pytania z cyklu "dziwne"

Rozmowy o Subaru i nie tylko. Dział pełen offtopicu i rozmów niemotoryzacyjnych.
ODPOWIEDZ
Godlik
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Auto: GT'99 jest i zawsze będzie; OBK był, Legacy było, jest Skoda :)
Polubił: 9 razy
Polubione posty: 25 razy

pytania z cyklu "dziwne"

Post 18 lip 2020, o 16:36

Ja sie przymierzałem do wymiany H4 na ledy w GTku, ale ostatecznie odpuściłem ze względu na przepisy. Naogladalem się wcześniej filmików na YT i wg nich świeciły rewelacyjnie, nie oślepiały. To były jakieś Philipsy i kosztowały ok 700 PLN za parę.

W Skodzie mam fabryczne ledy i uważam, że to jeden z najlepszych wynalazków (mimo, że te w Octavii to podobno taki podstawowy poziom)

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka

inquiz
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Auto: Legaś IV junkers
Polubił: 172 razy
Polubione posty: 164 razy

pytania z cyklu "dziwne"

Post 18 lip 2020, o 21:50

busik pisze:
18 lip 2020, o 14:28
Ktoś ćwiczył wymianę żarówek h7 tradycyjnych na ledowe zamienniki? Nie takie na diodach COB, tylko porzadniejsze. Jestem ciekaw jak to się sprawdza i czy faktycznie jaśniej i trwalej jest
Ja ćwiczyłem, nie pamiętam jakie były ale raczej z tych tańszych. Było jaśniej i lepiej ale padły. Kolejnych nie kupowałem. W gacku nie zmieściły się pod dekle, musiałem je na gorąco trochę odkształcić. Ja miałem takie z wentylatorem, trzeba kupować bez bo chyba przez to padły.
Those who would give up essential liberty to purchase a little temporary safety deserve neither liberty nor safety.
Živela Jugoslavija!

ODPOWIEDZ