Ściganie na ekranie

Rozmowy o Subaru i nie tylko. Dział pełen offtopicu i rozmów niemotoryzacyjnych.
ODPOWIEDZ
gregski
6 gwiazdek
Lokalizacja: inąd
Auto: Mammut
Polubił: 0
Polubione posty: 5 razy

Re: Ściganie na ekranie

Post 6 gru 2010, o 20:58

serio fajne :thumb:


z innych filmikow ten niezly, zreszta nazwa toru tez niezla :mrgreen:


Link: http://www.youtube.com/watch?v=6HDCb5qY ... re=related



eMTi
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Lokalizacja: DW
Auto: zaturbione, wymarzone
Polubił: 0
Polubione posty: 1 raz

Re: Ściganie na ekranie

Post 7 gru 2010, o 00:58

:o no to był dzwon :? niestety, ale gokarty są bardzo urazowe, jeśli chodzi o kręgosłup i najlepiej w sumie by było jeździć w HANSie :thumb:
"If you try to just go round, you don’t go round. You just go straight on." - Ayrton Senna

Konto usunięte
6 gwiazdek
Polubił: 14 razy
Polubione posty: 19 razy

Re: Ściganie na ekranie

Post 26 gru 2010, o 19:55

Dzieci dostały Kinecta pod choinkę. Powiem tak - urządzenie moim zdaniem jest sporą rewolucją w graniu (i nie tylko). Dla niewtajemniczonych - Kinect posiada wbudowane dwie kamery (w tym jedną podczerwoną), laserowy dalmierz i 4 mikrofony. Rozpoznaje ludzkie ruchy w przestrzeni, dzięki czemu grami steruje się ciałem, rękami i głosem - bez żadnych kontrolerów ani dodatkowych urządzeń.

Od dwóch dni dzieci nic nie robią tylko od rana do wieczora skaczą, tańczą i biegają przed telewizorem zamiast siedzieć w fotelu. IMHO microsoftowy Xbox wyszedł dzięki temu na mocne prowadzenie na rynku konsol.

Niby głupiutkie urządzenie, ale otwiera nowe możliwość w zakresie sterowania bezdotykowego. Niektórzy już próbują zaadoptować pomysł do sterowania urządzeniami w wymagających sterylności miejscach - choćby na sali operacyjnej.
http://technologie.gazeta.pl/internet/1 ... cynie.html

Mało co mnie technologicznie zaskakuje, ale to urządzenie zrobiło na mnie spore wrażenie.

Chloru
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Lokalizacja: DC
Auto: T5RDESIGNAWDPOLESTARENGINEERED ;-)
Polubił: 212 razy
Polubione posty: 491 razy

Re: Ściganie na ekranie

Post 26 gru 2010, o 20:23

Konto usunięte, podobnie działające kontrolery są dostępne dla każdej konsoli (Wii, PS3 i wspomniany Xbox). Tobie natomiast polecam punkt 9 i 12 regulaminu ;-)
"Understeer is a crime" (C) Colin McRae

Konto usunięte
6 gwiazdek
Polubił: 14 razy
Polubione posty: 19 razy

Re: Ściganie na ekranie

Post 26 gru 2010, o 20:49

Chloru, sorki, że Cię zawiodłem tą nowością, nie jestem ekspertem od grania i mnie zwyczajnie zachwyciła ta rzecz. Ale Ty chyba też nie jesteś, bo wiedziałbyś, że zarówno Wii jak i PS3 wymagają trzymania różnych urządzeń :razz: . Za to kinect nie wymaga kompletnie niczego. Stajesz sobie np. na golasa przed kamerą i tańczysz, sterujesz itp...

To jest IMHO dość rewolucyjne. Zwłaszcza kiedy się spróbuje, że to naprawdę działa ;)

A regulaminów nie czytam, szkoda mi czasu :razz:

Chloru
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Lokalizacja: DC
Auto: T5RDESIGNAWDPOLESTARENGINEERED ;-)
Polubił: 212 razy
Polubione posty: 491 razy

Re: Ściganie na ekranie

Post 26 gru 2010, o 21:52

Konto usunięte, dlatego napisałem podobnie działające a nie tak samo działające. ;-) Regulamin mówi mniej więcej tyle, że jest niezerowa szansa zobaczyć Cię skaczącego w bokserkach w renifery w kolejnej reklamie Microsoftu. :mrgreen:

No i wiemy, że jesteś podatny na reklamy http://g4tv.com/videos/49814/Adult-Star ... de-Filter/ :mrgreen:
"Understeer is a crime" (C) Colin McRae

Konto usunięte
6 gwiazdek
Polubił: 14 razy
Polubione posty: 19 razy

Re: Ściganie na ekranie

Post 26 gru 2010, o 22:03

Chloru, masz rację. W ogóle nie powinniśmy o niczym mówić dobrze. Powinniśmy tylko krytykować i narzekać. I nic pisać o niczym co posiadamy, bo wzbudza to zawiść sąsiada :wall:

Idę sobie poskakać w bokserkach przed żoną i dziećmi :evilgrin:

Chloru
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Lokalizacja: DC
Auto: T5RDESIGNAWDPOLESTARENGINEERED ;-)
Polubił: 212 razy
Polubione posty: 491 razy

Re: Ściganie na ekranie

Post 26 gru 2010, o 22:24

Konto usunięte, źle odebrałeś intencje. Nie krytykuje, nie narzekam, nie jestem zazdrosny ;-) Po prostu wokół tego regulaminu dość głośno ostatnio.

Wrzuć zdjęcia w bokserkach na Windows Live 8-) :thumb:
"Understeer is a crime" (C) Colin McRae

Konto usunięte
6 gwiazdek
Polubił: 14 razy
Polubione posty: 19 razy

Re: Ściganie na ekranie

Post 27 gru 2010, o 13:06

Chloru pisze: Po prostu wokół tego regulaminu dość głośno ostatnio.

Przykro mi, że nie załapałem złożonej aluzji i wciąż nie mam pojęcia o jakim regulaminie piszesz. Zwyczajnie zrozumiałem, że się przyp[auto-cenzura]dalasz dla sportu :razz:

Chloru
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Lokalizacja: DC
Auto: T5RDESIGNAWDPOLESTARENGINEERED ;-)
Polubił: 212 razy
Polubione posty: 491 razy

Re: Ściganie na ekranie

Post 27 gru 2010, o 17:42

Konto usunięte, to dla sportu Ci wyjaśnię. :mrgreen: Ostatnia bodajże aktualizacja oprogramowania XBoxa pociąga za sobą nowy regulamin, który mówi (punkty 9 i 12 AFAIK), że MałyMiękki ma prawo dowolnie wykorzystać to co jest przesyłane przy pomocy Kinecta. Wniosek: jest niezerowa szansa, że oprócz zdjęć z Seagalem będziesz miał zdjęcia w bokserkach. ;-)
"Understeer is a crime" (C) Colin McRae

Alan, Alan, Alan!
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Auto: WiśniaNieWiśnia
Polubił: 130 razy
Polubione posty: 355 razy

Re: Ściganie na ekranie

Post 28 gru 2010, o 21:52

wystarczy grać na golasa i po kłopocie. W TV nie puszczą :mrgreen:

eMTi
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Lokalizacja: DW
Auto: zaturbione, wymarzone
Polubił: 0
Polubione posty: 1 raz

Re: Ściganie na ekranie

Post 23 lut 2011, o 23:39

hmmm dla mnie fizyka i realizm są w grach samochodowych najważniejsze (choć czasem w czysty arcade też miło pociąć), ale wygląd nowego NFS miażdży cyce i GT5 również.. niby się chwalą, że będzie super realizm, ale kto by tym arcadowcom ufał :mrgreen:


Link: http://www.youtube.com/watch?v=929UZ6Nq-hk&hd=1
"If you try to just go round, you don’t go round. You just go straight on." - Ayrton Senna

vibowit
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Lokalizacja: Kiełpin
Auto: szkoda
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: Ściganie na ekranie

Post 24 lut 2011, o 12:34

eMTi pisze:hmmm dla mnie fizyka i realizm są w grach samochodowych najważniejsze
A dla mnie zabawa, bo od fizyki i realizmu to mam auto w garażu. :razz:
czarne jest piękne...

eMTi
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Lokalizacja: DW
Auto: zaturbione, wymarzone
Polubił: 0
Polubione posty: 1 raz

Re: Ściganie na ekranie

Post 24 lut 2011, o 12:42

vibek, ale przyznasz, że jak już się napijesz czegoś mocniejszego, to można już tylko wirtualnie pojeździć :razz: I o ile nie jest to upojenie alkoholowe, w którym arcade jest lepszym pomysłem, o tyle po jednym piwku wolę jednak realizm :mrgreen:
"If you try to just go round, you don’t go round. You just go straight on." - Ayrton Senna

kris82
2 gwiazdki
Lokalizacja: Wrocław
Auto: GT '99
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: Ściganie na ekranie

Post 24 lut 2011, o 14:51

Mnie, czyli osobę, która jakieś tam podstawy prowadzenia samochodu zna, potwornie irytuje brak dobrej fizyki w grach samochodowych :mrgreen: W NFS Shift zagrałem może ze trzy razy (grafika śliczna, ale za to fizyka gry rodem z symulatora jazdy pociągiem, który czasem wypada z torów i leci gdzie popadnie), natomiast od kiedy nabyłem GT5 jestem wniebowzięty :thumb: Fakt faktem, że od kiedy posiadam mojego GTka, do PS3 nie zasiadłem ani razu ;-P No ale z drugiej strony fajnie czasami, w sobotni wieczór, przy piwku, porozbijać się GTRem po Nurburgringu :-p eMTi, kiedy wpadasz? :mrgreen:

eMTi
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Lokalizacja: DW
Auto: zaturbione, wymarzone
Polubił: 0
Polubione posty: 1 raz

Re: Ściganie na ekranie

Post 24 lut 2011, o 15:18

no kto wie, może dziś? :evilgrin:
"If you try to just go round, you don’t go round. You just go straight on." - Ayrton Senna

pablonas
Awatar użytkownika
5 gwiazdek
Lokalizacja: Szczytno (warm-maz)
Auto: Zielone z turbinom i srebrne też z turbinom
Polubił: 1 raz
Polubione posty: 0

Re: Ściganie na ekranie

Post 24 lut 2011, o 17:34

vibowit pisze: A dla mnie zabawa, bo od fizyki i realizmu to mam auto w garażu. :razz:
Masz topową eNkę, że o WRC czy S2000 nie wspomnę? A może jakiś Leon z cyklu WTCC? Zazdroszczę garażu :evilgrin:
kris82 pisze: Mnie, czyli osobę, która jakieś tam podstawy prowadzenia samochodu zna, potwornie irytuje brak dobrej fizyki w grach samochodowych :mrgreen:
Wybierasz złe gry :cofee:

vibowit
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Lokalizacja: Kiełpin
Auto: szkoda
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: Ściganie na ekranie

Post 24 lut 2011, o 17:44

pablonas pisze:
vibowit pisze: A dla mnie zabawa, bo od fizyki i realizmu to mam auto w garażu. :razz:
Masz topową eNkę, że o WRC czy S2000 nie wspomnę? A może jakiś Leon z cyklu WTCC? Zazdroszczę garażu :evilgrin:
Sugerujesz, że grając w Forza jesteś w stanie poczuć się dokładnie jak za kierownicą Nki czy innego WRC? Zazdroszczę wyobraźni. :evilgrin:
czarne jest piękne...

eMTi
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Lokalizacja: DW
Auto: zaturbione, wymarzone
Polubił: 0
Polubione posty: 1 raz

Re: Ściganie na ekranie

Post 24 lut 2011, o 17:51

a może pablonas ma Force Dynamics? To już prawie jak w furze 8-)
"If you try to just go round, you don’t go round. You just go straight on." - Ayrton Senna

kris82
2 gwiazdki
Lokalizacja: Wrocław
Auto: GT '99
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: Ściganie na ekranie

Post 24 lut 2011, o 19:08

pablonas pisze: Wybierasz złe gry :cofee:
Tak też było - dopóki nie pojawiło się GT5 :mrgreen:

pablonas
Awatar użytkownika
5 gwiazdek
Lokalizacja: Szczytno (warm-maz)
Auto: Zielone z turbinom i srebrne też z turbinom
Polubił: 1 raz
Polubione posty: 0

Re: Ściganie na ekranie

Post 24 lut 2011, o 19:25

vibowit pisze: Sugerujesz, że grając w Forza jesteś w stanie poczuć się dokładnie jak za kierownicą Nki czy innego WRC? Zazdroszczę wyobraźni. :evilgrin:
Nie wiem, nie grałem w Forza :evilgrin: W każdym razie niektóre gry (rFactor, RBR, race 07) naprawdę rewelacyjnie oddają fizykę auta. Ba. Śmiem twierdzić, że to że udawało mi się jakoś trafiać w leśną drogę GTkiem zawdzięczam głównie RBR. Daje dobre podstawy nazwijmy to teoretyczne ;-) No i gry poprawiają refleks.
Pewnie, że brakuje odczuwania przeciążeń. Ale naszym seryjnym wózkom również brakuje pewnych bodźców obecnych w wyczynowych autach ;-)
I tu i tu mamy pewien kompromis :evilgrin:

burat
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Lokalizacja: Bielawa
Auto: Łosiarrii , Baśka
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: Ściganie na ekranie

Post 24 lut 2011, o 21:21

i powiem ,że popieram pablonasa na 100% i widziałem to sam po sobie RBR jest świetny i nie ma zmiłuj :mrgreen:
Mikołaj Rej cyt. " A niechaj narodowie wżdy postronni znają, iż Polacy nie gęsi, iż swoje Rajdówki mają" :mrgreen:

kris82
2 gwiazdki
Lokalizacja: Wrocław
Auto: GT '99
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: Ściganie na ekranie

Post 24 lut 2011, o 21:22

pablonas pisze: No i gry poprawiają refleks
prawie tak samo dobrze jak omijanie dziur we wrocławskich ulicach :mrgreen: :wall:

FUX
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Lokalizacja: ze sofy.
Auto: jeżdżące
Polubił: 222 razy
Polubione posty: 345 razy

Re: Ściganie na ekranie

Post 24 lut 2011, o 22:27

kris82 pisze:
pablonas pisze: No i gry poprawiają refleks
prawie tak samo dobrze jak omijanie dziur we wrocławskich ulicach :mrgreen: :wall:
Od wrocławskich ulic wara...
U kogoś widzisz dźbło w dupie, a u siebie kołka w oku nie możesz dostrzec.. :wall:


;-)
Dolce far niente ;-)

gregski
6 gwiazdek
Lokalizacja: inąd
Auto: Mammut
Polubił: 0
Polubione posty: 5 razy

Ściganie na ekranie

Post 24 lut 2011, o 22:46

No dobra, a na ajfjucie w co samochodowego mozna pogiercolic?

ODPOWIEDZ