PODZIĘKOWANIA

Rozmowy o Subaru i nie tylko. Dział pełen offtopicu i rozmów niemotoryzacyjnych.
ODPOWIEDZ
barbie
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Lokalizacja: Jarne City
Auto: Subarbie Impreza WRX
Polubił: 34 razy
Polubione posty: 87 razy

Re: PODZIĘKOWANIA

Post 20 cze 2009, o 17:26

Bym bardzo chciała podziękować Vibowitu oraz Małemu, że im się chciało po mnie zawracać i mnie zabrać dziś ze sobą na Cynę. Dzielne chopakiście ;-)



mały 5150
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Lokalizacja: WWA
Auto: Czarne Zło
Polubił: 0
Polubione posty: 1 raz

Re: PODZIĘKOWANIA

Post 20 cze 2009, o 18:06

Jeszcze Cię dzisiaj zabierzemy z innym kolegom ;-)
Kiedyś miałem żonę... teraz mam Subaru :-d

barbie
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Lokalizacja: Jarne City
Auto: Subarbie Impreza WRX
Polubił: 34 razy
Polubione posty: 87 razy

Re: PODZIĘKOWANIA

Post 20 cze 2009, o 18:08

To Wam z tym kolegom podzienkuje znowu ;-)

esilon
6 gwiazdek
Auto: mat
Polubił: 1 raz
Polubione posty: 4 razy

Re: PODZIĘKOWANIA

Post 20 cze 2009, o 18:23

dotarłem bez strat 8-)
dzieki kreskowicze za wspólną kiełbaskę kropkową :mrgreen:

Mały jak pojechałes to była stłuczka i banda

barbie
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Lokalizacja: Jarne City
Auto: Subarbie Impreza WRX
Polubił: 34 razy
Polubione posty: 87 razy

Re: PODZIĘKOWANIA

Post 20 cze 2009, o 18:28

esilon pisze:Mały jak pojechałes to była stłuczka i banda
Wiedziałam :giggle:

Konto usunięte
6 gwiazdek
Polubił: 14 razy
Polubione posty: 19 razy

Re: PODZIĘKOWANIA

Post 20 cze 2009, o 18:32

Ta banda była nie za duża. Jakieś 4 tys złotych z robocizną ;-)

mały 5150
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Lokalizacja: WWA
Auto: Czarne Zło
Polubił: 0
Polubione posty: 1 raz

Re: PODZIĘKOWANIA

Post 20 cze 2009, o 19:08

esilon pisze: Mały jak pojechałes to była stłuczka i banda
barbie pisze: Wiedziałam :giggle:
Konto usunięte pisze: Ta banda była nie za duża. Jakieś 4 tys złotych z robocizną ;-)
Q#&*!aaaaaaaa :x
Kiedyś miałem żonę... teraz mam Subaru :-d

Kruszyn
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Lokalizacja: Czeczenia
Auto: KARAWAN
Polubił: 111 razy
Polubione posty: 95 razy

Re: PODZIĘKOWANIA

Post 21 cze 2009, o 22:11

liwit, dzięki za wczorajszą podwózkę na imprezę ;-)
Mądremu wystarczy napomknąć, a głupiego nawet biciem się nie nauczy...

liwit
Awatar użytkownika
5 gwiazdek
Lokalizacja: Kiełpin
Auto: A6 vel Odi
Polubił: 3 razy
Polubione posty: 0

Re: PODZIĘKOWANIA

Post 21 cze 2009, o 22:36

Kruszyn, sam się podwiozłeś przecież :-d
- Bagażnik nigdy nie jest wystarczająco duży /by Bilex/

Kruszyn
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Lokalizacja: Czeczenia
Auto: KARAWAN
Polubił: 111 razy
Polubione posty: 95 razy

Re: PODZIĘKOWANIA

Post 21 cze 2009, o 22:38

liwit, i jak fajnie jeździ ta Twoja Golfina :thumb:
Mądremu wystarczy napomknąć, a głupiego nawet biciem się nie nauczy...

Niedźwiedź
Awatar użytkownika
4 gwiazdki
Lokalizacja: Warszawa
Auto: SI
Polubił: 0
Polubione posty: 0

PODZIĘKOWANIA

Post 30 cze 2009, o 22:55

Szanowni,

niniejszym chciałem na forum Forum OGROMNIE podziękować Konto usunięte. Dzisiaj uścisnęliśmy dłoń i jego Forek stał się moim Forkiem. Niby nic wielkiego, ale można kupić samochód i kupić samochód. Współpraca z Konto usunięte to czysta przyjemność. Pełen profesjonalizm. Auto wypieszczone - przez ostatnie dwa tygodnie Konto usunięte jeździł do serwisu i wymieniał wszystkie części, które wymagały wymiany, doprowadził auto do takiego stanu, że naprawdę nic nie muszę przy nim robić. Szwankowało radio - oddał do serwisu - naprawione, zaczęło coś pukać - wymienił część, auto oddał mi nie czyste, a WYPUCOWANE! Pełen bak zatankowany. Zajął się autem we własnym czasie!Nie wymagało to ode mnie żadnego zaangażowania - ani finansowego, ani czasowego. Zgodził się przyspieszyć transakcję, wiedząc jak mi na tym zależy, narażając siebie na niewygody z posiadania jednego auta i codziennych dojazdów do pracy. Dał się namówić na odwiezienie do domu, ale... nic za darmo ;-) - pomógł mi wtargać opony zimowe do domu. Na miejscu - u niego w domu - zostaliśmy serdecznie przywitani przez rodzinę, poczęstowani pysznym sernikiem (dzięki Dido!), obślinieni przez psa (tak - to pozytyw!Nadal pachnę konio-psem ;) ).

Wiem, jak Konto usunięte przeżywa rozstanie - czułem to samo sprzedając Legasia w styczniu. Serce mi się krajało widząc jak stoi i patrzy na nas odjeżdżających i szczerze mi go szkoda. Tu liczę na słowa otuchy z Waszej strony.

Jeszcze raz WIELKIE DZIĘKI! Obiecuję dbać o Forka. A wszystkim Wam życzę abyście takich ludzi spotykali na swojej drodze.

Będziemy w kontakcie!
POZDRO.

Obrazek RULES!!
Obrazek
Obrazek

Arti
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Lokalizacja: Nordkappværing
Auto: GT Rally Car & STI GH
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: PODZIĘKOWANIA

Post 1 lip 2009, o 00:44

Chciałem podziękować pablonasowi za bezinteresowne pożyczenie mi kompletu kół i uratowanie mnie przed ośmiuset kilometrową trasą do domu po tym jak felgi z gównolitu zawiodły mnie na mazurach. Pablo, dziękuję Ci. 8-)
Obrazek

Konto usunięte
6 gwiazdek
Polubił: 14 razy
Polubione posty: 19 razy

Re: PODZIĘKOWANIA

Post 1 lip 2009, o 06:37

sirchaser pisze:Szanowni,

niniejszym chciałem na forum Forum OGROMNIE podziękować Konto usunięte. Dzisiaj uścisnęliśmy dłoń i jego Forek stał się moim Forkiem. Niby nic wielkiego, ale można kupić samochód i kupić samochód. Współpraca z Konto usunięte to czysta przyjemność. Pełen profesjonalizm. Auto wypieszczone - przez ostatnie dwa tygodnie Konto usunięte jeździł do serwisu i wymieniał wszystkie części, które wymagały wymiany, doprowadził auto do takiego stanu, że naprawdę nic nie muszę przy nim robić. Szwankowało radio - oddał do serwisu - naprawione, zaczęło coś pukać - wymienił część, auto oddał mi nie czyste, a WYPUCOWANE! Pełen bak zatankowany. Zajął się autem we własnym czasie!Nie wymagało to ode mnie żadnego zaangażowania - ani finansowego, ani czasowego. Zgodził się przyspieszyć transakcję, wiedząc jak mi na tym zależy, narażając siebie na niewygody z posiadania jednego auta i codziennych dojazdów do pracy. Dał się namówić na odwiezienie do domu, ale... nic za darmo ;-) - pomógł mi wtargać opony zimowe do domu. Na miejscu - u niego w domu - zostaliśmy serdecznie przywitani przez rodzinę, poczęstowani pysznym sernikiem (dzięki Dido!), obślinieni przez psa (tak - to pozytyw!Nadal pachnę konio-psem ;) ).

Wiem, jak Konto usunięte przeżywa rozstanie - czułem to samo sprzedając Legasia w styczniu. Serce mi się krajało widząc jak stoi i patrzy na nas odjeżdżających i szczerze mi go szkoda. Tu liczę na słowa otuchy z Waszej strony.

Jeszcze raz WIELKIE DZIĘKI! Obiecuję dbać o Forka. A wszystkim Wam życzę abyście takich ludzi spotykali na swojej drodze.

Będziemy w kontakcie!
POZDRO.

Obrazek RULES!!
To brzmi normalnie jak podziękowania i obietnice po adopcji dziecka :-) :-) Idę wziąć prysznic, bo jestem całkiem oblepiony mazistą substancją :mrgreen:

A poważnie, to fajnie, że jesteś zadowolony Michał. Z mojej strony poczucie, że przygotowało się samochód tak, że nic w nim nie budzi niepokoju jest bezcenne.

naLeśnik
4 gwiazdki
Lokalizacja: inąd
Auto: destrukcja
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: PODZIĘKOWANIA

Post 1 lip 2009, o 10:39

podziękowania dla jako dzięki któremu Forek ma zwiększony zasięg o jakieś 300km :whistle:

mały 5150
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Lokalizacja: WWA
Auto: Czarne Zło
Polubił: 0
Polubione posty: 1 raz

Re: PODZIĘKOWANIA

Post 5 lip 2009, o 19:56

Trochę się tego nazbierało więc spieszę wystukać:

- Wielkie ale to wielkie dzięki dla niuńka za to, że... ech on już wie za co 8-) Niuniek, jesteś kochany :mrgreen:
- Bilexowi za to, że będąc daleko na wakacjach nie zapomniał o małym i nabył mu limitowaną 2 płytową wersję Ten Pearl Jam'u ;-)
- Panu Markowi Adamskiemu i jego pracownikom, którzy zapier...li pół piątku, sobotę i niedzielę żebym mógł dzisiaj odebrać naprawione Zło :!: Bardzo dziekuję 8-)
Kiedyś miałem żonę... teraz mam Subaru :-d

baro
Awatar użytkownika
0 gwiazdek
Lokalizacja: W-wa
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: PODZIĘKOWANIA

Post 7 lip 2009, o 22:00

sirchaser pisze: Pełen bak zatankowany.
A mi Legaca sprzedał z połową baku - targowałem się za bardzo czy co ???? :whistle:

esilon
6 gwiazdek
Auto: mat
Polubił: 1 raz
Polubione posty: 4 razy

Re: PODZIĘKOWANIA

Post 8 lip 2009, o 09:22

Dziekuję serdecznie WiSowi i Mag za perfekcyjnie opracowaną i wykonaną operacje "piłeś nie jedź ,nie piłeś napij sie ja pojadę " :mrgreen:

Wszystkim SJSowcom stopnia nieznanego (ale na niesamowicie wysokim poziomie :razz: ) dziekuje za świetny dzień na torze, a Niuńkowi speszyl fenks za zorganizowanie tego szkolenia ;-) a także za wycieczkę na shella z demonstracja dzisłania shfit light,a (czy jakos tak :whistle: )

no i Barbie dziekuje za fotki a szczególnie za fotkę z zamiatającym Foresterem :mrgreen: (poproszę o wysyłkę na maila)

SoWhatowi podziekuje jak zobaczę co on tam nakręcił :mrgreen:

Vibkowi dzieki za czasówkę na prawym a Małego to przepraszam za kiepski doping z prawego .................

........... było super ....................Niuniek to kiedy rezerwujesz nastepny termin ? :mrgreen:

ps no i dzieki dla pewnego Sti za to, że był najwolniejszy :-)

So What!
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Lokalizacja: Kraków
Auto: Giulia V Q4
Polubił: 287 razy
Polubione posty: 55 razy

Re: PODZIĘKOWANIA

Post 8 lip 2009, o 09:25

esilon pisze: SoWhatowi podziekuje jak zobaczę co on tam nakręcił :mrgreen:
Esi, grabisz sobie, oj grabisz :mrgreen:

Konto usunięte
6 gwiazdek
Polubił: 14 razy
Polubione posty: 19 razy

Re: PODZIĘKOWANIA

Post 8 lip 2009, o 09:30

Liżecie się za uszami, a gdzie te fotki, co? :razz:

esilon
6 gwiazdek
Auto: mat
Polubił: 1 raz
Polubione posty: 4 razy

Re: PODZIĘKOWANIA

Post 8 lip 2009, o 09:37

nie było łatwo fotoreporterom, niektórzy uczestnicy szkolenia byli bardzo wymagający :mrgreen:

Obrazek]

michal
Awatar użytkownika
5 gwiazdek
Lokalizacja: Radom
Polubił: 57 razy
Polubione posty: 13 razy

Re: PODZIĘKOWANIA

Post 8 lip 2009, o 10:40

słabe zdjęcie - nie widać siatexu :mrgreen:

WiS
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Lokalizacja: z puszcz odwiecznych, z krain mrocznych...
Auto: Forester turbo, zwany Yetim
Polubił: 3 razy
Polubione posty: 2 razy

Re: PODZIĘKOWANIA

Post 8 lip 2009, o 11:28

esilon pisze: WiSowi i Mag za perfekcyjnie opracowaną i wykonaną operacje "piłeś nie jedź ,nie piłeś napij sie ja pojadę "
No niestety, nie było tak całkiem perfekcyjnie - pod koniec niezbędny okazał się Telefon do Przyjaciółki :oops:
Ale następnym razem obiecuję poprawę :thumb:
PS. Bardzo fajnie jedzie ta lodówka :evilgrin: Gdy przyjdą mandaty, daj znać... :razz:

Baficzka
Awatar użytkownika
3 gwiazdki
Lokalizacja: Ww
Auto: Centi i nogi dwie ;>
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: PODZIĘKOWANIA

Post 14 lip 2009, o 21:17

Dziękuję ja bałdzo Małemu i Emtiemu za przewiezienie paczuszki z niezwykle tajną zawartością :mrgreen:
Life's too short to get upset.

Obrazek

Alan, Alan, Alan!
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Auto: WiśniaNieWiśnia
Polubił: 130 razy
Polubione posty: 355 razy

Re: PODZIĘKOWANIA

Post 14 lip 2009, o 21:19

Baficzka pisze: Dziękuję ja bałdzo Małemu i Emtiemu za przewiezienie paczuszki z niezwykle tajną zawartością :mrgreen:
spóła.

Mozelskie? :mrgreen:

Baficzka
Awatar użytkownika
3 gwiazdki
Lokalizacja: Ww
Auto: Centi i nogi dwie ;>
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: PODZIĘKOWANIA

Post 14 lip 2009, o 21:20

Nie. Osobiste :mrgreen:
Mozelskie to ja mam we Wrocławiu :P
Life's too short to get upset.

Obrazek

ODPOWIEDZ