Co się dzieje z TVN TURBO

Rozmowy o Subaru i nie tylko. Dział pełen offtopicu i rozmów niemotoryzacyjnych.
Intak_i_nie
Awatar użytkownika
1 gwiazdka
Lokalizacja: prawie Poznań
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Co się dzieje z TVN TURBO

Post 9 lut 2008, o 21:42

Czy TVN chce zabić oglądalność na tym kanale ? Od dłuższego czasu lecą same ich mierne produkcje, lub powtórki powtórek... Teraz oglądam często BBC Knowledge i prawie w ogóle TVNTurbo bo co tam przełączę to powtórka, albo się gonią strażacy z kotem po dachu, lub ten narrator o głosie nauczyciela matematyki z podstawówki. Spuszcza się nad małym Fiatem który zderzył się z wózkiem sklepowym na parkingu. I moralizuje że jak pewnie by ktoś nie był rozrzutny i odstawił wózek na miejsce to nie dosyc że odzyskał by 2 zł to jeszcze by do wypadku nie doszło.

Ponoć nowe odcinki Top Gear mają tylko lecieć na BBC Knowledge :?: :!:



Vert
Awatar użytkownika
3 gwiazdki
Lokalizacja: zakopane
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Post 9 lut 2008, o 21:45

tvn turbo to DNO ! strata czasu...szkoda
to ja. wasz Rysiek Ochucki

FUX
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Lokalizacja: ze sofy.
Auto: jeżdżące
Polubił: 222 razy
Polubione posty: 345 razy

Post 9 lut 2008, o 22:17

Intak_i_nie pisze:Ponoć
prawda...
Dolce far niente ;-)

Bergen
Awatar użytkownika
Moderator
Lokalizacja: Wrocław
Polubił: 0
Polubione posty: 1 raz

Post 9 lut 2008, o 22:21

A co to za różnica, jak się je ogląda na Torrent TV, to zawsze jest odpowiedni czas emisji i abonament mają przystępny... :mrgreen:

LouCyphre
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Auto: H&H
Polubił: 0
Polubione posty: 2 razy

Post 9 lut 2008, o 22:28

Bergen pisze:A co to za różnica, jak się je ogląda na Torrent TV, to zawsze jest odpowiedni czas emisji i abonament mają przystępny... :mrgreen:
ROTFL...ale co prawda to prawda :mrgreen:

Paul_78
Awatar użytkownika
3 gwiazdki
Lokalizacja: Warszawa
Auto: najfajnieszy foryś
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Post 9 lut 2008, o 22:32

Bergen pisze:A co to za różnica, jak się je ogląda na Torrent TV, to zawsze jest odpowiedni czas emisji i abonament mają przystępny... :mrgreen:
Najlepszą rekomendacją dla TVN Turbo jest to, że nikt na Torrent TV nie jest zainteresowany ich ofertą :roll:

osa551
Awatar użytkownika
2 gwiazdki
Lokalizacja: Łomianki
Auto: Scooby Doo 2
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: Co się dzieje z TVN TURBO

Post 10 lut 2008, o 00:45

Intak_i_nie pisze:Czy TVN chce zabić oglądalność na tym kanale ? Od dłuższego czasu lecą same ich mierne produkcje, lub powtórki powtórek... Teraz oglądam często BBC Knowledge i prawie w ogóle TVNTurbo bo co tam przełączę to powtórka, albo się gonią strażacy z kotem po dachu, lub ten narrator o głosie nauczyciela matematyki z podstawówki. Spuszcza się nad małym Fiatem który zderzył się z wózkiem sklepowym na parkingu. I moralizuje że jak pewnie by ktoś nie był rozrzutny i odstawił wózek na miejsce to nie dosyc że odzyskał by 2 zł to jeszcze by do wypadku nie doszło.

Ponoć nowe odcinki Top Gear mają tylko lecieć na BBC Knowledge :?: :!:
W większości kanałów telewizyjnych w styczniu i lutym są tylko powtórki, tak samo jak w lipcu i w sierpniu. Szczególnie w kanałach tematycznych. O ile wiem BBC nie sprzedało TVN Turbo kolejnego sezonu Top Gear, ze względu na uruchomienie BBC Knowledge w Polsce.

Jedynym programem, który oglądałam w Turbo oprócz Top Gear był zakup kontrolowany. Uwaga Pirat nie da się oglądać, bo lektor chyba kiedyś pracował w kronice filmowej ...

[ Dodano: 2008-02-09, 23:46 ]
Vert pisze:tvn turbo to DNO ! strata czasu...szkoda
Kupiłeś telewizor :shock:

SzamaN
Awatar użytkownika
0 gwiazdek
Lokalizacja: Poznań CiTy
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Post 10 lut 2008, o 01:41

Ale zawsze jest automaniak ;-) nic więcej ciekawego na tym programie już nie leci... żenada !!
"I ukryci w podziemiu, rzucamy klątwę na świata zło."

Obrazek

WRC fan
Awatar użytkownika
Moderator
Lokalizacja: inąd
Polubił: 8 razy
Polubione posty: 10 razy

Post 10 lut 2008, o 02:32

Automaniak jest kiepski, a najbardziej żenujący jest Maznas udający Jezzę... :-/

Paweł_BB
Awatar użytkownika
5 gwiazdek
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Auto: Evo VIII GT340
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Post 10 lut 2008, o 06:26

SzamaN pisze:Ale zawsze jest automaniak
Tego już nie ma i nie będzie, ma być jakiś nowy program, i jak zobaczę Maznasa to się chyba zeżygam :-( :-( :-(

Aha, i zapomnieliście wspomnieć o kijowych laskach zapowiadających programy po południu !!!!! po prostu kicha :evil:

Ja na TVN Turbo oglądam "Raport", "Pirata" (fakt, lektor jest do bani), "Jazdę Polską" i "Wypadek-Przypadek", "OPT" jest ciekawy i Tede jest kumaty, sporadycznie oglądałem też "Automaniaka", reszta to kicha.

"Zakupu Kontrolowanego" czy "Na każdą kieszeń" nigdy nie oglądam, bo nie interesują mnie jakieś daremne fury za 2000 PLN.
"Rentgen" był fajny, ale "Test 300" to straszna kiła, formuła do bani, ciągłe texty o jakimś Panie Kowalskim, no i co to jest 300 km przejechać autem?

Vert
Awatar użytkownika
3 gwiazdki
Lokalizacja: zakopane
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: Co się dzieje z TVN TURBO

Post 10 lut 2008, o 10:18

osa551 pisze:
Intak_i_nie pisze:Czy TVN chce zabić oglądalność na tym kanale ? Od dłuższego czasu lecą same ich mierne produkcje, lub powtórki powtórek... Teraz oglądam często BBC Knowledge i prawie w ogóle TVNTurbo bo co tam przełączę to powtórka, albo się gonią strażacy z kotem po dachu, lub ten narrator o głosie nauczyciela matematyki z podstawówki. Spuszcza się nad małym Fiatem który zderzył się z wózkiem sklepowym na parkingu. I moralizuje że jak pewnie by ktoś nie był rozrzutny i odstawił wózek na miejsce to nie dosyc że odzyskał by 2 zł to jeszcze by do wypadku nie doszło.

Ponoć nowe odcinki Top Gear mają tylko lecieć na BBC Knowledge :?: :!:
W większości kanałów telewizyjnych w styczniu i lutym są tylko powtórki, tak samo jak w lipcu i w sierpniu. Szczególnie w kanałach tematycznych. O ile wiem BBC nie sprzedało TVN Turbo kolejnego sezonu Top Gear, ze względu na uruchomienie BBC Knowledge w Polsce.

Jedynym programem, który oglądałam w Turbo oprócz Top Gear był zakup kontrolowany. Uwaga Pirat nie da się oglądać, bo lektor chyba kiedyś pracował w kronice filmowej ...

[ Dodano: 2008-02-09, 23:46 ]
Vert pisze:tvn turbo to DNO ! strata czasu...szkoda
Kupiłeś telewizor :shock:
no niestety oso niestety.nina kazala... :roll:
to ja. wasz Rysiek Ochucki

WRC fan
Awatar użytkownika
Moderator
Lokalizacja: inąd
Polubił: 8 razy
Polubione posty: 10 razy

Post 10 lut 2008, o 10:28

Paweł_BB pisze:"Zakupu Kontrolowanego" czy "Na każdą kieszeń" nigdy nie oglądam, bo nie interesują mnie jakieś daremne fury za 2000 PLN.
Wczoraj były za ~250 tys :mrgreen:

maly
1 gwiazdka
Lokalizacja: Kraków
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Post 10 lut 2008, o 10:34

i co koles wybrał????? bo nie dokonczyłem wizjonowac :-)
maly vel. stanley http://www.baukom.pl

WRC fan
Awatar użytkownika
Moderator
Lokalizacja: inąd
Polubił: 8 razy
Polubione posty: 10 razy

Post 10 lut 2008, o 10:52

Wahał się między Touaregiem a E-klasą. Ostatecznej decyzji nie podjął.

FUX
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Lokalizacja: ze sofy.
Auto: jeżdżące
Polubił: 222 razy
Polubione posty: 345 razy

Post 10 lut 2008, o 10:55

WRC fan pisze:Wahał się między Touaregiem a E-klasą. Ostatecznej decyzji nie podjął.
Jak znam życie, to także byla powtorka...


:mrgreen:

osa551
Awatar użytkownika
2 gwiazdki
Lokalizacja: Łomianki
Auto: Scooby Doo 2
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Post 10 lut 2008, o 11:02

FUX pisze:Jak znam życie, to także byla powtorka...
nawet na pewno, nowa seria jeśli będzie startuje w marcu

5qra
Awatar użytkownika
2 gwiazdki
Lokalizacja: STolica piwa
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Post 10 lut 2008, o 12:10

Vert pisze:tvn turbo to DNO
ja tam raczej mul widze :evil:
Wolność dla Pikusia

SzamaN
Awatar użytkownika
0 gwiazdek
Lokalizacja: Poznań CiTy
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Post 10 lut 2008, o 12:41

najgorsze jest o tych strażakach, taka tandeta że szok !!
"I ukryci w podziemiu, rzucamy klątwę na świata zło."

Obrazek

maly
1 gwiazdka
Lokalizacja: Kraków
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Post 10 lut 2008, o 12:41

maly vel. stanley http://www.baukom.pl

ky
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Lokalizacja: Boat City
Auto: die Pflaume
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Post 10 lut 2008, o 13:08

To ciekawe, co pisze pod koniec mało komu znany pan Rygas, ale jakoś Frankowskiego znam od lat i na swój sposób nawet cenię, a pana Rygasa nie bardzo :P

r.
Wieśniak w trójce. Dla przyjaciół Rufjan.

Paweł_BB
Awatar użytkownika
5 gwiazdek
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Auto: Evo VIII GT340
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Post 10 lut 2008, o 19:56

WRC fan pisze:Wczoraj były za ~250 tys :mrgreen:
Powtórka, widziałem kiedyś.

Konto usunięte
6 gwiazdek
Polubił: 14 razy
Polubione posty: 19 razy

Post 11 lut 2008, o 10:20

Paweł_BB pisze:Ja na TVN Turbo oglądam "Pirata" (fakt, lektor jest do bani)
Lektor jest do bani. Ale lektor sobie tego sam nie wymyślił, jest jeszcze jakiś scenarzysta i reżyser. Przypadki które pokazują powodują u mnie irytację. Zwłaszcza te, w których jadą za gościem i zamiast go zatrzymać po pierwszym wykroczeniu - filmują aż zbiorą odpowiedni materiał dowodowy. To jest karygodne!

Jedyna rzecz, która jest pozytywna w tym programie to piętnowanie wjeżdżających i zostających na skrzyżowaniu, tych, którzy cwaniakują z niewłaściwych pasów itp. Ale dydaktycznie jest to do kitu, bo człowiek koncentruje się na durnych tekstach lektora, a nie na tym co robią kierowcy.

rrosiak
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Lokalizacja: W-wa, Kutno
Auto: Dacia :)
Polubił: 115 razy
Polubione posty: 180 razy

Post 11 lut 2008, o 10:40

Konto usunięte pisze:Przypadki które pokazują powodują u mnie irytację. Zwłaszcza te, w których jadą za gościem i zamiast go zatrzymać po pierwszym wykroczeniu - filmują aż zbiorą odpowiedni materiał dowodowy.
Chyba ostatnio coś się zmieniło, bo jakiś czas temu oglądałem odcinek, w którym lektor w każdym przypadku powtarzał, że policjanci nie czekają tylko od razu zatrzymują stwarzającego zagrożenie kierowcę.

hogi
Awatar użytkownika
5 gwiazdek
Lokalizacja: Warszawa
Auto: Kona Stinky
Polubił: 0
Polubione posty: 1 raz

Post 11 lut 2008, o 12:31

Na wiosnę zmienia się ramówka w TVN to może będą jakieś zmiany.
Doradca Finansowy
http://www.greatpe.pl

Intak_i_nie
Awatar użytkownika
1 gwiazdka
Lokalizacja: prawie Poznań
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Post 11 lut 2008, o 15:15

hogi pisze:Na wiosnę zmienia się ramówka w TVN to może będą jakieś zmiany.
Jak dla mnie to bez TG to do piachu. Imprez motorowo sportowcych nie wspierają więc po co komu taki KANAŁ....

ODPOWIEDZ