kupię / sprzedam / zamienię / wymienię /dam / nie dam
Regulamin forum
Jeśli kupujesz coś z ogłoszenia na Forum robisz to na własne ryzyko!
Administracja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za zamieszczane ogłoszenia. Nie przelewaj pieniędzy ludziom, których nie znasz lub którzy nie mają wiarygodnej historii na Forum!
-
-
Poczta [email protected] dla każdego :)
Odpowiedzi: 26
autor:
barbie » 9 paź 2008, o 14:53
Pierwszy post
Szanowne Państwo!
Od dziś kto tylko sobie życzy może posiąść pocztę w domenie forum-subaru.pl :mrgreen:
Poczta obsługiwana przez Gmail, łatwa, lekka i przyjemna.
Chętni do założenia konta proszeni...
Ostatni post
Hej , jak mam być szczery to nie wpadłem na to :wall: niestety temat już ogarnąłem, bo jutro auto wyjeżdża mi z Warsztatu i musiałem to mieć na już. Żałuję, bo zdecydowanie wolałem te Twoje.
- 26 Odpowiedzi
- 123806 Odsłony
-
Ostatni post autor: michal.gorywoda
25 wrz 2020, o 19:38
-
-
Sprzedam karoserie po wypadku z papierami 97r.
Odpowiedzi: 3
autor:
pawel29 » 15 maja 2012, o 23:58
Pierwszy post
Witam
mam na sprzedaż karoserie po wypadku 97r. oraz resztą gratów co w niej jest.karta pojazdu jest i kwitek policyjny .
Jak toś zainteresowany to pisać .
Ostatni post
instalacji nie mam przednich drzwi
- 3 Odpowiedzi
- 931 Odsłony
-
Ostatni post autor: pawel29
25 cze 2012, o 22:16
-
-
Opony Bridgestone Potenza 205/45 R17
Odpowiedzi: 1
autor:
MOKI » 24 cze 2012, o 12:54
Pierwszy post
Sprzedam 4szt. Opon Bridgestone Potenza 205/45 R17 stan Bardzo Dobry. Cena 450 zł komplet.
onclick= window.open(this.href);return false;
Odbiór tylko i wyłącznie Osobisty :D
Zapraszam.
Ostatni post
Sprzedane :D
Do Zamknięcia :D
- 1 Odpowiedzi
- 469 Odsłony
-
Ostatni post autor: MOKI
25 cze 2012, o 18:08
-
-
Sprzedam IC z WRXa 2003 !!!
Odpowiedzi: 4
autor:
Gewru » 6 cze 2012, o 19:32
Pierwszy post
Witam jak w temacie IC z WRXa z wyspawanym Y pipem ( robota mojego mechniora ) Ic przygotowywany był do GT z lat 93-96 niestety za mało miejsca i IC obija się o ścianę grodziową, wyjście na bova...
Ostatni post
Up :mrgreen:
- 4 Odpowiedzi
- 569 Odsłony
-
Ostatni post autor: Gewru
25 cze 2012, o 16:19
-
-
- 2 Odpowiedzi
- 576 Odsłony
-
Ostatni post autor: gregor
25 cze 2012, o 14:15
-
-
(S)Afterburner Vortex do Imprezy klasyk
Odpowiedzi: 15
autor:
danny007 » 3 maja 2012, o 17:16
Pierwszy post
Witam wszystkich ma do zaoferowania back box znany wszystkim Afterburner Vortex,ktory jest robiony przez Hayward & Scoot wylacznie dla Scoobyworld ,back box jest w dobrym stanie(dol posiada...
Ostatni post
Oskar,bardzo mi przykro ale on sie sprzedal wczoraj wieczorem w UK,ALE 99% mam jeszcze jednego podesli mi maila to wysle ci foty.
Pozdrawiam
Danny
- 15 Odpowiedzi
- 1399 Odsłony
-
Ostatni post autor: danny007
25 cze 2012, o 12:53
-
-
[s] BUDĘ IMPREZA JDM KOMBI PRAWIE KOMPLETNĄ
Odpowiedzi: 1
autor:
malina555 » 21 cze 2012, o 18:55
Pierwszy post
BUDA Z DRZWIAMI ZDERZAKAMI, KLAPA, MASKA I BŁOTNIKIEM ZAWIESZENIEM PRZEDNIM I TYLNYM BUDA NIE PORDZEWIAŁA IMPREZA WRX JDM
CENA 1499
POSIADAM JESZCZE DUŻO CZĘŚCI DO IMPREZ GŁÓWNIE JAPOŃSKICH
-WAŁY...
Ostatni post
cześć czołem...Słuchaj taka mała sprawa...mógłbyś mi napisać(w miarę możliwości dokładnie)co zostawiasz w budzie tej wanny?albo odwrotnie co zabierasz/zabrałeś....czy tą bude dasz na jakieś koła co...
- 1 Odpowiedzi
- 540 Odsłony
-
Ostatni post autor: WueM
23 cze 2012, o 18:24
-
-
(S) Hayward & Scoot pelen system do Imprezy klasyk
Odpowiedzi: 10
autor:
danny007 » 17 maja 2012, o 21:49
Pierwszy post
Witam wszystkich do zaoferowania wudech ktorego nie trzba przedstawiac ,Hayward & Scoot na malej puszce 3 calowej koncowce,bardzo przyjazny w dalekie podroze ,srednica wydechu 2.5cala,stan jest...
Ostatni post
pozdrawiam i dziekuje
Danny
- 10 Odpowiedzi
- 1011 Odsłony
-
Ostatni post autor: danny007
23 cze 2012, o 00:31
-
-
Części silnikowe Impreza GT (po '99) EJ20
autor:
DabekGK » 22 cze 2012, o 22:01
Witam
Mam do zaoferowania części silnikowe od silnika EJ20 Turbo.
- Głowice z samoregulatorami
- Głowice ręcznie regulowane (po remoncie)
- Turbo TD04
- Kolektor ssący
- Kolektor wydechowy
-...
- 0 Odpowiedzi
- 280 Odsłony
-
Ostatni post autor: DabekGK
22 cze 2012, o 22:01
-
-
- 0 Odpowiedzi
- 228 Odsłony
-
Ostatni post autor: Molik
22 cze 2012, o 10:56
-
-
- 1 Odpowiedzi
- 369 Odsłony
-
Ostatni post autor: adamek1
21 cze 2012, o 18:37
-
-
- 0 Odpowiedzi
- 273 Odsłony
-
Ostatni post autor: maxxxx
21 cze 2012, o 15:36
-
-
[K] Zawieszenie kompletne do GC8, GT, Type Ra, Type R
Odpowiedzi: 1
autor:
Megas » 20 cze 2012, o 16:19
Pierwszy post
Witam,
kupię zawieszenie seryjne do GC 8. W moim Type R mam TEINA SS, z tyłu wybychły mi amory, nie chce mi sie tego regenerowac. Mozliwa zamiana. Szukam seryjnego, nie tak sztywnego zawieszenia....
Ostatni post
Witam ja posiadam komplet z JDM klasyk moge sie zamienic.
Pozdrawiam
Danny
- 1 Odpowiedzi
- 366 Odsłony
-
Ostatni post autor: danny007
20 cze 2012, o 18:29
-
-
[S] Zaciski 4-tłoczkowe WRX 2007
Odpowiedzi: 33
autor:
mały 5150 » 15 cze 2012, o 18:57
Pierwszy post
Jak w temacie:
- zaciski 4-tłoczkowe, seryjne z WRX'a 2007 z seryjnymi przewodami
- końcówka klocków (ok. 4 mm) DS2500
- tarcze nacinane DBA 5x100 (takie - onclick= window.open(this.href);return...
Ostatni post
Solo , na kropce gość chce wziąć za taką cenę jak wystawiłem tyle, że ja pokrywam koszt wysyłki. Już z nim gadałem telefonicznie poprosił o czas do czwartku, bo chce się upewnić u mechanika, że na...
- 33 Odpowiedzi
- 3434 Odsłony
-
Ostatni post autor: mały 5150
19 cze 2012, o 13:44
-
-
- 0 Odpowiedzi
- 278 Odsłony
-
Ostatni post autor: kraftpol
18 cze 2012, o 23:55
-
-
[s] WYDECH JASMA IMPREZA GT WRX 93-2000
Odpowiedzi: 3
autor:
malina555 » 15 cze 2012, o 22:56
Pierwszy post
JAK W TEMACIE UKŁAD WYDECHOWY FUJITSUBO JASMA MADE IN JAPAN !! DO IMPREZY GC WYDECH LEKKO PORDZEWIAŁY CENA KTO ILE DA ZA TEGO KLASYKA
CENA ZA TŁUMNIK I STRUMIENICE MAM TEŻ TA RURE CO IDZIE OD KATA DO...
Ostatni post
Daję 100 :razz:
- 3 Odpowiedzi
- 860 Odsłony
-
Ostatni post autor: piacho666
18 cze 2012, o 23:20
-
-
[K] komputer, immo zestaw do imprezy gt 97-98
Odpowiedzi: 1
autor:
zenon » 12 cze 2012, o 23:14
Pierwszy post
Witam wszystkich, poszukuje sterownika silnika o oznaczeniu 8 S, modulu immobilizera, transpondera z kluczyka albo calego kluczyka oraz dla pewnosci anteny immo, wszystko poza antena oczywiscie z...
Ostatni post
mam taki sterownik z kluczykiem i antena imo tez powninna sie znaleźć jak cos to pw
- 1 Odpowiedzi
- 395 Odsłony
-
Ostatni post autor: Gyraf
18 cze 2012, o 21:18
-
-
(S) JDM lusterka do Subaru Impreza Classic
Odpowiedzi: 21
autor:
danny007 » 9 wrz 2011, o 17:53
Pierwszy post
Do sprzedania JDM lusterka w dobrym stanie posiadaja delikatne zdrapania,w pelni funkcionujace. pochodza od 1995 subaru impreza wagon cod 406.
O wiecej info prosze na pw.
Cena-200
Ostatni post
mi jest potrzebne to co kręci się w lusterku, czyli polaczenie miedzy mocowaniem lusterka a lusterkiem.
To jest w JDMach inne, wiec raczej będzie ci to potrzebne.
Same obudowy w JDMach też są inne,...
- 21 Odpowiedzi
- 2240 Odsłony
-
Ostatni post autor: Virus12
17 cze 2012, o 17:03
-
-
Opony rajdowe Pirelli P Zero WRC 235/40/18
autor:
GoTo » 15 cze 2012, o 22:42
Witam,
Pojawiły się nam nowe ciekawe oponki:
Opony rajdowe PIRELLI P ZERO WRC 235/40ZR18
Opony nowe wyprodukowane w 2010r.
Pasują idealnie do Subaru WRX STI, Mitsubischi Lancer EVO X, itp
Opony...
- 0 Odpowiedzi
- 478 Odsłony
-
Ostatni post autor: GoTo
15 cze 2012, o 22:42
-
-
[s] Apexi Power FC - Impreza MY97-98
Odpowiedzi: 5
autor:
AMI » 30 kwie 2012, o 21:14
Pierwszy post
Sprzedam Apexi PowerFC do Imprez rocznik 1997-1998.
Z hand commanderem w zestawie.
Wyciagniete z Niebieskiego Focha, gdzie wjechal Simtek.
Cena - powiedzmy 2000zl z dostawa do domu.
Ostatni post
pytajacy juz sie odezwal :) tylko, ze ja jestem teraz troche zawieszony z uwagi na pewien problem z moim motorem :-(
- 5 Odpowiedzi
- 621 Odsłony
-
Ostatni post autor: skrzypekQ4
14 cze 2012, o 23:45
-
-
felgi aluminiowe subaru impreza magneZowe 5x100 17'
Odpowiedzi: 3
autor:
jdm » 1 cze 2012, o 20:50
Pierwszy post
WITAM!!!
DO SPRZEDANIA FELGII ALUMINIOWE (BEZ OPONKI) MAGNEZOWE (ULTRA LEKKIE I WYTRZYMALE) FIRMY STARKMS POCHADZACE Z MOJEJ SUBARU IMPREZY GC JDM.
FELGI 17' W BARDZO DOBRYM STANIE- PROSTE,...
Ostatni post
do zamkniecia felgi sprzedane
- 3 Odpowiedzi
- 881 Odsłony
-
Ostatni post autor: jdm
14 cze 2012, o 22:25
-
-
NIEAKTUALNE
Odpowiedzi: 2
autor:
inquiz » 14 cze 2012, o 11:42
Pierwszy post
fajnie by dupka wyglądała ale trzeba rzeźbić zderzak pod tablice.
Ostatni post
jakoś do mnie nie przemawia tak mocowana tablica, zderzak powinien być w pakiecie ;-)
- 2 Odpowiedzi
- 573 Odsłony
-
Ostatni post autor: inquiz
14 cze 2012, o 21:11
-
-
(S) Felgi Speedline 16 5x100 JJ7 ET48-Zlote
Odpowiedzi: 3
autor:
danny007 » 10 cze 2012, o 13:59
Pierwszy post
speedline 16 5.jpg Witam wszystkich do zaoferowania felgi Speedline rozmiar 16 5x100 JJ7 ET48,sa w dobrym stanie jedna z nich posiada male spotkanie z kraweznikiek ktore jest widoczne na fotkach,2...
Ostatni post
upski
- 3 Odpowiedzi
- 1268 Odsłony
-
Ostatni post autor: danny007
14 cze 2012, o 17:52
-
-
[0] zimówki 195/60/15
Odpowiedzi: 9
autor:
WiS » 13 cze 2012, o 20:14
Pierwszy post
Oddam - może za jakąś flaszkę, a może i nie, wedle uznania 8-) - zimówki, na których kupiliśmy krzyśkową Corollę.
Michelin, rozmiar 195/60/15.
Bieżnik jeszcze całkiem-całkiem, były mało jeżdżone -...
Ostatni post
dokładnie jak burat napisał, lepiej kupić nowe nalewki (są praktycznie w cenie lepszych używek) i jechać na miękkiej gumie bezstresowo. a te będą jako rezerwa, szkoda że mi tani komplet felg...
- 9 Odpowiedzi
- 761 Odsłony
-
Ostatni post autor: inquiz
14 cze 2012, o 11:31
-
-
(S) Tylnia klapa STI bugeye
autor:
danny007 » 14 cze 2012, o 00:54
Witam wszystkich do zaoferowania posiadam tylnia klape od STI Prodrive Bugeye jest w dobry stanie(posiada zarysowanie,ktore jest widoczne na fotce)
O wiecej informacji prosze na pw.
Cena-400zl
- 0 Odpowiedzi
- 282 Odsłony
-
Ostatni post autor: danny007
14 cze 2012, o 00:54
-
-
(S) Lewy blotnik Bugeye STI
autor:
danny007 » 14 cze 2012, o 00:24
Witam wszystkich na sprzedaz lewy blotnik w dobrym stanie bez rdzy pochodzacy od STI Prodrive Bugeye.
Owiecej info prosze na pw.
Cena-250zl
- 0 Odpowiedzi
- 251 Odsłony
-
Ostatni post autor: danny007
14 cze 2012, o 00:24
Twoje uprawnienia na tym forum
Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników