kupię / sprzedam / zamienię / wymienię /dam / nie dam
Regulamin forum
Jeśli kupujesz coś z ogłoszenia na Forum robisz to na własne ryzyko!
Administracja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za zamieszczane ogłoszenia. Nie przelewaj pieniędzy ludziom, których nie znasz lub którzy nie mają wiarygodnej historii na Forum!
-
-
Poczta [email protected] dla każdego :)
Odpowiedzi: 26
autor:
barbie » 9 paź 2008, o 14:53
Pierwszy post
Szanowne Państwo!
Od dziś kto tylko sobie życzy może posiąść pocztę w domenie forum-subaru.pl :mrgreen:
Poczta obsługiwana przez Gmail, łatwa, lekka i przyjemna.
Chętni do założenia konta proszeni...
Ostatni post
Hej , jak mam być szczery to nie wpadłem na to :wall: niestety temat już ogarnąłem, bo jutro auto wyjeżdża mi z Warsztatu i musiałem to mieć na już. Żałuję, bo zdecydowanie wolałem te Twoje.
- 26 Odpowiedzi
- 123811 Odsłony
-
Ostatni post autor: michal.gorywoda
25 wrz 2020, o 19:38
-
-
KUPIE DRZWI DO IMPREZY WRX STI TYPE RA 00 (gc8)
Odpowiedzi: 8
autor:
ArturPSX » 6 maja 2012, o 10:58
Pierwszy post
WITAM
Otóż stałem sie szczęśliwym posiadaczem imprezy. Po dwóch miesiącach siedzenia w garażu pod autem i naprawianiu wszystkiego co nie działa jak powinno udało sie w końcu wyjechać. Człowiek...
Ostatni post
Drzwi to temat już zamknięty. Udało się zdobyć nowe. Po pół roku użytkowania teraz mam nowy problem.
- 8 Odpowiedzi
- 887 Odsłony
-
Ostatni post autor: ArturPSX
6 lis 2012, o 17:22
-
-
[K] Wydech SI 2.0 GD wolny ssak
autor:
Macjek » 5 lis 2012, o 22:13
Cześć,
Pilnie kupię w całości lub w częściach układ wydechowy do Imprezy 2.0. Potrzebuję wszystkiego od katalizatora aż do końca, Średnica zewnętrzna 48mm. NIekoniecznie oryginał.
Tel. 609 162 971...
- 0 Odpowiedzi
- 291 Odsłony
-
Ostatni post autor: Macjek
5 lis 2012, o 22:13
-
-
STI - Shift Knob Duracon Biała Czarna 5MT i 6MT
Odpowiedzi: 8
autor:
kamilos » 4 paź 2012, o 17:12
Pierwszy post
Witam z racji tego że kupowałem graty w USA a raczej Brat rezydujący tam obecnie kupił dla mnie i moich znajomych gałki i inne fanty, stwierdziłem że podzielę się pozostałością :) Czy są to zamiennki...
Ostatni post
można zamknąć - sprzedane
- 8 Odpowiedzi
- 862 Odsłony
-
Ostatni post autor: kamilos
5 lis 2012, o 21:28
-
-
[S]zimowe 17" Fulda Kristall Control HP , 225/45/17 91H
Odpowiedzi: 2
autor:
GoTo » 24 paź 2012, o 22:11
Pierwszy post
Witam, jak w temacie.
Fulda Kristall Control HP , 225/45/17 91H
Kupiłem do mojego autka praktycznie tuz przed sprzedażą, (rok produkcji koniec 2010), ale autko sprzedałem wiec oponki mi się nie...
Ostatni post
...sprzedane
- 2 Odpowiedzi
- 708 Odsłony
-
Ostatni post autor: GoTo
5 lis 2012, o 21:15
-
-
Wskazniki AutoGauge SM + EVO i inne...
Odpowiedzi: 3
autor:
ODINN » 29 cze 2012, o 16:01
Pierwszy post
Dla chetnych jest troche zegarkow na stanie:
Najwyzsza polka jakosciowo i dokladnosciowo z AutoGauge:
STEPPER MOTOR SWISS MOVEMENT 270 SCALE SUPER WHITE & AMBER LED DISPLAY - WITH WARNING & PEAK...
Ostatni post
ale wat?
na www jest adres uk?
- 3 Odpowiedzi
- 900 Odsłony
-
Ostatni post autor: ODINN
5 lis 2012, o 20:47
-
-
(S) Halogeny do imprezy MY 99' (poliftowe)
autor:
dzixd » 5 lis 2012, o 14:24
Jak w temacie.
Oba działające :mrgreen:
Prawy ma zbite szkło i połowę odblasku szlag trafił (zjadło go) nadaje się tylko wkład.
Lewy ma całe szkło, ale przeżarte przez sól jako że auto było...
- 0 Odpowiedzi
- 300 Odsłony
-
Ostatni post autor: dzixd
5 lis 2012, o 14:24
-
-
K-Sport, hamulce i klocki
Odpowiedzi: 8
autor:
ODINN » 2 lis 2012, o 17:36
Pierwszy post
Zakup grupowy hamulcow K-Sport
1 - Zamowienie nalezy zlozyc do 1 grudnia 2012r.
2 – Minimalna ilosc chetnych – 3 osoby (lub 3 zestawy, obojetnie jakie).
3 – Wysylka jednego zestawu to 159zł...
Ostatni post
AAAA de fakto, dzwoniles wczoraj, nawet chyba oddzwanialem, ale nikt nie odbieral :)
jak tylko bede mial (licz 4 tyg) to ci dam znac
- 8 Odpowiedzi
- 1161 Odsłony
-
Ostatni post autor: ODINN
5 lis 2012, o 00:35
-
-
KUPIE KAROSERIE GT, PILNE !
Odpowiedzi: 6
autor:
misiek00781 » 30 wrz 2012, o 23:33
Pierwszy post
Jak w temacie, kupie karoserie kompletna do GT sedan.Najlepiej z zawieszeniem, hamulcami i wnetrzem :-) Wszystkie rozsadne oferty mile widziane ;-)
Ostatni post
Temat do zamkniecia :) Dziekuje za zainteresowanie :)
- 6 Odpowiedzi
- 794 Odsłony
-
Ostatni post autor: misiek00781
3 lis 2012, o 15:26
-
-
4 felgi na zimę 5x100 16" do Type R
Odpowiedzi: 3
autor:
darekgt » 1 lis 2012, o 23:27
Pierwszy post
Kupię 4 felgi na zimę 5x100 16tki na 4tloczek do Subaru Impreza Type R 98 r.
mogą być z oponami .Info proszę na pw .
Ostatni post
podesli meila na pw
- 3 Odpowiedzi
- 593 Odsłony
-
Ostatni post autor: danny007
3 lis 2012, o 13:28
-
-
[K] AMORTYZATORY tył Impreza WRX 2002 sedan
Odpowiedzi: 1
autor:
lyssy23 » 8 lip 2008, o 00:12
Pierwszy post
Witam, kupię 2 nowe lub prawie nowe amorki na tył do wrx sedana.
Pozdroofka
Ostatni post
mimo tego że na forum jestem 4 lata, choc raczej biernie, to dalej nie moge wstawic postu w dziale kupie/sprzedam wiec musialem edytowac stary post.
UUUUp zatem.
- 1 Odpowiedzi
- 548 Odsłony
-
Ostatni post autor: lyssy23
3 lis 2012, o 12:42
-
-
[K] przegub/półoś prawy przód Impreza GC
Odpowiedzi: 2
autor:
hemi112 » 31 paź 2012, o 15:02
Pierwszy post
jak w temacie:szukam zdrowego przegubu lub od biedy całej półosi na prawy przód do mej Wieprzowiny.
Ostatni post
2.0 więc jak jet róznica między1.6/1.8 a resztą to nie podejdzie:(.Pzdr
- 2 Odpowiedzi
- 379 Odsłony
-
Ostatni post autor: hemi112
3 lis 2012, o 10:43
-
-
[K] KUPIE FELGE DO SUBARU
Odpowiedzi: 1
autor:
gendziu » 29 paź 2012, o 23:40
Pierwszy post
Jak w temacie, za pasztet, potrzebna niestety jedna, taka jak no foto, ale jak sie znajdzie wiecej tez prosze o info
Uploaded with
Ostatni post
łup
- 1 Odpowiedzi
- 359 Odsłony
-
Ostatni post autor: gendziu
3 lis 2012, o 10:09
-
-
(S) 20% na wszystkie felgi i wydechy
Odpowiedzi: 2
autor:
danny007 » 20 paź 2012, o 13:10
Pierwszy post
Witam wszyskich,daje mala promocje 20% na wszystkie zakupione felgi i wydechy do 20-11-2012 .
Pierwszysz pieciu klijentow dostaje galke STI gratis :thumb:
Zainteresowanych prosze o kontakt na pw....
Ostatni post
Poszło pw
:thumb:
- 2 Odpowiedzi
- 651 Odsłony
-
Ostatni post autor: TYLKOV8
2 lis 2012, o 23:43
-
-
[S] Wydech końcowy STI
Odpowiedzi: 1
autor:
kubabed » 1 lis 2012, o 23:03
Pierwszy post
Sprzedam wydech końcowy (pucha) oryginalny STI. W dobrym stanie, nie jest dziurawy. Cichy. Wkrótce zdjęcia. Mozliwy odbior osobisty w Warszawie. Propozycje cenowe/ wymiany proszę na priv.
Ostatni post
Poszło pw ;-)
- 1 Odpowiedzi
- 361 Odsłony
-
Ostatni post autor: TYLKOV8
2 lis 2012, o 23:41
-
-
- 8 Odpowiedzi
- 804 Odsłony
-
Ostatni post autor: juras
2 lis 2012, o 20:37
-
-
[K} Złote alu 17ki do klasyka
autor:
dirkdiggler » 2 lis 2012, o 17:33
Kupię jakieś fajne 17ki złote pod czterotłoczek, najlepiej w stanie gotowym do założenia na auto, proste, ładne. 5x100
Poproszę na PW.
Ewentualnie grafit, czarne też mogą być. Interesuje mnie fajny...
- 0 Odpowiedzi
- 307 Odsłony
-
Ostatni post autor: dirkdiggler
2 lis 2012, o 17:33
-
-
(S) Wtryski 550cc side feed z adapterami.
Odpowiedzi: 2
autor:
ScoobyBoy » 25 paź 2012, o 02:18
Pierwszy post
Witam.
Mam do sprzedania wtryskiwacze do klasyka 550cc typu side feed wraz z adapterami, czyli beda pasowac zarowno do fazy 1-1.5 jak i 2.
Kupilem do swojej Sti V2 ale po malej przygodzie poza droga...
Ostatni post
Witam.
Przepraszam, ze nie napisałem ale wtryski są wstępnie sprzedane :-(
- 2 Odpowiedzi
- 658 Odsłony
-
Ostatni post autor: ScoobyBoy
2 lis 2012, o 11:32
-
-
Koszulki "zimowe"
Odpowiedzi: 9
autor:
melina26 » 3 gru 2011, o 23:17
Pierwszy post
Mam do sprzedania kilka sztuk koszulek takich jak na foto. Same koszulki wykonane są w 100% z bawełny. Dostępne rozmiary S, M, L, XL.
Cenka to 25 zł + wysyłka albo odbiór w stolicy.
Ewentualnie...
Ostatni post
edit i UP
- 9 Odpowiedzi
- 1249 Odsłony
-
Ostatni post autor: melina26
2 lis 2012, o 09:46
-
-
[K] Matę grzewczą do forestera.
autor:
MolonLabe » 2 lis 2012, o 01:18
Jak w temacie , poszukuję maty grzewczej do fotela kierownika.
Nie wiem czy w wersjach US były inne a taką posiada.
Sprawa pilna z uwagi na pogodę :x
- 0 Odpowiedzi
- 289 Odsłony
-
Ostatni post autor: MolonLabe
2 lis 2012, o 01:18
-
-
[k]przedni zderzak i progi od bloba sti
Odpowiedzi: 2
autor:
bujak27 » 28 wrz 2012, o 21:16
Pierwszy post
Jak w temacie.Najchętniej w kolorze srebrnym ale jak będzie w innym to też nie pogardzę.Ewentualnie same boczne dokładki plus zaślepki halogenów.
Ostatni post
Już wszystko mam.Także nieaktualne.
- 2 Odpowiedzi
- 463 Odsłony
-
Ostatni post autor: bujak27
1 lis 2012, o 11:47
-
-
- 0 Odpowiedzi
- 402 Odsłony
-
Ostatni post autor: Bestia_radom
31 paź 2012, o 16:10
-
-
[K] Komputer gt lub wrx 94 - 96
Odpowiedzi: 1
autor:
rafeekk » 31 paź 2012, o 12:15
Pierwszy post
Jeśli ktoś posiada taki komp prosze na PW. Może być anglia lub japonia
Ostatni post
pw poszlo
- 1 Odpowiedzi
- 299 Odsłony
-
Ostatni post autor: danny007
31 paź 2012, o 12:29
-
-
Licznik Forester 02-07 Europa sprzedam
autor:
meteor80 » 30 paź 2012, o 23:01
Witam.
Sprzedam licznik do forestera 02-07 w wersji europejskiej.
Taki jak na zdjęciu- 3 zielone wtyczki z dużym wyświetlaczem
Możliwość wystawienia aukcji na Allegro.
Cena 200 zł.
Przebieg zostanie...
- 0 Odpowiedzi
- 316 Odsłony
-
Ostatni post autor: meteor80
30 paź 2012, o 23:01
-
-
[S] Alpine HDD Player HDA-5460
Odpowiedzi: 1
autor:
mrowa » 26 paź 2012, o 18:37
Pierwszy post
Z autem dostałem odtwarzacz/dysk twardy Alpine MP3/WMA.
Z racji tego, że nie jestem fanem takich gadżetów chętnie się tego pozbędę.
Sprzęt jest sprawny, panel nie jest zniszczony. Coś tam jest...
Ostatni post
HOPS! dla zdecydowanego kupca konkretny rabat :)
- 1 Odpowiedzi
- 661 Odsłony
-
Ostatni post autor: mrowa
30 paź 2012, o 13:03
-
-
[K] wydech do WRX
Odpowiedzi: 15
autor:
esilon » 23 paź 2012, o 15:01
Pierwszy post
wydechową kupię puszkę końcową , prodrive ewentulanie supersprint do WRXa
Ostatni post
te, naleśnik :evilgrin:
- 15 Odpowiedzi
- 1119 Odsłony
-
Ostatni post autor: esilon
30 paź 2012, o 12:10
Twoje uprawnienia na tym forum
Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników