Handlarze samochodów uzywanych

Rozmowy o Subaru i nie tylko. Dział pełen offtopicu i rozmów niemotoryzacyjnych.
Roland
0 gwiazdek
Lokalizacja: W-wa
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Post 3 lut 2008, o 22:39

esilon pisze:kiedyś , całkiem niedawno na allegro była do kupienia nowiutka, czyściutka nieśmigana książka do Subaru, nic tylko sie rozpisać odpowiednio
Na allegro jest tego pełno - wystarczy wpisać "książka serwisowa" i w literaturze motoryzacyjnej wyskakują 4 strony aukcji.

Rozumiem jeśli ktoś kupił auto bez książki i w którymś momencie zaczyna to uzupełniać żeby mieć porządek w papierach ale te książki w 99% będą wypełniane od początku razem z trefnymi pieczątkami, itp.

5qra, gdybym po pierwsze miał czas a po drugie w miarę znał niemiecki to bym tak zrobił. Niestety jechać w ciemno nie bardzo mam ochotę a i dogadać się z gościem miałbym problem :-(

Na szczęście mam czym jeździć :mrgreen: więc nie muszę decydować się od razu na zakup (przy okazji odnowiłem znajomości z Panami na stacji benzynowej :-) przy Toledo bywałem tam niemalże raz na 2 tyg. - teraz prawie 2 razy na tydzień :-) ).
Parę dni temu zrobiłem wycieczkę do Katowic (mój błąd, że najpierw nie sprawdziłem VINu w ASO tylko "połaszczyłem" się od razu na wyjazd bo auto wyglądało dobrze a i sprzedający przez tel. wydawało się, że uczciwie podchodzi do tematu) i tak jak pojechałem pociągiem tak wróciłem pociągiem :-( (gdybym pojechał do Niemiec pewnie bym łyknął takie auto bo nie było tragedii a tam byłoby mi szkoda wracać tyle km na pusto).



5qra
Awatar użytkownika
2 gwiazdki
Lokalizacja: STolica piwa
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Post 4 lut 2008, o 00:07

Roland, ja teraz rozważam taki montaż, mam znajomego z innego forum jeździ po auta, bierze za to kilka stówek/tysiak zalezy jaka wartśc auta. Wyszukuje coś wcześniej dzwoni, rezeruje w salonie, jedziesz po gotowe. Tez mi nie asuję wycieczki, ale lepiej kupic to w Dojczach niz tutaj od handlarza, taniej nie będzie a pola manewru nie masz żadnego, radia pewnie tez nie ma ;-)
Wolność dla Pikusia

ODPOWIEDZ