Bezpieczniejsze subaru

Rozmowy o Subaru i nie tylko. Dział pełen offtopicu i rozmów niemotoryzacyjnych.
ODPOWIEDZ
radekk
Awatar użytkownika
5 gwiazdek
Lokalizacja: Zmysłowo/Poznań
Auto: Forester, MX5
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Bezpieczniejsze subaru

Post 30 sty 2008, o 14:14




Tomir
Awatar użytkownika
2 gwiazdki
Lokalizacja: Kartuzy
Auto: GT
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Post 30 sty 2008, o 14:23

No fajne cacko. Boję się trochę że systemy GPS itp. montowane seryjnie w przyszłości doprowadzą do kontroli prędkości na drodze. Jedziesz 70-ką w mieście ? System przesyła informację na komendę :mrgreen:

Filip Cz
Awatar użytkownika
2 gwiazdki
Lokalizacja: Warszawa / Garwolin
Auto: Legacy dizel H6
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Post 30 sty 2008, o 14:24

Czyli na każde upalanko będą przyjeżdżać karetki i wozy policyjne odpowiednio do ilości upalających. :mrgreen:

pawka35
Awatar użytkownika
3 gwiazdki
Lokalizacja: Dębno
Auto: legacy MY 96 kombi
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Post 30 sty 2008, o 14:27

Pamiętam jak jednego razu na TVN TURBO pokazywali nowe AUDI Q7 i pan zachwalał jakie to super fajne ,nowoczesne auto bo ma zawiechę pneumat. i układ stabilizacji nadwozia i nikt jeszcze tego nie wymyślił po czym spojrzałem przez okno na swojego zabytkowego ,pordzewiałego legasia i śmiałem się dwa dni bo ON to wszystko już miał w 92 roku.Reasumując SUBARU jest the best a telewizja jak za socjalizmu kłamie.

devlin
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Lokalizacja: Włochy
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Post 30 sty 2008, o 14:48

Pawko, z przodu też masz pneumatyczne zawieszenie? :-)
http://wwojnar.com/

– Это водка? – слабо спросила Маргарита. Кот подпрырнул на стуле от обиды.
– Помилуйте, королева, – прохрипел он, – разве я позволил бы себе налить даме водку? Это – чистый спирт!

pawka35
Awatar użytkownika
3 gwiazdki
Lokalizacja: Dębno
Auto: legacy MY 96 kombi
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Post 30 sty 2008, o 14:57

devlin gwoli sprostowania PAWKA tak mnie wszyscy zwą od jakiś kilkudziesięciu lat a 35 dodałem bo w necie już jakiś był,lat mam więcej.A pneumaty miałem kompl. do czasu gdy mi tył padł no i zmieniłem na zwykłe w tym /96/mam zwykłe.


ps.chyba że nie zrozumiałem Twojej aluzji bo zajęty jestem i piszę w biegu :shock:

devlin
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Lokalizacja: Włochy
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Post 30 sty 2008, o 15:06

devlin gwoli sprostowania PAWKA tak mnie wszyscy zwą od jakiś kilkudziesięciu lat a 35 dodałem bo w necie już jakiś był,lat mam więcej.A pneumaty miałem kompl. do czasu gdy mi tył padł no i zmieniłem na zwykłe w tym /96/mam zwykłe.


ps.chyba że nie zrozumiałem Twojej aluzji bo zajęty jestem i piszę w biegu :shock:
A, sorry, mystajp. Ale nie edytuję, żeby calość miała sens, ok?

Natomiast pytanie jest nieaktualne - faktycznie, legac gx miał poziomowane z kabiny zawieszenie, czyli przód i tył - więc masz rację. Natomiast czy nie sądzę, żeby to Twoje zawieszenie podpompowywało tę stronę pojazdu, które jest na zawnętrznej zakrętu, więc to jest nie jest to samo :-)
http://wwojnar.com/

– Это водка? – слабо спросила Маргарита. Кот подпрырнул на стуле от обиды.
– Помилуйте, королева, – прохрипел он, – разве я позволил бы себе налить даме водку? Это – чистый спирт!

WRC fan
Awatar użytkownika
Moderator
Lokalizacja: inąd
Polubił: 8 razy
Polubione posty: 10 razy

Post 30 sty 2008, o 15:22

Filip Cz pisze:Czyli na każde upalanko będą przyjeżdżać karetki i wozy policyjne odpowiednio do ilości upalających. :mrgreen:
Dyrekcja twierdzi, że system był testowany w aucie Kuzaja podczas rajdów i od zwykłych przeciążeń podczas jazdy się nie aktywował. Z drugiej strony patrząc na ilość dzwonów Kuzaja w zeszłym sezonie widać, że przyłożył się do testów :mrgreen:

Marko Rally
Awatar użytkownika
2 gwiazdki
Lokalizacja: Katowice
Auto: Impreza WRC (w planach)
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Post 30 sty 2008, o 15:26

WRC fan pisze:
Filip Cz pisze:Czyli na każde upalanko będą przyjeżdżać karetki i wozy policyjne odpowiednio do ilości upalających. :mrgreen:
Dyrekcja twierdzi, że system był testowany w aucie Kuzaja podczas rajdów i od zwykłych przeciążeń podczas jazdy się nie aktywował. Z drugiej strony patrząc na ilość dzwonów Kuzaja w zeszłym sezonie widać, że przyłożył się do testów :mrgreen:
Aaaaaaa, to mamy wreszcie jasność w temacie, Kuzi miał podpisany kontrakt na testowanie tego tam czegoś i dlatego nie miał wyników :mrgreen:

akarso
0 gwiazdek
Lokalizacja: łódź/bełchatów
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Post 30 sty 2008, o 16:37

devlin pisze:Natomiast czy nie sądzę, żeby to Twoje zawieszenie podpompowywało tę stronę pojazdu, które jest na zawnętrznej zakrętu, więc to jest nie jest to samo :-)
no ale xantia activa miala to znacznie wczesniej niz Q7 i działające tak jak mówisz, dzięki czemu na skidpadzie wyrabiała większe "lateral g" niż corvetta :->

EDIT: no dobra, hydropneumatyczne, a nie tylko pneumatyczne
--
"pesymista to optymista z bagażem doświadczeń"

radekk
Awatar użytkownika
5 gwiazdek
Lokalizacja: Zmysłowo/Poznań
Auto: Forester, MX5
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Post 30 sty 2008, o 20:13

WRC fan pisze:Z drugiej strony patrząc na ilość dzwonów Kuzaja w zeszłym sezonie widać, że przyłożył się do testów :mrgreen:
Ale nie wiem czy wtedy też reagowało :evilgrin:

ODPOWIEDZ