BLOG - Bezsensowna Logoreja O Gownie

Rozmowy o Subaru i nie tylko. Dział pełen offtopicu i rozmów niemotoryzacyjnych.
ODPOWIEDZ
srnk
Awatar użytkownika
3 gwiazdki
Lokalizacja: WAW
Auto: Forek
Polubił: 0
Polubione posty: 1 raz

Re: BLOG - Bezsensowna Logoreja O Gownie

Post 1 paź 2008, o 16:40

Na pewno chodziło o serdeczny.. gest tym środkowym palcem.


fitter happier more productive

Arno
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Lokalizacja: Spa
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: BLOG - Bezsensowna Logoreja O Gownie

Post 1 paź 2008, o 22:51

A co w Ameryce zauwazylem dobrego.
1. Spoleczenstwo obywatelskie.
Poszlismy z kolega i jego psem na spacer. jest specjalny ogrodzony park, dosc duza przestrzen, gdzie psy biegaja bez smyczy. Sa kosze z wielkimi torbami plastikowymi, lopatki specjalne i kazdy po sobie sprzata. Ale rowniez, sa tacy, ktorzy sprzataja po innych, czasem pies odbiegnie dalej i wlasciciel nie zauwaza, ze pies sie wykupkal. I wtedy jak ktos zauwazy taka kupe, to ja sprzata. A u nas? Kto by sprzatnal po swoim!?
2. Na drodze ludnosc jedzie spokojnie, nie szaleje. Wpuszcza sie. Ale pokazala nam jedna skosnooka palec, ale byla w SAABie to chyba zrzumiale, frustracja zwiazana z awaryjnoscia tej marki tlumaczy wszystko.
Ale na tej samej drodze, te kretyny potrafia na skrzyzowaniu stac i stac choc zielone, robc nieprzewidziane ruchy. Ale wszyscy jada woln, wiec jest stosunkowo bezpiecznie.
Jazda z olbrzymia predkoscia podpada pod paragraf chyba nieumyslnego usilowania zabojstwa. Mocna rzecz.
3. slowo, ktore sie najczesciej wypowiada w tym kraju to GOOD. ( pisalem o tym?) W kazdym sklepie how are you, how's your day...
4. W sklepie Abercrombie and Fitch muzyka tak glosno gra, ze sie szybko wychodzi. Taniej wypada.
5. Wiekszosc ludzi cos cwiczy. Swiadomych. Jedza zdrowo, biegaja, dzwigaja... chca byc zdrowi.
6. Maja swira na unkcie ekologii. Co poza skrzywieniem mentalnym, wiara w ocieplenie i zyciem w hipokryzji, pwodouje, ze staraja sie mnie brudzic i kontaminowac. NO bo nie chodzi o to zeby smiecic, a o to zeby moc zyc w godziwych, cywilizowanych warunkach i miec prad w domu - odnosnik do ekeologia wielki przekret
7. Jedzenie - trafiaja sie fantastyczne knajpy. I Sushi i chnskie i wloskie.... Pycha. Ale sa tez niestety wszedzie trujace jadlodajnie. W jednej takiej, gdzie bylo drog i dlatego nas tam wzieli, niby elegancja, a zarcie bez smaku... byle jakie. Co prawda zamawiali nam kurczaka albo poledwice. Soczysta i miekka, z krow karmionych kukurydza.
8. Ksiegarnie. Super ksiegarnie, wszystko jest. I oczywiscie mozna zamowic. Wygodnie.
Maja i inne rzeczy i muzea w nowym jorku i waszyngtonie i LA. I musicalle w NY i teatry tez. Da sie tam zyc w koncu. Ale w tym Los Angelesie przy krotkiej wizycie, to sie mnistwa rzeczy nie zauwaza, ktore moze tam i sa, bo ogolne wrazenie po takim pobycie - makabra. Nigdy w zyciu.
Ocieplenie klimatu zabije nas kosztami ogrzewania.

Arno
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Lokalizacja: Spa
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: BLOG - Bezsensowna Logoreja O Gownie

Post 4 paź 2008, o 18:50

Blog telewizyjny.
Szlismy dzis z zona wsrod pol, w blocie i ogladalismy zasiewy, podorywki, zboza ozime, myslelismy o jarych.
I zaczelismy rozmawiac, skad tez my znamy takie slownictwo.
No znamy je od rodzicow, ale znamy takze z telewizji. Z rolniczego kwadransa w radiu, z "dla wsi o wsi dla wszystkich".
Z Dziennika.
Kiedys, dawno temu, mlodzi tego nie pamietaja, telewiza uczyla. Uczyla, bo byla komunistyczna i zatruwala nam zycie pozornie durnymi informacjami o spuscie surowki z bessemerow i martenowskich piecow. I wtedy czlowiek wiedzial, jak wyglada praca gornika, suwnicowej i hutnika. Wiedzial jak zasuwaja ludzie na roli. Jak trudne jest ich zycie, ale dowiadywal sie takze, jak sie rozne rzeczy robi. Jak dziala swiat.
A dzis czego sie wczlowiek dowiaduje z telewizji.
Ano dowiaduje sie, ze taki to a taki celebryta sypia na plecach, jada groszek, pierdzi w stolek albo mu sie dziecko urodzilo i wyglada jak papiez.
Dowiaduje sie jak tanczy Cichopek, z kim sypia Foremniak.
W tamtych dawnych czasach dowiadywal sie rowniez szaraczek jak sie rozmnaza mech, jak zyja wieloryby. Dzis w panstwowej, lub prywatnej POLSKIEJ zaznaczam telewizji, a nie w jakims kanale tematycznym, tlumaczonym z wikipedia w reku a nie konsultantami z uniwerku, czlowiek nie dowiaduje sie NICZEGO. Zero.
Ta propaganda sukcesu za Gierka czy wczesniej sprawiala ze ekipa z kamera dymala w kraj i filmowala cos, co nie bylo pozarem magazynu, nie robili wywiadow z corkami zgwalconymi - pokazywali jak oraja traktorem z plugiem dziesiolemieszowym, pokazywali jak chlopaki spawaja statki w Gdansku, jak w Hucie Katowice leje sie roztopione zelastwo. (wiem powtarzam sie).W Radomiu pokazywali jak szyja pantofelki i szwaczki z Lodzi krolowaly. Ale poznawalo sie swiat. Pokazywaly ci bandyci sprzedajni z Panstwowej TV z dawnych czasow jakies przyzowite materialy z Azji, Ameryki. jesli ekipa jechala tak daleko, to musiala miec zatwierdzony budzet, scenariusz...
A dzis?
300%Normy z Orlosiem w roli glownej, to jest misja programu pierwszego.
Mamy mamy - to jest misja TVP

No ale czy lepiej wrocic do "Spotkan z Przyroda?" No warto, nawet teleturnieje wymagaly wtedy bardzo powaznych przygotowan. Tylko kto bedzie ogladal taka nude. NO KTO! No wlasnie ogladalnosc spadnie. Jeszcze calkiem niedawno byly wyklady Kolakowskiego, sto lat temu byly wyklady o ewolucji, byl program Eureka, potem Sonda, po drodze slownik wyrazow obcych, potem znowu SZCZUKA o ksiazkach z kims gadala, przed tem Pegaz informowal...
Ciekawe, czy jest wyjscie z tej sytuacji. Jest przeciez grupa kretynow, ktorzy by chcieli ogladac cos intelgientnego. Oni chca to ogladac.
Masy nie chca. Masy zostaly przyzwyczajone do cyrku. I trudno z cyrku uciec. Dobry pieniadz wyparty.
A tak silnych przyzwyczajen chyba sie nie da zmienic. No moze sila, ale wtedy trzeba by wrocic do zamordyzmu i teroru zlikwidowac kable, satelity...No sie chyba nie da.
Bo swiat TRUPIARNI mowi NIE!
Ocieplenie klimatu zabije nas kosztami ogrzewania.

FUX
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Lokalizacja: ze sofy.
Auto: jeżdżące
Polubił: 222 razy
Polubione posty: 345 razy

Re: BLOG - Bezsensowna Logoreja O Gownie

Post 4 paź 2008, o 18:54

Se jeszcze dzisiaj wywiad o 12-ej w tevałenie 24 mogleś obejrzeć. To by Cię dopiero skręciło... :roll:
Dolce far niente ;-)

damaz
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Lokalizacja: z Damaziowa
Polubił: 0
Polubione posty: 97 razy

Re: BLOG - Bezsensowna Logoreja O Gownie

Post 6 paź 2008, o 10:35

za każdym razem kiedy dzieje się coś, cokolwiek, byleby było odpowiednio "medialne", porównujemy sobie trzy rodzaje "telewizji informacyjnych". nasze polskie (nadawca nie ma znaczenia), angielskie (BBC, CNN), francuskie. za każdym razem PRZEPAŚĆ pomiędzy przekazem obcojęzycznym i krajowym jest jednakowo duża. nawet super poprawny CNN pokazuje tzw. wydarzenia o trzy klasy lepiej/ciekawiej niż nasze domorosłe telewizje. wniosek: to nie jest kwestia pieniędzy (TVN jest wystarczająco dobrze wyposażone), to nie jest kwestia ideologii. to jest kwestia... no właśnie - czego?

może po prostu tzw. odbiorca "tam" jest dużo bardziej wymagający? może tam dziennikarze już wiedzą, że "ciemny lud" jednak nie wszystko kupuje. a może jak pojadą za daleko w upraszczaniu to ktoś ich przez sądy przeciągnie? nie wiem. wiem tylko, że ostatnio najmniej stresowo przyjmuję Superstację. cała reszta to jedna wielka tragedia. bardzo zadufana w sobie tragedia. czy, na ten przykład, drodzy telewidzowie, wiecie, że światowy system bankowy chwieje się w posadach? a czy wiecie dlaczego? a może wiecie ile przez to stracimy albo zyskamy? nie nie wiecie. bo światowy system bankowy nie ma nic wspólnego ze słowami kluczami: Kaczyński, Tusk. a przecież tylko tym w Polsce powinniśmy się zajmować. bo tak. poza tym ani Pochanki ani Orłosie na bankach się nie znają. więc tym bardziej się nie da. zrobić programu.

myślę sobie, że jeśli przyjdą takie czasy, że każde dziecko w każdym zakątku kraju będzie miało rzetelną wiedzę na poziomie szkoły średniej, to okaże się nagle, że telewizja też jakaś inna jest. na razie kilka milionów naszych rodaków ledwie czyta. i słucha Ojca. nie, to nie przypadkowe porównanie. to prawda znana od tysięcy lat. dla niedowiarków mały teścik: wysłuchać trzech dowolnych wywiadów z rolnikami francuskimi i polskimi. i porównać.

Arno
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Lokalizacja: Spa
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: BLOG - Bezsensowna Logoreja O Gownie

Post 6 paź 2008, o 11:46

CNN w Ameryce jest chyba nieco inny. Pamietajmy, ze CNN ktory sie tu oglada jest robiony w duzej mierze w Londynie.
Ale maja lepsze materialy.
Nasi tez potrafia np Ewa Ewart ( ale to BBC).
A rolnik francuski? Taki sam glab jak nasz. Tylko ze nie slyszymy jakie bledy robi. I jest na ogol tlumaczony.
rolnik francuski to wzorzec dla Leppera - blokady, palenie opon, niszczenie samochodow....
Francja elegancja.
A Niedziela jedynie pod znakiem pilki kopanej. No wstyd! Wszystkie redaktorki, specjalistki po prostu od nogi, np Jedrzejowska, z takim zapalem o tej pilce gadaja......
A zeby im tak odebrali te mistrzostwa... moze by sie ktos w tym kraju obudzil wreszcie, ze trzeba sie wziac za drogi i pare innych elektrowni atomowych
Ocieplenie klimatu zabije nas kosztami ogrzewania.

damaz
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Lokalizacja: z Damaziowa
Polubił: 0
Polubione posty: 97 razy

Re: BLOG - Bezsensowna Logoreja O Gownie

Post 6 paź 2008, o 12:00

Arno pisze: Tylko ze nie slyszymy jakie bledy robi. I jest na ogol tlumaczony.

Arno, nie jest tlumaczony. w kazdym razie nie w "tewe sęk". zaręczam, że poziom językowy, a przede wszystkim tzw. ogólna wiedza są znacznie wyższe niż w przypadku naszych dziadków w leninówkach. blokady? pewnie, że robi. ale wie dlaczego. wie co to jest spółdzielnia i wie, przynajmniej z grubsza, jak działa jego własny biznes. no chyba, że francuscy dziennikarze robią jakąś selekcję do wywiadów. znaczy ten, no ... kasting.

a samochody to ostatnio są nagminnie niszczone nie przez francuzów tylko przez odwrotność kolonizatorów.

Arno
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Lokalizacja: Spa
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: BLOG - Bezsensowna Logoreja O Gownie

Post 8 paź 2008, o 08:39

Wczoraj nowe wiesci o USA.
Przyjechal do nas Prezes Wysoki. Bardzo. I cos tam opowiadal. Jak to oszczednosci we firmie. Takie tam normalne. Powiedzial, ze jak w Niedziele jezdzi z synem na boisko, zeby se syn pokopal pilke ( robi sie to modne w USA) to dawniej jakies 3% domow po drodze bylo na sprzedaz, teraz 95%.
Pewnie przesadza. Ale jednakowoz.
No wyobrazcie sobie, ze kupujecie mieszkanie czy dom na kredyt.
Polowe z miliona splaciliscie. I nagle bank dzwoni i mowi: Panie Kochany, wypowiadamy Panu kredyt, bo ten tego i juz.
No i co robicie, a akurat was zwolnili z pracy, bo firma redukuje. A macie 50 lat i jestescie niezatrudnialni. No sprzedajacie.
Ale tanio.
Bardzo.
Brrr.
Potem sie pieniadze skoncza, dzieci powiedza, sam sie utrzymuj i spasiba. WItamy w swiecie bezdomnych.
Broda, brud, smrod, i co? a to:
pośmierdziałek, fetoprek, smroda,czadek, pierdek, syfota, śmierdziela
I życie nabiera zupełnie innych barw.
Ocieplenie klimatu zabije nas kosztami ogrzewania.

Godlik
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Lokalizacja: Warszawa
Auto: GT'99 jest i zawsze będzie; OBK był, Legacy było, była Skoda, jest BMW :)
Polubił: 18 razy
Polubione posty: 83 razy

Re: BLOG - Bezsensowna Logoreja O Gownie

Post 8 paź 2008, o 10:59

Arno pisze: No i co robicie, a akurat was zwolnili z pracy, bo firma redukuje. A macie 50 lat i jestescie niezatrudnialni. No sprzedajacie.
Ale tanio.
Bardzo.
Brrr.
Niektórzy wybierają inną opcję... Brrr. ;-(
http://www.tvn24.pl/12691,1567607,0,1,z ... omosc.html

damaz
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Lokalizacja: z Damaziowa
Polubił: 0
Polubione posty: 97 razy

Re: BLOG - Bezsensowna Logoreja O Gownie

Post 8 paź 2008, o 12:04

facet z MBA i z takimi referencjami?
dziiiwne....

Arno
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Lokalizacja: Spa
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: BLOG - Bezsensowna Logoreja O Gownie

Post 10 paź 2008, o 08:57

Czy rozstales sie z agentem?
Gosiewski spedza za duzo czasu poza domem. Chec byc superposłem.
Palikot i świński ryj.
Prezydent znowu nas uratuje na spotkaniu miedzynarodowym, bo jest nieco żwawszy niż premier.
Konstytucjonalisci.
Kryzys ekonomiczny.
Piekne panie od pogody.
Pełno cukru z zwykłym soku - do dwudziestu kostek!

To w dwie minuty dotarło do mnie w TVN24. Czy mnie to interesuje? Co Gosiewski robi, jak jego rdzina cierpi? Dlaczego mowia o tym, dlaczego GW o tym pisze? Po co nakrecaja spirale debilizmu i nieistotyzmu. Kilka dni temu kwasniewski w TVN z Olejnik, mówił o tym samym. ALE JA PIERWSZY BYŁEM.
jestem geniuszem i chyba będę kandydował na prezydenta. z ramienia PUM.
PARTIA UMECZONYCH MESZCZYZN.
Zglaszajcie się, niskie numery członków założycieli gwarantują następowe synekury.
Ocieplenie klimatu zabije nas kosztami ogrzewania.

damaz
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Lokalizacja: z Damaziowa
Polubił: 0
Polubione posty: 97 razy

Re: BLOG - Bezsensowna Logoreja O Gownie

Post 10 paź 2008, o 09:31

Arno, przerzuć się na Superstację. tam przynajmniej bywa zabawnie.

WiS
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Lokalizacja: z puszcz odwiecznych, z krain mrocznych...
Auto: Forester turbo, zwany Yetim
Polubił: 3 razy
Polubione posty: 2 razy

Re: BLOG - Bezsensowna Logoreja O Gownie

Post 10 paź 2008, o 12:42

Arno pisze: niskie numery członków
To chyba powinno być w Trupiarni...

FUX
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Lokalizacja: ze sofy.
Auto: jeżdżące
Polubił: 222 razy
Polubione posty: 345 razy

Re: BLOG - Bezsensowna Logoreja O Gownie

Post 11 paź 2008, o 13:06

Dolce far niente ;-)

Arno
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Lokalizacja: Spa
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: BLOG - Bezsensowna Logoreja O Gownie

Post 12 paź 2008, o 21:06

UWAGA KAWIORY!
Moja corka wrocila dzis z RANDEZ VOUS i wypytujemy: jak yly i tee. A o rodzice.
I tu uwaga.
Tato kolegi jest szefem PASZTETU PODLASKIEGO!
N ja sie pytam, czy moze byc wieksza ironia losu?
Ocieplenie klimatu zabije nas kosztami ogrzewania.

FUX
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Lokalizacja: ze sofy.
Auto: jeżdżące
Polubił: 222 razy
Polubione posty: 345 razy

Re: BLOG - Bezsensowna Logoreja O Gownie

Post 12 paź 2008, o 21:16

Arno pisze: PASZTETU PODLASKIEGO!
Do PROCHOWICKIEGO mu daleko; nie wiem, jak z sukcesorem fabryki... :razz:
Dolce far niente ;-)

Alan, Alan, Alan!
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Auto: WiśniaNieWiśnia
Polubił: 130 razy
Polubione posty: 355 razy

Re: BLOG - Bezsensowna Logoreja O Gownie

Post 12 paź 2008, o 21:23

Arno pisze: N ja sie pytam, czy moze byc wieksza ironia losu?

zasadniczo to chyba tak :mrgreen:

Link: http://www.youtube.com/watch?v=t_ODhVn78SI

Arno
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Lokalizacja: Spa
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: BLOG - Bezsensowna Logoreja O Gownie

Post 22 paź 2008, o 08:37

BLOG UKRAINA
Wjezdza czlowiek sobie z Lotniska Borispol jedyna szeroka szosa i sobie mysli, ze podobne te nasze kraje. Taki sam balagan ze stadionami, takie same rozdarcie polityczne, takie same prawaty, tylko lepsze.
Ale jest tu cos, czego nie ma u nas. Nawet sa tu cosie ktorych nie ma u nas.
Pierwszy cos jest prosty ale w oczy sie rzuca - to bydlo sie zatrzymuje i przepuszcza na pasach. Zgoda NIE WSZEDZIE.
Ale druga pzygoda u nas b sie nie zdarzyla. To pomieszanie goscinnosci z hostoria kmunistyczna.
Jestem wczoraj w studio, caly dzien. O pierwszej wchodzi kierowniczka i mowi: idz jesc.
Na co ja pytam, TAK SAM? A WY?
Nie nie my potem.
I poszedlem. wchodze do mikrostolowki, a tam drzwi otwarte do nastepnego pokoju i na pieknie nakrytym stole trzy daniowy obiad stoi. Dla PANA IMPERIALISTY. No jakbym w Rosji byl w 70 latach.
No to odmowilem spozycia jako znany komunista i socjalistycznie usiwadomiony i kazalem zjesc dzwiekowcowi, ktory odmowil, to sie z nim umowilem, ze ja salatke on de volallia.
No i trze3cie cos.
Mieszkam w prawie najlepszym hotelu, ale za to takim, w ktorym zbiera sie wieczorem w barze takie lepsze, nowoukrainskie towarzycho na powazne rozmowy - z bardzo powaznymi zegarkami na raczkach.
I w barze jak to w barze sa PANIE do towarzystwa.
I jakaz roznica miedzy kijowem a petersburgiem lub moskwa. Tutaj ubrane prowincjonalnie, uroda dosc nachalna, podczas kiedy w ST Pete i MCKB elegancja, wyszukane twarzyczki wyksztalconych panius.
Czlowiek tak patrzy i se mysli - tu poemat dygresyjny, zacytuje prszygode z policja jednego rzysera.
"Zatryzmuje mnie policja. Kaza dmuchac. O.3, bo wczoraj wypilem. Mowia - Prawo jazdy. Ja na to- ale panie wladzo na mnie 40 ludzi na planie czeka. Ja jestem rezyserem. - A co pan Rezyseruje. - Klan.
- Pan poczeka. - Policjant wraca iu mowi: panie, jaki serial taki rezyser. Zenada, jedz pan. "
I te ostatnie slowa komentuja najlepiej stan ukurwienia baru w hotelu.
Ocieplenie klimatu zabije nas kosztami ogrzewania.

FUX
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Lokalizacja: ze sofy.
Auto: jeżdżące
Polubił: 222 razy
Polubione posty: 345 razy

Re: BLOG - Bezsensowna Logoreja O Gownie

Post 22 paź 2008, o 09:07

Arno pisze: - Pan poczeka. - Policjant wraca iu mowi: panie, jaki serial taki rezyser. Zenada, jedz pan. "


Rotfl.
Dolce far niente ;-)

FUX
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Lokalizacja: ze sofy.
Auto: jeżdżące
Polubił: 222 razy
Polubione posty: 345 razy

Re: BLOG - Bezsensowna Logoreja O Gownie

Post 18 lis 2008, o 16:33

Tak dla odświerzenia...
Dzisiaj padłem.
Miejscowość napisana dwujęzycznie :?


WICHRÓW a pod spodem
WICHRAU

link do informacji; popatrzcie także obok na stronie poniżej

http://pl.wikipedia.org/wiki/Wichr%C3%B3w_(wojew%C3%B3dztwo_opolskie)
Dolce far niente ;-)

Arno
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Lokalizacja: Spa
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: BLOG - Bezsensowna Logoreja O Gownie

Post 18 lis 2008, o 17:28

To wegierska nazwa. Wihar to wiatr.Zreszta bylo w CO MI ZROBISZ JAK MNIE ZLAPIESZ, jak Kowalewski byl na wegrzech i chcial do domu dzwonic, ale kerowca zila wyrwal slup, a panienki mowily:
Wihar, wihar, semmi Warszawa...
Ocieplenie klimatu zabije nas kosztami ogrzewania.

FUX
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Lokalizacja: ze sofy.
Auto: jeżdżące
Polubił: 222 razy
Polubione posty: 345 razy

Re: BLOG - Bezsensowna Logoreja O Gownie

Post 18 lis 2008, o 18:06

Arno,
Ale ja to koło Olesna widzialem :? ....
Zdziwiłem się, że w Polsze dwujęzyczne nazwy miejscowości PRZY DRODZE sie znajdują :o ,
Dolce far niente ;-)

Arno
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Lokalizacja: Spa
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: BLOG - Bezsensowna Logoreja O Gownie

Post 18 lis 2008, o 18:45

A sa, na prszyklad Kaszuby.
Ocieplenie klimatu zabije nas kosztami ogrzewania.

FUX
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Lokalizacja: ze sofy.
Auto: jeżdżące
Polubił: 222 razy
Polubione posty: 345 razy

Re: BLOG - Bezsensowna Logoreja O Gownie

Post 18 lis 2008, o 18:50

Arno pisze:A sa, na prszyklad Kaszuby.
Ze wstydem przyznam :oops: :oops: :oops: , że tam jeszcze nie dotarłem....
Dolce far niente ;-)

Arno
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Lokalizacja: Spa
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: BLOG - Bezsensowna Logoreja O Gownie

Post 16 lut 2009, o 16:51

Devlin mnie podpuscil, primadonne, kurde.
Od dwoch miesiecy jak widac nic sie ciekawego nie dzialo. Podrozy brak.
Przychodze ci ja dzis do pracy. Wchdze do pokoju pracownicy, a ona mi na to:
- To nie w Budapeszcie?
- W jakim Budapeszcie?
- No przeciez w piatek bilet polozylam na biurku.
A ja se pomyslalem, ze to bilet na marzec. Oj niedobrze. odwolalim hotel i samolot, ale smichu bylo...
Co wiecej za tydzien 50 urodziny, wiec daje takie zjawisko przrody do myslenia sieroce obrzyganej taiej jak ja. Wiecej trzeba umyslem pracowac, sudoku, krzyzowki a nie tylko siedziec w kuchni i przez okno kikowac.

Dzis od rana usmiech na mordzie. Rano sobie zobaczylem film ze Spencerem Tracy'm i Katherine Hepburn. Hepburn - to ze sie jej hepie zgagą.
Oboje uśmiechnięci, film kultralny choć na konflikce oparty. Takie coś daje dobrą energię, w przeciwieńśtwie do wczorajszego filmu REICH - z Lindą i Baka. Musze powiedziec, ze sie smialem do konca, film tak zly, ze az smieszny.
I wystraczy wlaczyc tvn24 i uslyszec znowu pierdy o Czumie czy innym zastepczym temacie. Od 20 lat to samo. to tez kmunaly
Ocieplenie klimatu zabije nas kosztami ogrzewania.

ODPOWIEDZ