kupię / sprzedam / zamienię / wymienię /dam / nie dam
Regulamin forum
Jeśli kupujesz coś z ogłoszenia na Forum robisz to na własne ryzyko!
Administracja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za zamieszczane ogłoszenia. Nie przelewaj pieniędzy ludziom, których nie znasz lub którzy nie mają wiarygodnej historii na Forum!
-
-
Poczta [email protected] dla każdego :)
Odpowiedzi: 26
autor:
barbie » 9 paź 2008, o 14:53
Pierwszy post
Szanowne Państwo!
Od dziś kto tylko sobie życzy może posiąść pocztę w domenie forum-subaru.pl :mrgreen:
Poczta obsługiwana przez Gmail, łatwa, lekka i przyjemna.
Chętni do założenia konta proszeni...
Ostatni post
Hej , jak mam być szczery to nie wpadłem na to :wall: niestety temat już ogarnąłem, bo jutro auto wyjeżdża mi z Warsztatu i musiałem to mieć na już. Żałuję, bo zdecydowanie wolałem te Twoje.
- 26 Odpowiedzi
- 123811 Odsłony
-
Ostatni post autor: michal.gorywoda
25 wrz 2020, o 19:38
-
-
[S] Opony zimowe 215/45R17 Falken HS-439 4szt
Odpowiedzi: 4
autor:
niesci » 21 lis 2012, o 14:01
Pierwszy post
Witam,
sprzedam 4 sztuki opon zimowych Falken HS-439. Opony z 2010roku. Przejechałem na nich ok 9000km. Wszystkie równe, mają 7.8mm. Samochód został sprzedany i opony zostały. Cena 1200zł za...
Ostatni post
Zima przyszła na dobre. Może komuś potrzebne ładne oponki?
up
- 4 Odpowiedzi
- 662 Odsłony
-
Ostatni post autor: niesci
7 gru 2012, o 10:36
-
-
- 1 Odpowiedzi
- 426 Odsłony
-
Ostatni post autor: ScoobyBoy
6 gru 2012, o 21:21
-
-
[K] Pokrywa bagażnika sedan
autor:
maf1 » 6 gru 2012, o 14:03
Witam!
Poszukuję pokrywy bagażnika do Subaru Imprezy GD/GX sedan, rok produkcji 2002. Jakiś matół wjechał mi bankowozem i pokrywa poszła się j...... :wall:
Info na PW tudzież telefon.
- 0 Odpowiedzi
- 236 Odsłony
-
Ostatni post autor: maf1
6 gru 2012, o 14:03
-
-
[K]Kierunkowskazy zderzaka przedliftowego GT
Odpowiedzi: 4
autor:
koziolek » 21 lis 2012, o 16:52
Pierwszy post
Jak w temacie szukam kierunków zderzaka przedliftowego Imprezy GT(te długie)najlepiej w pasztetowej cenie :mrgreen:
Może się komuś walają i nie wie co z nimi zrobić... ;-)
Ostatni post
Dziekuje Bardzo za miłe słowo :-)
Pozdrawiam serdecznie.
- 4 Odpowiedzi
- 518 Odsłony
-
Ostatni post autor: ScoobyBoy
6 gru 2012, o 11:59
-
-
[K] Przeplywka gt'ek 96
Odpowiedzi: 10
autor:
wiechu100 » 18 lis 2012, o 22:18
Pierwszy post
Jak w temacie. nr przeplywki 22680 aa280
Ostatni post
Witam mam w Piasecznie
- 10 Odpowiedzi
- 892 Odsłony
-
Ostatni post autor: seba560
6 gru 2012, o 10:00
-
-
TŁOKI + KORBY OZNACZENIE HB SUBARU IMPREZA GC JDM 99-00R!
Odpowiedzi: 1
autor:
jdm » 7 cze 2012, o 12:05
Pierwszy post
DO SPRZEDANIA TŁOKI (OZNACZENIE HB) Z KORBOWODAMI Z SUBARU IMPREZA GC JDM Z 1999R.
TŁOKI W IDEALNYM STANIE.
CENA 150ZŁ ZA 1 SZT TŁOKA Z KORBOWODEM
TELEFON 726-998-611
Ostatni post
boing
- 1 Odpowiedzi
- 686 Odsłony
-
Ostatni post autor: jdm
5 gru 2012, o 20:32
-
-
- 1 Odpowiedzi
- 554 Odsłony
-
Ostatni post autor: jdm
5 gru 2012, o 20:31
-
-
[S] WRX 2.5 2007-2012
autor:
maxxxx » 5 gru 2012, o 17:59
witam posiadam kompletny układ wydechowy z WRX 2.5 230km rocznik 2007-2012
oraz przekładnie kierownicza do tego auta
kompletne zawieszenie z hamulcami wszystko to co było seryjnie w WRX
- 0 Odpowiedzi
- 256 Odsłony
-
Ostatni post autor: maxxxx
5 gru 2012, o 17:59
-
-
[K] tłumik końcowy z GT
Odpowiedzi: 2
autor:
umberto » 4 gru 2012, o 11:47
Pierwszy post
witam,
jak w temacie...w jak najlepszym stanie,bez korozji (dużej :) ), po prostu-super ma być :mrgreen:
pozdr
Ostatni post
Czekam na fotki... ;)
Pozdr
- 2 Odpowiedzi
- 376 Odsłony
-
Ostatni post autor: umberto
5 gru 2012, o 17:00
-
-
Lampa JDM impreza
Odpowiedzi: 3
autor:
Jaco46VR » 3 lis 2012, o 16:14
Pierwszy post
mam do sprzedania prawa lampe JDM co imprezy GC cena 300zl stan bardzo dobry
Ostatni post
To dramat !!! Pzdr
- 3 Odpowiedzi
- 544 Odsłony
-
Ostatni post autor: scooby_typerGBR
5 gru 2012, o 11:55
-
-
K] Lampe tylną prawą JDM
Odpowiedzi: 19
autor:
KubikOsw » 7 sie 2012, o 17:12
Pierwszy post
Witam poszukuje tylnej prawej lampy JDM używanej lub nowej. Rozglądam się jakiś czas na allegro i nigdzie nie mogę znaleźć takiej lampy:
Ostatni post
ciekawe zjawisko :lol: co do ceny to poczekamy az dozbiera sie reszta dudków powiedzmy jeszcze 200 :-)
- 19 Odpowiedzi
- 2111 Odsłony
-
Ostatni post autor: jdm
5 gru 2012, o 04:56
-
-
- 7 Odpowiedzi
- 1026 Odsłony
-
Ostatni post autor: ScoobyBoy
4 gru 2012, o 18:21
-
-
[S] Europejskie lampy przód Impreza GC + gratis!!!
Odpowiedzi: 33
autor:
pawlaswrc » 15 sie 2011, o 00:42
Pierwszy post
Sprzedam lampki do pierwszej Imprezy czyli do 97 roku. Lampy europejskie, kompletne, z silniczkami.
Lewa ma pęknięty klosz od strony grilla, czego nie widać jak jest założony, mogę to uszczelnić...
Ostatni post
Jak byś potrzebował, to będę miał LHD hydrauliczne pedały wyjęte z legacy turbo, powinny podejść do Imprezy.
- 33 Odpowiedzi
- 4044 Odsłony
-
Ostatni post autor: pawlaswrc
4 gru 2012, o 13:48
-
-
[K] BIAŁE KIERUNKI KOMPLET GT 98 + LAMPY TYŁ Z BIAŁYM KIER.
Odpowiedzi: 11
autor:
kuzi4 » 23 lis 2010, o 20:10
Pierwszy post
Jak w temacie, lampy do kombi.
BOK:
PRZÓD:
TYŁ:
Boczne wiem, że są na Alledrogo, ale może ktoś ma dostęp do kompletu? Może ktoś z Was zna importera do Polski DEPO - tego producenta są te...
Ostatni post
Szukam intensywnie kompletu tylnych lamp do gt . Orginalne mega drogie?
Mozna kupic gdzies zamienniki (nie EU) tylko JDM z bialym paskiem ?
Pomocyyyy !!!!
- 11 Odpowiedzi
- 1206 Odsłony
-
Ostatni post autor: scooby_typerGBR
4 gru 2012, o 13:13
-
-
Sprzedam zawór Blow Off HKS
autor:
kubabed » 4 gru 2012, o 11:21
Witam.
Sprzedam nowy zawór upustowy HKS SQVIII 3. Przedmiot nowy, nieużywany, wyprodukowany w Japonii. Kolor srebrny.
Możliwy odbiór osobisty w Warszawie
Cena: 200zł
Tel: 664 496 771
- 0 Odpowiedzi
- 356 Odsłony
-
Ostatni post autor: kubabed
4 gru 2012, o 11:21
-
-
(S) TYPE R -BLOB -Projekt na sprzedaz
Odpowiedzi: 17
autor:
danny007 » 3 gru 2012, o 13:41
Pierwszy post
Witam posiadam autko na sprzedaz Type R -Blob nie dokonczony projekt nie wymaga duzego wkladu finansowego,buda zostala odnowiona i pomalowana,w sklad wchodza
-buda z dzwiami szybami,elektryka...
Ostatni post
postaram sie cos zalatwic,dam ci znac
- 17 Odpowiedzi
- 1234 Odsłony
-
Ostatni post autor: danny007
3 gru 2012, o 19:14
-
-
[K] Postojówki GC/GF8
autor:
Dyziek » 3 gru 2012, o 19:02
Jak w temacie... pilne :)
Moga być bez oprawek na żarówki.
Po taniości ;)
GG 5257956
tel: 784360030
- 0 Odpowiedzi
- 302 Odsłony
-
Ostatni post autor: Dyziek
3 gru 2012, o 19:02
-
-
[S/Z] zamiana 2 foteliki Impreza GC na kurnik:)
Odpowiedzi: 3
autor:
hemi112 » 31 paź 2012, o 22:53
Pierwszy post
Mam dwa foteliki seria z Imprezy n/a.Z chęcią zamienię na kurnik na maskę :roll:
Wiem wiem , może u niektórych kurnik w wolnym ssaku działa jak M we wszystkich bawarkach ,począwszy od 316,no ale...
Ostatni post
Burat na maske trzeba mieć siano,jestem troszke pod kreska i raczej na fanaberie pt maska mje nie stać:(
A foteliki mi lekko zagracają więc z miłą chęciasie pozbędę,ale nie że oddam tylko,za jakiś...
- 3 Odpowiedzi
- 678 Odsłony
-
Ostatni post autor: hemi112
3 gru 2012, o 15:52
-
-
- 6 Odpowiedzi
- 662 Odsłony
-
Ostatni post autor: maxxxx
3 gru 2012, o 10:08
-
-
- 0 Odpowiedzi
- 254 Odsłony
-
Ostatni post autor: maxxxx
2 gru 2012, o 20:58
-
-
[S] y-pipe GT/WRX
autor:
PatLove » 2 gru 2012, o 14:44
Jak w temacie-do sprzedania ori y-pipe pasujący do GT od MY98 wzwyż oraz do WRX new age.
cena: 100pln + koszt wysyłki
kontakt: 724869096/PW
- 0 Odpowiedzi
- 325 Odsłony
-
Ostatni post autor: PatLove
2 gru 2012, o 14:44
-
-
[S] Vgate do diagnostyki
Odpowiedzi: 3
autor:
Antoni1 » 20 lis 2012, o 20:02
Pierwszy post
Sprzedam bo niestety mi nie działa z powodu wieku auta tak więc polecam tym co mają po 1999r jest nowy tylko raz użyty dam paragon do niego więc gwarancja jest sprzedam za 100zł
Bezprzewodowy OBD2...
Ostatni post
sprzedane
- 3 Odpowiedzi
- 574 Odsłony
-
Ostatni post autor: Antoni1
2 gru 2012, o 12:01
-
-
[S] Felgi białe17" z Imprezy WRX stan igła !!!
Odpowiedzi: 4
autor:
Gewru » 21 lis 2012, o 15:22
Pierwszy post
Witam, felgi zakupione od kolegi Danny007 i pomalowane profesjonalnie na kolor biały. Felgi w naszym kraju zrobiły ok 4 tyś km są prościutkie i nie ma na nich żadnej rysy ani zdrapania stan idealny....
Ostatni post
można zamykać :mrgreen:
- 4 Odpowiedzi
- 785 Odsłony
-
Ostatni post autor: gumas_72
1 gru 2012, o 20:33
-
-
- 0 Odpowiedzi
- 245 Odsłony
-
Ostatni post autor: toecutter
1 gru 2012, o 20:16
-
-
[S] Kierownica MOMO z IMPREZA GT "00
Odpowiedzi: 3
autor:
kupiłemimprezeGT » 27 lis 2012, o 15:08
Pierwszy post
Sprzedam oryginalną skórzaną kierownicę MOMO
Stan Bardzo Dobry -
(minimalne otarcie na górze koła, praktycznie od przodu nie widoczne)
z Subaru Impreza GT rok 2000
Cena: 100 zł
Ostatni post
Kierownica sprzedana.
- 3 Odpowiedzi
- 677 Odsłony
-
Ostatni post autor: kupiłemimprezeGT
1 gru 2012, o 11:02
Twoje uprawnienia na tym forum
Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników