kupię / sprzedam / zamienię / wymienię /dam / nie dam
Regulamin forum
Jeśli kupujesz coś z ogłoszenia na Forum robisz to na własne ryzyko!
Administracja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za zamieszczane ogłoszenia. Nie przelewaj pieniędzy ludziom, których nie znasz lub którzy nie mają wiarygodnej historii na Forum!
-
-
Poczta [email protected] dla każdego :)
Odpowiedzi: 26
autor:
barbie » 9 paź 2008, o 14:53
Pierwszy post
Szanowne Państwo!
Od dziś kto tylko sobie życzy może posiąść pocztę w domenie forum-subaru.pl :mrgreen:
Poczta obsługiwana przez Gmail, łatwa, lekka i przyjemna.
Chętni do założenia konta proszeni...
Ostatni post
Hej , jak mam być szczery to nie wpadłem na to :wall: niestety temat już ogarnąłem, bo jutro auto wyjeżdża mi z Warsztatu i musiałem to mieć na już. Żałuję, bo zdecydowanie wolałem te Twoje.
- 26 Odpowiedzi
- 123811 Odsłony
-
Ostatni post autor: michal.gorywoda
25 wrz 2020, o 19:38
-
-
[K] Wysoki spojler STI
Odpowiedzi: 1
autor:
warp9 » 15 gru 2012, o 16:14
Pierwszy post
Najlepiej niebieski, pasujący do Hawka.
Proszę o oferty tutaj lub na pw.
Ostatni post
Nieaktualne - można usunąć.
- 1 Odpowiedzi
- 370 Odsłony
-
Ostatni post autor: warp9
23 gru 2012, o 01:09
-
-
[K] Wyswietlacz OBK '04
Odpowiedzi: 5
autor:
jimiasty » 21 gru 2012, o 16:13
Pierwszy post
WItam,
jak by ktos mial na zbyciu wyświetlacz do outback/legacy 2004.... (wiem wiem, deficytowa czesc)
Ostatni post
uzywke w serwisie.
- 5 Odpowiedzi
- 636 Odsłony
-
Ostatni post autor: sherif
23 gru 2012, o 00:43
-
-
Układ napędowy Impreza GT MY99 skrzynia+wał+dyfer
Odpowiedzi: 4
autor:
mario_gt » 21 lis 2012, o 22:25
Pierwszy post
Witam serdecznie,
Sprzedam układ napędowy do Imprezy GT MY99 przebieg udokumentowany 175tyś.km. W skład zestawu wchodzi:
Skrzynia biegów TY754VN1AB, wał, dyfer, dodam półośki i zwrotnice gratis....
Ostatni post
wrzuć fotki
- 4 Odpowiedzi
- 830 Odsłony
-
Ostatni post autor: impreza555
22 gru 2012, o 17:22
-
-
bagażnik dachowy
Odpowiedzi: 2
autor:
niesiu » 21 gru 2012, o 11:24
Pierwszy post
witam serdecznie. kupię bagażnik dachowy do forestera 2003r. najlepiej z uchwytem narciarskim. może być używany. najlepiej niedrogi jeśli komuś gdzieś miesce zawala. lub czy ktoś może polecić nowy co...
Ostatni post
a tu już patrzyłem. znalazłem temat na forum. ale nie wiem czy będą pasowały do forka.
te onclick= window.open(this.href);return false;
lub takie np :
onclick= window.open(this.href);return false;
i...
- 2 Odpowiedzi
- 440 Odsłony
-
Ostatni post autor: niesiu
21 gru 2012, o 12:52
-
-
[S] 2 obiektywy: Tamron 17-50 F/2.8 i Canon 70-200 F4 L USM
Odpowiedzi: 4
autor:
Godlik » 27 paź 2012, o 15:29
Pierwszy post
Sprzedam jak w temacie:
1. Tamron SP AF 17-50 mm F/2.8 XR Di II LD z mocowaniem do Canona
Używany, ale stan oceniam na idealny. Używany amatorsko, głównie w pomieszczeniach. Od dłuższego czasu...
Ostatni post
Witaj jestem zainteresowany tymi szkiełkami o ile faktycznei działaja bez wad (dobrze ostrzą) PROSZE O KONTAKT NA
[email protected]
- 4 Odpowiedzi
- 821 Odsłony
-
Ostatni post autor: Michał J
20 gru 2012, o 13:30
-
-
[S] Felgi aluminiowe 17' 7.5
Odpowiedzi: 3
autor:
gumas_72 » 16 gru 2012, o 20:57
Pierwszy post
zmiany zmiany
mi kolorystycznie nie pasują no to postanowiłem sprzedać
17 7.5 5X114,5 oraz 5X100
malowane
nazwy nie znalazłem producenta
tak siedziały na GT za czasów Pitera
cena-900 komplet...
Ostatni post
zamykamy
- 3 Odpowiedzi
- 540 Odsłony
-
Ostatni post autor: gumas_72
20 gru 2012, o 09:14
-
-
(S) JDM Catback z Certyfikatem Jasma-Cena pasztet
Odpowiedzi: 11
autor:
danny007 » 26 cze 2012, o 13:16
Pierwszy post
Witam wszystkich do zaoferowania wydech JDM z certyfikatem Jasma,czyli nie jest bardzo glosny do Subaru Impreza Klasyk.wydech posiada malego szlifa od spodu i pare wgniotek na centralnym.Wymiar 3...
Ostatni post
danny007 ,
a jak sie ma do H&Sa od FORKA II GEN. bedzie glosniejszy cichszy ?
mam zestaw jak na fotce ten srodkowy oraz miast kata wstawione na bajecznej kat. sportowy od spec C. przez co moj H&S...
- 11 Odpowiedzi
- 1825 Odsłony
-
Ostatni post autor: tadaoando
19 gru 2012, o 20:12
-
-
- 0 Odpowiedzi
- 339 Odsłony
-
Ostatni post autor: malina555
19 gru 2012, o 19:35
-
-
(S) Płyta pod silnik i skrzynie sti N
Odpowiedzi: 4
autor:
sti44 » 16 lis 2012, o 10:19
Pierwszy post
onclick= window.open(this.href);return false;
Plyta zdjeta z N cena 1000pln
Ostatni post
Halo? :-p Jest tu kto? Podpasuje do Buga czy nie podpasuje? :roll:
- 4 Odpowiedzi
- 864 Odsłony
-
Ostatni post autor: Kaiser_Sowza
19 gru 2012, o 12:21
-
-
(PK) Plytę pod silnik do Buga WRX
Odpowiedzi: 3
autor:
Kaiser_Sowza » 17 gru 2012, o 14:31
Pierwszy post
Help! Dla życia bez tytoniu. :-) W sobotę stala się rzecz straszna i miska idzie do wymiany. :wall: Ot taki ktoś psikus zrobil, że na wjezdzie na plac, gdzie zawsze jeździlem polożyl betonowy klocek,...
Ostatni post
onclick= window.open(this.href);return false; ... 92599.html
- 3 Odpowiedzi
- 583 Odsłony
-
Ostatni post autor: sti44
19 gru 2012, o 10:11
-
-
[S] Sprężyny Ironman do Forestera SG (tanio)
Odpowiedzi: 8
autor:
TOMA52 » 5 gru 2012, o 16:25
Pierwszy post
Ponieważ zmieniło się zastosowanie mojego Forestera - wcześniej był autem drugim , miejskim, zabawowym itp, obecnie będzie służył przez parę lat jako środek transportu (dla 1 osoby) z przebiegami...
Ostatni post
ciesze sie!
- 8 Odpowiedzi
- 2304 Odsłony
-
Ostatni post autor: TOMA52
18 gru 2012, o 22:41
-
-
[K]Wydech-Środkową rurę do GL
Odpowiedzi: 1
autor:
koziolek » 16 gru 2012, o 15:26
Pierwszy post
Potrzebuję środkową część wydechu do GL'a czyli wolnegossaka nie wiem czy pasuje od GT'ka.
Kolektor mam zrobiony bulgoczący,kat z sondą jest ok,drugi kat też aczkolwiek ktoś wyciął flanszę i wspawał...
Ostatni post
Temat do zamknięcia.
Wyspawałem przelot od pierwszego kata aż do back boxa usuwając przy tym drugiego kata :-)
Powyżej 4 tyś obrotów ryczy jak WRC :-d i chyba trochę lepiej się zbiera :thumb:
- 1 Odpowiedzi
- 314 Odsłony
-
Ostatni post autor: koziolek
18 gru 2012, o 14:26
-
-
- 4 Odpowiedzi
- 724 Odsłony
-
Ostatni post autor: burat
17 gru 2012, o 22:23
-
-
Sprzedam downpipe
Odpowiedzi: 6
autor:
Figo » 12 gru 2012, o 22:44
Pierwszy post
Downpipe do gt, miał wyladowc w moim sturbo ale 3 cale to trochę za bogato
Cena 550
Foty na mejla
Info na tel 605865617
Pozdrawiam Radek
Ostatni post
To cena w dół Na 500 pln
- 6 Odpowiedzi
- 737 Odsłony
-
Ostatni post autor: Figo
17 gru 2012, o 22:22
-
-
[S] nowe opony continental TS850 195/65/15
autor:
tom103 » 17 gru 2012, o 22:06
nowe, nigdy nie używane, kupione miesiąc temu i niestety nie zmieściły się na zaciski.
produkcja 2012 rzecz jasna - model opony 2012
jest to najlepsza seryjna opona na ten sezon, wygrywa wszystkie...
- 0 Odpowiedzi
- 281 Odsłony
-
Ostatni post autor: tom103
17 gru 2012, o 22:06
-
-
[S] Kombinezony do sportu MIR racing line
autor:
jano86 » 17 gru 2012, o 20:57
Do sprzedania 2 kombinezony MIR Racing line:
Do sprzedania dwa kombinezony włoskiej firmy MIR race line.
Strona producenta: onclick= window.open(this.href);return false;
Kombinezony są nowe,...
- 0 Odpowiedzi
- 518 Odsłony
-
Ostatni post autor: jano86
17 gru 2012, o 20:57
-
-
[K] przednią,lewą lampę do GF
Odpowiedzi: 4
autor:
umberto » 13 gru 2012, o 18:35
Pierwszy post
witam,
kupię przednią, lewą, poliftową lampę do GF...
(ster. elektr.)
pozdr
Ostatni post
pewnie pasują..ale nikt akurat nie ma chyba...
- 4 Odpowiedzi
- 463 Odsłony
-
Ostatni post autor: umberto
17 gru 2012, o 20:46
-
-
[S] Klocki Ferodo DS Performance WRX - tył
Odpowiedzi: 4
autor:
vibowit » 5 gru 2012, o 22:43
Pierwszy post
Sprzedam klocki Ferodo DS Performance do WRXa - tył.
Oznaczenie: FDS1372
Chętnie zamienię na pasujące do GT.
Oczywiście nówki. Cena: 400 PLN + ew. przesyłka
Ostatni post
a ile jest niedrogo?
- 4 Odpowiedzi
- 629 Odsłony
-
Ostatni post autor: vibowit
17 gru 2012, o 11:28
-
-
[s] FELGI 17" 5X100 SPEEDLINE
Odpowiedzi: 7
autor:
malina555 » 10 cze 2012, o 11:12
Pierwszy post
WITAM MAM DO SPRZEDANIA FELGI 17 WŁOSKIEGO SPEEDLINE 5X100 7 SZEROKOŚCI ET 48 FELGI PROSTE
CENA JEDYNE 800 ZŁ
KOSZT WYSYŁKI 40 ZŁ
KONTAKT 503376881
[email protected]
Ostatni post
cześc, są?
- 7 Odpowiedzi
- 1238 Odsłony
-
Ostatni post autor: majeszczak
16 gru 2012, o 23:35
-
-
[S] Płytki regulacyjne luzów zaworowych Impreza GT
Odpowiedzi: 1
autor:
bossnitro » 16 gru 2012, o 19:08
Pierwszy post
Witam, do sprzedania nowe płytki zaworowe do Imprezy GT 1999r. (zapewne pasują też do innych roczników / modeli):
- 4 płytki Ø32 x 2,46mm (OEM 13218AE950)
- 3 płytki Ø32 x 2,40mm (OEM 13218AE890)...
Ostatni post
Pasują też do forka s-turbo i wrx-a 01-03 Jak dobrze pamiętam
- 1 Odpowiedzi
- 781 Odsłony
-
Ostatni post autor: bujak27
16 gru 2012, o 19:21
-
-
KLAPA TYŁ 93-00 SUBARU IMPREZA TURBO JDM STI!
Odpowiedzi: 2
autor:
jdm » 7 gru 2012, o 19:27
Pierwszy post
DO SPRZEDANIA KLAPA TYLNA Z MOJEGO SUBARU IMPREZA STI TURBO 280KM Z 1998R. KLAPA PASUJE DO MODELI OD 93R DO 00R.
KLAPA W B.DOBRYM STANIE BEZ RYS (JEŚLI KOLOR PASUJE TO MOŻNA ZAKŁADAĆ BEZ...
Ostatni post
info na pw :-)
- 2 Odpowiedzi
- 456 Odsłony
-
Ostatni post autor: jdm
16 gru 2012, o 10:47
-
-
LAMPY TYŁ BIAŁE SEDAN 97-00 SUBARU IMPREZA JDM STI!
Odpowiedzi: 2
autor:
jdm » 2 gru 2012, o 13:37
Pierwszy post
DO SPRZEDANIA LAMPY TYLNE SEDAN Z MOJEGO SUBARU IMPREZA STI TURBO 280KM Z 1998R. LAMPY PASUJĄ DO MODELI OD 93R DO 00R.
LAMPY KOMPLETNE W B.DOBRYM STANIE. WERSJA JAPOŃSKA JDM KLASYCZNA I WYJĄTKOWA!...
Ostatni post
temat do zamknięcia lampy już na białym sti u nowego właściciela
- 2 Odpowiedzi
- 1188 Odsłony
-
Ostatni post autor: jdm
15 gru 2012, o 18:50
-
-
[S]Gałki STI z metalu
Odpowiedzi: 26
autor:
maciek wawa » 6 paź 2012, o 22:17
Pierwszy post
Zamierzam ściągnąć do polski trochę gałek STI do polski wykonanych z metalu.
Mam już u siebie taką i jestem zadowolony z wykonania.
Ktoś by się pisał. za 120 pln z przesyłką.
Będą za ok 3...
Ostatni post
masz jeszcze na sprzedaż te gałki?
- 26 Odpowiedzi
- 3185 Odsłony
-
Ostatni post autor: tom103
14 gru 2012, o 22:21
-
-
[S] Nowe nacinane tarcze Brembo 276 mm
autor:
TOMA52 » 14 gru 2012, o 16:11
Hej,
W znajomej hurtowni zawieruszyły się (ktoś zamówił i nie odebrał) dwie nowe tarcze Brembo Max line 276 mm.
Mogę sprzedać normalnie z fakturą za 210 zł / sztuka + KW, czyli 420 zł + 20 zł za...
- 0 Odpowiedzi
- 431 Odsłony
-
Ostatni post autor: TOMA52
14 gru 2012, o 16:11
-
-
[S] ZDERZAK PRZÓD SUBARU IMPREZA GC8 WRC!!!
Odpowiedzi: 9
autor:
rallypawlo » 8 gru 2012, o 17:19
Pierwszy post
Witam sprzedam zderzak przedni do subaru imprezy WRC, pasuje pod zwykłego gt-ka i pod szersze błotniki 22b, wykonany z laminatu poliestrowo szklanego wysokiej jakości, dokładna kopia zderzaka który...
Ostatni post
Na razie nie planujemy robić seryjnych zderzaków.
Jeżeli chodzi o wlot to szukamy by takowy odbić zrobić z niego formę no i robić ile się da:) może ktoś z was posiada pożyczyć na jakiś czas duży...
- 9 Odpowiedzi
- 2034 Odsłony
-
Ostatni post autor: rallypawlo
14 gru 2012, o 13:26
Twoje uprawnienia na tym forum
Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników