kupię / sprzedam / zamienię / wymienię /dam / nie dam
Regulamin forum
Jeśli kupujesz coś z ogłoszenia na Forum robisz to na własne ryzyko!
Administracja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za zamieszczane ogłoszenia. Nie przelewaj pieniędzy ludziom, których nie znasz lub którzy nie mają wiarygodnej historii na Forum!
-
-
Poczta [email protected] dla każdego :)
Odpowiedzi: 26
autor:
barbie » 9 paź 2008, o 14:53
Pierwszy post
Szanowne Państwo!
Od dziś kto tylko sobie życzy może posiąść pocztę w domenie forum-subaru.pl :mrgreen:
Poczta obsługiwana przez Gmail, łatwa, lekka i przyjemna.
Chętni do założenia konta proszeni...
Ostatni post
Hej , jak mam być szczery to nie wpadłem na to :wall: niestety temat już ogarnąłem, bo jutro auto wyjeżdża mi z Warsztatu i musiałem to mieć na już. Żałuję, bo zdecydowanie wolałem te Twoje.
- 26 Odpowiedzi
- 123811 Odsłony
-
Ostatni post autor: michal.gorywoda
25 wrz 2020, o 19:38
-
-
[K] SUBARU FORESTER 98-02 PRAWA ZAŚLEPKA
Odpowiedzi: 2
autor:
Batrek » 3 wrz 2012, o 13:46
Pierwszy post
Witam,
Kupię w rozsądnej cenie jak wyżej prawą zaślepkę halogenu do forka SF - to chyba ta pierwsza wersja.
Dzięki za pomoc,
Bartek
Ostatni post
Ponawiam temat.
Może ktoś pomoże ?
Bartek
- 2 Odpowiedzi
- 415 Odsłony
-
Ostatni post autor: Batrek
9 sty 2013, o 14:48
-
-
Przekładka-cześci
Odpowiedzi: 10
autor:
seba560 » 25 kwie 2012, o 22:48
Pierwszy post
Sprzedam przekładkę do GT 99 posiadam także inne przekładki do 95-97 lub STI z 2004 posiadam także wszystkie części mechaniczne oraz blachaskie
więcej info pod numerem tel 501-323-838 lub na pw
Ostatni post
zmiana numeru tel 505-629-003
- 10 Odpowiedzi
- 1128 Odsłony
-
Ostatni post autor: seba560
9 sty 2013, o 11:59
-
-
Dyfer z GTka
Odpowiedzi: 1
autor:
jaRek » 30 wrz 2012, o 10:35
Pierwszy post
Sprzedam dyfer z GTka ( przełożenie skrzyni 4.11 ).
W 100% sprawny.
Cena 200 pln.
Odbiór: Wawa, Piaseczno, Konstancin
Ostatni post
aktualne
- 1 Odpowiedzi
- 318 Odsłony
-
Ostatni post autor: jaRek
9 sty 2013, o 11:54
-
-
Kupie,szukam - rurki (węża)
Odpowiedzi: 1
autor:
wojtas. » 8 sty 2013, o 19:40
Pierwszy post
Witam.
Szukam takiej rurki,węża do TURBODZIADA.Żeby się nie rozpisywać wklejam zdjęcie z zaznaczoną częścią.
Jakby ktoś miał taką w dobrym stanie to chętnie przygarnę
pozdrawiam
Ostatni post
Witam posiadam 505-629-003
- 1 Odpowiedzi
- 294 Odsłony
-
Ostatni post autor: seba560
9 sty 2013, o 08:23
-
-
[K] ats dtm 5x100 17tki na 4ro tłoczek
Odpowiedzi: 1
autor:
Bestia_radom » 31 paź 2012, o 16:12
Pierwszy post
Kupie 4szt. ATS DTM 17x7,5 najchętniej białe
Na 4ro tłoczek (czyli wersja nie wchodząca na brembo też może być).
Ostatni post
Kupione! do zamknięcia :)
- 1 Odpowiedzi
- 389 Odsłony
-
Ostatni post autor: Bestia_radom
8 sty 2013, o 22:27
-
-
- 0 Odpowiedzi
- 293 Odsłony
-
Ostatni post autor: tom103
7 sty 2013, o 17:22
-
-
[S] Zegary VDO
Odpowiedzi: 3
autor:
Marcin_Subaru » 5 sty 2013, o 22:23
Pierwszy post
Witam,
Mam do sprzedania zegary VDO wraz z wtyczkami.
Woltomierz, ciśnienie oleju i temperatura oleju.
Stan bdb.
Cena 149 zł
Kontakt:
tel. 512 24 64 65 lub PW
Marcin
Ostatni post
aktualne?
- 3 Odpowiedzi
- 575 Odsłony
-
Ostatni post autor: allin
7 sty 2013, o 14:01
-
-
Legacy GX 2.5 2000 rok wszytkie części WARSZAWA
Odpowiedzi: 7
autor:
CZEX » 14 gru 2012, o 21:32
Pierwszy post
Na sprzedaż wszystkie części z Subaru Legacy GX 2.5 rok produkcji 2000
Skrzynia biegów AUTOMAT
Odbiór Warszawa Wilanów lub szybka wysyłka kurierem
kontakt 505-165-147
Silnik sprzedany
Ostatni post
Może ktoś chce całe auto bez silnika ? Cena b.niska - info priv.
- 7 Odpowiedzi
- 778 Odsłony
-
Ostatni post autor: CZEX
6 sty 2013, o 22:10
-
-
[K] Nagrzewnica OBK 99 europa klimtronik
Odpowiedzi: 3
autor:
rafeekk » 3 sty 2013, o 17:55
Pierwszy post
Jak w temacie kupie nagrzewnice wraz z obudowa i silniczkami legacy\Obk 98 do 02 klima automatyczna
Ostatni post
chłopaki z Piaseczna mają pewnie
- 3 Odpowiedzi
- 391 Odsłony
-
Ostatni post autor: seba560
6 sty 2013, o 10:33
-
-
[K]Krzyżak i inne-Impreza GF8
Odpowiedzi: 1
autor:
umberto » 5 sty 2013, o 19:29
Pierwszy post
witam,
poszukiwany krzyżak w mechanizmie zmiany biegów oraz czujnik wstecznego wkręcany do skrzyni(2,0 N/A)
Ma ktoś może?
Pozdr
Ostatni post
Pw poszło
- 1 Odpowiedzi
- 307 Odsłony
-
Ostatni post autor: seba560
6 sty 2013, o 10:32
-
-
[S] Spoiler do GT kombi
autor:
wolek1993 » 6 sty 2013, o 02:55
Sprzedam zielone spoilery do GTeka w kombi.
Stan górnego niemalże idealny (aż sam się zdziwiłem po demontażu) Jest jedna malutka rysa z dołu, na tyle mała że trzeba się dobrze przyjrzeć aby ją...
- 0 Odpowiedzi
- 220 Odsłony
-
Ostatni post autor: wolek1993
6 sty 2013, o 02:55
-
-
- 0 Odpowiedzi
- 273 Odsłony
-
Ostatni post autor: bossnitro
5 sty 2013, o 18:58
-
-
[S] komplet drzwi + tylnia klapa Legacy outback 02
Odpowiedzi: 1
autor:
dzixd » 30 gru 2012, o 18:06
Pierwszy post
Mam na sprzedaż komplet drzwi do Subaru legacy outback US z 2002 roku (2 gen)
- przednie lewe i prawe ( bez lusterek :-| )
- tylnie lewe i prawe
- klapa tylnia
Drzwi są z rozbitka i leżą od 3 lat w...
Ostatni post
up
- 1 Odpowiedzi
- 289 Odsłony
-
Ostatni post autor: dzixd
4 sty 2013, o 16:13
-
-
[S] Sprzątanie garażu GC8 GF8 - Vol. II STI JDM
Odpowiedzi: 25
autor:
MichallD » 28 cze 2012, o 21:13
Pierwszy post
Witam, mam kilka gratów na sprzedanie, foty wyślę na maila bo nie bangla mi opcja dodaj załącznik.
1. Fotele STI i kanapa do kombi - 600 pln
2. Lampy tylne JDM do kombi - 800 pln
3. Lampa tylna P...
Ostatni post
allin , plejady, standardowy z klasyka.
- 25 Odpowiedzi
- 3313 Odsłony
-
Ostatni post autor: MichallD
3 sty 2013, o 20:00
-
-
[S] Dastek Piggyback Computers WRX Stag 1
autor:
rafeekk » 3 sty 2013, o 18:00
Znawca tematu nie trzeba tłumaczyc. The PROgram WRX stage 1 Dastek, całkowicie programowalny, mozliwośc podpiecia dodatkowego czujnika doładowania, komputer typu plug&play z wkładem na ok 270 hp
- 0 Odpowiedzi
- 346 Odsłony
-
Ostatni post autor: rafeekk
3 sty 2013, o 18:00
-
-
[K] silnik spryskiwaczy reflektorów i żarówki do podśw.
Odpowiedzi: 3
autor:
niesiu » 31 gru 2012, o 14:15
Pierwszy post
witam serdecznie. kupię silniczek do spryskiwaczy reflektorów i żarówki do podświetlenia klimatronica i zegarów do forestera 2,0X 2003r.
jeśli ktoś ma sprawny wentylator nadmuchu możliwe że też będę...
Ostatni post
pw poszło
- 3 Odpowiedzi
- 383 Odsłony
-
Ostatni post autor: dzixd
3 sty 2013, o 16:28
-
-
[S] Silnik i napędy z Błękitnej Apokalipsy czyli 2.5 N/A
Odpowiedzi: 7
autor:
pawlaswrc » 7 wrz 2012, o 01:02
Pierwszy post
No i stało się. Zaczynam swapa, więc powoli ogłaszam zapisy na wnętrzności Błękitnej.
U mnie nie ma wygłupów przy serwisie. Zawsze staram się dbać o wszystko regularnie i do końca.
Samochód jest z...
Ostatni post
W mieście 12-13 ale na 225x40x18, więc nie miał lekko. W trasie nad morze minimum udało mi się zejść na 9,2. Myślę, że te wartości spokojnie mogą zejść do jakiegoś litra mniej przy bardziej ludzkich...
- 7 Odpowiedzi
- 930 Odsłony
-
Ostatni post autor: pawlaswrc
3 sty 2013, o 12:22
-
-
(S)LPG Kompletna sekwencja AGC
Odpowiedzi: 2
autor:
pawel.xxx1 » 26 gru 2012, o 17:48
Pierwszy post
instalacja robiła robote w Gt na seryjnych koniach mech,reduktor po wymianie uszczelek,po wymieniane wtryskiwacze,butla w koło,włącznik gazu,komp,cały komplet jedyne 750zł kontakt 501 963 700
Ostatni post
sprzedana można zamykać
- 2 Odpowiedzi
- 496 Odsłony
-
Ostatni post autor: pawel.xxx1
3 sty 2013, o 09:21
-
-
[S/Z] kolektor wydechowy z katem do Imprezy GC
Odpowiedzi: 4
autor:
hemi112 » 14 gru 2012, o 22:12
Pierwszy post
do sprzedania kolektor z katem do imprezy (u mnie akurat 1996),wszystko zdrowe,niezgnite,w kacie nic nie latało.Po prostu wrzuciłem legasiowy i tego chcę pogonić:)
Dziabnięty tam gdzie widać:)...
Ostatni post
jaki legacowy pasuje do imprezy 2.0 ? pozbyłeś się drugiego kata ?
- 4 Odpowiedzi
- 893 Odsłony
-
Ostatni post autor: maciekwroc
2 sty 2013, o 23:16
-
-
[S] Kierunki IMPREZA GT "00 L+P przód w Zderzak
Odpowiedzi: 7
autor:
kupiłemimprezeGT » 27 lis 2012, o 14:46
Pierwszy post
Sprzedam oryginalne pomarańczowe kierunkowskazy (L+P) w zderzak przód
Made in Japan
Kompletne z oprawkami i żarówkami
Stan Bardzo Dobry
do Subaru Impreza GT rok 99-00
Cena kompletu: 70 zł
Ostatni post
do góry
- 7 Odpowiedzi
- 862 Odsłony
-
Ostatni post autor: kupiłemimprezeGT
1 sty 2013, o 22:12
-
-
[S] Kierunki IMPREZA GT "00 L+P przód błotnik
Odpowiedzi: 7
autor:
kupiłemimprezeGT » 27 lis 2012, o 13:58
Pierwszy post
Sprzedam oryginalne pomarańczowe kierunkowskazy (L+P) w błotniki przód
Made in Japan
Kompletne z podkładkami-uszczelkami gumowymi + żarówki
Stan Bardzo Dobry
do Subaru Impreza GT rok 99-00
Cena...
Ostatni post
do góry
- 7 Odpowiedzi
- 922 Odsłony
-
Ostatni post autor: kupiłemimprezeGT
1 sty 2013, o 22:11
-
-
- 0 Odpowiedzi
- 309 Odsłony
-
Ostatni post autor: pawel.xxx1
30 gru 2012, o 14:46
-
-
(S)uklad wydechowy sti 03
Odpowiedzi: 1
autor:
sti44 » 16 lis 2012, o 10:25
Pierwszy post
Sprzedam uklad wydechowy oryginalny od sti03 w kpl wszystko od turbiny do tłumika końcowego oraz kpl kolektor wydechowy do turbo jak nowy cena do ustalenia
Ostatni post
aktualne ?
- 1 Odpowiedzi
- 382 Odsłony
-
Ostatni post autor: wizzzard
30 gru 2012, o 13:22
-
-
- 0 Odpowiedzi
- 235 Odsłony
-
Ostatni post autor: allin
29 gru 2012, o 15:40
-
-
[S] Nowe Amortyzatory KAYABA Excel-G IMPREZA GT Warszawa
Odpowiedzi: 5
autor:
underdog » 3 wrz 2012, o 16:10
Pierwszy post
Amorki PRZÓD tak jak w tytule- nówki, kupiłem je w InterCarsie, żeby wymienić w swoim GT 95' ale w związku z opacznością losu juz nie mam do czego ich zamontować :(
fabrycznie zamknięte w pudłach,...
Ostatni post
dalej aktualne?
- 5 Odpowiedzi
- 1192 Odsłony
-
Ostatni post autor: allin
29 gru 2012, o 15:39
Twoje uprawnienia na tym forum
Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników