Co piszczy w górach, czyli GSMP 2008

Rozmowy o Subaru i nie tylko. Dział pełen offtopicu i rozmów niemotoryzacyjnych.
Zubi
3 gwiazdki
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Co piszczy w górach, czyli GSMP 2008

Post 4 lut 2008, o 14:31

Co prawda do rozpoczęcia sezonu zostało jeszcze kilka miesięcy, ale coraz więcej informacji zaczyna krążyć kto czym i jak będzie się ściga. Na pewno miło będzie zobaczyć mocnego Subaraka na trasach GSMP.

Subaru Impreza WRX STI
Prawie jak WRC
500 koni pod maską, przyspieszenie od 0-100 km/h w niecałe trzy sekundy, wnętrze rodem z auta WRC. Tak wygląda nowa zabawka Mariusza Małyszczyckiego, którą w tym roku będzie bronił mistrzowskiego tytułu w Górskich Samochodowych Mistrzostwach Polski. (Magazyn WRC)

GSMP 2008
23-25.5 Cisna
20-22.6 Załuż
11-13.7 Sopot
1-3.8 Sienna
22-24.8 Rościszów
26-28.9 Korczyna
17-19.10 Góra Św. Anny
Ostatnio zmieniony 10 lut 2008, o 21:30 przez Zubi, łącznie zmieniany 1 raz.


Amatorzy zbudowali Arkę, profesjonaliści Titanica...

samochodzik
1 gwiazdka
Lokalizacja: lodz
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Post 4 lut 2008, o 14:50

i kłówka z adapterem do sekwencji

WRC fan
Awatar użytkownika
Moderator
Lokalizacja: inąd
Polubił: 8 razy
Polubione posty: 10 razy

Post 4 lut 2008, o 15:12

Zubi pisze:coraz więcej informacji zaczyna krążyć kto czym i jak będzie się ściga

A czym będzie śmigał Zubi ? :-) Rozumiem, że zostaje E6 ;->

Zubi
3 gwiazdki
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Post 4 lut 2008, o 15:38

WRC fan,
W lesie jeszcze jestem (czyt. zbieram kasę), do końca tygodnia muszę podjąć decyzję, tak jestem z mechanikami umówiony. Opcje są dwie, E9 - do wzięcia od zaraz za walizkę kasy, albo babuszka E6 też za walizkę kasy. Plan jest ambitny, zobaczę co z tego wyjdzie. Jednego jestem pewien, nie chcę już jeździć samochodem w specyfikacji jak w ubiegłym roku.

Tym bardziej, że zapowiada się naprawdę mocna obsada.
Piotrek Soja buduje szybkiego Lotusa, a Paweł Dytko EVO X. Do tego Królik w Corolce WRC, może Ptaszek też WRC, no i Mikołajczyk w bardzo mocnym EVO VI. Same potwory.
Do stawki może dołączyć jeszcze Mariusz Stec, Robert Kus i Łukasz Zieliński, więc będzie się działo.
Amatorzy zbudowali Arkę, profesjonaliści Titanica...

samochodzik
1 gwiazdka
Lokalizacja: lodz
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Post 4 lut 2008, o 15:57

Zubi pisze:WRC fan,
W lesie jeszcze jestem (czyt. zbieram kasę), do końca tygodnia muszę podjąć decyzję, tak jestem z mechanikami umówiony. Opcje są dwie, E9 - do wzięcia od zaraz za walizkę kasy, albo babuszka E6 też za walizkę kasy. Plan jest ambitny, zobaczę co z tego wyjdzie. Jednego jestem pewien, nie chcę już jeździć samochodem w specyfikacji jak w ubiegłym roku.

Tym bardziej, że zapowiada się naprawdę mocna obsada.
Piotrek Soja buduje szybkiego Lotusa, a Paweł Dytko EVO X. Do tego Królik w Corolce WRC, może Ptaszek też WRC, no i Mikołajczyk w bardzo mocnym EVO VI. Same potwory.
Do stawki może dołączyć jeszcze Mariusz Stec, Robert Kus i Łukasz Zieliński, więc będzie się działo.
...i jeszcze ja, ja tez bede :cry:

Zubi
3 gwiazdki
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Post 4 lut 2008, o 16:02

samochodzik, tak właśnie czekałem kiedy się przyznasz :mrgreen:
Amatorzy zbudowali Arkę, profesjonaliści Titanica...

samochodzik
1 gwiazdka
Lokalizacja: lodz
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Post 4 lut 2008, o 16:07

Zubi pisze:samochodzik, tak właśnie czekałem kiedy się przyznasz :mrgreen:
:mrgreen:

WRC fan
Awatar użytkownika
Moderator
Lokalizacja: inąd
Polubił: 8 razy
Polubione posty: 10 razy

Post 4 lut 2008, o 16:29

Zubi pisze:Mikołajczyk w bardzo mocnym EVO VI
ex-Naczelnikowe ?

Zubi
3 gwiazdki
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Post 4 lut 2008, o 16:37

WRC fan, dokładnie tak. Bardzo mocny samochód, myślę że najmocniejszy w całej stawce.
Amatorzy zbudowali Arkę, profesjonaliści Titanica...

WRC fan
Awatar użytkownika
Moderator
Lokalizacja: inąd
Polubił: 8 razy
Polubione posty: 10 razy

Post 4 lut 2008, o 16:41

No to będzie się działo. Mam nadzieję, że dopniesz budżet na sprzęt jakim chciałbyś jeździć. W tym sezonie musowo muszę się pojawić na którejś rundzie GSMP. W zeszłym sezonie tak się wybierałem, że się sezon skończył :mrgreen:

Zubi
3 gwiazdki
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Post 4 lut 2008, o 16:45

Mam nadzieję że poogarniam. W tym roku zamierzam się lepiej przygotować nie tylko sprzętowo. Parę kilo trzeba zrzucić, kondycję poprawić, i o testach pomyśleć.
Amatorzy zbudowali Arkę, profesjonaliści Titanica...

ky
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Lokalizacja: Boat City
Auto: die Pflaume
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Post 4 lut 2008, o 16:50

Zubi pisze:Parę kilo trzeba zrzucić
Stary Kościuch ledwie się za ster mieścił, a Ty chcesz się odchudzać? ;)

r.
Wieśniak w trójce. Dla przyjaciół Rufjan.

Zubi
3 gwiazdki
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Post 4 lut 2008, o 16:56

Kombinezon mi się nie dopina. Lepiej schudnąć niż kupić nowy. Nie mówiąc o fotelu i pasach. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Amatorzy zbudowali Arkę, profesjonaliści Titanica...

samochodzik
1 gwiazdka
Lokalizacja: lodz
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Post 4 lut 2008, o 17:02

Zubi pisze:Kombinezon mi się nie dopina. Lepiej schudnąć niż kupić nowy. Nie mówiąc o fotelu i pasach. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
i to jest prawdziwe ciecie kosztow :-D

vibowit
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Lokalizacja: Kiełpin
Auto: szkoda
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Post 4 lut 2008, o 17:02

Zubi pisze:Kombinezon mi się nie dopina. Lepiej schudnąć niż kupić nowy. Nie mówiąc o fotelu i pasach. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
No tak, budżet się musi dopiąć. :mrgreen:
czarne jest piękne...

Zubi
3 gwiazdki
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Post 4 lut 2008, o 17:07

Nie ma śmiacia, ostatnio byłem u chłopaków, siedzimy i drapiemy się po głowach jak jeszcze kilka kg uciąć i wtedy to spojrzenie i pytanie: Ty ile ty teraz ważysz? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Ostatnio zmieniony 4 lut 2008, o 22:22 przez Zubi, łącznie zmieniany 1 raz.
Amatorzy zbudowali Arkę, profesjonaliści Titanica...

samochodzik
1 gwiazdka
Lokalizacja: lodz
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Post 4 lut 2008, o 22:01

przyjemne dla nas jest to, ze w sytuacji kiedy rallycross jednak zamiast byc bardziej popularny to jednak na zawodach ciezko zobaczyc wiecej niz rodziny zawodnikow, to GSMP jednak z roku na rok staje sie bardziej popularne zarowno wsrod zawodnikow, jak i kibicow :mrgreen:

taka refleksja nad tym topikiem

LouCyphre
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Auto: H&H
Polubił: 0
Polubione posty: 2 razy

Post 6 lut 2008, o 22:44

Zubi pisze:Ty ile ty teraz ważysz?
Na moje oko tak ze 100 Kg :-P

BTW To przy okazji którejś eliminacji możnaby zrobić jakiś taki forumowy spot. Rozdamy z Zubim koszulki ( jak przybędą Panie, to możemy zrobić rytualną wymianę koszulek) :mrgreen:

Serdecznie zapraszamy wszystkich z Kreski i niektórych z kropki ;-)

Vert
Awatar użytkownika
3 gwiazdki
Lokalizacja: zakopane
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Post 6 lut 2008, o 22:52

e tam zubi daj spokoj z odchudzaniem.ja tez ma setke a luz w kombinezonie jest.no i do saxo wchodze bez problemu :) tak czy siak myslalem o gsmp ale mi odradzili bo twierdza ze nie ma mi kto robic korekty wiec bede powielal bledy...co o tym sadzisz.

jak masz ochote na testy daj znac.ja jestem dogadany z arielem na wszystkie testy bo taniej wychodza koszty.wiec jak by co dzwon.509 123400 to se razem popijemy.bo to jest frajda a nie jakies tam jezdzenie :evilgrin:
to ja. wasz Rysiek Ochucki

Zubi
3 gwiazdki
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Post 6 lut 2008, o 23:57

Vert, nad błędami można i w górach popracować. Zobacz jak pojechał Szymek Piękoś na Magurce, cała nauka z gór. Ja mam o tyle dobrze, że jeden z moich mechaników, to stary góral i do samochodu nie boi się ze mną wsiadać, więc zawsze coś mądrego podpowie, tor jazdy poprawi i czasami kopa w dupę da. Chociaż to akurat najlepiej wychodzi Luckowi. O wspólnych testach (piciu), jak najbardziej możemy pomyśleć. Pod koniec marca będę jeździł z Matthiasem Kahle, o ile z budżetem się ogarnę, więc dam znać. Mega wymiatacz jest z Matthiasa i nieźle pije :mrgreen:
Amatorzy zbudowali Arkę, profesjonaliści Titanica...

BACHA
1 gwiazdka
Lokalizacja: kraków
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Post 7 lut 2008, o 00:43

Vert pisze:e tam zubi daj spokoj z odchudzaniem.ja tez ma setke a luz w kombinezonie jest
Verciu poprostu przyszłościowo podszedłes do sprawy ;-) :mrgreen:
.:NIE UFAJ KOBIETOWI:.

LouCyphre
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Auto: H&H
Polubił: 0
Polubione posty: 2 razy

Post 7 lut 2008, o 01:28

Ech KObiety ...













.........Bacha nie ufaj KObietowi :mrgreen:

BACHA
1 gwiazdka
Lokalizacja: kraków
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Post 7 lut 2008, o 01:49

Lucuś w rzeczy samej, nie dość że nie można zaufać to trza uważać bo sie MSZCZĄ :mrgreen:
.:NIE UFAJ KOBIETOWI:.

Vert
Awatar użytkownika
3 gwiazdki
Lokalizacja: zakopane
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Post 7 lut 2008, o 08:32

BACHA pisze:Lucuś w rzeczy samej, nie dość że nie można zaufać to trza uważać bo sie MSZCZĄ :mrgreen:
:mrgreen: trza uciekac zatem...

[ Dodano: 2008-02-07, 07:33 ]
Zubi pisze:Vert, nad błędami można i w górach popracować. Zobacz jak pojechał Szymek Piękoś na Magurce, cała nauka z gór. Ja mam o tyle dobrze, że jeden z moich mechaników, to stary góral i do samochodu nie boi się ze mną wsiadać, więc zawsze coś mądrego podpowie, tor jazdy poprawi i czasami kopa w dupę da. Chociaż to akurat najlepiej wychodzi Luckowi. O wspólnych testach (piciu), jak najbardziej możemy pomyśleć. Pod koniec marca będę jeździł z Matthiasem Kahle, o ile z budżetem się ogarnę, więc dam znać. Mega wymiatacz jest z Matthiasa i nieźle pije :mrgreen:
super.dawaj znac koniecznie
to ja. wasz Rysiek Ochucki

Paweł_BB
Awatar użytkownika
5 gwiazdek
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Auto: Evo VIII GT340
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Post 7 lut 2008, o 10:17

Louis Cyphre pisze: i niektórych z kropki ;-)
A których :-o

ODPOWIEDZ