kupię / sprzedam / zamienię / wymienię /dam / nie dam
Regulamin forum
Jeśli kupujesz coś z ogłoszenia na Forum robisz to na własne ryzyko!
Administracja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za zamieszczane ogłoszenia. Nie przelewaj pieniędzy ludziom, których nie znasz lub którzy nie mają wiarygodnej historii na Forum!
-
-
Poczta [email protected] dla każdego :)
Odpowiedzi: 26
autor:
barbie » 9 paź 2008, o 14:53
Pierwszy post
Szanowne Państwo!
Od dziś kto tylko sobie życzy może posiąść pocztę w domenie forum-subaru.pl :mrgreen:
Poczta obsługiwana przez Gmail, łatwa, lekka i przyjemna.
Chętni do założenia konta proszeni...
Ostatni post
Hej , jak mam być szczery to nie wpadłem na to :wall: niestety temat już ogarnąłem, bo jutro auto wyjeżdża mi z Warsztatu i musiałem to mieć na już. Żałuję, bo zdecydowanie wolałem te Twoje.
- 26 Odpowiedzi
- 123808 Odsłony
-
Ostatni post autor: michal.gorywoda
25 wrz 2020, o 19:38
-
-
- 0 Odpowiedzi
- 286 Odsłony
-
Ostatni post autor: syndrom
12 wrz 2012, o 18:46
-
-
- 0 Odpowiedzi
- 299 Odsłony
-
Ostatni post autor: koziolek
12 wrz 2012, o 17:30
-
-
[S] Skrzynia biegów 5MT z WRX New Age niski przebieg
Odpowiedzi: 15
autor:
filester » 15 maja 2012, o 13:07
Pierwszy post
Skrzynia TY754VN2AA (przełożenia 3.333, 1.100, 3.900, Viscous (4kgf) )
Przebieg niecałe 90 tys km
Może być również z tylnym dyfrem
Ostatni post
Jak ktoś się zdecyduje do jutra do południa to mogę podwieźć na trasie Łódź-Warszawa-Lublin albo Łódź-Radom-Lublin
Cena za skrzynię 1900zł, albo w komplecie z tylnym dyfrem za 2100zł
- 15 Odpowiedzi
- 1972 Odsłony
-
Ostatni post autor: filester
12 wrz 2012, o 15:11
-
-
[S] Gry różne na PS2
Odpowiedzi: 12
autor:
So What! » 3 wrz 2012, o 10:49
Pierwszy post
Wszystkie gry są oryginalne, używane, w stanie bardzo dobrym.
Jeżeli chodzi o ceny, to proponuję np. 75 % ceny analogicznej gry na Allegro plus koszt przesyłki.
Przy zakupie całości przewiduję...
Ostatni post
Do kupienia pozostały:
Fifa 08 – 15 zł
Fifa 09 - 19 zł
Fifa 12 – 49 zł
NBA 2K11 - 39 zł
- 12 Odpowiedzi
- 2217 Odsłony
-
Ostatni post autor: So What!
11 wrz 2012, o 22:23
-
-
(S) Ninja 2 full wydech do Subaru Impreza Klasyk
Odpowiedzi: 6
autor:
danny007 » 26 cze 2012, o 13:23
Pierwszy post
Witam wszystkich do zaoferowania pelen wydech Ninja 2 robiony przez Hayward & Scoot wylacznie dla Scoobyworld ,wydech jest w super stanie bez wgniotek i szlifow zostal sciagniety z mojego Type...
Ostatni post
W piatek lub sobote wyjezdza do Ciebie.
Dziekuje i pozdrawiam
Danny
- 6 Odpowiedzi
- 1735 Odsłony
-
Ostatni post autor: danny007
11 wrz 2012, o 18:49
-
-
[K]belka pod przedni zderzak
Odpowiedzi: 5
autor:
loslukasos » 10 wrz 2012, o 11:45
Pierwszy post
Szukam belki pod przedni zderzak, to co ukazało się moim oczom po zdjęciu zderzaka już nie można nazwać belką :wink:
Stan: może być do pomalowania, ew. lekkiego wyczyszczenia z korozji.
Ostatni post
Nieaktualne.
Kupione!
- 5 Odpowiedzi
- 759 Odsłony
-
Ostatni post autor: loslukasos
11 wrz 2012, o 12:18
-
-
[S] Skórzany wypoczynek do GC BIG promocja nie dla idiotó
Odpowiedzi: 28
autor:
pawlaswrc » 15 sie 2011, o 01:14
Pierwszy post
Do wzięcia komplet OEM skórzanych foteli + kanapa, obszyte czerwoą nicią, fotel kierowcy lekko przytarty od strony drzwi bo najwięcej używany, reszta super, fotele bez regulacji wysokości 500...
Ostatni post
Rezerwacja
- 28 Odpowiedzi
- 3426 Odsłony
-
Ostatni post autor: pawlaswrc
11 wrz 2012, o 00:23
-
-
[S]wydech Impreza STI do GT GC8 + centerpipe
Odpowiedzi: 3
autor:
rybex » 22 kwie 2012, o 20:36
Pierwszy post
Cześć i czołem,
Na sprzedaż tłumik końcowy od STI który jeździł w moim GTku.
Jest to chyba wydech z roczników 04-06
Spasowany jest tak że idealnie pasuje do GTka..
Stan taki jak na foto....
Ostatni post
hipopotam !! :)
- 3 Odpowiedzi
- 692 Odsłony
-
Ostatni post autor: rybex
10 wrz 2012, o 21:57
-
-
[K] Używane opony zimowe 195/65/15 ew. 195/60/15
Odpowiedzi: 1
autor:
wojto79 » 10 wrz 2012, o 16:37
Pierwszy post
Witam,
jak w temacie potrzebuję opony zimowe do antyka, w cenie nie koniecznie pasztetu, ale niskiej:)
Jak by co info na PW.
Pozdrawiam.
Kuba
Ostatni post
Nokian 185/55/15, za to prawie nówki (przejeździły tylko poprzednią zimę, niezbyt intensywnie) i tanio, przypadkiem nie chcesz...?
onclick= window.open(this.href);return false;
Antyk bedzie niżej...
- 1 Odpowiedzi
- 389 Odsłony
-
Ostatni post autor: WiS
10 wrz 2012, o 19:06
-
-
(S) 16 Felgi OD Subaru Impreza STI-Zlote
Odpowiedzi: 14
autor:
danny007 » 16 cze 2012, o 00:04
Pierwszy post
Witam wszystkich posiadam 5 ramienne felgi pochodzace od Subaru Impreza STI klasyk stan dobry,nie sa obite,ranty cale ,ale farba zeszla w paru miejscach ,jak widac na fotkach,rozmiar 16 5x100 JJ7...
Ostatni post
:thumb: -pw w drodze
- 14 Odpowiedzi
- 2888 Odsłony
-
Ostatni post autor: danny007
10 wrz 2012, o 14:35
-
-
- 12 Odpowiedzi
- 2157 Odsłony
-
Ostatni post autor: rallypawlo
10 wrz 2012, o 11:32
-
-
[S] ZAŚLEPKI HALOGENÓW IMPREZA GC8 STI PO LIFCIE
Odpowiedzi: 1
autor:
rallypawlo » 5 wrz 2012, o 08:24
Pierwszy post
Witam, mam do sprzedania zaślepki halogenów do subaru imprezy gc8 po lifcie, wykonane z najwyższej jakości laminatu poliestrowo szklanego, posiadają oryginalne uchwyty montażowe, cena za 1szt 50zł...
Ostatni post
up!
- 1 Odpowiedzi
- 508 Odsłony
-
Ostatni post autor: rallypawlo
10 wrz 2012, o 11:32
-
-
[S] ZAŚLEPKI HALOGENÓW IMPREZA GC8 STI PRZED LIFTEM
Odpowiedzi: 1
autor:
rallypawlo » 5 wrz 2012, o 08:27
Pierwszy post
Witam, mam do sprzedania zaślepki halogenów do imprezy gc8 STI, wykonane z najwyższej jakości laminatu poliestrowo-szklanego, identyczne z oryginałem, do zderzaków przed liftem!! Cena za 1 szt 50zł...
Ostatni post
up!
- 1 Odpowiedzi
- 420 Odsłony
-
Ostatni post autor: rallypawlo
10 wrz 2012, o 11:31
-
-
[K] Listwa boczna dzrwi OBK
autor:
cosaj » 9 wrz 2012, o 07:21
Poszukuję listwy bocznej drzwi lewych przednich (kierowcy) do OBK '07 w wersji US (chyba nie ma róznicy pomiędzy US i EU - nie mam pewnosci).
- 0 Odpowiedzi
- 254 Odsłony
-
Ostatni post autor: cosaj
9 wrz 2012, o 07:21
-
-
- 0 Odpowiedzi
- 453 Odsłony
-
Ostatni post autor: william7
7 wrz 2012, o 21:29
-
-
[S] Komputer ECU Forester 2.0 XT 177KM + IMMO
Odpowiedzi: 3
autor:
filester » 1 maja 2012, o 00:22
Pierwszy post
Jak w temacie - sprzedam komputer silnika o oznaczeniu 2H z Forestera 2.0 XT 177KM czyli roczniki 2002-2005
W komplecie jest zestaw immo, czyli wszystko co jest potrzebne do odpalenia samochodu.
Cena...
Ostatni post
Aktualne
- 3 Odpowiedzi
- 850 Odsłony
-
Ostatni post autor: filester
7 wrz 2012, o 20:23
-
-
- 0 Odpowiedzi
- 479 Odsłony
-
Ostatni post autor: KoVaL_szn
7 wrz 2012, o 10:48
-
-
- 0 Odpowiedzi
- 326 Odsłony
-
Ostatni post autor: KoVaL_szn
7 wrz 2012, o 10:41
-
-
[s] Sprzedany
Odpowiedzi: 5
autor:
lewen » 6 wrz 2012, o 16:29
Pierwszy post
2010, II wlas, 4700 km, krajowy, kolor czarny, kuferek w cenie. Świeżo po przeglądzie? Cena 2200 PLN
Ostatni post
kolega serwisuje skutery i mówi że kymco jest ok.
- 5 Odpowiedzi
- 586 Odsłony
-
Ostatni post autor: inquiz
6 wrz 2012, o 23:44
-
-
[S] Części z GC8 WRX JDM MY97
Odpowiedzi: 2
autor:
PatLove » 8 sie 2012, o 23:42
Pierwszy post
Do sprzedania następujące graty:
-wał z GC8 WRX, prosty, po obróceniu panewki, na pierwszy szlif: 150pln + koszt wysyłki
-wał z GC8 STI, prosty, po obróceniu panewki, na pierwszy szlif: 150pln +...
Ostatni post
UP
- 2 Odpowiedzi
- 522 Odsłony
-
Ostatni post autor: PatLove
6 wrz 2012, o 22:37
-
-
[S] Hamulce przód z GC8 WRX JDM MY97
Odpowiedzi: 1
autor:
PatLove » 14 sie 2012, o 15:05
Pierwszy post
Jak w temacie-do sprzedania komplet(zaciski tarcze klocki) hamulców przód 277mm, 2 tłoczki-zaciski do odświeżenia(gumki ok, nic nie ciekło), stan tarcz raczej średni, klocków zostało dobrze ponad...
Ostatni post
UP
- 1 Odpowiedzi
- 364 Odsłony
-
Ostatni post autor: PatLove
6 wrz 2012, o 22:37
-
-
[S] Skrzynia biegów z GT '00
Odpowiedzi: 3
autor:
jaRek » 28 sie 2012, o 21:18
Pierwszy post
Po zmianie skrzyni na krótszą z STI sprzedam swoją oryginalna skrzynię z GTka.
Powodem zmiany była tylko i wyłącznie wymiana na krótszą.
Skrzynia jeździła do samego końca, nic nie zgrzytało i nie...
Ostatni post
Został tylko dyfer -200 pln
- 3 Odpowiedzi
- 581 Odsłony
-
Ostatni post autor: jaRek
6 wrz 2012, o 22:05
-
-
Sprzed. pompe ABS
autor:
tomik » 6 wrz 2012, o 21:59
Witam
Mam do sprzedania pompę ABS do forestera 2005 rok 2.0 i nowszy europejski. po kosztach.
Kontakt 601333267
Ciągle aktualne.
- 0 Odpowiedzi
- 275 Odsłony
-
Ostatni post autor: tomik
6 wrz 2012, o 21:59
-
-
- 0 Odpowiedzi
- 394 Odsłony
-
Ostatni post autor: bossnitro
6 wrz 2012, o 21:22
-
-
[S] Legacy Kombi 2.0 MY00 MT- CZĘŚCI - TANIO !!!
Odpowiedzi: 41
autor:
okonskik69 » 22 gru 2010, o 19:25
Pierwszy post
Witam Szanownych Państwa !!
Posiadam Legacka na części. Rocznik 2000, ciemnozielony (83n), klima manualna,skrzynia też (była) manualna, 150kkm przebiegu.
ATRAKCYJNE CENY !!! KUPOWAĆ NA ZAPAS...
Ostatni post
rączka od klapy raczej już wyszła :D /??
- 41 Odpowiedzi
- 5464 Odsłony
-
Ostatni post autor: kamilos
6 wrz 2012, o 18:47
Twoje uprawnienia na tym forum
Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników