jaka siatka do bagażnika Forester II 2003

Rozmowy o Subaru i nie tylko. Dział pełen offtopicu i rozmów niemotoryzacyjnych.
ODPOWIEDZ
geos
4 gwiazdki
Auto: Forester 2.0X 2003
Polubił: 18 razy
Polubione posty: 43 razy

jaka siatka do bagażnika Forester II 2003

Post 30 mar 2017, o 18:09

chciałbym nabyć siatkę do bagażnika, taką co będzie dociskać z góry przedmioty ułożone na podłodze bagażnika aby się nie telepały lub nie podskakiwały. na rynku tych siatek jest zatrzęsienie ale może ktoś z Was przerabiał temat i może polecić konkretny wyrób? siatka ma być do Forestera II z 2003 r. zależy mi, aby nie był to jakiś badziew, co się rozleci/rozciągnie itp.

pozdrawiam
geos



So What!
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Lokalizacja: Kraków
Auto: Giulia V Q4
Polubił: 287 razy
Polubione posty: 55 razy

Re: jaka siatka do bagażnika Forester II 2003

Post 30 mar 2017, o 18:24

geos pisze: Was przerabiał temat i może polecić konkretny wyrób? siatka ma być do Forestera II z 2003 r. zależy mi, aby nie był to jakiś badziew, co się rozleci/rozciągnie itp.
Ja kupowałem na allegro. Dość dawno temu, więc nie podam namiarów. W każdym razie sprawdziłem rozmiary i podałem je sprzedającemu, który robi takie rzeczy na wymiar. Wybrałem (do Legacy) siatkę, w której tylko obramowanie jest gumą (rozciągliwe), natomiast środek jest ze sznurka. Do zapinania siatki do zaczepów wybrałem karabińczyki. Siatka służy mi już siódmy rok i nic się z nią złego nie dzieje.

O coś takiego
Bardzo możliwe, że siatkę zamawiałem właśnie u tego sprzedającego.

geos
4 gwiazdki
Auto: Forester 2.0X 2003
Polubił: 18 razy
Polubione posty: 43 razy

Re: jaka siatka do bagażnika Forester II 2003

Post 31 mar 2017, o 20:21

dzięki!

ODPOWIEDZ