pozegnalem sie z forum SIP

Rozmowy o Subaru i nie tylko. Dział pełen offtopicu i rozmów niemotoryzacyjnych.
Vert
Awatar użytkownika
3 gwiazdki
Lokalizacja: zakopane
Polubił: 0
Polubione posty: 0

pozegnalem sie z forum SIP

Post 24 sty 2008, o 21:19

taaaak...smutno mi.ale nie da sie inaczej.
mam nadzieje ze tutaj nie dojdzie nigdy do tego ze wlasciciel robi nam testy i lache.
mam rowniez nadzieje ze nie bedziemy tu narzedziami do analiz dziwnych.
mam rowniez nadzieje ze na forum tym wystarczy nasze dobre wychowanie a nie zdebilale nakazy i zakazy ...kogos.

pozdrawiam wszystkich.bolek.


to ja. wasz Rysiek Ochucki

Konto usunięte
6 gwiazdek
Polubił: 14 razy
Polubione posty: 19 razy

Post 24 sty 2008, o 21:21

Faktycznie smutno...

Vert
Awatar użytkownika
3 gwiazdki
Lokalizacja: zakopane
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Post 24 sty 2008, o 21:25

Konto usunięte pisze:Faktycznie smutno...

tak.ale nie mozna byc wscieklym na kogos-korzystac z platformy tego kogos a bawic sie w innej piaskownicy.szkoda czasu.wrzody i tak mam od roboty.wiec wrzody z powodu sipu ma w d. :)
to ja. wasz Rysiek Ochucki

mały 5150
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Lokalizacja: WWA
Auto: Czarne Zło
Polubił: 0
Polubione posty: 1 raz

Post 24 sty 2008, o 21:36

Vert, podjąłeś decyzję. Rozumiem, że miałeś swoje powody i tyle. Ładnie się pożegnałeś to zacne.

Tak to już w życiu bywa, szkoły się zmienia, potem pracę, dziewczyny a czasami żony ;-) to i forum od czasu do czasu można zmienić :-D

pozdrawiam mały
Kiedyś miałem żonę... teraz mam Subaru :-d

devlin
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Lokalizacja: Włochy
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Post 24 sty 2008, o 21:41

Smutno smutno. Też dzięki forum SIP poznałem zupełnie nowy świat, kupę fajnych ludzi i niejedno przeżyłem. I bardzo jestem za to wdzięczny - i nie chcę tu pisać niczego złego - już i tak zbyt wiele zostało powiedziane.

Taka moja prośba do wszystkich.

Nie podgrzewajmy niepotrzebnymi komentarzami atmosfery. Jeżeli można wykasować te filmy z Filmoteki, które nie są potrzebne - to byłoby korzystne. Bo chyba nadal chcemy się razem spotykać na imprezach, a nie tworzyć naprawdę niepotrzebnych podziałów my-oni. My czasem zaglądamy tam, oni czasem zaglądają tutaj. I naprawdę - dajmy spokój modom na tamtym forum. Nie ma potrzeby, nic to nie da, niczego to nie naprawi, więc nie warto. Zgadzam się - tam padło mnóstwo niepotrzebnych słów - ale mleko już się rozlało. Wydaje mi się, że naprawdę należy już odpuścić i znaleść metodę na to, żeby działać obok siebie z tamtym forum - a nie przeciwko sobie.
http://wwojnar.com/

– Это водка? – слабо спросила Маргарита. Кот подпрырнул на стуле от обиды.
– Помилуйте, королева, – прохрипел он, – разве я позволил бы себе налить даме водку? Это – чистый спирт!

michal
Awatar użytkownika
5 gwiazdek
Lokalizacja: Radom
Polubił: 57 razy
Polubione posty: 13 razy

Post 24 sty 2008, o 21:44

devlin pisze:Smutno smutno. Też dzięki forum SIP poznałem zupełnie nowy świat, kupę fajnych ludzi i niejedno przeżyłem. I bardzo jestem za to wdzięczny - i nie chcę tu pisać niczego złego - już i tak zbyt wiele zostało powiedziane.

Taka moja prośba do wszystkich.

Nie podgrzewajmy niepotrzebnymi komentarzami atmosfery. Jeżeli można wykasować te filmy z Filmoteki, które nie są potrzebne - to byłoby korzystne. Bo chyba nadal chcemy się razem spotykać na imprezach, a nie tworzyć naprawdę niepotrzebnych podziałów my-oni. My czasem zaglądamy tam, oni czasem zaglądają tutaj. I naprawdę - dajmy spokój modom na tamtym forum. Nie ma potrzeby, nic to nie da, niczego to nie naprawi, więc nie warto. Zgadzam się - tam padło mnóstwo niepotrzebnych słów - ale mleko już się rozlało. Wydaje mi się, że naprawdę należy już odpuścić i znaleść metodę na to, żeby działać obok siebie z tamtym forum - a nie przeciwko sobie.
Miałem pisać posta aleś mnie kuljego Krakusie uprzedził i podpisuję się pod pustolatoma Twema rękoma dwiema.

Grzegorz
5 gwiazdek
Lokalizacja: wsi wielkopolskiej
Auto: Peżot
Polubił: 21 razy
Polubione posty: 34 razy

Post 24 sty 2008, o 21:47

Z tymi filmikami to jednak bez przesady, nie bądźmy, przepraszam za wyrażenie bardziej papiescy od papieża, ja tam nie widzę żadnego jątrzenia; jest to humorystyczne a że komuś się możę taki humor nie podobać to cóż, albo mówią: no ba. Co do reszty zgoda.
pozdrawiam
Grzegorz

Vert
Awatar użytkownika
3 gwiazdki
Lokalizacja: zakopane
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Post 24 sty 2008, o 21:50

dewlinku ja nie podgrzewam.powiedzialem sobie albo albo.wybralem to forum i tyle.nie znaczy to ze nie bede tam zagladal.ale bez sensu pisac to samo tu i tu.no chyba ze za 40 lat bede na emeryturze ;-) :evilgrin:
to ja. wasz Rysiek Ochucki

devlin
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Lokalizacja: Włochy
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Post 24 sty 2008, o 21:54

Vercik - nie piję do Ciebie, ani do nikogo personalnie. Naprawdę ładnie się pożegnałeś - naprawdę. Po prostu tak mnie naszło, tak wiesz - na wszelki słuczaj napisałem, na wypadek jakby to miało kogoś powstrzymać przed napisaniem czegoś niepotrzebnego. No wiesz.
http://wwojnar.com/

– Это водка? – слабо спросила Маргарита. Кот подпрырнул на стуле от обиды.
– Помилуйте, королева, – прохрипел он, – разве я позволил бы себе налить даме водку? Это – чистый спирт!

Vert
Awatar użytkownika
3 gwiazdki
Lokalizacja: zakopane
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Post 24 sty 2008, o 22:02

devlin pisze:Vercik - nie piję do Ciebie, ani do nikogo personalnie. Naprawdę ładnie się pożegnałeś - naprawdę. Po prostu tak mnie naszło, tak wiesz - na wszelki słuczaj napisałem, na wypadek jakby to miało kogoś powstrzymać przed napisaniem czegoś niepotrzebnego. No wiesz.
...wiem
to ja. wasz Rysiek Ochucki

Gal
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Lokalizacja: wieś mazowiecka
Auto: XC 70
Polubił: 85 razy
Polubione posty: 316 razy

Post 24 sty 2008, o 22:11

devlin pisze: Jeżeli można wykasować te filmy z Filmoteki, które nie są potrzebne - to byłoby korzystne.
Devlin - nie.
Te filmy nie są chamskie ani wulgarne ani obleśne. Są wyrażeniem czyjejś opinii na temat tego co na Forum SIP się ostatnio działo. Zrobione są z pomysłem i dowcipnie. To jest dobry wątek. Mam nadzieję, że natchnie innych forumowiczów do własnych komentarzy w stylu Bollywood ;-) na tematy z SIPem nie związane.
Naprawdę fajny wątek!

A że (mam nadzieję, że to mój ostatni komentarz krytyczny wobec wypowiedzi na SIP)jedyne co Subaryta na ten temat potrafił napisać, to wytknięcie błędu ortograficznego w podpisie (komentowanego zresztą w tym wątku), to tylko świadczy o poziomie jego frustracji.
O ile jestem za wygaszeniem jakichkolwiek dyskusji o forum SIP tutaj, to te filmy i ten wątek powinny zostać - bo to jest wątek tego forum!
Ad meritum - Vertold.. A co Ty się taki sentymentalny zrobiłeś? Pożegnania, łzy, chusteczki, rewerencje wzajemne... :mrgreen:

esilon
6 gwiazdek
Auto: mat
Polubił: 1 raz
Polubione posty: 4 razy

Post 24 sty 2008, o 22:16

Gal pisze:jedyne co Subaryta na ten temat potrafił napisać, to wytknięcie błędu ortograficznego w podpisie (komentowanego zresztą w tym wątku), to tylko świadczy o poziomie jego frustracji.
Gal, tak dla porządku Subaryta przyznał, że zabawne i dowcipne a wytknięcie błedu wg mnie było odpowiedzią żartobliwa na żart-film,

ja tak to odebrałem

devlin
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Lokalizacja: Włochy
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Post 24 sty 2008, o 22:20

Galu - nie napisałem, że są chamskie ani nic w tym stylu. Napisałem, że - moim zdaniem - nie są potrzebne w tym momencie. I masz rację - pomysł jest doskonały i bardzo zabawny - ale tematyki związanej z moderatorami SIP osobiście bym w tych filmach nie poruszał, bo nie uważam tego za dobry pomysł. Najlepszy dowód to reakcja Aflinty - lubię tego człowieka, to spokojny i naprawdę dobry mod. A wyraźnie poczuł się urażony - moim zdaniem zasadnie. Tyle.
http://wwojnar.com/

– Это водка? – слабо спросила Маргарита. Кот подпрырнул на стуле от обиды.
– Помилуйте, королева, – прохрипел он, – разве я позволил бы себе налить даме водку? Это – чистый спирт!

LouCyphre
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Auto: H&H
Polubił: 0
Polubione posty: 2 razy

Post 24 sty 2008, o 22:24

Vert, Łeee też mi coś, ja się też pożegnałem i nie robię afery :mrgreen:

Konto usunięte
6 gwiazdek
Polubił: 14 razy
Polubione posty: 19 razy

Post 24 sty 2008, o 22:48

Louis Cyphre, od razu widać, że Vert ma przygotowanie marketingowe, a Ty nie bardzo ;-)

Nie przejmuj się, zgłoszę Cię do rady starych ;-)

Paweł_BB
Awatar użytkownika
5 gwiazdek
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Auto: Evo VIII GT340
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Post 24 sty 2008, o 22:53

No to witaj Verciu bardzo serdecznie na tym forum ;-)
Fajnie że założyłeś tu temat o swoich startach, bo chętnie poczytam i pogadam na te tematy :-D

Gal
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Lokalizacja: wieś mazowiecka
Auto: XC 70
Polubił: 85 razy
Polubione posty: 316 razy

Post 24 sty 2008, o 22:55

devlin pisze:Galu - nie napisałem, że są chamskie ani nic w tym stylu. Napisałem, że - moim zdaniem - nie są potrzebne w tym momencie. I masz rację - pomysł jest doskonały i bardzo zabawny - ale tematyki związanej z moderatorami SIP osobiście bym w tych filmach nie poruszał, bo nie uważam tego za dobry pomysł. Najlepszy dowód to reakcja Aflinty - lubię tego człowieka, to spokojny i naprawdę dobry mod. A wyraźnie poczuł się urażony - moim zdaniem zasadnie. Tyle.
Rozumiiem o co Ci chodziło, ale jeżeli te filmy mają stanowić początek jakiegoś wątku, to muszą zostać. Są komentarzem do ówczesnej rzeczywistości. Rzeczywistość się zmieni, zmienią się komentarze. 8-)

Aflintę też lubiłem (nadal lubię) i uważam za zrównoważonego człowieka, ale przyznam, że się trochę zdziwiłem ostatnio.

LouCyphre
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Auto: H&H
Polubił: 0
Polubione posty: 2 razy

Post 24 sty 2008, o 23:01

Konto usunięte pisze:Louis Cyphre, od razu widać, że Vert ma przygotowanie marketingowe, a Ty nie bardzo ;-)

Nie przejmuj się, zgłoszę Cię do rady starych ;-)
W jakowejś akademii próbowali mię to wtłoczyć kiedyś do łba zakutego, alem się oparł dzielnie

:mrgreen:

Konto usunięte
6 gwiazdek
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Post 24 sty 2008, o 23:01

devlin pisze:Jeżeli można wykasować te filmy z Filmoteki
Zostawmy filmy. Jak napisał Gal, to jest dowcipny komentarz do wydarzeń. I bardzo oryginalny. Może późniejsze odcinki to kino bardziej zaangażowane :roll: ale jest to część naszej historii, jak już muszę patetycznie się wyrazić.

Natomiast proponuję nie wracać do naszej Genesis i wielkiego Exodusu i po prostu robić swoje. Mnie już męczy rozdrapywanie cały czas tego samego tematu. Każdy z nas co miał na temat do powiedzenia, powiedział. I wszystkie 4 koła kręcą się dalej :-)

Interceptor
Awatar użytkownika
3 gwiazdki
Lokalizacja: takie zuzycie paliwa?
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Post 24 sty 2008, o 23:02

Louis Cyphre pisze:Vert, Łeee też mi coś, ja się też pożegnałem i nie robię afery :mrgreen:
Nie tylko Ty, cuz takie zycie ...

Vercik welcome back, ciesze sie ze Cie tu widze, mam do Ciebie duzy szacunek za obiektywizm i niezaleznosc w podejsciu :!: (mam nadzieje ze kiedys bedzie okazja zeby przy jakims whiskaczu albo innym soczku podziekowac Ci osobiscie)
Ostatnio zmieniony 24 sty 2008, o 23:21 przez Interceptor, łącznie zmieniany 1 raz.
I'm addicted to adrenaline ...

Obrazek

esilon
6 gwiazdek
Auto: mat
Polubił: 1 raz
Polubione posty: 4 razy

Post 24 sty 2008, o 23:04

Konto usunięte pisze:Zostawmy filmy. Jak napisał Gal, to jest dowcipny komentarz do wydarzeń. I bardzo oryginalny. Może późniejsze odcinki to kino bardziej zaangażowane ale jest to część naszej historii, jak już muszę patetycznie się wyrazić.

Natomiast proponuję nie wracać do naszej Genesis i wielkiego Exodusu i po prostu robić swoje. Mnie już męczy rozdrapywanie cały czas tego samego tematu. Każdy z nas co miał na temat do powiedzenia, powiedział. I wszystkie 4 koła kręcą się dalej

podpisuje się pod tym bezczelnie :-P

esilon

Paweł_BB
Awatar użytkownika
5 gwiazdek
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Auto: Evo VIII GT340
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Post 24 sty 2008, o 23:24

aha, odnośnie filmów to of course jestem na TAK :-D

Kiedy następny odcinek? może ktoś inny zrobi coś nowego?

Marko Rally
Awatar użytkownika
2 gwiazdki
Lokalizacja: Katowice
Auto: Impreza WRC (w planach)
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Post 24 sty 2008, o 23:34

Interceptor pisze:kiedys bedzie okazja zeby przy jakims whiskaczu
Oho, zaczyna się kawior. A przy czystej źródlanej Finlandii to " be " ? :mrgreen:

LouCyphre
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Auto: H&H
Polubił: 0
Polubione posty: 2 razy

Post 24 sty 2008, o 23:37

Marko Rally, Simon TEMPLAR, a nie TEmpler ;-)

So What!
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Lokalizacja: Kraków
Auto: Giulia V Q4
Polubił: 287 razy
Polubione posty: 55 razy

Post 24 sty 2008, o 23:40

devlin pisze:Smutno smutno. Też dzięki forum SIP poznałem zupełnie nowy świat, kupę fajnych ludzi i niejedno przeżyłem. I bardzo jestem za to wdzięczny - i nie chcę tu pisać niczego złego - już i tak zbyt wiele zostało powiedziane.

Taka moja prośba do wszystkich.

Nie podgrzewajmy niepotrzebnymi komentarzami atmosfery. Jeżeli można wykasować te filmy z Filmoteki, które nie są potrzebne - to byłoby korzystne. Bo chyba nadal chcemy się razem spotykać na imprezach, a nie tworzyć naprawdę niepotrzebnych podziałów my-oni. My czasem zaglądamy tam, oni czasem zaglądają tutaj. I naprawdę - dajmy spokój modom na tamtym forum. Nie ma potrzeby, nic to nie da, niczego to nie naprawi, więc nie warto. Zgadzam się - tam padło mnóstwo niepotrzebnych słów - ale mleko już się rozlało. Wydaje mi się, że naprawdę należy już odpuścić i znaleść metodę na to, żeby działać obok siebie z tamtym forum - a nie przeciwko sobie.
Popieram, za wyjątkiem kasowania filmów z filmoteki - tutaj zgadzam się z Galem, zarówno w zakresie tezy, jak i argumentacji na jej poparcie.
Skończmy z komentowaniem i roztrząsaniem tego, co się tam wydarzyło. Tak będzie lepiej przede wszystkim dla nas :!: I tak powiedziano tam już więcej, niż było potrzebne. Z wielką przykrością czytałem posty obu stron :-(

PS Do tamtego forum zawsze będę miał pewien sentyment. Dzięki niemu poznałem Was :!: :-D

Zablokowany