kupię / sprzedam / zamienię / wymienię /dam / nie dam
Regulamin forum
Jeśli kupujesz coś z ogłoszenia na Forum robisz to na własne ryzyko!
Administracja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za zamieszczane ogłoszenia. Nie przelewaj pieniędzy ludziom, których nie znasz lub którzy nie mają wiarygodnej historii na Forum!
-
-
Poczta [email protected] dla każdego :)
Odpowiedzi: 26
autor:
barbie » 9 paź 2008, o 14:53
Pierwszy post
Szanowne Państwo!
Od dziś kto tylko sobie życzy może posiąść pocztę w domenie forum-subaru.pl :mrgreen:
Poczta obsługiwana przez Gmail, łatwa, lekka i przyjemna.
Chętni do założenia konta proszeni...
Ostatni post
Hej , jak mam być szczery to nie wpadłem na to :wall: niestety temat już ogarnąłem, bo jutro auto wyjeżdża mi z Warsztatu i musiałem to mieć na już. Żałuję, bo zdecydowanie wolałem te Twoje.
- 26 Odpowiedzi
- 123811 Odsłony
-
Ostatni post autor: michal.gorywoda
25 wrz 2020, o 19:38
-
-
[S] Radio Blaupunkt 1 DIN z nawigacją
Odpowiedzi: 3
autor:
TOMA52 » 14 lis 2012, o 12:56
Pierwszy post
Sprzedam wymontowane z mojego Forestera radio Blaupunkt TravelPilot E1. Funkcje:
- CD bez MP3
- radio AM, FM, LW
- białe podświetlenie, wyświetlacz czarno-biały
- wbudowany GPS
- regulacja głośności...
Ostatni post
Sprzedane !!!
- 3 Odpowiedzi
- 890 Odsłony
-
Ostatni post autor: TOMA52
15 lis 2012, o 11:34
-
-
(S)Felgi od Subaru Impreza Classic -16 7jj ET53-Biale
Odpowiedzi: 9
autor:
danny007 » 6 maja 2012, o 19:18
Pierwszy post
Do sprzedania felgi w super dobrym stanie pochodza od rocznika 2000 modelu szescio ramienne o rozmiarze 16 7JJ ET 53 kolor bialy ,dopiero co zostaly odswiezone .Oczywiscie felgi wchodza pod 4 tloka....
Ostatni post
sorka ,felgi maja juz nowego wlasciciela
- 9 Odpowiedzi
- 1595 Odsłony
-
Ostatni post autor: danny007
15 lis 2012, o 02:28
-
-
(S)Felgi do Subaru 5x100 17 7JJ ET48
Odpowiedzi: 23
autor:
danny007 » 28 mar 2012, o 20:05
Pierwszy post
Do przedania felgi do Subaru o 17 7JJ ET48 5X100kolor zloty w stanie jak widac na fotkach(3felga jest pocharatana od kraweznika,reszta jest ok) felgi wymagaja wkladu finansowego aby je odnowic.
O...
Ostatni post
pw poszlo
- 23 Odpowiedzi
- 3667 Odsłony
-
Ostatni post autor: danny007
15 lis 2012, o 01:43
-
-
[S] TEIN S.TECH SKS66-AUB00 do WRX STI
Odpowiedzi: 1
autor:
Grzesiek79 » 12 lis 2012, o 21:44
Pierwszy post
Sprzedam sprężyny TEIN S TECH SKS66AUB00 NOWE :D
Były kupione do Imprezy STI 05r ,pasują do 05,06 07r (na rozstawie 5x114.3) na pewno :D , a co do 03-04 to nie wiem
Cena 1000zł sprężyny są nowe :-)
Ostatni post
up
- 1 Odpowiedzi
- 418 Odsłony
-
Ostatni post autor: Grzesiek79
14 lis 2012, o 21:22
-
-
[o] kpl opon michelin 205/50/16
Odpowiedzi: 3
autor:
bujak27 » 9 lis 2012, o 18:29
Pierwszy post
Jak w temacie.Oddam za kilka piwek opony do upalania.Do odebrania w Warszawie
Ostatni post
Dziękuje za oponki ,Żonka je dowiozła.
- 3 Odpowiedzi
- 507 Odsłony
-
Ostatni post autor: piacho666
14 lis 2012, o 20:42
-
-
- 10 Odpowiedzi
- 1193 Odsłony
-
Ostatni post autor: Jaco46VR
14 lis 2012, o 18:43
-
-
(K) sprężyny WRX
Odpowiedzi: 7
autor:
b_bartt » 29 paź 2012, o 05:25
Pierwszy post
szukam sprężyn w idealnym stanie do WRX
Ostatni post
upik i dodam że szukam springów tylko do WRX 01 ew do połowy 2002.
pasujące do GT..
OEM posiadam i szukam na zimę z WRX..
pozdrowionka
- 7 Odpowiedzi
- 767 Odsłony
-
Ostatni post autor: b_bartt
14 lis 2012, o 09:25
-
-
[PP] Nakrętki amortyzatorów do Imprezy GC
Odpowiedzi: 2
autor:
pawlaswrc » 13 lis 2012, o 23:59
Pierwszy post
Pilnie poszukuję, czyli pilnie przygarnę dwie nakrętki amortyzatorów tylnych (ale to raczej nie ma znaczenia) z GC, te które trzymają topmounty. Problem polega na tym, że w Subaru były dwa rozmiary...
Ostatni post
Możliwe, ale głowy nie dam.
- 2 Odpowiedzi
- 353 Odsłony
-
Ostatni post autor: pawlaswrc
14 lis 2012, o 00:24
-
-
- 4 Odpowiedzi
- 506 Odsłony
-
Ostatni post autor: bujak27
12 lis 2012, o 21:05
-
-
[S] alufelgi białe GT-ek 16ki
Odpowiedzi: 3
autor:
dirkdiggler » 5 lis 2012, o 14:07
Pierwszy post
Chętnie pozbędę się z garażu 16-ek z GT-ka,
Felgi pomalowane proszkowo na biało w ubiegłym sezonie.
Nie przejeździły więcej niż 2000km. Proste, ładne, kompletne z dekielkami. Idealne pod zimówki....
Ostatni post
Zamykamy, sprzedane.
Niech się wożą na pożądnym (pożądanym) aucie ;-)
- 3 Odpowiedzi
- 999 Odsłony
-
Ostatni post autor: dirkdiggler
12 lis 2012, o 20:31
-
-
(S) Znaczek na grill Subaru Impreza Newage
Odpowiedzi: 6
autor:
danny007 » 24 paź 2012, o 20:28
Witam wszystkich do zaoferowania posiadam znaczki na gril w 3D do Subaru impreza Newage podejdzie tez do forka i chyba legasia
Rozmiar znaczka-102mm x 51mm
O wiecej info prosze na pw
Cena-55zl
- 6 Odpowiedzi
- 1048 Odsłony
-
Ostatni post autor: freediver
12 lis 2012, o 09:35
-
-
Turbosprężarka TD04 Forester 2.5XT MY06
Odpowiedzi: 5
autor:
toecutter » 5 lis 2012, o 23:01
Pierwszy post
Sprzedam oryginalną turbosprężarkę od Forka MY 2006. W 100% sprawna, bez peknięć. Sprzedaję bo zmieniłem na sc36. Cena 800 PLN.
Ostatni post
to jest identyczne turbo jak w WRX 06 ??
- 5 Odpowiedzi
- 735 Odsłony
-
Ostatni post autor: CZEX
12 lis 2012, o 01:38
-
-
SUBARU IMPREZA GT 99/00 na części
Odpowiedzi: 7
autor:
szegi » 26 paź 2012, o 20:27
Pierwszy post
Jak w temacie. Anglik po rozbiórce. Posiadam wszystkie części do tego modelu. Więcej informacji na PW.
Ostatni post
onclick= window.open(this.href);return false;
- 7 Odpowiedzi
- 1249 Odsłony
-
Ostatni post autor: szegi
10 lis 2012, o 18:24
-
-
[K] Końcowa pucha do Imprezy GC n/a
Odpowiedzi: 2
autor:
hemi112 » 7 lis 2012, o 15:55
Pierwszy post
po tym jak załozyłem wczoraj kolektor od Legacy I i mega dyskusji na facebooku trzeba się jednak zabrac za jeszcze jedną zmianę mianowicie,aby świnia zaczęła gadac musi (nie musi-opinie sa różne) być...
Ostatni post
na razie szału z kasą nie mam tylko patrzę co tam w temacie się dzieje:)
Dyziek ,na chwilę obecną nie kojarzę,a tutaj mam blokadę na wszelkie dźwiękowe rzeczy więc youtube odpada:(
Ogólnie zasada...
- 2 Odpowiedzi
- 415 Odsłony
-
Ostatni post autor: hemi112
10 lis 2012, o 00:28
-
-
- 2 Odpowiedzi
- 545 Odsłony
-
Ostatni post autor: kupiłemimprezeGT
9 lis 2012, o 16:34
-
-
[S] Electronic Boost Controller HKS v3
Odpowiedzi: 5
autor:
sektorone » 5 paź 2012, o 01:20
Pierwszy post
Witam
tak jak w temacie na sprzedaż Electronic Boost Controller HKS v3, sprawny, kompletny z okablowaniem i zaworem,
cena 700zł
Remek, +48 536802255
Ostatni post
Schemat podłaczenia mam, nawet instrukcja konfiguracji sie znajdzie
- 5 Odpowiedzi
- 865 Odsłony
-
Ostatni post autor: sektorone
8 lis 2012, o 23:09
-
-
(S) Felgi do Subaru Forester 16 6.5jj ET48-srebne
Odpowiedzi: 19
autor:
danny007 » 3 paź 2011, o 19:14
Pierwszy post
Do sprzedania felgi od Subaru forester pasuja tez do innych modeli ,rozmiar felg 5x100 16 6.5jj ET48 sa w dobrym stanie posiadaja male przetarcia nie byly naprawiane lub malowane.Na sprzedaz same...
Ostatni post
850zl
- 19 Odpowiedzi
- 2766 Odsłony
-
Ostatni post autor: danny007
8 lis 2012, o 21:15
-
-
- 0 Odpowiedzi
- 252 Odsłony
-
Ostatni post autor: Pavel
8 lis 2012, o 19:54
-
-
[S] Silnik EJ25 Turbo AVCS - nowe graty
Odpowiedzi: 4
autor:
sektorone » 4 wrz 2012, o 13:59
Pierwszy post
Witam
Do sprzedania silnik EJ25 Turbo AVCS, do Subaru Imprezy lub Forestera, własnie zmontowany na nowych uszczelkach (uszczelki głowicy i inne).
Silnik o przebiegu 109 tyś. km., właśnie wymieniono...
Ostatni post
został tylko komputer z pętlą indukcyjną
- 4 Odpowiedzi
- 691 Odsłony
-
Ostatni post autor: sektorone
8 lis 2012, o 12:02
-
-
[S] Shortshifter do 2001-...
Odpowiedzi: 1
autor:
sektorone » 5 paź 2012, o 02:14
Pierwszy post
Witam
tak jak w temacie na sprzedaż shortshifter do Imprezy powyżej 2001 roku.
cena 100zł
Remek, +48 536802255
Ostatni post
bump
- 1 Odpowiedzi
- 334 Odsłony
-
Ostatni post autor: sektorone
8 lis 2012, o 00:02
-
-
[S] Głowice kompletne od STI v3
Odpowiedzi: 1
autor:
sektorone » 5 paź 2012, o 02:19
Pierwszy post
Witam
tak jak w temacie na sprzedaż kompletne głowice od STI JDM v3, sprawne, kompletne z wałkami, kołami rozrządu i pokrywami zaworów.
cena 800zł za prawą i lewą.
Remek, +48 536802255
Ostatni post
bump
- 1 Odpowiedzi
- 343 Odsłony
-
Ostatni post autor: sektorone
8 lis 2012, o 00:01
-
-
- 0 Odpowiedzi
- 270 Odsłony
-
Ostatni post autor: myotis
7 lis 2012, o 23:55
-
-
[S] Karoserie Type RA foto
Odpowiedzi: 5
autor:
Oskar » 29 sie 2012, o 10:39
Pierwszy post
Cena 4tys. Info na tel 502 231 371 z papierami w tym V5
Ostatni post
Kraftpolowa stoi w tle ;-)
- 5 Odpowiedzi
- 993 Odsłony
-
Ostatni post autor: Matiz
7 lis 2012, o 09:56
-
-
[K] korek wlewu oleju GT
Odpowiedzi: 4
autor:
loslukasos » 5 lis 2012, o 23:25
Pierwszy post
Jak w temacie, przy ostatniej dolewce gdzieś posiałem - cena oczywiście pasztet :mrgreen:
Ostatni post
Sprawdziłem olej, stwierdziłem że trzeba dolać-dolałem, w międzyczasie zaniosłem olej do garażu, wróciłem i trzasnąłem maską nie zakręcając wlewu :mrgreen:
- 4 Odpowiedzi
- 512 Odsłony
-
Ostatni post autor: loslukasos
7 lis 2012, o 09:14
-
-
[ks]GT 99 uszkodzony na części (dodane fotki i lista części)
Odpowiedzi: 56
autor:
bujak27 » 29 lis 2011, o 19:19
Pierwszy post
Jak w temacie.Kolega potrzebował trochę części i kupiliśmy uszkodzonego gt 99 eu(sedan kolor blue mica) .Nie ma skrzyni,wydechu,maski,przedniego zderzaka,błotników przód,prawych drzwi.Jak ktoś czegoś...
Ostatni post
Polecam tego alegrowicza ;-) :mrgreen:
- 56 Odpowiedzi
- 5908 Odsłony
-
Ostatni post autor: Bergen
6 lis 2012, o 23:43
Twoje uprawnienia na tym forum
Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników