kupię / sprzedam / zamienię / wymienię /dam / nie dam
Regulamin forum
Jeśli kupujesz coś z ogłoszenia na Forum robisz to na własne ryzyko!
Administracja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za zamieszczane ogłoszenia. Nie przelewaj pieniędzy ludziom, których nie znasz lub którzy nie mają wiarygodnej historii na Forum!
-
-
Poczta [email protected] dla każdego :)
Odpowiedzi: 26
autor:
barbie » 9 paź 2008, o 14:53
Pierwszy post
Szanowne Państwo!
Od dziś kto tylko sobie życzy może posiąść pocztę w domenie forum-subaru.pl :mrgreen:
Poczta obsługiwana przez Gmail, łatwa, lekka i przyjemna.
Chętni do założenia konta proszeni...
Ostatni post
Hej , jak mam być szczery to nie wpadłem na to :wall: niestety temat już ogarnąłem, bo jutro auto wyjeżdża mi z Warsztatu i musiałem to mieć na już. Żałuję, bo zdecydowanie wolałem te Twoje.
- 26 Odpowiedzi
- 123806 Odsłony
-
Ostatni post autor: michal.gorywoda
25 wrz 2020, o 19:38
-
-
do zamkniecia
Odpowiedzi: 3
autor:
adrian055 » 22 lip 2012, o 14:01
Pierwszy post
kupilem do zamkniecia
Ostatni post
Ja będę miał w cenie złomu.
- 3 Odpowiedzi
- 480 Odsłony
-
Ostatni post autor: tynek
24 lip 2012, o 16:52
-
-
K Opony do Sti 06' na Kielce
Odpowiedzi: 1
autor:
Solo » 23 lip 2012, o 11:55
Pierwszy post
Jak w temacie . Kupię fajne używki na pojeżdżawki w Kielcach , do Sti 06'.
Optymalne wymiary 225/45/R17 , (mały odchył dopuszczalny)
Zużycie max 50%
Komplet 4 szt
Ostatni post
hop siup
- 1 Odpowiedzi
- 442 Odsłony
-
Ostatni post autor: Solo
24 lip 2012, o 13:56
-
-
- 1 Odpowiedzi
- 1306 Odsłony
-
Ostatni post autor: maxus52
24 lip 2012, o 12:29
-
-
- 0 Odpowiedzi
- 559 Odsłony
-
Ostatni post autor: malina555
24 lip 2012, o 12:10
-
-
- 1 Odpowiedzi
- 429 Odsłony
-
Ostatni post autor: malina555
24 lip 2012, o 12:02
-
-
[K] Wlot na maskę od STi 03-07
Odpowiedzi: 1
autor:
qbutek » 24 lip 2012, o 01:50
Pierwszy post
Kupię wlot na maskę od STi 03-07.
Najchętniej z laminatu, ale przyjmę każdą ofertę.
Oferty z fotkami i cenami proszę tu lub na PW.
Ostatni post
mam ori nowy nie malowany nie uzywany
zalega w szopie
nie jestem pewien czy takiego wlotu szukasz ale do mojego gc8 nie pasuje
zrobie fotki wieczorem
- 1 Odpowiedzi
- 388 Odsłony
-
Ostatni post autor: Gix
24 lip 2012, o 10:10
-
-
Tłumiki końcowe ULTER do Subarynek i
Odpowiedzi: 6
autor:
colin666 » 22 cze 2012, o 23:49
Pierwszy post
Witam,
Piszę z zapytaniem czy ktoś byłby zainteresowany tłumikami końcowymi firmy ULTER do naszych Subarynek
Możliwość wykonania każdego tłumika do Subaraka firmy Ulter w wersji ze stali...
Ostatni post
jaka cena do outbacka h6 z 2001 r. silnik 3.0 ?
- 6 Odpowiedzi
- 1365 Odsłony
-
Ostatni post autor: nicopm
23 lip 2012, o 23:10
-
-
[K] Wastegate do WRX / TD04L
autor:
CZEX » 23 lip 2012, o 22:56
Potrzebuję w miarę pilnie, więc najchętniej woj.Mazowieckie lub szybka wysyłka kurierem.
Kontakt 510-272-777 albo priv.
- 0 Odpowiedzi
- 306 Odsłony
-
Ostatni post autor: CZEX
23 lip 2012, o 22:56
-
-
Catback SR Racing do Subaru Classic
Odpowiedzi: 17
autor:
danny007 » 24 maja 2011, o 20:29
Pierwszy post
Witam wszystkich posiadam do zaoferowania catback Japonskiej firmy SR z certyfikatem Jasma wydech w dobrym stanie posiada przetarcie i wgniotke na centralu,stan jest odzwierciedlony w cenie. Wydech...
Ostatni post
boing
- 17 Odpowiedzi
- 1987 Odsłony
-
Ostatni post autor: danny007
23 lip 2012, o 21:29
-
-
[S] Kolumny Monitor Audio Silver RS6
Odpowiedzi: 14
autor:
Pavel » 6 lip 2012, o 20:39
Pierwszy post
Może ktoś będzie zainteresowany dobrym dźwiękiem. Kupiłem je parę lat temu, były moim oczkiem w głowie. Zdecydowanie najlepsza kolumna jaką miałem. Wykonanie w tej półce cenowej zaskakuje. Fornir,...
Ostatni post
dzieki ;)
- 14 Odpowiedzi
- 2002 Odsłony
-
Ostatni post autor: gregski
23 lip 2012, o 14:48
-
-
[K] czujnik predkosci JDM
autor:
Iskier » 23 lip 2012, o 10:56
Witam,
poszukuje elektronicznego (sesnsor, czujnik) predkosci do wersji 4 JDM , od skrzyni biegow podlaczane na dwa piny do instalacji, wczesniejsze wersje mialy na linke a ta ma juz elektronicznie,...
- 0 Odpowiedzi
- 303 Odsłony
-
Ostatni post autor: Iskier
23 lip 2012, o 10:56
-
-
[K]FORESTER-popielniczkę, znaczek 2.5 XT na tylnią klapę
Odpowiedzi: 3
autor:
mpsoft » 22 lip 2012, o 13:11
Pierwszy post
Chętnie kupię za rozsądne pieniądze :) do Forestera MY06 : popielniczkę kierowcy oraz znaczek na tylnią klapę 2.5 XT
Ostatni post
cały czas biję się z myślami czy nie dołożyć jednak zamiast oryginalnego (swoją drogą czemu w Forkach z PL salonów nie były one fabrycznie ??? ) znaczek 1.6 D :-d ;-)
znaczek 1.6 D = 20 zł, mina...
- 3 Odpowiedzi
- 711 Odsłony
-
Ostatni post autor: mpsoft
22 lip 2012, o 20:12
-
-
- 0 Odpowiedzi
- 582 Odsłony
-
Ostatni post autor: malina555
21 lip 2012, o 22:03
-
-
(S) 2x JDM Silnik,skrzynia z dyfrem i wiele innych czesci
Odpowiedzi: 6
autor:
danny007 » 20 lip 2012, o 20:56
Pierwszy post
Witam wszystkich w tym momencie rozbieramy 2 WRX JDM 94-96 na czesci,zainteresowanych czesciami prosze o kontakt na pw.
Silnik -long Close Deck Block z 60tys mil-3200zl
Silnik- long Open Deck Block...
Ostatni post
Wysylki robie raz w tygodniu piatki lub soboty I do srody jest pod podanym adresem
Koszt wysylki to 500zl
- 6 Odpowiedzi
- 627 Odsłony
-
Ostatni post autor: danny007
21 lip 2012, o 01:21
-
-
[K] Dekielki Asahitec
Odpowiedzi: 1
autor:
ember » 21 lip 2012, o 00:05
Pierwszy post
Kupie dekielki do ori Felg Asahitec montowanych w GT-kach. Kolor nieistotny, wazne zeby zaczepy byly sprawne :)
Najchetniej sztuk dwie, ale jesli cena przystepna do doloze do kompletu ;)
Nie chce mi...
Ostatni post
Mam takie dekielki
- 1 Odpowiedzi
- 337 Odsłony
-
Ostatni post autor: danny007
21 lip 2012, o 00:17
-
-
(S) 15 Speedline 5x100 jj6.5 ET45-ZLOTE
autor:
danny007 » 20 lip 2012, o 20:29
Witam wszystkich na sprzedaz felgi znanego producenta ktorego nie trzeba przedstawiac 15tki 5x100 JJ6.5 ET45 w stanie jak widac na fotkach 2 znich maja troche ranty przejechane .
O wiecej informacji...
- 0 Odpowiedzi
- 435 Odsłony
-
Ostatni post autor: danny007
20 lip 2012, o 20:29
-
-
[S] Alufelgi 14' Shaper 5x100 + Opony Michelin Energy (Lato)
Odpowiedzi: 3
autor:
BelegUS » 21 mar 2012, o 01:18
Pierwszy post
Jak w temacie:
Sprzedam koła aluminiowe 14' niemieckiej firmy Shaper .
Rozstaw śrub 5x100. Jeździły na mojej Maleńkiej GC8 N/A :P
Alufelgi w stanie bardzo dobrym , drobne otarcia. Proste.
Opony...
Ostatni post
Nieaktualne, do zamknięcia - przepraszam za ewentualne zamieszanie, zapomniałem nawet o tym ogłoszeniu...
- 3 Odpowiedzi
- 720 Odsłony
-
Ostatni post autor: BelegUS
20 lip 2012, o 15:13
-
-
Felgi
Odpowiedzi: 1
autor:
kamil83nh » 19 lip 2012, o 20:23
Pierwszy post
Kupię alufelgi17' najlepiej z oponami do subaru imprezy GX - 2003r.
Ostatni post
onclick= window.open(this.href);return false;
albo te
onclick= window.open(this.href);return false;
- 1 Odpowiedzi
- 408 Odsłony
-
Ostatni post autor: Solo
20 lip 2012, o 14:17
-
-
silnik skrzynia dyfer 1.8
autor:
adrian055 » 19 lip 2012, o 22:24
jak w temacie w doskonalej kondycji i silnik i skrzynia cena za komplet 1500 jeszcze w aucie mozliwosc odpalenia
- 0 Odpowiedzi
- 268 Odsłony
-
Ostatni post autor: adrian055
19 lip 2012, o 22:24
-
-
(S) Kopletne sprzeglo Exedy wraz z kołem zamachowym !
Odpowiedzi: 9
autor:
ScoobyBoy » 17 lip 2012, o 02:08
Pierwszy post
Witam !
Mam do sprzedania kompletne, trzy częściowe sprzeglo Exedy w komplecie z OEM kołem zamachowym (kompletne z lozyskiem). Wyciągnięte z modelu UK z 2000r.
Zestaw ten dostałem razem ze skrzynia,...
Ostatni post
Sprzedane :-)
Zamykamy.
- 9 Odpowiedzi
- 1748 Odsłony
-
Ostatni post autor: ScoobyBoy
19 lip 2012, o 17:59
-
-
(S) Skrzynia TY754VN1AA z pasujacym dyferencjałem !
Odpowiedzi: 4
autor:
ScoobyBoy » 17 lip 2012, o 02:31
Pierwszy post
Witam !
Najprawdopodobniej bede miał do sprzedania skrzynię 5MT model TY754VN1AA wraz z pasujacym dyferencjałem plus cztery półosie.
Skrzynia w BDB stanie, bez zgrzytów itd. Wymaga przeczyszczenia...
Ostatni post
To jest wykaz wszystkich dostępnych modeli skrzyn biegow.
onclick= window.open(this.href);return false;
A czy bedzie pasowała do Forestera 2.5 to nie wiem. Gdzieś słyszałem, ze powinna pasować....
- 4 Odpowiedzi
- 798 Odsłony
-
Ostatni post autor: ScoobyBoy
19 lip 2012, o 17:13
-
-
Przesyłki Kurierskie TANIO!!!!
Odpowiedzi: 8
autor:
Bystry » 6 kwie 2012, o 15:22
Pierwszy post
Przesyłki kurierskie naprawdę tanio zapraszam wszystkich z RZESZOWA I OKOLIC do punktu na Langiewicza 69 naprawde dobre ceny przesyłek krajowych i zagranicznych. Dla pozostałych juz niedługo zacznie...
Ostatni post
To posli jakis cennik na pw.
Pozdrawiam
Danny
- 8 Odpowiedzi
- 1561 Odsłony
-
Ostatni post autor: danny007
19 lip 2012, o 11:17
-
-
[K] Do remapu
Odpowiedzi: 17
autor:
leinad » 15 lip 2012, o 22:54
Pierwszy post
Chyba przyszła pora coś tam zwiększyć i poszukuję uppipe i downpipe do mojego WRX'a. Downpipe musi pasować pod central od Blitz'a ale to chyba nie problem, bo teraz oryginał pasuje do Blitz'a. Z tego...
Ostatni post
pw poszlo
- 17 Odpowiedzi
- 1135 Odsłony
-
Ostatni post autor: danny007
18 lip 2012, o 20:38
-
-
- 0 Odpowiedzi
- 222 Odsłony
-
Ostatni post autor: szałan
18 lip 2012, o 18:03
-
-
[S] Samsung Galaxy Tablet 2, 8GB, nowe
Odpowiedzi: 15
autor:
scrmnwrx » 12 lip 2012, o 23:50
Pierwszy post
Cześć. Będę miał ze mną do sprzedaży około 4 Galaxy 2 tabletek, wszystkie z pamięcią 8GB. Wszystkie urządzenia są nowe w pudełku, ale mogą one nie zawierać oryginalne pudełka.
Galaxy 2 tabletki będą...
Ostatni post
Chloru...dziekuje. bede mial wiencej pytan purzniej.
- 15 Odpowiedzi
- 1328 Odsłony
-
Ostatni post autor: scrmnwrx
17 lip 2012, o 17:24
Twoje uprawnienia na tym forum
Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników