Ściganie na ekranie

Rozmowy o Subaru i nie tylko. Dział pełen offtopicu i rozmów niemotoryzacyjnych.
ODPOWIEDZ
WRC fan
Awatar użytkownika
Moderator
Lokalizacja: inąd
Polubił: 8 razy
Polubione posty: 10 razy

Re: Ściganie na ekranie

Post 4 gru 2010, o 23:25




gregski
6 gwiazdek
Lokalizacja: inąd
Auto: Mammut
Polubił: 0
Polubione posty: 5 razy

Re: Ściganie na ekranie

Post 4 gru 2010, o 23:37

WRC fan pisze: ja po Świętach kupuję X360

a ja przed swietami sprzedam ps3 320 gb + move
totalnie zbedna rzecz w moim domu.

vibowit
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Lokalizacja: Kiełpin
Auto: szkoda
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: Ściganie na ekranie

Post 5 gru 2010, o 00:00

gregski, hehehe. Szybko do tego doszedłeś.
czarne jest piękne...

Witek
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Lokalizacja: Wrocław
Auto: A500 @ Piotruś II
Polubił: 20 razy
Polubione posty: 15 razy

Re: Ściganie na ekranie

Post 5 gru 2010, o 00:46

WRC fan pisze: http://www.konsolowisko.pl/news/8579-gr ... awiodlo-bo

ja po Świętach kupuję X360


Po pierwsze, ja jak i zamieszczony przez Ciebie tekst traktuje jedynie o wadach, pomijając zalety. Zwróć też uwagę, że żadna inna gra samochodowa nie wzbudzała takich oczekiwań.

Screeny z "Twojego" tekstu, z Celicą i Civikiem każą wątpić w jakąkolwiek obiektywność piszącego. Oba auta są z grupy "standard", czyli tych gorszych przeniesionych z GT4. Po nadto Celika widziana od tyłu jest bardziej szczegółowa niż ta z profilu (dla obrazków okraszonych GT5) Auta z wyższej grupy wyglądają bajecznie i mają fantastyczne wnętrza (te z grupy standard nie mają w ogóle - co mnie nie przeszkadza, bo i tak lubię jeździć w ogóle nie widząc wnętrza) - nawet właściciele xboxów pod tym tekstem piszą, że te w Forzie są słabe.

Masz inne porównanie fotek:
Obrazek

Obrazek

Czasy wczytywania. W GT5 nie są jakieś straszne (odczuwalnie krótsze niż w GT4), wszystkie gry na konsole z którymi miałem do czynienia potrzebuję więcej czasu, aby wczytać menu niż pc. Nie widziałem, aby na xboksie nie trzeba było czekać na wczytywanie, więc baaardzo jestem ciekaw czy w Forzie rzeczywiście się krócej wczytują (np. Fifa10 minimalnie szybciej wczytuje się u mnie niż u kolego na x360). Co ciekawe jeśli na początku grania w GT5 nie rozpoczniemy instalacji (Forca chyba jej nota bene wymaga, bo jest na dwóch płytach dvd ;-) ) to wczytywania są dłuższe, bo gra przy okazji instaluje wczytywane elementy, aby nie musieć robić tego później (można to też wyłączyć w menu).
Nie grałem w Forzę, ale mogę wytknąć kilka rzeczy. GT działa w 1080p (płynnie wbrew temu co w tekście), a xbox nie potrafi nawet takiej osiągnąć.
Na PS3 za niewiele ponad 300zł można mieć genialną kierownicę Logitecha, na X360 chyba nawet w ogóle nie ma genialnych kierownic. :whistle:

Chętnie bym pojeździł w Forzie, bo o modelu jazdy tam słyszałem różne opinie nawet takie, że jest przesadnie trudny w porównaniu z rzeczywistością. Ciekawi mnie jak jest naprawdę. :->

No i abstrahując od tych dwóch gier... filmy na bluray są fajne. Na twoim miejscu poważnie bym się zastanowił nad odkupieniem konsoli od grega.

eMTi
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Lokalizacja: DW
Auto: zaturbione, wymarzone
Polubił: 0
Polubione posty: 1 raz

Re: Ściganie na ekranie

Post 5 gru 2010, o 01:31

Yamauchi powiedział, że GT6 wyjdzie bardzo szybko, bo będzie na tym samym engine co GT5.. Ja coś czuję, że to dopiero GT6 będzie tym, czego oczekiwaliśmy od GT5... Wszyscy tak długo już czekali, że postanowili wypuścić nie do końca wypucowany produkt, a GT6 to będzie nic innego, jak 5, tylko w poprawą wszystkich bugów.. I w ten oto sposób, za pieniądze Yamauchi oddał grę setkom tysięcy (jak nie milionom) beta-testerów :-)

a co do porównań z forzą:

http://www.gametrailers.com/video/forza ... smo/708122
"If you try to just go round, you don’t go round. You just go straight on." - Ayrton Senna

WRC fan
Awatar użytkownika
Moderator
Lokalizacja: inąd
Polubił: 8 razy
Polubione posty: 10 razy

Re: Ściganie na ekranie

Post 5 gru 2010, o 02:35

Witek pisze: zamieszczony przez Ciebie tekst traktuje jedynie o wadach, pomijając zalety
O'rly ?
zapewnia masę radochy
GRAN TURISMO 5 to świetna gra - nie zapomnij o tym, Czytelniku.
o trasach pisze:Te wypasione z kolei są... wypasione (głównie miasta, po prostu czapki z głów).
Witek pisze: Zwróć też uwagę, że żadna inna gra samochodowa nie wzbudzała takich oczekiwań.
Dziwisz się ? Ta gra pierwotnie miała być "starterem" PS3, czyli jest zapowiadana od jakichś 4 lat. Niech się twórcy nie dziwią, że gra jest teraz ultra dokładnie oceniana bo przeciez miała być
technologicznym wypier***aczem z butów
Witek pisze: Screeny z "Twojego" tekstu, z Celicą i Civikiem każą wątpić w jakąkolwiek obiektywność piszącego.
O to bym się nie martwił.
Witek pisze: Oba auta są z grupy "standard", czyli tych gorszych przeniesionych z GT4.
Ale jednak występujących w GT5, czyż nie ? Cały ten podział na Standard i Premium jest IMO chory i zrobiony tylko po to, żeby Polyphony mogło się pochwalić pierdylionem aut w grze.
Witek pisze: Na PS3 za niewiele ponad 300zł można mieć genialną kierownicę Logitecha, na X360 chyba nawet w ogóle nie ma genialnych kierownic.
Sprawa kierownic mnie akurat nie rusza, bo nie zamierzam takowej kupować bo nie mam gdzie jej przyczepić i trzymać.
Witek pisze:GT działa w 1080p (płynnie wbrew temu co w tekście), a xbox nie potrafi nawet takiej osiągnąć. (...)
filmy na bluray są fajne
Nie mam telewizora HD i w najbliższej przyszłości mieć nie zamierzam.

Żeby było jasne - ja nie uważam, że GT5 to kupa, ale widzę, że nie oferuje nic ekstra ponad to co jest dostępne (i mi się podoba) w FM3. Więc skoro nie widać różnicy to po co przepłacać.

Witek
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Lokalizacja: Wrocław
Auto: A500 @ Piotruś II
Polubił: 20 razy
Polubione posty: 15 razy

Re: Ściganie na ekranie

Post 5 gru 2010, o 03:25

WRC fan pisze: Żeby było jasne - ja nie uważam, że GT5 to kupa, ale widzę, że nie oferuje nic ekstra ponad to co jest dostępne (i mi się podoba) w FM3. Więc skoro nie widać różnicy to po co przepłacać.


Czemu przepłacać? Prawie nieużywany Play od Grega powinien być tańszy niż Xbox. :whistle:

ky
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Lokalizacja: Boat City
Auto: die Pflaume
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: Ściganie na ekranie

Post 5 gru 2010, o 12:05

Witek pisze: Prawie nieużywany Play od Grega powinien być tańszy niż Xbox. :whistle:

No to kupuj.

r.
Wieśniak w trójce. Dla przyjaciół Rufjan.

gregski
6 gwiazdek
Lokalizacja: inąd
Auto: Mammut
Polubił: 0
Polubione posty: 5 razy

Re: Ściganie na ekranie

Post 5 gru 2010, o 12:35

ok, przyznaje, ze nie pojezdzilem jeszcze wcale.. ponawalalem troche w call of duty, mlody zagral w demo jakies gry lego.
wnisek moj jest taki, ze skoro i tak opuszczam ekran i podlaczam zabawki by cos ogladac, wole poogladac jakis dobry dokument czy filmik jak dawniej zamiast giercolic.
aha, move robi wrazenie, gra sie duzo fajniej niz w wii. pingpong jak prawdziwy, podkrecanie, podbieganie do siatki jak w realu.. szok.. zestawienie kontrolera z kamera dziala.
ale nie kumam po co ja mam grac z kompem skoro ja wole sie ustawic z kumplami na prawdziwego 'pingla' .. dookola pelno miejscowek do uprawiania kazdego sportu..
spadam na gokarty ;-)

ky
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Lokalizacja: Boat City
Auto: die Pflaume
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: Ściganie na ekranie

Post 5 gru 2010, o 16:02

gregski pisze: ale nie kumam po co ja mam grac z kompem
Żeby obserwatorzy mieli ubaw :)

r.
Wieśniak w trójce. Dla przyjaciół Rufjan.

gregski
6 gwiazdek
Lokalizacja: inąd
Auto: Mammut
Polubił: 0
Polubione posty: 5 razy

Re: Ściganie na ekranie

Post 5 gru 2010, o 17:26

ky pisze: Żeby obserwatorzy mieli ubaw :)

fajnie to wygladaja dziewczyny boksujace w wii..
:mrgreen:

ky
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Lokalizacja: Boat City
Auto: die Pflaume
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: Ściganie na ekranie

Post 5 gru 2010, o 18:06

Wczoraj widziałem jakieś dzieciaki grające w coś na promocyjnym standzie Microsoftu. Zabawne toto, ale nie chciałbym pajacować :)

r.
Wieśniak w trójce. Dla przyjaciół Rufjan.

Alan, Alan, Alan!
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Auto: WiśniaNieWiśnia
Polubił: 130 razy
Polubione posty: 355 razy

Re: Ściganie na ekranie

Post 5 gru 2010, o 21:47

ky pisze: Zabawne toto, ale nie chciałbym pajacować :)
no stary. Co sie przejmujesz. Nalezy pajacowac, byle inne rzeczy robic dobrze ;-)

WRC fan
Awatar użytkownika
Moderator
Lokalizacja: inąd
Polubił: 8 razy
Polubione posty: 10 razy

Re: Ściganie na ekranie

Post 6 gru 2010, o 01:25

Witek pisze: Prawie nieużywany Play od Grega powinien być tańszy niż Xbox.
Ciekawe :roll:

Chloru
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Lokalizacja: DC
Auto: T5RDESIGNAWDPOLESTARENGINEERED ;-)
Polubił: 212 razy
Polubione posty: 491 razy

Re: Ściganie na ekranie

Post 6 gru 2010, o 08:39

Witek pisze: Czemu przepłacać? Prawie nieużywany Play od Grega powinien być tańszy niż Xbox. :whistle:
Gregu, dam pięć stówek w peelenach! :mrgreen: I zrób coś z Twoim marketoidem, psuje Ci biznes ;-)
"Understeer is a crime" (C) Colin McRae

Piter 35
6 gwiazdek
Lokalizacja: Jelenia Góra
Polubił: 169 razy
Polubione posty: 103 razy

Re: Ściganie na ekranie

Post 6 gru 2010, o 18:13

gregski pisze: spadam na gokarty ;-)
Gregu tu pojedź :arrow:

Super zabawa , fajny tor :thumb:

gregski
6 gwiazdek
Lokalizacja: inąd
Auto: Mammut
Polubił: 0
Polubione posty: 5 razy

Re: Ściganie na ekranie

Post 6 gru 2010, o 18:25

Piter 35, :mrgreen:

tu bylem: http://www.kartland.de/
dostalem srebro za generalke - 55 okrazen, no i mialem najlepszy czas z naszej osemki.. 29:454 :thumb:
niestety kiepski z tymi na hall of fame na ich stronie :o :giggle:

gregski
6 gwiazdek
Lokalizacja: inąd
Auto: Mammut
Polubił: 0
Polubione posty: 5 razy

Re: Ściganie na ekranie

Post 6 gru 2010, o 18:30

Chloru pisze: Gregu, dam pięć stówek w peelenach! :mrgreen: I zrób coś z Twoim marketoidem, psuje Ci biznes ;-)

kloru, powalajaca oferta :-d
rzucasz toto na allegro i sie dzieciarnia bije jak oszalala ;)
mysle, ze spokojnie po kosztach pojdzie . ps3 320GB plus move za 350 eur chili 1,4 kola powinno zleciec.
odbior zrobie w wigilie w lodzi lub 23go w poznaniu, bo akurat bede jechal do PL wiec ew. klyent zaoszczedzi na przesylce... ;-)
ew. w stylu pitera: 1390 pln cena dla klubowiczow :giggle:

FUX
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Lokalizacja: ze sofy.
Auto: jeżdżące
Polubił: 222 razy
Polubione posty: 345 razy

Re: Ściganie na ekranie

Post 6 gru 2010, o 18:59

gregski, o ferie pytalem w Reichu i ościennych w styczniu/lutym, w kontekście korków kolo Monachium, a Ty nic... :whistle:
Dolce far niente ;-)

gregski
6 gwiazdek
Lokalizacja: inąd
Auto: Mammut
Polubił: 0
Polubione posty: 5 razy

Re: Ściganie na ekranie

Post 6 gru 2010, o 19:03

FUX pisze: gregski, o ferie pytalem w Reichu i ościennych w styczniu/lutym, w kontekście korków kolo Monachium, a Ty nic... :whistle:

gdzie ty sie mnie pytales fuksiu?
trafiki masz tutaj:
http://routes.tomtom.com/#/map/?center= ... &map=basic

a same ferie w kazdym landzie inaczej, czyli nie ma zafiksowanego terminu w kotrym sie wsjo zablokuje ;-)

FUX
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Lokalizacja: ze sofy.
Auto: jeżdżące
Polubił: 222 razy
Polubione posty: 345 razy

Re: Ściganie na ekranie

Post 6 gru 2010, o 19:12

Se przypomniałem!
Druga polowa lutego do końca jest do bani, bo Wy, Beneluxy, Dania na ferie jedzie... :wall:
Dolce far niente ;-)

gregski
6 gwiazdek
Lokalizacja: inąd
Auto: Mammut
Polubił: 0
Polubione posty: 5 razy

Re: Ściganie na ekranie

Post 6 gru 2010, o 19:29

FUX, MY (berlin) jedzemy w pierwszym tygodniu lutego.

Piter 35
6 gwiazdek
Lokalizacja: Jelenia Góra
Polubił: 169 razy
Polubione posty: 103 razy

Re: Ściganie na ekranie

Post 6 gru 2010, o 19:44

Łe gregu, to nuda :idea: , w Czechach git , dwa poziomy a nie tylko jeden sznureczek :mrgreen:

gregski
6 gwiazdek
Lokalizacja: inąd
Auto: Mammut
Polubił: 0
Polubione posty: 5 razy

Re: Ściganie na ekranie

Post 6 gru 2010, o 19:46

Piter 35 pisze: Łe gregu, to nuda :idea: , w Czechach git , dwa poziomy a nie tylko jeden sznureczek :mrgreen:

no to co zapodales to ewidentny wypas ;)

Piter 35
6 gwiazdek
Lokalizacja: Jelenia Góra
Polubił: 169 razy
Polubione posty: 103 razy

Re: Ściganie na ekranie

Post 6 gru 2010, o 19:48

gregski pisze: no to co zapodales to ewidentny wypas ;)
Zobacz inne filmiki , naprawdę tam jest jazda bez trzymanki :thumb:

ODPOWIEDZ