Subaru na ulicy

Rozmowy o Subaru i nie tylko. Dział pełen offtopicu i rozmów niemotoryzacyjnych.
barbie
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Lokalizacja: Jarne City
Auto: Subarbie Impreza WRX
Polubił: 34 razy
Polubione posty: 87 razy

Post 19 lut 2008, o 21:03

FUX pisze:
Paul_78 pisze:Podobnie z wolnossącymi Forkami, zwłaszcza 2006+.
Noooooo. Teraz to strzelam focha jak barbie do sześcianu.... :evil: :evil: :evil: :evil:
ke :?:



FUX
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Lokalizacja: ze sofy.
Auto: jeżdżące
Polubił: 222 razy
Polubione posty: 345 razy

Post 19 lut 2008, o 21:46

barbie pisze:ke
Użyłem Twego pięknego zwrotu "strzelić focha", w kontekście dyskryminacji kierowników Forków 2006+ .....
:mrgreen:
Dolce far niente ;-)

EterycznyŻołądź
6 gwiazdek
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: Subaru na ulicy

Post 19 lut 2008, o 22:06

mały 5150 pisze: P.S. Gdzieś się podziewał :?: Już myślałem, że nie wrócisz :mrgreen:
A, tak sobie liczyłem i przemyśliwałem pewne rzeczy i jak doszedłem do pięciu tysięcy stu pięćdziesięciu doszedłem do wniosku, że mi czegoś brakuje i wróciłem. :mrgreen:




devlin, masz problemy z czytaniem, logicznym myśleniem, przyswajaniem informacji, czy może tak po prostu siedzisz i stukasz w te klawisze i jak wyjdzie ci ładny wzorek to naciskasz wyślij? :roll:

WiS
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Lokalizacja: z puszcz odwiecznych, z krain mrocznych...
Auto: Forester turbo, zwany Yetim
Polubił: 3 razy
Polubione posty: 2 razy

Post 19 lut 2008, o 22:43

devlin pisze:Niski spojler, zupełnym przypadkiem?
8-)

Gdybym potwierdził, że "przypadkiem" - to chyba bym jednak nieco obraził delikwenta, nie? :roll: :evilgrin:
EterycznyŻołądź pisze:devlin, (...) po prostu siedzisz i stukasz w te klawisze i jak wyjdzie ci ładny wzorek to naciskasz wyślij?
:mrgreen:

Fuksiarz z tego deva - zupełnie fajne "wzorki" mu wychodzą; w tym wątku też :evilgrin: ;-)

Paweł_BB
Awatar użytkownika
5 gwiazdek
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Auto: Evo VIII GT340
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Post 19 lut 2008, o 23:24

devlin pisze:Nie chciałbym wchodzić w kompetencje Wurca, ale... To zwyczajnie nie jest prawda
A fuj z tym jakimś nie wiem czym wykastrowanym :mrgreen:

devlin
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Lokalizacja: Włochy
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Post 20 lut 2008, o 12:04

EfemerycznyWitek pisze:devlin, masz problemy z czytaniem, logicznym myśleniem, przyswajaniem informacji, czy może tak po prostu siedzisz i stukasz w te klawisze i jak wyjdzie ci ładny wzorek to naciskasz wyślij? :roll:
Dalibuk, poznał mnie :mrgreen:
http://wwojnar.com/

– Это водка? – слабо спросила Маргарита. Кот подпрырнул на стуле от обиды.
– Помилуйте, королева, – прохрипел он, – разве я позволил бы себе налить даме водку? Это – чистый спирт!

ODPOWIEDZ