kupię / sprzedam / zamienię / wymienię /dam / nie dam
Regulamin forum
Jeśli kupujesz coś z ogłoszenia na Forum robisz to na własne ryzyko!
Administracja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za zamieszczane ogłoszenia. Nie przelewaj pieniędzy ludziom, których nie znasz lub którzy nie mają wiarygodnej historii na Forum!
-
-
Poczta [email protected] dla każdego :)
Odpowiedzi: 26
autor:
barbie » 9 paź 2008, o 14:53
Pierwszy post
Szanowne Państwo!
Od dziś kto tylko sobie życzy może posiąść pocztę w domenie forum-subaru.pl :mrgreen:
Poczta obsługiwana przez Gmail, łatwa, lekka i przyjemna.
Chętni do założenia konta proszeni...
Ostatni post
Hej , jak mam być szczery to nie wpadłem na to :wall: niestety temat już ogarnąłem, bo jutro auto wyjeżdża mi z Warsztatu i musiałem to mieć na już. Żałuję, bo zdecydowanie wolałem te Twoje.
- 26 Odpowiedzi
- 123811 Odsłony
-
Ostatni post autor: michal.gorywoda
25 wrz 2020, o 19:38
-
-
kompletne hamulce przód 277mm
Odpowiedzi: 2
autor:
tom103 » 10 gru 2012, o 13:37
Pierwszy post
witam. mam kompletne hamulce na przód z tarczą 277mm (2tłoczek)
w skład zestawu wchodzi: 2 zaciski, 2 tarcze, 4 klocki.
cena 400zl
Ostatni post
inaczej :) 340 + wysyłka
ładniej wygląda :)
- 2 Odpowiedzi
- 446 Odsłony
-
Ostatni post autor: tom103
14 gru 2012, o 12:07
-
-
(S) Blitz Nur-Spec R model GH8
Odpowiedzi: 6
autor:
danny007 » 6 maja 2012, o 15:43
Pierwszy post
Witam wszystkich posiadam do zaoferowania sper wydech wydech Blitz Nur-spec R do Subaru Impreza WRX GH8,wydech jest 2.5 cala,koncowa 3.5 cala
stan jak nowy .
Owiecej info prosze na pw
Cenna-2700zl
Ostatni post
boing
- 6 Odpowiedzi
- 1215 Odsłony
-
Ostatni post autor: danny007
14 gru 2012, o 00:17
-
-
[K] Przepływomierz GT MY98
Odpowiedzi: 12
autor:
kane » 27 wrz 2012, o 16:18
Pierwszy post
Jak w temacie - dokładne oznaczenie 22680 AA280 A36-613 R80
Ostatni post
onclick= window.open(this.href);return false;
Ja kupilem ost za tyle samo tylko niby z legacy 2.5 (nr sie zgadzaja) i problem rozwiazany :thumb:
- 12 Odpowiedzi
- 1452 Odsłony
-
Ostatni post autor: wiechu100
13 gru 2012, o 19:26
-
-
[S] rożne graty do wrx'a europa 2009
Odpowiedzi: 3
autor:
tom103 » 6 gru 2012, o 21:53
Pierwszy post
posiadam sporo seryjnych klamotów, jakby ktoś coś potrzebował dawać znać...
Ostatni post
Dzięki za informację.
- 3 Odpowiedzi
- 432 Odsłony
-
Ostatni post autor: Rafcio78
13 gru 2012, o 16:11
-
-
Downpipe sprzedam
autor:
Figo » 13 gru 2012, o 06:31
Do sprzedania downpipe 3cale z szerokim kolnierzem do gt
Foty na mejla
Info na tel. 605865617
Radek
- 0 Odpowiedzi
- 281 Odsłony
-
Ostatni post autor: Figo
13 gru 2012, o 06:31
-
-
[K] Panel sterowania nawiewem przedlift PILNIE!
Odpowiedzi: 4
autor:
PatLove » 5 gru 2012, o 22:16
Pierwszy post
Jak w temacie-potrzebuję przedliftowy(chyba MY92-97) panel sterowania nawiewem do GC8. Przedliftowy czyli z 3 pokrętłami, a nie z suwakiem do reg nawiewu. Ważne żeby panel był z wersji EU, a nie UK....
Ostatni post
HOP
- 4 Odpowiedzi
- 550 Odsłony
-
Ostatni post autor: PatLove
13 gru 2012, o 01:19
-
-
[S] Części GT/WRX-zaciski,y-pipe,wnętrze...
Odpowiedzi: 2
autor:
PatLove » 5 gru 2012, o 21:48
Pierwszy post
Do sprzedania następujące graty:
1) y-pipe, czarny OEM, pasuje do GT oraz WRX: 100pln + koszt wysyłki
2) zaciski przednie+klocki, 2 tłoczki, do odświeżenia wizualnego(gumki ok, nic nie ciekło),...
Ostatni post
HOP
- 2 Odpowiedzi
- 541 Odsłony
-
Ostatni post autor: PatLove
13 gru 2012, o 01:19
-
-
- 0 Odpowiedzi
- 348 Odsłony
-
Ostatni post autor: malina555
12 gru 2012, o 21:46
-
-
- 1 Odpowiedzi
- 334 Odsłony
-
Ostatni post autor: Black
12 gru 2012, o 17:42
-
-
(S) SKRZYNIA + DYFER TY752VBCAA 4,44 STI GC
Odpowiedzi: 2
autor:
malina555 » 3 gru 2012, o 15:42
Pierwszy post
JAK W TEMACIE SKRZYNIA + DYFER DO IMPREZY LEGACY I MOŻE FORESTERA TY752VBCAA Z PRZEŁOŻENIEM GŁÓWNYM 4,44 NAJKRÓTSZE JAKIE BYŁO MONTOWANE W IMPREZACH
A BYŁY MONTOWANE W WRX STi Version 3 V-Limited...
Ostatni post
nysa woj opolskie
- 2 Odpowiedzi
- 992 Odsłony
-
Ostatni post autor: malina555
12 gru 2012, o 12:02
-
-
[S] Zostało mi sporo gratów do legacy - jak coś pytać !!
Odpowiedzi: 64
autor:
Gooz » 15 wrz 2011, o 22:39
Pierwszy post
Mam do sprzedania to co mi zostało z legacy 1 i 2 generacji które rozebrałem, większość jest na allegro ale nie wszsytko, jak coś to zapraszam do pytania co jest a czego nie ma, od razu mówię że z...
Ostatni post
Czy jest lewa listwa z rynienką, zwłaszcza chodzi mi o ostatni element przy tylnej szybie, do sedana 94?
- 64 Odpowiedzi
- 8983 Odsłony
-
Ostatni post autor: inquiz
11 gru 2012, o 19:25
-
-
[S] Zaciski tył WRX MY'03 2-tłok przód GT'00 4-tłok
Odpowiedzi: 6
autor:
Pavel » 7 gru 2012, o 16:59
Pierwszy post
Sprzedam zaciski z mojego GT'00. Miał zmienione tył na 2 tłoczek z WRX'03.
Zaciski tylne w bardzo fajnym stanie - spokojnie do wyczyszczenia i założenia - 450zł + przesyłka
onclick=...
Ostatni post
Zaciski sprzedane.
Można zamykać.
- 6 Odpowiedzi
- 720 Odsłony
-
Ostatni post autor: Pavel
11 gru 2012, o 17:20
-
-
[S] tarcze hamulcowe impreza
autor:
kubabed » 11 gru 2012, o 04:25
Sprzedam tarcze hamulcowe przod Impreza WRX pod zaciski 4 tloczkowe (Kepler nawiercane) nowe, 300 zł komplet na przód
Tarcze tył (pod jeden tloczek) nowe komplet Trw 150zł
Mozliwy odbior osobisty w...
- 0 Odpowiedzi
- 295 Odsłony
-
Ostatni post autor: kubabed
11 gru 2012, o 04:25
-
-
- 0 Odpowiedzi
- 255 Odsłony
-
Ostatni post autor: tom103
10 gru 2012, o 23:39
-
-
Legacy antyk części karoseryjne KLIMA I UKŁAD ABS tanio
Odpowiedzi: 32
autor:
grzegorz_sg » 1 lut 2011, o 23:11
Pierwszy post
Witam do sprzedania mam części karoseryjne do legacy antyka tanioooooo
klapa tylnia 160zł kompletna
lampy tylnie 40zł szt
zderzak tylni 50zł
i inne
Pzdrawiam
Ostatni post
Kolejna przecena 180zł za wszystkie drzwi i tylną klapę do antyka
Odbiór tylko osobisty ;-)
- 32 Odpowiedzi
- 4703 Odsłony
-
Ostatni post autor: grzegorz_sg
10 gru 2012, o 22:47
-
-
[K] Amortyzatory tył GT tanio!!!
autor:
Arkadiusz » 10 gru 2012, o 17:56
Jak w temacie.
Zakupie dwa amorki na tył do GT 98r
Szybko :)))
Mogę zamienić na np: Kierownice MOMO z poduszką do GT lub wydech końcowy do GT w bdb stanie :)))
- 0 Odpowiedzi
- 260 Odsłony
-
Ostatni post autor: Arkadiusz
10 gru 2012, o 17:56
-
-
[s] wrx przekładnia 08-12r
autor:
maxxxx » 10 gru 2012, o 13:06
MAGLOWNICA PRZEKŁADNIA KIEROWNICZA DO IMPREZY WRX 2.5 Z PRZEBIEGIEM 22TYS MIL
ORGINAŁ FIRMY SHOWA
STAN BARDZO DOBRY 536880203
onclick= window.open(this.href);return false;
- 0 Odpowiedzi
- 291 Odsłony
-
Ostatni post autor: maxxxx
10 gru 2012, o 13:06
-
-
- 0 Odpowiedzi
- 271 Odsłony
-
Ostatni post autor: rallyMati
10 gru 2012, o 12:37
-
-
- 0 Odpowiedzi
- 286 Odsłony
-
Ostatni post autor: kamilos
9 gru 2012, o 22:07
-
-
OBUDOWA FILTRA POWIETR 97-98 SUBARU IMPREZA STI!
autor:
jdm » 7 gru 2012, o 19:35
DO SPRZEDANIA OBUDOWA FILTRA POWIETRZA Z MOJEGO SUBARU IMPREZA STI TURBO 280KM Z 1998R. OBUDOWA PASUJE DO MODELI OD 97R DO 98R.
OBUDOWA KOMPLETNA W B.DOBRYM STANIE.
CENA 200ZŁ!
ZADZWOŃ USTALIMY...
- 0 Odpowiedzi
- 337 Odsłony
-
Ostatni post autor: jdm
7 gru 2012, o 19:35
-
-
USZCZELKI USZCZELKA DRZWI 93-00 SUBARU IMPREZA STI
autor:
jdm » 7 gru 2012, o 19:33
DO SPRZEDANIA USZCZELKI DRZWI Z MOJEGO SUBARU IMPREZA STI TURBO 280KM Z 1998R. USZCZELKI PASUJĄ DO MODELI OD 93R DO 00R.
USZCZELKI W B.DOBRYM STANIE.
CENA 100ZŁ/SZT!
ZADZWOŃ USTALIMY CZY...
- 0 Odpowiedzi
- 371 Odsłony
-
Ostatni post autor: jdm
7 gru 2012, o 19:33
-
-
FELGI ALUMINIOWE 17" 5X100 SUBARU IMPREZA STI!
Odpowiedzi: 13
autor:
jdm » 30 lis 2012, o 19:05
Pierwszy post
DO SPRZEDANIA FELGI ALUMINIOWE POCHODZĄCE Z SUBARU IMPREZY STI 2005R, A UŻYTKOWANE PRZEZ OSTATNI ROK W MOJEJ IMPREZIE Z 1998R.
FELGI W IDEALNYM STANIE (NIGDY NIE MALOWANE, NIE NAPRAWIANE). LAKIER...
Ostatni post
ALLEGRO KLAMIE :-p
- 13 Odpowiedzi
- 2168 Odsłony
-
Ostatni post autor: jdm
7 gru 2012, o 19:20
-
-
[K] fotele do GF
autor:
umberto » 7 gru 2012, o 17:38
witam,
kupię superwygodne,wypasione,w superstanie, foteliki do mojej subarynki..
oczywiście takie, co pasują P&P...
nie angol raczej...
pozdr
- 0 Odpowiedzi
- 232 Odsłony
-
Ostatni post autor: umberto
7 gru 2012, o 17:38
-
-
[S] części silnika wrx 2003
autor:
chrisro » 7 gru 2012, o 12:05
Posiadam na sprzedaż części z silnika wrx 2003 eu 225KM: blok z tłokami i wałem, miska, osprzęt, czujniki itp itd. Przebieg 80 tyś km na seryjnym programie.
- 0 Odpowiedzi
- 265 Odsłony
-
Ostatni post autor: chrisro
7 gru 2012, o 12:05
-
-
(S) Tylne lampy do Newage
Odpowiedzi: 4
autor:
ScoobyBoy » 22 lis 2012, o 01:54
Pierwszy post
Jak wyżej.
Tylne lampy w prawie idealnym stanie, bez pekniec, zarysowan itd.
Cena - 300zl juz z wysylka !
Ostatni post
SPRZEDANE.
- 4 Odpowiedzi
- 633 Odsłony
-
Ostatni post autor: ScoobyBoy
7 gru 2012, o 11:55
Twoje uprawnienia na tym forum
Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników