. Do Imprezy 2001.
Ostatni post
Up!
- 2 Odpowiedzi
- 386 Odsłony
-
Ostatni post autor: freediver
25 sty 2013, o 10:06
-
-
(K) reflektory impreza 99
Odpowiedzi: 12
autor:
Kubik1 » 19 sty 2013, o 18:02
Pierwszy post
Jak w temacie - potrzebne oba reflektory .
Ostatni post
Podobno pasują i już są zamontowane . Kobieta dziękuje za linka i pomoc :razz:
- 12 Odpowiedzi
- 893 Odsłony
-
Ostatni post autor: Kubik1
25 sty 2013, o 09:35
Twoje uprawnienia na tym forum
Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników