Wybacz mi!

Rozmowy o Subaru i nie tylko. Dział pełen offtopicu i rozmów niemotoryzacyjnych.
Rallymen
2 gwiazdki
Lokalizacja: Małopolska
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Post 31 sty 2008, o 16:45

Grzegorz pisze:Oj Fido, nie masz powodu a przepraszasz, to jakby nieładnie i jakby prowokacja. JEszcze będziesz za to przepraszał :mrgreen:
To ja na wsiaki słuczaj przepraszam za przeproszenie, które faktycznie mogło być odebrane jako prowokacja sieci i układu... :mrgreen: :-/


Ułęż - i wszystko jasne...

Arno
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Lokalizacja: Spa
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Post 31 sty 2008, o 16:47

Ja czekam na przeprosin od Vergetki za rozbicie w proch serca.
JAK ONA MOGLA.
KOBIETY>..........
Ocieplenie klimatu zabije nas kosztami ogrzewania.

devlin
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Lokalizacja: Włochy
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Post 31 sty 2008, o 16:53

A już Bacha mówiła: nie ufaj kobietowi!
http://wwojnar.com/

– Это водка? – слабо спросила Маргарита. Кот подпрырнул на стуле от обиды.
– Помилуйте, королева, – прохрипел он, – разве я позволил бы себе налить даме водку? Это – чистый спирт!

gimof
Awatar użytkownika
3 gwiazdki
Lokalizacja: Poznań
Auto: Nienajgorsza asterka
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Post 31 sty 2008, o 19:34

devlin pisze:A już Bacha mówiła: nie ufaj kobietowi!
Dokładnie piszesz, po dwóch miesiącach esa, co słychać, jak subarka combi, to Ci kobieta odpowie, że nie jest na sprzedaż ;-)

Pozdrawienia dla Moni M :->
"...Z dużymi rozmiarami kół jest jak z condomami w rozmiarze XL- Krótka chwila dobrej autoprezentacji nie jest warta późniejszych kłopotów."-Krzysztof Hołowczyc

Dłubię to, dłubię tam to. :)

Paweł_BB
Awatar użytkownika
5 gwiazdek
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Auto: Evo VIII GT340
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Post 31 sty 2008, o 19:42

A ja Was dzisiaj przepraszam w imieniu mojego pięknego miasta, ale właśnie teraz zaczyna się w Bielsku spotkanie z jarkiem kaczyńskim :oops: :oops: :oops: na dodatek spotkanie jest na uczelni jakieś 100m od mojego domu :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: zaraz spalę się ze wstydu, przepraszam....

devlin
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Lokalizacja: Włochy
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Post 31 sty 2008, o 19:51

Nie żebym cośÂ miał sugerować, ale wiesz - 100 metrów to nie jest duża odległość, praktycznie przy dowolnym wietrze...

:evilgrin:
http://wwojnar.com/

– Это водка? – слабо спросила Маргарита. Кот подпрырнул на стуле от обиды.
– Помилуйте, королева, – прохрипел он, – разве я позволил бы себе налить даме водку? Это – чистый спирт!

Chloru
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Lokalizacja: DC
Auto: T5RDESIGNAWDPOLESTARENGINEERED ;-)
Polubił: 213 razy
Polubione posty: 492 razy

Post 31 sty 2008, o 19:52

michal pisze:Barbie, Ty terrorystko drogowa :mrgreen:
Szanowny panie,

Manewry opisane przez Barbie zdecydowanie lepiej wychodzą w wykonaniu dwóch turbofuraczy na pewnym odcinku TT. Eeehhhh... aż się łezka w oku kręci ;)
"Understeer is a crime" (C) Colin McRae

michal
Awatar użytkownika
5 gwiazdek
Lokalizacja: Radom
Polubił: 57 razy
Polubione posty: 13 razy

Post 31 sty 2008, o 20:28

Chloru pisze:
michal pisze:Barbie, Ty terrorystko drogowa :mrgreen:
Szanowny panie,

Manewry opisane przez Barbie zdecydowanie lepiej wychodzą w wykonaniu dwóch turbofuraczy na pewnym odcinku TT. Eeehhhh... aż się łezka w oku kręci ;)
Szanowny Chlorze,

Do jakiej sytuacji Szanowny Chlor się odnosi? ;))

Chloru
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Lokalizacja: DC
Auto: T5RDESIGNAWDPOLESTARENGINEERED ;-)
Polubił: 213 razy
Polubione posty: 492 razy

Post 31 sty 2008, o 20:36

michal pisze:Szanowny Chlorze,

Do jakiej sytuacji Szanowny Chlor się odnosi? ;))
Do poalterpubowych wycieczek na dwa czerwone turbopaście ;-) Po wizytacji zapiekankowej w krainie zaciekłych bloggerów zdarzało się przemieszczać wspomnianą Trasą Toruńską. ;)
"Understeer is a crime" (C) Colin McRae

michal
Awatar użytkownika
5 gwiazdek
Lokalizacja: Radom
Polubił: 57 razy
Polubione posty: 13 razy

Post 31 sty 2008, o 20:39

Chloru pisze:
michal pisze:Szanowny Chlorze,

Do jakiej sytuacji Szanowny Chlor się odnosi? ;))
Do poalterpubowych wycieczek na dwa czerwone turbopaście ;-) Po wizytacji zapiekankowej w krainie zaciekłych bloggerów zdarzało się przemieszczać wspomnianą Trasą Toruńską. ;)
Dementuję, gdyż bo ponieważ przedstawiona sytuacja _na_pewno_ nie miała miejsca ;)

Rallymen
2 gwiazdki
Lokalizacja: Małopolska
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Post 31 sty 2008, o 20:40

Paweł_BB pisze:A ja Was dzisiaj przepraszam w imieniu mojego pięknego miasta, ale właśnie teraz zaczyna się w Bielsku spotkanie z jarkiem kaczyńskim :oops: :oops: :oops: na dodatek spotkanie jest na uczelni jakieś 100m od mojego domu :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: zaraz spalę się ze wstydu, przepraszam....
No to faktycznie, obciach... Na przeprosinach się nie skończy, trza by za to postawić flachę albo litkup i sie upić :mrgreen:
Ułęż - i wszystko jasne...

Chloru
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Lokalizacja: DC
Auto: T5RDESIGNAWDPOLESTARENGINEERED ;-)
Polubił: 213 razy
Polubione posty: 492 razy

Post 31 sty 2008, o 20:49

michal pisze:Dementuję, gdyż bo ponieważ przedstawiona sytuacja _na_pewno_ nie miała miejsca ;)
Masz Waćpan rację. Coś mi się kołacze po pustej mózgoczaszce, że zapiekanki to były inną razom. ;)
"Understeer is a crime" (C) Colin McRae

Paweł_BB
Awatar użytkownika
5 gwiazdek
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Auto: Evo VIII GT340
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Post 31 sty 2008, o 20:57

Rallymen pisze:No to faktycznie, obciach... Na przeprosinach się nie skończy, trza by za to postawić flachę albo litkup i sie upić :mrgreen:
Jestem gotów przyjąć każdą pokutę :mrgreen:


Flaszkę oczywiście postawię :-D

Rallymen
2 gwiazdki
Lokalizacja: Małopolska
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Post 31 sty 2008, o 21:14

Paweł_BB pisze:
Rallymen pisze:No to faktycznie, obciach... Na przeprosinach się nie skończy, trza by za to postawić flachę albo litkup i sie upić :mrgreen:
Jestem gotów przyjąć każdą pokutę :mrgreen:


Flaszkę oczywiście postawię :-D
To dobry pomysł, ale ja bym raczej przekonywał do litkupu*.


* 1 lit(r)kup = 2 flachy kup :mrgreen:
Ułęż - i wszystko jasne...

Bilex
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Lokalizacja: WuWuA
Polubił: 14 razy
Polubione posty: 261 razy

Post 31 sty 2008, o 22:06

A ja strasznie chciałem przeprosić dziada :evil: , który dzisiaj na placu Wilsona (jest taki moment, że stoją i samochody, i piesi, bo zielone jest gdzieś tam indziej) postanowił wyleźć na pasy akurat jak zapaliło mi się zielone. Stałem pierwszy na światłach i mówię wam dawno nie widziałem kogoś tak śmigającego przez pasy na dźwięk bov-a :evilgrin:
Death ain't nothin' but a heartbeat away...

Paweł_BB
Awatar użytkownika
5 gwiazdek
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Auto: Evo VIII GT340
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Post 2 lut 2008, o 14:11

Wczoraj przez kilka godzin jeździłem mocną ośką (przelicznik ok. 140 KM na tonę) po moim mieście i spotkałem 2 cymbałów oczywiście z dyszlami pod maską (Mondziak kąbi i Focus kąbi), razem się nakręcali i zapieprzali przez miasto (ok. 11.00, centrum Bielska, 2-pasmówka przechodząca od razu DK-1 na Katowice), nie powiem że jestem dumny z tego że "z ciekawości" jechałem z nimi ok. 1 km z grubo ponad 100 km/h na liczniku przez centrum miasta bo chciałem zobaczyć co ci kretyni będą wyprawiać - ewidentnie to nie był ich pierwszy raz, śmigali jak idioci między autami (ja zostawałem w bezpiecznej odległości i nie wyprzedzałem jak kretyn), akurat było wiele zielonych świateł więc grzali ostro, całe szczęście że nie było ani jednego przejścia dla pieszych bez świateł (chociaż jak wiadomo piesi często włażą na czerwonym). W końcu powiedziałem "basta" i skręciłem... Czy u Was często zdarzają się tacy kretyni? u mnie w mieście raczej nie często widuję różnych czubków i te 2 matoły (na Bielskich numerach) poważnie mnie zaskoczyły że jechały aż tak ostro w dzień powszedni przez centrum miasta :-x

pawka35
Awatar użytkownika
3 gwiazdki
Lokalizacja: Dębno
Auto: legacy MY 96 kombi
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Post 2 lut 2008, o 14:20

Na moim terenie chcąc być trendy koniecznie musisz jężdzić bez względu na porę doby z włączonymi przednimi halogenami +bajera przez komórę żeby wszyscy widzieli jaki kozak jedzie+napiepszanie g.......ą muzą o drugiej w nocy a milicja oczywiście ma moc zajęć i nigdy ich nie ma.I jak się to połączy z dziadowskimi wąskimi drogami i fakt że w pracy jężdżę dziwnym pojazdem Suzuki Jimmi to po takiej mieszance jak wracam do domu to mam taką nerwicę że cały wolny czas spędzamprzed komp. coby nikomu krzywdy nie zrobić.

Paweł_BB
Awatar użytkownika
5 gwiazdek
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Auto: Evo VIII GT340
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Post 2 lut 2008, o 15:41

pawka35 pisze:po takiej mieszance jak wracam do domu to mam taką nerwicę że cały wolny czas spędzamprzed komp. coby nikomu krzywdy nie zrobić.
Widać po avatarze :mrgreen:

kuzi4
Awatar użytkownika
4 gwiazdki
Lokalizacja: Chrzanów/Łódź
Auto: STi TypeR "22B", GT GF 98, Outback 2,5 '00
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Post 2 lut 2008, o 15:53

A ja przepraszam cały Naród za prezydenta - ktoś to musi w końcu zrobić... No i tego matoła z "tjuningowanej Kalibry" co mu prawego pasa brakło! :mrgreen:

pawka35
Awatar użytkownika
3 gwiazdki
Lokalizacja: Dębno
Auto: legacy MY 96 kombi
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Post 2 lut 2008, o 16:52

Paweł_BB pisze:
pawka35 pisze:po takiej mieszance jak wracam do domu to mam taką nerwicę że cały wolny czas spędzamprzed komp. coby nikomu krzywdy nie zrobić.
Widać po avatarze :mrgreen:
Tak wyglądam i się zachowuję jak komuś się uda wyczerpać 90%mojej cierpliwości

owoc666
Awatar użytkownika
5 gwiazdek
Lokalizacja: Kraków
Auto: było STi '05
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Post 2 lut 2008, o 18:22

Paweł_BB pisze:Wczoraj przez kilka godzin jeździłem mocną ośką (przelicznik ok. 140 KM na tonę)

To taką średnio-mocną :mrgreen: .
Obrazek Obrazek

411KM @ 575Nm

Paweł_BB
Awatar użytkownika
5 gwiazdek
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Auto: Evo VIII GT340
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Post 2 lut 2008, o 18:42

owoc666 pisze:To taką średnio-mocną :mrgreen: .
Do CTR to ta "moja" ośka się nie umywa, ale to było małe autko i nieźle śmigało, no i miało turbo :evilgrin:

Tak z ciekawości: ile waży Twój CTR ?

owoc666
Awatar użytkownika
5 gwiazdek
Lokalizacja: Kraków
Auto: było STi '05
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Post 2 lut 2008, o 18:55

1270.
Obrazek Obrazek

411KM @ 575Nm

Chloru
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Lokalizacja: DC
Auto: T5RDESIGNAWDPOLESTARENGINEERED ;-)
Polubił: 213 razy
Polubione posty: 492 razy

Post 3 lut 2008, o 01:34

owoc666 pisze:1270.
Oszkurde niezly klocek... Mi marzy się VTi VI gen. Tylko, ze kupienie tego to mniej wiecej tak jak z niezabitym gietekiem :/ No i kwadrat trzeba wykończyć.
"Understeer is a crime" (C) Colin McRae

WRC fan
Awatar użytkownika
Moderator
Lokalizacja: inąd
Polubił: 8 razy
Polubione posty: 10 razy

Post 3 lut 2008, o 02:17

Chloru pisze:Mi marzy się VTi VI gen.
No to jest nas kilku - jeszcze Polini z forum SIP ;-)

ODPOWIEDZ