Telefony, telefony...

Rozmowy o Subaru i nie tylko. Dział pełen offtopicu i rozmów niemotoryzacyjnych.
ODPOWIEDZ
LouCyphre
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Auto: H&H
Polubił: 0
Polubione posty: 2 razy

Re: Telefony, telefony...

Post 11 cze 2008, o 12:39

Druh Owocowy twierdzi że jest fajna. Ale żeby brać tą wersję 8gB, bo ma lepszy procek ponoć i coś tam jeszcze :)



lemon prince
0 gwiazdek
Auto: GT '99 kąbi
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: Telefony, telefony...

Post 11 cze 2008, o 12:39

hogi, straszny plastik. moja koleżanka ma i jest zadowolona. ja mogłem wziąć n95 albo k850i, wybralem SE. więcej się nie wypowiadam, bo n95 miałem z 10min w łapie ;-)

FUX
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Lokalizacja: ze sofy.
Auto: jeżdżące
Polubił: 222 razy
Polubione posty: 345 razy

Re: Telefony, telefony...

Post 11 cze 2008, o 14:17

hogi pisze:A która nokia jest z nawigacją i GPSem?
E51
Dolce far niente ;-)

LouCyphre
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Auto: H&H
Polubił: 0
Polubione posty: 2 razy

Re: Telefony, telefony...

Post 11 cze 2008, o 14:33

FUX, Od kiedy ?? :o

FUX
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Lokalizacja: ze sofy.
Auto: jeżdżące
Polubił: 222 razy
Polubione posty: 345 razy

Re: Telefony, telefony...

Post 11 cze 2008, o 14:54

Trza se mapę dograć i moduł GPS dokupić :cofee:
Dolce far niente ;-)

vibowit
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Lokalizacja: Kiełpin
Auto: szkoda
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: Telefony, telefony...

Post 11 cze 2008, o 15:07

FUX, w ten sposób patrząc, to mysz jest urządzeniem na którym działa Solaris. :mrgreen:
czarne jest piękne...

FUX
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Lokalizacja: ze sofy.
Auto: jeżdżące
Polubił: 222 razy
Polubione posty: 345 razy

Re: Telefony, telefony...

Post 11 cze 2008, o 15:14

vibowit pisze:FUX, w ten sposób patrząc, to mysz jest urządzeniem na którym działa Solaris. :mrgreen:
Mój Kolega to ma. Modul do szyby i na blue t. chodzi.
Patrząc na wielkość/mnieszość :cofee: wyswietlacza, to półśrodek...
Dolce far niente ;-)

devlin
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Lokalizacja: Włochy
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: Telefony, telefony...

Post 11 cze 2008, o 15:15

Ja na SE W800i + Naviexpert + pluskwa GPS Nokii - daję radę bez problemu.
http://wwojnar.com/

– Это водка? – слабо спросила Маргарита. Кот подпрырнул на стуле от обиды.
– Помилуйте, королева, – прохрипел он, – разве я позволил бы себе налить даме водку? Это – чистый спирт!

Gal
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Lokalizacja: wieś mazowiecka
Auto: XC 70
Polubił: 85 razy
Polubione posty: 316 razy

Re: Telefony, telefony...

Post 11 cze 2008, o 15:40

LouCyphre pisze: Druh Owocowy twierdzi że jest fajna. Ale żeby brać tą wersję 8gB, bo ma lepszy procek ponoć i coś tam jeszcze :)
i nowszego Symbiana. Nie ma tylko gniazda na karty, więc 8GB i szlus.
Ale 8GB w telefonie raczej starcza. 8-)
Wysłane z mojego komputera przy użyciu klawiatury.

huzar105
Awatar użytkownika
3 gwiazdki
Lokalizacja: Poznań
Auto: Subaru
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: Telefony, telefony...

Post 13 cze 2008, o 22:50

Chce sobie kupić drugi telefon, 8600 lub 8800 nokie czy ktoś może mi powiedzieć, który lepszy?
Akuro Kazuyoshi
Obrazek

forek2
1 gwiazdka
Auto: forester 2.0 T
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: Telefony, telefony...

Post 13 cze 2008, o 23:54

huzar105 pisze:Chce sobie kupić drugi telefon, 8600 lub 8800 nokie czy ktoś może mi powiedzieć, który lepszy?
oczywiście 6310i :lol:

huzar105
Awatar użytkownika
3 gwiazdki
Lokalizacja: Poznań
Auto: Subaru
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: Telefony, telefony...

Post 14 cze 2008, o 10:38

forek2 pisze:
huzar105 pisze:Chce sobie kupić drugi telefon, 8600 lub 8800 nokie czy ktoś może mi powiedzieć, który lepszy?
oczywiście 6310i :lol:
Jedynym pozytywem tego telefonu jest gra "snake"
Akuro Kazuyoshi
Obrazek

forek2
1 gwiazdka
Auto: forester 2.0 T
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: Telefony, telefony...

Post 14 cze 2008, o 12:48

huzar105 pisze:
forek2 pisze:
huzar105 pisze:Chce sobie kupić drugi telefon, 8600 lub 8800 nokie czy ktoś może mi powiedzieć, który lepszy?
oczywiście 6310i :lol:
Jedynym pozytywem tego telefonu jest gra "snake"
Wszystko zależy od tego do czego używamy telefonu,jeżeli potrzebuję rozmawiać - kupuje telefon,do zdjęć mam aparat,do grania konsole .... :thumb:

radekk
Awatar użytkownika
5 gwiazdek
Lokalizacja: Zmysłowo/Poznań
Auto: Forester, MX5
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: Telefony, telefony...

Post 14 cze 2008, o 13:24

forek2 pisze: Wszystko zależy od tego do czego używamy telefonu,jeżeli potrzebuję rozmawiać - kupuje telefon,do zdjęć mam aparat,do grania konsole .... :thumb:
Ale nie sposób tego wszystkiego za każdym razem brać na uczelnię :-p

huzar105
Awatar użytkownika
3 gwiazdki
Lokalizacja: Poznań
Auto: Subaru
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: Telefony, telefony...

Post 14 cze 2008, o 13:26

radekk pisze:
forek2 pisze: Wszystko zależy od tego do czego używamy telefonu,jeżeli potrzebuję rozmawiać - kupuje telefon,do zdjęć mam aparat,do grania konsole .... :thumb:
Ale nie sposób tego wszystkiego za każdym razem brać na uczelnię :-p
Zaiste ;)
Akuro Kazuyoshi
Obrazek

michal
Awatar użytkownika
5 gwiazdek
Lokalizacja: Radom
Polubił: 57 razy
Polubione posty: 13 razy

Re: Telefony, telefony...

Post 14 cze 2008, o 13:43

huzar105 pisze:
forek2 pisze:
huzar105 pisze:Chce sobie kupić drugi telefon, 8600 lub 8800 nokie czy ktoś może mi powiedzieć, który lepszy?
oczywiście 6310i :lol:
Jedynym pozytywem tego telefonu jest gra "snake"
Drogi Huzarzestopiąty,

Jeżeli telefon służy Tobie jako pomoc do brylowania w Manieczkach to nie znajdujesz się w targecie 6310i, jeżeli natomiast telefon ma Ci służyc do zarabiania pieniędzy poprzez odbieranie i wykonywanie połączeń przezeń - to jest to jedno z najlepszych narzędzi na rynku.

huzar105
Awatar użytkownika
3 gwiazdki
Lokalizacja: Poznań
Auto: Subaru
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: Telefony, telefony...

Post 14 cze 2008, o 15:36

michal pisze:
Drogi Huzarzestopiąty,

Jeżeli telefon służy Tobie jako pomoc do brylowania w Manieczkach to nie znajdujesz się w targecie 6310i, jeżeli natomiast telefon ma Ci służyc do zarabiania pieniędzy poprzez odbieranie i wykonywanie połączeń przezeń - to jest to jedno z najlepszych narzędzi na rynku.
Ku Twojemu zdziwieniu nigdy nie byłem w manieczkach :!: Choć podobno piękny dworek tam mają, a telefon służy mi do zabawy i taki ma być.
Jeśli zarabiasz na rozmowach telefonicznych to podaj numer powysyłam znajomym, żeby Ci impulsów ponabijali... :-p
Akuro Kazuyoshi
Obrazek

Konto usunięte
6 gwiazdek
Polubił: 14 razy
Polubione posty: 19 razy

Re: Telefony, telefony...

Post 14 cze 2008, o 21:28

huzar105 pisze: Jedynym pozytywem tego telefonu jest gra "snake"

i bateria :-) Skubany wytrzymywał nawet 10 dni.

huzar105
Awatar użytkownika
3 gwiazdki
Lokalizacja: Poznań
Auto: Subaru
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: Telefony, telefony...

Post 14 cze 2008, o 23:15

Konto usunięte pisze:
huzar105 pisze: Jedynym pozytywem tego telefonu jest gra "snake"

i bateria :-) Skubany wytrzymywał nawet 10 dni.
Ogólnie jak na tamte czasy to był jeden z lepszych telefonów . Jednak nie mi to oceniać. Ja szukam czegoś co będzie się mi z przyjemnością używało i nie chodzi mi o urządzenie co z betonu powietrze wybiera na placu budowy :giggle:
Akuro Kazuyoshi
Obrazek

michal
Awatar użytkownika
5 gwiazdek
Lokalizacja: Radom
Polubił: 57 razy
Polubione posty: 13 razy

Re: Telefony, telefony...

Post 15 cze 2008, o 08:56

huzar105 pisze:
michal pisze:
Drogi Huzarzestopiąty,

Jeżeli telefon służy Tobie jako pomoc do brylowania w Manieczkach to nie znajdujesz się w targecie 6310i, jeżeli natomiast telefon ma Ci służyc do zarabiania pieniędzy poprzez odbieranie i wykonywanie połączeń przezeń - to jest to jedno z najlepszych narzędzi na rynku.
Ku Twojemu zdziwieniu nigdy nie byłem w manieczkach :!: Choć podobno piękny dworek tam mają, a telefon służy mi do zabawy i taki ma być.
Jeśli zarabiasz na rozmowach telefonicznych to podaj numer powysyłam znajomym, żeby Ci impulsów ponabijali... :-p
Co do twojej bytnośći w Manieczkach - jest mi komkpletnie obojętna, natomiast zachowanie twe wskazuje na chwilowe zaciemnienie naieczki stajlem.

Co do zarabiania pieniędzy za pomocą telefonu - polecam tobie wpierw kurs czytania ze zrozumieniem.

huzar105
Awatar użytkownika
3 gwiazdki
Lokalizacja: Poznań
Auto: Subaru
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: Telefony, telefony...

Post 15 cze 2008, o 09:09

michal pisze:
huzar105 pisze:
michal pisze:
Drogi Huzarzestopiąty,

Jeżeli telefon służy Tobie jako pomoc do brylowania w Manieczkach to nie znajdujesz się w targecie 6310i, jeżeli natomiast telefon ma Ci służyc do zarabiania pieniędzy poprzez odbieranie i wykonywanie połączeń przezeń - to jest to jedno z najlepszych narzędzi na rynku.
Ku Twojemu zdziwieniu nigdy nie byłem w manieczkach :!: Choć podobno piękny dworek tam mają, a telefon służy mi do zabawy i taki ma być.
Jeśli zarabiasz na rozmowach telefonicznych to podaj numer powysyłam znajomym, żeby Ci impulsów ponabijali... :-p
Co do twojej bytnośći w Manieczkach - jest mi komkpletnie obojętna, natomiast zachowanie twe wskazuje na chwilowe zaciemnienie naieczki stajlem.

Co do zarabiania pieniędzy za pomocą telefonu - polecam tobie wpierw kurs czytania ze zrozumieniem.
Hehe śmieszny jesteś :-p Napisz mi coś jeszcze. Lubie jak ktoś się produkuje i myśli, że ciśnie :giggle:
Akuro Kazuyoshi
Obrazek

michal
Awatar użytkownika
5 gwiazdek
Lokalizacja: Radom
Polubił: 57 razy
Polubione posty: 13 razy

Re: Telefony, telefony...

Post 15 cze 2008, o 09:19

huzar105 pisze:
michal pisze:
huzar105 pisze:
Ku Twojemu zdziwieniu nigdy nie byłem w manieczkach :!: Choć podobno piękny dworek tam mają, a telefon służy mi do zabawy i taki ma być.
Jeśli zarabiasz na rozmowach telefonicznych to podaj numer powysyłam znajomym, żeby Ci impulsów ponabijali... :-p
Co do twojej bytnośći w Manieczkach - jest mi komkpletnie obojętna, natomiast zachowanie twe wskazuje na chwilowe zaciemnienie naieczki stajlem.

Co do zarabiania pieniędzy za pomocą telefonu - polecam tobie wpierw kurs czytania ze zrozumieniem.
Hehe śmieszny jesteś :-p Napisz mi coś jeszcze. Lubie jak ktoś się produkuje i myśli, że ciśnie :giggle:
1."Lubie jak ktoś się produkuje i myśli, że ciśnie" - podkreć jasność tego zdania albo naucz się pisać z odrobiną chociaż sensu.

2. Spróbuj pisać posty niezawierające tony emotikonek - powinno ci się udać, nawet manieczkowcy mogą zdobyć tą sprawność.

3. Twoja produkcja jest radosna - sam w sobie jak ciskasz się jak wesz na grzebieniu.

4. Wole być smieszny niż żałosny jak Ty ;-)

5. Resztę swoich bezcennych komentarzy kieruj do mnie na priw.

LouCyphre
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Auto: H&H
Polubił: 0
Polubione posty: 2 razy

Re: Telefony, telefony...

Post 15 cze 2008, o 09:51

Oj Michal miałeś chyba zły dzień. Spójrz wstecz to zobaczysz, że pierwszy na niego wyskoczyłeś z impertynencją...
Spasuj czasem próby wychowywania wszystkich na siłę, bo sie robi niefajne

michal
Awatar użytkownika
5 gwiazdek
Lokalizacja: Radom
Polubił: 57 razy
Polubione posty: 13 razy

Re: Telefony, telefony...

Post 15 cze 2008, o 10:04

LouCyphre pisze:Oj Michal miałeś chyba zły dzień. Spójrz wstecz to zobaczysz, że pierwszy na niego wyskoczyłeś z impertynencją...
Spasuj czasem próby wychowywania wszystkich na siłę, bo sie robi niefajne
Lucuś,

Żałosne są niektóre wypowiedzi składające się tylko z emotikonek albo głupawe dopiski generowane przzez kolesi niemających kompletnie nic do powiedzenia w temacie, ale muszących koneicznie zabrać głos. Ja już bastuję - poprosiłem kolegę huzara z cyferkoma aby się pyszczył na priva.

esilon
6 gwiazdek
Auto: mat
Polubił: 1 raz
Polubione posty: 4 razy

Re: Telefony, telefony...

Post 15 cze 2008, o 10:06

michal pisze: Żałosne są niektóre wypowiedzi składające się tylko z emotikonek albo głupawe dopiski generowane przzez kolesi niemających kompletnie nic do powiedzenia w temacie, ale muszących koneicznie zabrać głos.

dobre

ODPOWIEDZ