kupię / sprzedam / zamienię / wymienię /dam / nie dam
Regulamin forum
Jeśli kupujesz coś z ogłoszenia na Forum robisz to na własne ryzyko!
Administracja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za zamieszczane ogłoszenia. Nie przelewaj pieniędzy ludziom, których nie znasz lub którzy nie mają wiarygodnej historii na Forum!
-
-
Poczta [email protected] dla każdego :)
Odpowiedzi: 26
autor:
barbie » 9 paź 2008, o 14:53
Pierwszy post
Szanowne Państwo!
Od dziś kto tylko sobie życzy może posiąść pocztę w domenie forum-subaru.pl :mrgreen:
Poczta obsługiwana przez Gmail, łatwa, lekka i przyjemna.
Chętni do założenia konta proszeni...
Ostatni post
Hej , jak mam być szczery to nie wpadłem na to :wall: niestety temat już ogarnąłem, bo jutro auto wyjeżdża mi z Warsztatu i musiałem to mieć na już. Żałuję, bo zdecydowanie wolałem te Twoje.
- 26 Odpowiedzi
- 123811 Odsłony
-
Ostatni post autor: michal.gorywoda
25 wrz 2020, o 19:38
-
-
- 0 Odpowiedzi
- 257 Odsłony
-
Ostatni post autor: markopollo
20 paź 2012, o 16:22
-
-
UWAGA na Oszusta i Kłamcę
Odpowiedzi: 75
autor:
KACPERO_1 » 28 lip 2012, o 13:04
Pierwszy post
witam
długo zastanawiałem się, nad napisaniem tego ostrzeżenia, ale jeżeli ja zostałem oszukany to dlaczego ktoś inny też ma zostać zrobiony w przysłowiowego ch....
w pełni świadomy napisanych...
Ostatni post
widzę że potwierdziły się moje obawy i złe doświadczenia z Frodo :-(
szkoda, bo myślałem że po moich ostrzeżeniach już nikt nie ucierpi :!:
- 75 Odpowiedzi
- 5712 Odsłony
-
Ostatni post autor: KACPERO_1
20 paź 2012, o 10:13
-
-
- 0 Odpowiedzi
- 253 Odsłony
-
Ostatni post autor: jerrymyszko
19 paź 2012, o 19:25
-
-
Kołyska Subaru gx 2000r.
autor:
tiss27 » 19 paź 2012, o 13:21
Witam poszukuje kołyski pod silnik do Gx z 2000 roku ma ktos takie rzeczy? Albo ktos sie orientuje gdzie można coś takiego dostać i ile to kosztuje?
- 0 Odpowiedzi
- 236 Odsłony
-
Ostatni post autor: tiss27
19 paź 2012, o 13:21
-
-
[K] Kupię dolot (stożek) do Imprezy WRX 2003
Odpowiedzi: 7
autor:
wojtek1908 » 15 paź 2012, o 20:50
Pierwszy post
Jak w temacie kupie kompletny dolot do imprezy o większej przepustowości niż oryginalny filtr.
Ostatni post
Tłumika szmerów to ja bym się pozbył tylko nie chce mi się tego rozdłubać :)
wojtek1908, jak już musisz mieć stożek to przynajmniej kup z przegrodą od komory silnikowej lub taki który wpuszcza się...
- 7 Odpowiedzi
- 777 Odsłony
-
Ostatni post autor: freediver
19 paź 2012, o 11:08
-
-
[S] iphone 4s/ PROMOCJA! ZABIERAC TO ODE MNIE
Odpowiedzi: 38
autor:
Michalek » 19 sie 2012, o 01:25
Pierwszy post
mam do pogonienia nowego 4s, bez simlocka. kupiony na przedluzenie umowy w polskim salonie:)
ja jednak wole klasyczne niezniszczalne telefony a nie takie:))
Cena 1999zł do malej negocjacji
NOWA...
Ostatni post
Do mnie też pisał w sprawie wtrysków ale zażądałem zdjęcia i wysyłki kurierem za pobraniem z możliwością otwarcia paczki przed zapłatą. Kontakt standardowo się urwał
- 38 Odpowiedzi
- 3544 Odsłony
-
Ostatni post autor: PatLove
19 paź 2012, o 10:13
-
-
(S) Karoserię do wrx/sti 2003-2007 anglik
Odpowiedzi: 4
autor:
subrabu » 18 kwie 2012, o 19:44
Pierwszy post
jak w temacie całą karoserię oddam w dobre ręce
cała zdrowa oprócz prawego tylniego rogu/błotnika,
w komplecie dwa prawe kompletne drzwi - porysowane, zbiornik paliwa, podsufitka
mogę dorzucić...
Ostatni post
1250
- 4 Odpowiedzi
- 600 Odsłony
-
Ostatni post autor: subrabu
18 paź 2012, o 22:17
-
-
Felgi 17'
Odpowiedzi: 3
autor:
Shiba » 2 paź 2012, o 19:29
Pierwszy post
Witam!
Do sprzedania włoskie felgi(bez opon) 7J x 17 H2 Alltech 5x100 et55 b2 -stan dobry......cena 800zł
601981223
LUBLIN
Ostatni post
Tak patrząc na kształt, to wątpię.
- 3 Odpowiedzi
- 813 Odsłony
-
Ostatni post autor: jarmaj
18 paź 2012, o 17:31
-
-
[S] Felgi Aluminiowe AEZ 15" 5x100
autor:
TomekSliwa » 18 paź 2012, o 12:17
Sprzedam alusy AEZ 15 , szerokość 7 , ET 48, rozstaw 5x100, jeździły w moim wolnossaku.
Jedna felga ma rant lekko poprzecierany (na zdjęciach widać), pozostałe mają jakieś drobne ubytki użytkowe....
- 0 Odpowiedzi
- 265 Odsłony
-
Ostatni post autor: TomekSliwa
18 paź 2012, o 12:17
-
-
Kupię tłumik do Forestera
Odpowiedzi: 4
autor:
max1987 » 13 paź 2012, o 16:43
Pierwszy post
Witam, kupię tłumik sportowy pasujący do Forestera 2.0 XT wolnossacy. Chodzi mi o tłumik , który trochę lepiej mruczy niż oryginał :)
Ostatni post
Witam,
Mogę mieć w dobrej cenie tłumik Ultera dedykowany. Ładnie sobie mruczy.
Szczegóły na PW
Pozdrawiam
- 4 Odpowiedzi
- 877 Odsłony
-
Ostatni post autor: colin666
17 paź 2012, o 21:28
-
-
nieaktualne
Odpowiedzi: 5
autor:
bujak27 » 30 wrz 2012, o 14:14
Pierwszy post
Nieaktualne
Ostatni post
Ok.Staba już nie ma.Rozpórka 200zł wysyłka gratis :mrgreen:
- 5 Odpowiedzi
- 699 Odsłony
-
Ostatni post autor: bujak27
17 paź 2012, o 20:53
-
-
- 7 Odpowiedzi
- 1393 Odsłony
-
Ostatni post autor: KubikOsw
17 paź 2012, o 09:55
-
-
[S] Pozostałości po Subaru Imprezie Kombi Anglik 99r.
Odpowiedzi: 11
autor:
KubikOsw » 20 sie 2012, o 14:08
Pierwszy post
Witam wystawiam pozostałości po przeszczepie do mojego Subaru. Posiadam wszystkie części do Subaru Imprezy kombi w angliku, oprócz silnika i skrzyni biegów. Nie będę rozpisywał się w pojedynczych...
Ostatni post
UP UP
- 11 Odpowiedzi
- 1556 Odsłony
-
Ostatni post autor: KubikOsw
17 paź 2012, o 09:54
-
-
STI Classic zawias-pink
Odpowiedzi: 10
autor:
danny007 » 3 sie 2012, o 22:02
Pierwszy post
Witam wszystkich do zaoferowania orginalny zawias Subaru Impreza Classic -pink w bardzo dobrym stanie,jak widac na fotce ,wyciagnity z auta z malym przebiegiem
O wiecej informacji prosze na pw....
Ostatni post
raczej jak w serii,co do pytania kolezanki to nie beda pasowaly.
- 10 Odpowiedzi
- 1174 Odsłony
-
Ostatni post autor: danny007
16 paź 2012, o 23:36
-
-
- 0 Odpowiedzi
- 259 Odsłony
-
Ostatni post autor: partnercom
16 paź 2012, o 21:14
-
-
- 4 Odpowiedzi
- 486 Odsłony
-
Ostatni post autor: adagiio
16 paź 2012, o 16:46
-
-
(S) Felgi Inovite Redline 17 5x100 jj7 et 46
Odpowiedzi: 18
autor:
danny007 » 8 maja 2012, o 20:45
Pierwszy post
Witam wszystkich posiadam do zaoferowania kopie felg Prodrive firmy Inovite Redline o rozmiarze 17 5x100 JJ7 ET46,felunek nie jest krzwy lub naprawiany,posiadaja zjechane ranty w niektorych...
Ostatni post
Sprzedane- partnercom
Dziekuje :thumb:
- 18 Odpowiedzi
- 2181 Odsłony
-
Ostatni post autor: danny007
16 paź 2012, o 10:48
-
-
- 0 Odpowiedzi
- 217 Odsłony
-
Ostatni post autor: adrian055
12 paź 2012, o 17:14
-
-
[K] Kurnik z STi new age w cenie pasztetu
Odpowiedzi: 8
autor:
Krysztal » 27 maja 2012, o 21:58
Pierwszy post
Potrzebuję kurnik z STi new age w cenie wyjątkowo pasztetowej, może być połamany, zajechany itd byle byłby za przysłowiową flaszkę lub dwie ewentualnie 3 :mrgreen: Jeżeli komuś przypadkiem takowy...
Ostatni post
hehe zdarza się :)
- 8 Odpowiedzi
- 1028 Odsłony
-
Ostatni post autor: Krysztal
12 paź 2012, o 16:05
-
-
[S] Zawieszenie gwint. KW v1 INOX - IMPREZA GD/GG
Odpowiedzi: 1
autor:
Dyziek » 3 wrz 2012, o 13:32
Pierwszy post
Witam!
Do sprzedania zawieszenie gwintowane renomowanej firmy KW, variant 1 INOX - stal nierdzewna.
Zawszenie praktycznie nowe,stan niemal idealny.
Suche,wklady nie rozkrecane,wszystkie gwinty...
Ostatni post
UP :)
Nowa cena 3000 PLN
Link do aukcji: onclick= window.open(this.href);return false;
- 1 Odpowiedzi
- 802 Odsłony
-
Ostatni post autor: Dyziek
11 paź 2012, o 20:47
-
-
[S] alufelgi Ultralite Spec 18 x 7,5 cala
Odpowiedzi: 6
autor:
jano86 » 20 lut 2012, o 00:15
Pierwszy post
Do sprzedania komplet felg Ultralite Spec.
Rozmiar 18 x 7,5 cala. 2 rozstawy śrub 5x100 i 5x114,3. ET 42. Pasują do Subaru, Nissana i wielu innych.
Felgi w kolorze czarnym ze srebrnymi rantami.
2...
Ostatni post
Bump.
- 6 Odpowiedzi
- 1160 Odsłony
-
Ostatni post autor: jano86
11 paź 2012, o 13:52
-
-
Kupie poduszki silnika i skrzyni Legacy b11 Impreza g10
Odpowiedzi: 2
autor:
kamilos » 25 lip 2012, o 19:31
Pierwszy post
Tak jak w temacie o jak najmniejszym przebiegu ( w miare realnycm ;) ) najchętniej z WWa ale jak cena pasztetowa to i z poza WWa oryginalne w/g katalogu mają nr 41022FA000 i poduszkę skrzyni...
Ostatni post
up up :D
- 2 Odpowiedzi
- 527 Odsłony
-
Ostatni post autor: kamilos
11 paź 2012, o 12:42
-
-
[K] Solenoid turbo do sti
Odpowiedzi: 1
autor:
bigu00 » 10 paź 2012, o 18:05
Pierwszy post
Szukam oryginalnego solenoidu sterowania turbiną, 2-portowego od starszych klasyków na okrągłą wtyczke.
pzdr
Ostatni post
mam taka
- 1 Odpowiedzi
- 302 Odsłony
-
Ostatni post autor: danny007
10 paź 2012, o 21:12
-
-
Sonda Lambda
Odpowiedzi: 2
autor:
solotu » 10 paź 2012, o 11:28
Pierwszy post
Witam,
i pierwsze pytanie poszukuję sonda lambda(przed katalizatorem) 22641AA360 do mojego autka Sunaru Forester 2,5 X 2006 r
Solotu
Ostatni post
Dzięki za odp.
Mam do wa-wy 120 km więc nie ma problemu proszę o namiary.
Pozdrawiam
- 2 Odpowiedzi
- 400 Odsłony
-
Ostatni post autor: solotu
10 paź 2012, o 20:07
-
-
[S] BIAŁE kierunkowskazy GT 99 - nie clear
autor:
Dyziek » 10 paź 2012, o 18:10
Witam!
Kierunki jak na foto. Nie są OEMowe ale jakościowo bez zastrzeżeń. Stan super. Na życzenie zdjęcie w dobrej rozdzielczości.
Klosze są żebrowane (nie cleary)
Cena... hmmm jak rocznik z tematu?...
- 0 Odpowiedzi
- 231 Odsłony
-
Ostatni post autor: Dyziek
10 paź 2012, o 18:10
Twoje uprawnienia na tym forum
Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników