COS SMIESZNEGO - albo i nie ...........

Rozmowy o Subaru i nie tylko. Dział pełen offtopicu i rozmów niemotoryzacyjnych.
leon
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Auto: Kąąbi 3 i Niepsujące się.
Polubił: 206 razy
Polubione posty: 282 razy

COS SMIESZNEGO - albo i nie ...........

Post 31 paź 2020, o 22:35

Chuck Norris złapał Covida. Wirus dostał 14 dni kwarantanny.
Użytkownicy, którzy polubili ten post (razem 2):
Doxa (31 paź 2020, o 23:18) • ptk22 (31 paź 2020, o 23:33)


Walcz z globalnym ocipieniem - zjedz ekologa.

Doxa
Awatar użytkownika
5 gwiazdek
Lokalizacja: z krzesła
Polubił: 151 razy
Polubione posty: 121 razy

COS SMIESZNEGO - albo i nie ...........

Post 31 paź 2020, o 23:19

leon, :lol:
Człowiek do kresu życia powinien się dotoczyć z kieliszkiem Chardonnay w jednej ręce,
tabliczką czekolady w drugiej, narąbany w trzy d..y, krzycząc : "ALE TO BYŁA JAZDA!"
:)

bojar
6 gwiazdek
Lokalizacja: warszawski-zachodni
Auto: forester 2,5XT,Q5
Polubił: 80 razy
Polubione posty: 232 razy

COS SMIESZNEGO - albo i nie ...........

Post 1 lis 2020, o 09:29

Rok 2019.
Przychodzi Jarek do wróżki;
- kochana co mnie czeka w 2020 roku?
- nie opędzisz się od kobiet.....

stach22
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Auto: Impreza, Beema i jeszcze Suzuki
Polubił: 203 razy
Polubione posty: 479 razy

COS SMIESZNEGO - albo i nie ...........

Post 1 lis 2020, o 11:07

Obrazek
:drunk: KONIEC PISLANDU :thumb:

bojar
6 gwiazdek
Lokalizacja: warszawski-zachodni
Auto: forester 2,5XT,Q5
Polubił: 80 razy
Polubione posty: 232 razy

COS SMIESZNEGO - albo i nie ...........

Post 1 lis 2020, o 12:10

— A jeśli pewnego dnia będę musiał odejść? — spytał Krzyś Bosak. — Co wtedy? — Nic wielkiego, wypierdalaj w podskokach, faszystko jebany — odparł Puchatek”.

stach22
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Auto: Impreza, Beema i jeszcze Suzuki
Polubił: 203 razy
Polubione posty: 479 razy

COS SMIESZNEGO - albo i nie ...........

Post 1 lis 2020, o 12:15

bojar pisze:— A jeśli pewnego dnia będę musiał odejść? — spytał Krzyś Bosak. — Co wtedy? — Nic wielkiego, wypierdalaj w podskokach, faszystko jebany — odparł Puchatek”.
Piękne Obrazek
:drunk: KONIEC PISLANDU :thumb:

Alan, Alan, Alan!
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Auto: WiśniaNieWiśnia
Polubił: 130 razy
Polubione posty: 355 razy

Re: COS SMIESZNEGO - albo i nie ...........

Post 2 lis 2020, o 00:05

Chciałbym przypomnieć, że w sprawie polityki na forum nie zmieniło się nic.

bojar
6 gwiazdek
Lokalizacja: warszawski-zachodni
Auto: forester 2,5XT,Q5
Polubił: 80 razy
Polubione posty: 232 razy

COS SMIESZNEGO - albo i nie ...........

Post 2 lis 2020, o 01:30

No to przypomniałeś.
Dla mnie to akurat jest śmieszne. Jeśli masz odmienne zdanie to mnie wypierdol.

Alan, Alan, Alan!
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Auto: WiśniaNieWiśnia
Polubił: 130 razy
Polubione posty: 355 razy

COS SMIESZNEGO - albo i nie ...........

Post 2 lis 2020, o 01:47

bojar pisze:
2 lis 2020, o 01:30
Dla mnie to akurat jest śmieszne. Jeśli masz odmienne zdanie to mnie wypierdol.
nie napisałem nic o tym, czy jest śmieszne czy nie :-)

Kruszyn
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Lokalizacja: Czeczenia
Auto: KARAWAN
Polubił: 111 razy
Polubione posty: 95 razy

COS SMIESZNEGO - albo i nie ...........

Post 4 lis 2020, o 11:13

:-)
Załączniki
FB_IMG_1604480737653.jpg
Mądremu wystarczy napomknąć, a głupiego nawet biciem się nie nauczy...

Gal
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Lokalizacja: wieś mazowiecka
Auto: XC 70
Polubił: 85 razy
Polubione posty: 316 razy

COS SMIESZNEGO - albo i nie ...........

Post 4 lis 2020, o 20:20

Chloru pisze:
31 paź 2020, o 09:51
Ej... Żeby było na czasie. W...... ć z tą dyskusją we właściwe miejsce. To mówiłem ja, Jarząbek Wacław.
Nie mam wyjścia, muszę zacząć od tego:
Psze Pani, to nie ja zacząłem.
A dalej:
bojar pisze:
31 paź 2020, o 00:34
Nie wiem jak was, ale mnie wkurzają takie argumenty jak np."bo w Europie to też sobie nie radzą". A gówno mnie to obchodzi.To są kocopoły.
damaz pisze:
31 paź 2020, o 02:11
pytanie mam za 1000000 punktów: jaki związek z ochroną MOJEGO zdrowia ma fakt, że w Hiszpanii, Francji, (wstaw dowolny kraj) rząd dał dupy?????
że nasz rząd równie niekompetentny jest? i to jest jego usprawiedliwienie? albo Twój argument?
Więc co? Żyjemy w próżni?
Porównywanie zarobków jest OK.
Porównywanie dróg jest OK.
Porównywanie sytuacji par jednopłciowych jest OK.
Porównywanie czegokolwiek jest OK.
Póki to wygodne.
Wstydźcie się.
stach22 pisze:
31 paź 2020, o 00:42
Ten symetryzm zwolenników władzy jest tym bardziej nietrafiony, że wiosną nasz punkt wyjścia był dużo lepszy niż ten w Hiszpanii, Włoszech czy Francji. Oczekiwać by można w związku z tym, że nawrót będzie podobny do tego jak na wiosnę, tak jak podobne są nawroty w wwym. krajach, lub mniejsze.
Wiem, że teorie się zmieniają, ale zgodnie z klasyczną teorią rozwoju epidemii, mocniejsza pierwsza fala skutkuje słabszą drugą. A słabsza pierwsza mocniejszą drugą. Twoja teza bazuje na jakichś nowych doniesieniach czy to przemyślenia własne?
Poza tym, muszę zwrócić uwagę na to, że stwierdzenie "Ten symetryzm zwolenników władzy" jest oksymoronem.
stach22 pisze:
31 paź 2020, o 00:42
Ale tak się nie stało, bo czas 6 miesięcy nasi rządzący wykorzystali najgorzej jak tylko można było w Europie. No jeszcze Czesi dali tyły, bo zanim zdymisjonowali swojego covidosceptyka ministra zdrowia to mleko już dawno się rozlało.
To ten sam minister którego opiewałeś w marcu?
viewtopic.php?f=1&t=22501&p=626969&hilit=Czechy#p626969
damaz pisze:
31 paź 2020, o 02:11
następnie, znowu niezgodnie z prawem (zakaz zgromadzeń został wprowadzony rozporządzeniem, co jest niezgodnie z prawem), dowiem się, że nie mogę czegoś tam. na przykład iść na spacer. albo muszę cośtam...
Nic nie musisz. Niezgodnie z prawem możesz robić co chcesz. Ja na przykład robię coś niezgodnie z prawem codziennie.
I niekiedy ponoszę konsekwencje.
Ale rzadko.
W epidemii Covid też masz szanse pewnie ze 100:1 w Twoim wieku do nieponoszenia konsekwencji nieprzestrzegania "niezgodnych z prawem" regulacji.
Twój wybór.
Powodzenia.
damaz pisze:
31 paź 2020, o 02:11
Chiny ruszyły odbierać należne im miejsce. i tak dalej.
Wzruszyła mnie Twoja wrażliwość na chińską propagandę. Ale ja nadal żyję w Europie i bardziej niż "należne miejsce Chin", przejmuje mnie aktualne miejsce Polski.
No, taki zimny skurwysyn jestem.
damaz pisze:
31 paź 2020, o 02:11
na marginesie (albo i nie): ustawa NAKAZUJĄCA szczepieni przeciw wirusowi już jest ustanowiona. te szczepienia będą obowiązkowe, z możliwością przymusu i brakiem odpowiedzialności lekarza za skutki uboczne.
:?: :o
damaz pisze:
31 paź 2020, o 02:11
ciekawość, ile przytulili posłowie głosujący "za"...-
bo ile zarobi potentat, który sprzeda "to coś", to - szczerze - sobie takich kwot nie wyobrażam.
W tej chwili nad szczepionką/lekami na Covid pracuje kilkaset, a może kilka tysięcy firm/uniwersytetów. Niektóre z nich dostały wsparcie rządowe. Większość nie. Większość z nich również nie sprzeda ani jednej sztuki tej szczepionki/leku. Zostaną im tylko straty z kosztów rozwoju. Te, które dostały wsparcie rządowe zobowiązały się do sprzedaży po kosztach.
Gdzie widzisz miejsce na łapówki dla "głosujących"..?
tzi pisze:
31 paź 2020, o 09:22
Dość często szafujesz argumentem wieku, jako ostatecznym dowodem na rację. Przepraszam, powiem to nie personalnie do Ciebie, tylko jako kontra do takiego rozgrywania metryką:
"Argumentem"?
To nie był argument, a konstatacja faktu; młodzi ludzie są bardziej skłonni do radykalnych opinii. Z czasem, doświadczeniem i wiekiem wiesz, że świat czarno - biały jest mitem. Wszyscy snujemy się w szarościach. Więc super ostre opinie to domena gimnazjalistów.
Mam dać przykłady..?
tzi pisze:
31 paź 2020, o 09:22
Nie widziałeś nigdy w życiu starego idioty ?
Zwykle nikt kto jest głupi za młodu nie staje się geniuszem na starość, tylko głupi pozostaje.
Ale ja nie o tym pisałem.
tzi pisze:
31 paź 2020, o 09:22
Dyskusja z takimi argumentami będzie słaba.
To nie był argument.
Ostatnio zmieniony 4 lis 2020, o 22:01 przez Gal, łącznie zmieniany 1 raz.
Wysłane z mojego komputera przy użyciu klawiatury.

jarmaj
6 gwiazdek
Lokalizacja: Gliwice
Auto: japońskie, ale nie bokser + bokser, ale nie japoński ;-)
Polubił: 74 razy
Polubione posty: 425 razy

COS SMIESZNEGO - albo i nie ...........

Post 4 lis 2020, o 21:07

Gal pisze:
4 lis 2020, o 20:20
Psze Pani, to nie ja zacząłem.
To że Chloru jeździ Volno .... eeeee..... tzn Volvo, to już powód, żeby od razu do Chlora par "pani"? :-d

Zaraz, zaraz..... Czy Ty też masz Volvo? :evilgrin:


:mrgreen:

Gal
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Lokalizacja: wieś mazowiecka
Auto: XC 70
Polubił: 85 razy
Polubione posty: 316 razy

COS SMIESZNEGO - albo i nie ...........

Post 4 lis 2020, o 21:17

jarmaj pisze:
4 lis 2020, o 21:07
Zaraz, zaraz.....
Nie tylko mam Volvo, ale je również lubię.
I cycki mi rosną.





Bo 2h50' z Gdańska do Warszawy to było Golfem III dieslem 1.9 63KM.
Bo to był samochód który oddaje moją osobowość. I reprezentacyjny i laski na niego lecą.
Wysłane z mojego komputera przy użyciu klawiatury.

jarmaj
6 gwiazdek
Lokalizacja: Gliwice
Auto: japońskie, ale nie bokser + bokser, ale nie japoński ;-)
Polubił: 74 razy
Polubione posty: 425 razy

COS SMIESZNEGO - albo i nie ...........

Post 4 lis 2020, o 21:21

Gal pisze:
4 lis 2020, o 21:17
Bo 2h50' z Gdańska do Warszawy to było Golfem III dieslem 1.9 63KM.
Bo to był samochód który oddaje moją osobowość. I reprezentacyjny i laski na niego lecą
Musiałeś im po drodze sporo uwagi poświęcić, skoro aż tyle trwał przejazd :mrgreen:

Gal
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Lokalizacja: wieś mazowiecka
Auto: XC 70
Polubił: 85 razy
Polubione posty: 316 razy

COS SMIESZNEGO - albo i nie ...........

Post 4 lis 2020, o 21:30

jarmaj pisze:
4 lis 2020, o 21:21
Gal pisze:
4 lis 2020, o 21:17
Bo 2h50' z Gdańska do Warszawy to było Golfem III dieslem 1.9 63KM.
Bo to był samochód który oddaje moją osobowość. I reprezentacyjny i laski na niego lecą
Musiałeś im po drodze sporo uwagi poświęcić, skoro aż tyle trwał przejazd :mrgreen:
Jeździłem na zielonych tablicach, więc ciągłe odpowiadanie na pytania "Przepraszam pana, ale czy pan jest ambasadorem?" powodowało, że musiałem zwalniać w miejscowościach do nobliwej prędkości.
A poza miejscowościami Golf III 1.9 63KM rozwijał maksymalną 153km/h.
Więc nadal uważam 2h50 za godny wynik.
Wysłane z mojego komputera przy użyciu klawiatury.

Chloru
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Lokalizacja: DC
Auto: T5RDESIGNAWDPOLESTARENGINEERED ;-)
Polubił: 212 razy
Polubione posty: 491 razy

COS SMIESZNEGO - albo i nie ...........

Post 4 lis 2020, o 21:50

jarmaj pisze:
4 lis 2020, o 21:07
To że Chloru jeździ Volno .... eeeee..... tzn Volvo, to już powód, żeby od razu do Chlora par "pani"?
Nie wolno tylko dostojnie. ;-)
Gal pisze:
4 lis 2020, o 21:17
Bo 2h50' z Gdańska do Warszawy to było Golfem III dieslem 1.9 63KM.
Ekhm 3:45 z Wrocławia do Warszawy przez Częstochowę (Honda 90 KM) a Warszawa - Gdańsk zrobiłem niewiele mocniejszym autem (110 KM, 1600 kg, V max 180) dłuższą trasą (A2 -> A1) w dokładnie takim samym czasie jak Ty swoim Golfem. ;-)
"Understeer is a crime" (C) Colin McRae

damaz
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Lokalizacja: z Damaziowa
Polubił: 0
Polubione posty: 97 razy

COS SMIESZNEGO - albo i nie ...........

Post 4 lis 2020, o 22:13

Gal pisze:
4 lis 2020, o 20:20
damaz pisze: ↑
31 paź 2020, o 02:11
na marginesie (albo i nie): ustawa NAKAZUJĄCA szczepieni przeciw wirusowi już jest ustanowiona. te szczepienia będą obowiązkowe, z możliwością przymusu i brakiem odpowiedzialności lekarza za skutki uboczne.

:?: :o
proszę:
Art. 36. 1.22) Wobec osoby, która nie poddaje się obowiązkowi szczepienia, badaniom sanitarno-epidemiologicznym,
zabiegom sanitarnym, kwarantannie lub izolacji obowiązkowej hospitalizacji, a u której podejrzewa się lub rozpoznano
chorobę szczególnie niebezpieczną i wysoce zakaźną, stanowiącą bezpośrednie zagrożenie dla zdrowia lub życia innych
osób, może być zastosowany środek przymusu bezpośredniego polegający na przytrzymywaniu, unieruchomieniu lub
przymusowym podaniu leków.
itd...
Dziennik Ustaw RP poz. 1845 (20.10.2020)

jarmaj
6 gwiazdek
Lokalizacja: Gliwice
Auto: japońskie, ale nie bokser + bokser, ale nie japoński ;-)
Polubił: 74 razy
Polubione posty: 425 razy

COS SMIESZNEGO - albo i nie ...........

Post 4 lis 2020, o 22:30

damaz, my tu o wpływie jazdy pewnymi markami na postrzeganie (zapewne jednej z wielu) płci mówimy, a Ty tu z jakimiś dziennikami i artykułami. Nie wszystko da się tak uregulować. Musisz być bardziej otwarty :razz:

:mrgreen:

Gal
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Lokalizacja: wieś mazowiecka
Auto: XC 70
Polubił: 85 razy
Polubione posty: 316 razy

COS SMIESZNEGO - albo i nie ...........

Post 4 lis 2020, o 22:40

damaz pisze:
4 lis 2020, o 22:13
Gal pisze:
4 lis 2020, o 20:20
damaz pisze: ↑
31 paź 2020, o 02:11
na marginesie (albo i nie): ustawa NAKAZUJĄCA szczepieni przeciw wirusowi już jest ustanowiona. te szczepienia będą obowiązkowe, z możliwością przymusu i brakiem odpowiedzialności lekarza za skutki uboczne.

:?: :o
proszę:
Art. 36. 1.22) Wobec osoby, która nie poddaje się obowiązkowi szczepienia, badaniom sanitarno-epidemiologicznym,
zabiegom sanitarnym, kwarantannie lub izolacji obowiązkowej hospitalizacji, a u której podejrzewa się lub rozpoznano
chorobę szczególnie niebezpieczną i wysoce zakaźną, stanowiącą bezpośrednie zagrożenie dla zdrowia lub życia innych
osób, może być zastosowany środek przymusu bezpośredniego polegający na przytrzymywaniu, unieruchomieniu lub
przymusowym podaniu leków.
itd...
Dziennik Ustaw RP poz. 1845 (20.10.2020)
Aha.
Chodzi o art. 36 uchwalony 20. X.2008.
https://isap.sejm.gov.pl/isap.nsf/downl ... 201845.pdf
No cóż, chyba mieli jakiś cynk o przyszłej pandemii...

Mógłbym napisać, że płaskoziemców i tak nic nie ruszy. Bo wiara to wiara. Z wierzącymi trudno dyskutować.

Ale powiem inaczej; prawda zawsze jest lepsza niż najpiękniejszy fałsz.

Zdrowia życzę.
Wysłane z mojego komputera przy użyciu klawiatury.

damaz
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Lokalizacja: z Damaziowa
Polubił: 0
Polubione posty: 97 razy

COS SMIESZNEGO - albo i nie ...........

Post 4 lis 2020, o 23:28

Gal pisze:
4 lis 2020, o 20:20
Więc co? Żyjemy w próżni?
po pierwsze primo, raczej nie porównuję zarobków, stanu dróg itp... w zasadzie, to mogę napisać, że ostatnie doświadczenia (ok. rok temu) mówią mi, że po naszych drogach jeździ się lepiej, niż po niemieckich. tylko czasem drożej.
po drugie primo...
wstydźcie się?

https://www.pap.pl/aktualnosci/news%2C7 ... lepiej-niz
W obecnym kryzysie Polska radzi sobie lepiej niż inne kraje. Spadek wzrostu PKB ma być najmniejszy w całej Unii Europejskiej.
https://www.gov.pl/web/premier/premier- ... -od-innych
pierwsze kilka miesięcy pokazały, że potrafimy sobie radzić z problemami gospodarczymi w dobie epidemii lepiej od innych
nie chce mi się grzebać dalej...
chciałbym jednak, żebyś zwrócił uwagę na źródła, skąd pochodzą cytaty. żeby nie było, że jakieś "tendencyjne".

Ty się wstydź Galu. cały Twój wywód opiera się na "nie zauważyłem", "nie zdaję sobie sprawy", "przemilczę..." itd.


ja staram się zrozumieć/zakładam, że to są nawyki dobrego handlowca/negocjatora...
ale ja - na ten przykład - traktuję ten zakątek sieci jak enklawę, gdzie mogę odpocząć. i nie używać sztuczek handlowo-negocjacyjno-retorycznych na interlokutorach.

dlatego jeszcze o Chinach. nie jestem indoktrynowany/wystawiony na chińską propagandę (co zasugerowałeś). choćby dlatego, że nie znam chińskiego (któregokolwiek). tylko mam taki, a nie inny zawód i takie, a nie inne doświadczenia zawodowe.
przykład: "lista 500":
https://www.top500.org/news/china-exten ... advantage/
owszem, nie najwydajniejsze (nie mylić z "najszybsze"), ale to 200+ maszyn mogących robić POWAŻNE modelowanie. najwięcej w jednym kraju. to tylko na pokaz? dla propagandy? czy może mają 200+ ośrodków, które mają wystarczająco duży potencjał obliczeniowy, żeby obsłużyć ludzi, którzy na serio pracują nad czymś? bo wystarczająco duży potencjał intelektualny, to sobie wyedukowali w USA, w ciągu ostatnich 2-3 dekad.

a co do skupiania się na Europie... to mogę napisać tak:
bardzo długo i od bardzo wielu osób słyszałem "nie chodzę na wybory, bo polityka mnie nie interesuje..."
niektóre z tych osób brały udział w ostatnich "wydarzeniach". bo w końcu zrozumieli, że tak jak polityka nie interesuje ich, tak polityka bardzo interesuje się nimi.

z Chinami jest podobnie. im dłużej myślimy "co ja mam do Chin????", tym lepiej dla Chin.

ale ja jestem damaź, politycznie zdefiniowany (według Ciebie), w dodatku techniczny. więc można zrelatywizować wszystko, co napisze (ten damaź), jeżeli nie potwierdza to Twojej tezy...
Użytkownicy, którzy polubili ten post (razem 3):
leon (4 lis 2020, o 23:33) • bojar (5 lis 2020, o 04:41) • vojta (6 lis 2020, o 17:39)

inquiz
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Auto: pojazd wolnobieżny
Polubił: 406 razy
Polubione posty: 361 razy

COS SMIESZNEGO - albo i nie ...........

Post 5 lis 2020, o 15:54

:-)
Załączniki
cmentarz.jpg
Those who would give up essential liberty to purchase a little temporary safety deserve neither liberty nor safety.
Živela Jugoslavija!

jarmaj
6 gwiazdek
Lokalizacja: Gliwice
Auto: japońskie, ale nie bokser + bokser, ale nie japoński ;-)
Polubił: 74 razy
Polubione posty: 425 razy

COS SMIESZNEGO - albo i nie ...........

Post 5 lis 2020, o 18:58

Gump to, czy echo...?

Obrazek

:mrgreen:
Użytkownicy, którzy polubili ten post :
Chloru (5 lis 2020, o 19:49)

jarmaj
6 gwiazdek
Lokalizacja: Gliwice
Auto: japońskie, ale nie bokser + bokser, ale nie japoński ;-)
Polubił: 74 razy
Polubione posty: 425 razy

COS SMIESZNEGO - albo i nie ...........

Post 5 lis 2020, o 22:53

Alan, Alan, Alan! pisze:
22 wrz 2020, o 15:49
O kur..., ale petarda Większość ludzi miała by problem z przeżyciem przy połowie tych prędkości.


Tak przez przypadek wpadł mi w ręce filmik z przejazdem Prosiaka 919 po zielonym piekle, chyba nic nigdy szybciej tej pętli nie pokonało. 919, czyli auto stworzone do wyścigów długodystansowych, z Le Mans na czele.
Samochody tej klasy są niewiarygodnie szybkie, przykładowo ten Prosiak bez regulaminowych kagańców (tu tez jest bez, nawet pewnie więcej, bo w nazwie evo) na torze w Spa pobił rekord okrążenia F1. Oczywiście F1 bez kagańców pojechałaby jeszcze szybciej, ale to o czymś świadczy.
Do czego zmierzam. Oglądając ten filmik ma się wrażenie, że jest w mocno przyspieszonym tempie. Ale tak to wygląda. I teraz przełożyć to sobie na doznania Kubicy, który w F1 mniej więcej TAKIM tempem jeździł na jazdę tym BMW z wcześniejszego filmu. Przecież dla niego to niemal ślamazarna jazda! Czasu na reakcję tyle, że dobrze że po drodze gazety nie czytał, przeciążenia bliskie zeru... Nuda panie, jak w polskim filmie.
Ale żeby tak umieć, trzeba być F1 driverem. :-)
Użytkownicy, którzy polubili ten post (razem 3):
Alan, Alan, Alan! (5 lis 2020, o 23:29) • So What! (6 lis 2020, o 00:38) • ptk22 (6 lis 2020, o 07:16)

Alan, Alan, Alan!
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Auto: WiśniaNieWiśnia
Polubił: 130 razy
Polubione posty: 355 razy

COS SMIESZNEGO - albo i nie ...........

Post 5 lis 2020, o 23:35

Al chyba kiedyś wrzucał na fejsa.

Anyway, to jest ze ~23 kilometry jakby ktoś nie wiedział. Nie 5.

Doxa
Awatar użytkownika
5 gwiazdek
Lokalizacja: z krzesła
Polubił: 151 razy
Polubione posty: 121 razy

COS SMIESZNEGO - albo i nie ...........

Post 5 lis 2020, o 23:43

Chloru pisze:
4 lis 2020, o 21:50
jarmaj pisze:
4 lis 2020, o 21:07
To że Chloru jeździ Volno .... eeeee..... tzn Volvo, to już powód, żeby od razu do Chlora par "pani"?
Nie wolno tylko dostojnie. ;-)
Chloru, volvo? :o A jakie? Moze v40?
Człowiek do kresu życia powinien się dotoczyć z kieliszkiem Chardonnay w jednej ręce,
tabliczką czekolady w drugiej, narąbany w trzy d..y, krzycząc : "ALE TO BYŁA JAZDA!"
:)

ODPOWIEDZ